XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Rottweiler avatar
mondjuk ha nekem lenne xboxom akkoris az állvány alá menne, senki sem látná...😆 szóval nekem speciel egyáltalán nem fontos a külső😃
0
0
0
0
no avatar
Igaz!!😆😆 Remélem addig kitalálnak ezeknél 5-ször szebb külsőt!! Igaz nem pont a külső a lényeg! De azért ha már jól megy nézzen is ki jól nem?😃
0
0
0
0
dave500 avatar
Nagyon ronda az összes😃
A fekete egyenesen ocsmány😶
0
0
0
0
no avatar
Egyik haverom olvasta valamelyik honlapon. Már előre tervezik, hogy hogy nézzen ki az XBOX720-as. Lehet, hogy kék lesz zöld helyet és már vagy 10 külső közül válogatnak!!

http://www.comopiratear.com/manuales/xbox720/xbox720.jpg

Itt a kép!😀
0
0
0
0
dave500 avatar
ÁÁ! 1012-ben jön az X720! Meg a PS4...😉
0
0
0
0
no avatar
Dodo írta:
Szerintetek még meddig gyártanak rá játékokat?


Állítólag 2016-18 fele fog megjelenni az XBOX720 és a PS4. Addig még bőven lesz játék 360-ra.😃
0
0
0
0
no avatar
És monitor kábellel összelehet kötni az Xbox-ot a számítógép monitorával. Ha esetleg menne a meccs a TV-ben akkor játszol és közben nézheted. Asszem újonnan 4-5000Ft.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Hihi! 😆 Aszem XFPS a neve vagy mi a szösz!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Meg lehet csinálni csak kell hozzá ilyen át alakító bigyusz! Nem tom a nevét de nagyon drága!
0
0
0
0
Rottweiler avatar
😀 akinek van xbox-a megmondaná nekem hogy lehet-e billentyűzetet meg egeret bedugni az xbox-ba úgy hogy működijön és azzal tudjam irányítani a játékot?
0
0
0
0
Keratesz avatar
Majd nekem is lesz LCD tv -m! 😃 Mihelyst meg lesz a box! 😃 😆
0
0
0
0
Rottweiler avatar
Hitman írta:
Rottweiler írta:
Hitman írta:
Rottweiler írta:
hitman, te vagy az ász😆 azt nem vágom hogy xboxban pl a gta iv vagy akármelyik gta, hogy van az hogy a kamerát mozgatom? amit a gépen az egérrel csinálok, azt tudom csinálni xboxon is vagy valahogy máshogy működik?😃


Ugyanúgy lehet csak itt a jobb analógkart használod a kamera irányításához a ballal pedig mozogsz! Egyáltalán nem nehezebb az egérnél. Én pl. 1hét alatt megszoktam😀 Lőni 2hétbe telt mert az kicsit nehéz volt nekem!😆

heh😀 nemtom. lehet hogy meggondolom ezt az xbox dolgot....😀


Hidd el megéri!! Nagy TV-én max hangerővel tolni pl. a GTA IV-et vagy az AC-ét! Vagy akármelyik játékot!! Rohadt jó dolog!!😃

van egy 82centis LCD tv-nk😃 azon jó lehet...😉
0
0
0
0
Keratesz avatar
Szerintetek még meddig gyártanak rá játékokat?
0
0
0
0
no avatar
JA!!😆 Amikor először csináltam rossz oldalon és láttam mit csinált vele visszamentem az uccsó pályára és úgy pegyaptam az Uralkodót mint állat!!😆 Jól is eset utána!!😜
0
0
0
0
no avatar
Amikor a Vader megégett akkor az ehhez képest egy Thaiföldi masszázs volt!!😃
0
0
0
0
no avatar
Többnyire jóként!! Max 1-szer vittem végig rosszként. Én úgy vagyok vele, hogy a Tanítvány inkább haljon meg mert amit az Uralkodó csinál vele elég durva!!😲 Láttam képeket a Tanítványról az után, hogy rádobta a hajót!! Tiszta roncs: Nincs szája, a hangszálai roncsolódtak, a felső teste leszakadt az alsótól, a jobb kezét visszarögzítették, és a páncélt pedig magára a BŐRÉRE forasztották rá. Úgyhogy szerintem inkább a halál!!😃
0
0
0
0
no avatar
Én a Force Unleashed-et 1.nap alatt kb. 5-ször végigvittem. 3-szor Easy-in, 1-szer Medium-on, és 1-szer Hard-on. Egyszerűen nem lehet megunni annyira jó!!!😆
0
0
0
0
no avatar
Az biztos!! Már eleve az is álom, hogy az embernek lehet egy XBOX360-a. Ezen legalább minden elindul és olyan játék is van rá ami PC-re nincs. Pl. Star Wars Force Unleashed, Gears of War 2, stb.😃 Márcsak ezért is érdemes venni egyet!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Nem sokkára nekem is lesz! 😃 És én is ezerrel fogom majd tolni! 😃
Jah box után lcd tv -re gyűjtök és olyan lesz a játék mint az álom! 😃
0
0
0
0
edom789 avatar
Tudom hogy jó dolog mert nekem is van bibibibibi😃
Hitman te bérgyilkos vagy😃
0
0
0
0
no avatar
Rottweiler írta:
Hitman írta:
Rottweiler írta:
hitman, te vagy az ász😆 azt nem vágom hogy xboxban pl a gta iv vagy akármelyik gta, hogy van az hogy a kamerát mozgatom? amit a gépen az egérrel csinálok, azt tudom csinálni xboxon is vagy valahogy máshogy működik?😃


Ugyanúgy lehet csak itt a jobb analógkart használod a kamera irányításához a ballal pedig mozogsz! Egyáltalán nem nehezebb az egérnél. Én pl. 1hét alatt megszoktam😀 Lőni 2hétbe telt mert az kicsit nehéz volt nekem!😆

heh😀 nemtom. lehet hogy meggondolom ezt az xbox dolgot....😀


Hidd el megéri!! Nagy TV-én max hangerővel tolni pl. a GTA IV-et vagy az AC-ét! Vagy akármelyik játékot!! Rohadt jó dolog!!😃
0
0
0
0
Rottweiler avatar
Hitman írta:
Rottweiler írta:
hitman, te vagy az ász😆 azt nem vágom hogy xboxban pl a gta iv vagy akármelyik gta, hogy van az hogy a kamerát mozgatom? amit a gépen az egérrel csinálok, azt tudom csinálni xboxon is vagy valahogy máshogy működik?😃


Ugyanúgy lehet csak itt a jobb analógkart használod a kamera irányításához a ballal pedig mozogsz! Egyáltalán nem nehezebb az egérnél. Én pl. 1hét alatt megszoktam😀 Lőni 2hétbe telt mert az kicsit nehéz volt nekem!😆

heh😀 nemtom. lehet hogy meggondolom ezt az xbox dolgot....😀
0
0
0
0
no avatar
Rottweiler írta:
hitman, te vagy az ász😆 azt nem vágom hogy xboxban pl a gta iv vagy akármelyik gta, hogy van az hogy a kamerát mozgatom? amit a gépen az egérrel csinálok, azt tudom csinálni xboxon is vagy valahogy máshogy működik?😃


Ugyanúgy lehet csak itt a jobb analógkart használod a kamera irányításához a ballal pedig mozogsz! Egyáltalán nem nehezebb az egérnél. Én pl. 1hét alatt megszoktam😀 Lőni 2hétbe telt mert az kicsit nehéz volt nekem!😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
Hm lényegre törő! 😃 XBOX 4 EVER!😆
0
0
0
0
Rottweiler avatar
hitman, te vagy az ász😆 azt nem vágom hogy xboxban pl a gta iv vagy akármelyik gta, hogy van az hogy a kamerát mozgatom? amit a gépen az egérrel csinálok, azt tudom csinálni xboxon is vagy valahogy máshogy működik?😃
0
0
0
0
no avatar
Arról nem beszélve, hogy a Sony lemásolta az Xbox 360. Olvastam egy cikken, hogy a csávót elkapták és máig sitten ül. A 360 megjelenése előtt kb. fél évvel lopta el a terveket. Ezért megy annyi vita, hogy melyiket-melyikről másoltál le. Úgyhogy ha valaki akar konzolt venni annak csak az XBOX 360 tudom ajánlani. Keveset fogyaszt,
nem kell kártyát venni 7000Ft-ért csakhogy tudjál letölteni ugyanis 360-on játék közben kapsz pontokat ha megcsinálsz néhány feladatott. Minden játékban más-más. Eredeti, több fajtában létezik, plusz lehet venni hozzá külön külsöket pl: Assassin's Creed, COD4, Gears of War 1, Jessica Alba😆😜 stb. És olcsóbb. És jobban megéri. Nekem is van 1 és nem bántam meg egyáltalán!!😃
0
0
0
0
Keratesz avatar
😆 majd meg szokod 😃
Majd nekem is lesz (nem most) akkor jippiijájéééééé! 😆
0
0
0
0
Rottweiler avatar
ja, csak nekem az irányítással lehetnek gondjaim😆 nem tudom a gamepadot irányítani, már annyira megszoktam az egeret meg a billentyűzetet!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Jah azt egyszer az is el avul! 😃
De a box egy jó ideig nem! 😃 😆
0
0
0
0
Rottweiler avatar
ja. meg is lepődtem rajta😃 egy jobb gép meg 500-550W-ot is fogyaszt😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
Tehát nem fogyaszt sokat. 😃
0
0
0
0
Rottweiler avatar
bocs hogy nem a szerkesztés-gombot nyomom, de ezt be kell másolnom figyelj, most találtam:
"Most meg arról érkeztek hírek, hogy a PS3 több energiát használ majd el, mint egy kisebb alpesi település. A Zdnet információi szerint 380 watt lesz a konzol fogyasztása, miközben az Xbox 360 160 wattot fogyaszt"
0
0
0
0
Rottweiler avatar
csak?😃 3magos 3.2Ghz-es CPU meg Isten tudja még mi és csak 300W? mer az marhajó akkor!😉
0
0
0
0
Keratesz avatar
Arra n is kíváncsi lennék! 😀
0
0
0
0
Rottweiler avatar
az érdekelne engem még ebben az Xbox-os témában hogy mennyit fogyaszt? (Wattban)
0
0
0
0
Rottweiler avatar
az Xboxban olyat is lehet?😆 nem is tudtam. 😃 meséljetek még róólaa!😃
0
0
0
0
Keratesz avatar
Szerintem érdemesebb venni! 😆 😀
Ja és még valami! Ha valaki netezik az xBox on akkor ezt úgy kell érteni mintha számítógépen nyomnám a netet?? PL: (Gépigény, myvip stb.)
0
0
0
0
Rottweiler avatar
úha..😃 akkor az kilőve😃 bár kitudja... lehet hogy gép helyett azt kéne vennem....
0
0
0
0
dave500 avatar
Igen lehet, ki kell Flashelni a meghajtót! 5-10e között van!
0
0
0
0
Rottweiler avatar
Hello! Lehet hogy már kérdezték, csak nem olvastam végig az összes hozzászólást, lenne egy kérdésem:
Az XBox-on lehet játszani másolt/tört játékkal is? (olyanra gondolok, mint pl hogy letöltöm a netről a játékot, kiírom, és játszok vele xboxon.)
0
0
0
0
Keratesz avatar
Akkor nem nagy az esélye hanem VAN esélye hogy bannolnak! 😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
És utána mi volt? 😃
0
0
0
0
dave500 avatar
Ha észreveszik akkor biztos! Haver fél évig tolta és ne vették észre😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció