XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Keratesz avatar
Tehát ha Flash elem akkor nem biztos hogy bannolnak LIVE ról??
0
0
0
0
Keratesz avatar
Mekkora annak az esélye hogy bannolnak LIVe -ról ha ki flash -eltetem a meghajtót?
0
0
0
0
dave500 avatar
Vágom.... sztem lehet 5. gomb is, és igen katt-nak jó!
PS3-ról nem tok semmit😃
0
0
0
0
no avatar
akkor mégegyszer: amint amlítettem a "négy irányú kis bigyó"-t ott úgy értem hogy azon kívül hogy jobra,balra, fel,le mozdítható nem lehet-e teljesen a közepét lenyomni egy 5. gomb ként.
a két joystick-nál pedig úgy van-e mint pl. a telefonoknál. hogy az is jobra, balra, fel, le és még katt is vele.
remélem így tiszta, egyébként kösz, hogy te segíteni próbálsz 😃 és ha már írok akkor azt nem tudod hogy a joystick-os üggyel kapcsolatban a PS3-ak is így vannak? köszi
0
0
0
0
dave500 avatar
" van egy olyan négy irányú kis bigyó. azok jobra, balra, előre, hátra mozdíthatóak? nem nyomható le?" Ezt hogy érted? Szerinted csak disznek vannak ott😃? Persze h lenyomhatók.
" kis joystick lenyomható ott közében? " Na ez alatt mit értesz? Ha azt, hogy a joystick mükdi-e egy + gombként akkor igen!
0
0
0
0
no avatar
hello
most valamennyire el kezdtek érdekelni a konzolok, de mivel nincs rá alkalmam hogy megnézem csak akkor itt pár kérdést feltennék. PS3 és az Xbox360 controller-énél mind a kettőnél az a kis joystick lenyomható ott közében? vagy azok csak oldalra mozognak. meg az Xbox-on a két joystick között van egy olyan négy irányú kis bigyó. azok jobra, balra, előre, hátra mozdíthatóak? nem nyomható le?
0
0
0
0
dave500 avatar
Rhymrain: Ha lehetséges kerüljük a dupla hsz-eket!😀
Köszi!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Pedig vannak fen youtube -on ilyen vidik!
0
0
0
0
Rhymrain avatar
Majd ugyis mostanába veszek Xboxot majd kiprobálom de kevésnek látom az esélyét 😀
0
0
0
0
Rhymrain avatar
Ilyenről még én sem hallotam,csak ha flashelve van akkor tudja vinni az irott dvd-t ( elvileg ) 😀
0
0
0
0
kovi avatar
Dodo írta:
csak azé kérdem mert s youtyubon vannak olyan vidik ahol azt írják ho nics flasheltetve és viszi az irotat


hát én még ilyenről soha nem halottam hogy úgy vinné,de kitudja a mai világba minden lehetséges😆
0
0
0
0
kovi avatar
hampi írta:
Szerintetek mit éri meg jobban venni?
XBOX360 vagy GÉPTUNINGOLÁS
HA TUDTOK AKKOR OKOLJÁTOK DE AZ SE BAJ HA NEM😀


mind a kettőnek meg vannak a maga előnyei,az xbox nem kerül sokba és minden játék arra jön ki legelösször, pc az sokkal drágább de viszont garfika is jobb a dx-nek köszönhetően
0
0
0
0
Keratesz avatar
csak azé kérdem mert s youtyubon vannak olyan vidik ahol azt írják ho nics flasheltetve és viszi az irotat
0
0
0
0
kovi avatar
azt úgy biztos hogy nem fogja vinni flasheltetés nélkül
0
0
0
0
Keratesz avatar
Meg lehet valahogy oldani azt nincs ki flash eltetve a meghajtó de viszi az írott játékokat??
0
0
0
0
Rhymrain avatar
Remélem tudtam segiteni a döntésedben ! 😀
0
0
0
0
Rhymrain avatar
Hát...az Xbox-nak is megvannak az előnyei pl:megveszed 40-rugoért az Arcade Packot ahoz veszel 15-ér egy portot amire rákötöd a bill.t és az egeret,majd aztán szaggatás nélkül játszhatod a kedvenc játékaidat..ha viszont gépen szeretnél játszani az kicsit költségesebb mert ha még boxra 100-at költenél össz vissz..akkor gépre kb a 3-szorosát kéne h elérd ugyanazt az eredményt..ha pedig csak netezni akarsz vagy filmet nézni stb..arra csak egy közepes proci kell sok hely és minimum 1-2gb ram videokártyára akkor nem lenne szükség 😀
0
0
0
0
dave500 avatar
A tuning alatt azt érted, hogy neon meg ilyenek? Mert annak úgy értelme nincs, mivel az nem egy Xbox ára! De ezt is neked kell eldöntenedk, hogy a gépet netezésre és multimédiás alkalmazásokra használod, vagy inkább játékra, mert ha játékra akkor ne vegyél xboxot de ha csak netezés stb a géped, akkor vegyél!
0
0
0
0
kovi avatar
szerintem jó lett😀
0
0
0
0
Keratesz avatar
Á net sztem nem lesz rajta! 😃
De akkor ezek szerint megéri flash eltetni?! 😃
0
0
0
0
no avatar
Ha flash-elteted, akkor meg van annak az esélye, hogy észlelik, és kirúgnak a LIVE-ról, persze, ha a net rá van kötve, csak akkor.

Ha nem kell a net, és nem akarsz hálózatban játszani, akkor lehet, hogy megéri. Elég költségesek az Xbox gamák.

Ha viszont akarsz hálózatban játszani, és flash-elt a gép, amint említettem megvan a veszélye, hogy kirúgnak, és vége a LIVE-nak.

Az is lehet, hogy az első percben kiszúrnak, de egyik ismerősöm, még mindig tudja használni.
Kell egy jó nagy adag szerencse is.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Ugye érdemes flash eltetni az olvasót?? Mert ha lesz sztem nem mindent fogok meg venni már mint gamet! 😃
0
0
0
0
Keratesz avatar
Az -az amit mondasz! Jah és igaz hogy meg kell szokni! 😃
0
0
0
0
Keratesz avatar
Am mi a véleményetek az XFPS -ről??
Box hoz?
0
0
0
0
Keratesz avatar
Fogalmam sincs, de minél előbb annál jobb! 😃
0
0
0
0
Keratesz avatar
Szóval ***a a game! 😃
0
0
0
0
dave500 avatar
Kössz ugy is megyek😃
0
0
0
0
dave500 avatar
Akkor ok. jó gamelést😉
0
0
0
0
dave500 avatar
Akkor ez egyértelmű!!!!!
0
0
0
0
dave500 avatar
Mit hogy vélsz a játékkal kapcsolatban?
Grafika10/?
Játéklmény10/?
Zene10/?
Játszhatósság10/?
0
0
0
0
dave500 avatar
Ez komoly????????😆 Nézd meg [LINK]
0
0
0
0
Keratesz avatar
Mi az az xBox 360?? Életemben nem hallotam róla! 😃 😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Úgyúgy! Csak lenne már meg😃
0
0
0
0
filecsko avatar
xbox360 4ever mi dave?😃😃
0
0
0
0
Keratesz avatar
edom789 írta:
Nekek van xbox 360-om a legjobb gamek vannak meg rá
pl: sw force unleashed,GTA IV,Assassin's creed,Far Cry 2.........stb
irigykedhet mindenki aki már régóta vágyik xbox-ra😆
(csak vicc volt senki ne vegye komolyan) ja és UTÁLOM A PLAY STATION 3. A LEGSZARABB KONZOL MÉG A PS2 is JOBB 😆😆😆😆😆


Én irigykedem! 😠
Nem ám csak vicceltem. 😃
Nem, nem vicceltem tényleg irigykedem!!!! 😠
Áhh megint vicceltem! 😆 😀

U.I: Jó konzolozást! 😉
0
0
0
0
dave500 avatar
Te tévedsz. Nem védem a Sony-t. Nincs is PS3-am. De Xbox360-om lesz😀. Amugy jöttek az új Jasper alaplapos boxok is.
0
0
0
0
edom789 avatar
Ok boccs de nem csípem a sonyt sztem nem valami jók a konzoljai!
0
0
0
0
dave500 avatar
Nem. a PS3 se szar. Csak gyengébb a grafikus chipje. Amúgy jó az is. De én Xbox párti vagyok.
0
0
0
0
edom789 avatar
Nekek van xbox 360-om a legjobb gamek vannak meg rá
pl: sw force unleashed,GTA IV,Assassin's creed,Far Cry 2.........stb
irigykedhet mindenki aki már régóta vágyik xbox-ra😆
(csak vicc volt senki ne vegye komolyan) ja és UTÁLOM A PLAY STATION 3. A LEGSZARABB KONZOL MÉG A PS2 is JOBB 😆😆😆😆😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
Gomi14 írta:
NA nagy nap a mai!!!!!!!!😃 Megjött a box este írok milyen a Gta meg az irányítás 1080I-be és DD 5.1be😉


Na gyerünk irj már! 😃
0
0
0
0
Keratesz avatar
Mi a véleményetek a 3ledes hibárol??
Jó odáig én iseljutottam hogy ezt az MS nagyon elszurta
! 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció