Való Világ 6

2011. February 19., téma
Fórum » Film, sorozat
A műsor elég felkapott lett, imitt-amott beszéltek róla a gepigeny.hu-n is, ezért most megérdemelt egy külön témát.
Hozzászólások: 392
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Giovanni_Auditore avatar
gigazte: Alekosz ha az össezs villa lakójával menne ki párbajozni ő még úgy is vissza menne 😆
0
0
0
0
battyan avatar
én csak meghúznám...
0
0
0
0
neuroflex avatar
én Anikót imádom *-*😳
0
0
0
0
gigazte avatar
Alekosz, ha 2 emberrel menne ki párbajozni egyszerre akkor is visszamenne!😃 Anikót lájkolom😎
0
0
0
0
azbizony avatar
Haha ennyi volt Gombi 😃 HAJRÁ ALEKOSZ!!
0
0
0
0
szevo avatar
Ez egyértelmű győzelem volt!😀HAAAAJJJJRRRRÁÁÁ Alekosz!!!!!
0
0
0
0
neuroflex avatar
mondom én hogy Alekosz fogja meg nyerni fő díjat: D
0
0
0
0
gigazte avatar
Nem is 1x volt már ez a kamu cikk!😊 Ki az aki ezt elhiszi?😂
0
0
0
0
no avatar
Olvassátok el ezt, ha van időtök 😃
Tegnap találtam FB-n


az RTL Klub legnagyobb átverése! VV 4 kulisszák mögött, hogy tudja a kedves néző mit néz. 2007 decembere óta dolgozom az RTL Klub-nál, hogy milyen pozícióban azt nem mondom meg, amit leírok azok bennfentes információk és mindenki maga döntse el valóságtartalmát, leszögezem nem vagyok Olivér fan.Már a vállogatáson a bevállasztás előtt el volt rendezve, hogy a Rácz testvérek bekerüljenek a villába mivel van két nagyon jó „ismerősük”a stábban. A saját fülem--mel hallottam, hogy mondták: „te ugye akkor elrendezted a gépet, nehogy kibasszvelem a Gigiéknek be kell jutni, mindenáron, érted?” Egyébként a legtöbb nézői szavazatot a Fazekas testvérek kapták Gábor és István, de az sms-ek nem mérvadóak, ahogy a többi beszavazón sem volt az. Alekoszt már pl. korábban fölfedezték és nagy húzás volt az ő bejuttatása, hetekkel a beszavazó-show előtt hívták föl, hogy „bent van”és még ekkor adtak neki 100 eFt-ot normális ruhákra mert még arra selett volna pénze. Mikor az Olivér a hintában kijelentette, hogy Bécit akarja kivinni a stáb majd elájult mert tudták, hogy bármelyik is esik ki drasztikusan fog csökkenni a nézettség. Rögtön volt egy értekezlet és ott eldöntötték, hogy kiejtik az Olivért( lsd. : büntetés, az agydoki tanácsára lett ez a fajta bünti mert tudta, hogy ezzel nagyon ki fog készülni, majd az utolsó este Enikő üzenete), másrészt meg úgy kell összevágni az összefoglalókat, hogy megutálják a nézők Olivért. Ekkor döntötték el azt is, hogy májusban Rácz Béla lesz a vv 4 győztese és innentől olyan feladatokat fognak kapni amik „előnyösek” lesznek a Rácz testvéreknek. Ebben a lejárató kampányban Balázs nem akart részt venni ( nem is vett, a kihíváson vezetett utoljára műsort amikor közölte Olivérrel, hogy bünti lesz ), a Bucit meg sem kérdezték, Lilu pedig egy kis plusz juttatásért vállalta (a párbajon meg is dolgozott a pénzéért, le nem szállt volna az Anikó témáról). A játékosokat egyébként szerződés köti az RTL klub- hoz, amit ha megszegnek súlyos anyagi vonzattal jár pl. : Gina esetében, amikor elősször hangoztatta, hogy ki akar menni a riportba hívták és közölték vele, hogy ok. 3 milla lesz. Majd mikor a csatorna számára terhessé vállt ezt a szerződést módosították. Mint ahogy arról sem beszélhetnek, hogy a való világ előre megírt forgatókönyv szerint zajlik, minden egyes móka, konfliktus és kiborulás mesterségesen generált és a lakók titkos küldetésekben teljesítik azt. Minden egyes párbaj előtt a játékosok pontosan tudják ki fog visszajönni, ők tulajdonképpen amatőr színésznek szerződtek a csatornához.
0
0
0
0
neuroflex avatar
nem tudhatod lehet alekosz fog kint maradni 😀
0
0
0
0
azbizony avatar
De jó lesz Gombinak 😀 Végre kimehet picúrhoz 😆 örökre!!
0
0
0
0
almos avatar
Nah ma Alek "szétveri" Gombit, szerintem 65-35 lesz.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Mindig, minden körülmények között, hajrá Alek!!!
0
0
0
0
no avatar
kakasu írta:
nem kell Gombit lebecsülni egyáltalán Hajrá Alekosz😃


Miért is?!
Ha nem is Alekosz menne vissza, akkor tuti bunda lenne, mert nem hiszem hogy Gombinak hirtelen nagyobb rajongó tábora lett mint Alekosznak... 😀

Gombi, menjen csak ki, és csináljon magának egy kisbabát, úgy ahogy a plexi üvegen keresztül mondta Picúrnak!😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
nem kell Gombit lebecsülni egyáltalán Hajrá Alekosz😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Alekosz hajrá 😃 hagyd kint a pi...ba a kétszinö undoritó Gombát..
egyszerüen már idegesit a látványa is ... van pofája beszolni amikor semmit se csinált eddig a villába... kamera honapokig nem is mutatta... alszik mint a dög...
Alekosznak kell nyernie.... hajjjrááá!
0
0
0
0
gigazte avatar
Nah az meg a másik fele! Utálat az egész brigád!
0
0
0
0
gabi86 avatar
Ja reméljük , hogy Alek nyer visszamegy és vagy két hét múlva kivihetné az a nagyképű senkiházi Bécit és kint is hagyhatná !!
Már kezdenek nagyon nevetségessé válni a régi olis csapatbol is már csak ketten vannak az a P...szájú is már inkább átállt a másik csapathoz ,/hát igen a napraforgó hadjárat Alek jól fogalmazott/ szégyen!!

Egy szónak is száz a vége hajrá Alekosz !!!!!!
0
0
0
0
gigazte avatar
Pörög az élet egy kulcslyukon nézed az egyszerű képet itt a lét a tét! Alekosz remélem nyer a párbajon és a döntőben is ott lesz és elviszi a lét😃
0
0
0
0
szevo avatar
Ezt már láttam nagyon nagy!!!😂


Alek vs Gombi vicces!😃Sok esélye nincs Gombinak!Am szetem köcsög volt hogy ilyeneket mondott Alekra a kihíváson!
0
0
0
0
gigazte avatar

Alekosz kampányfilm! Mekkorát röhögtem rajta😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Most izgató hatással volt a saját bioritmusára😆 Anikó és Alek így fordítva is jó pár lenne😂
0
0
0
0
azbizony avatar
ÁÁÁÁÁ Alekosz elmehetne nőnek bakker 😆😆
0
0
0
0
Giovanni_Auditore avatar
Nagyon egyszerűen!!
Alekosz a párbajon meglátja Gombár Picurját és elkezd bókolni meg adás után meg akarja majd tolni azt Gombi erre berág és BUMMMM úgy lesz a csokapik
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Már most is unalmas h kiment az Olivér.Ha Alek kiesne akkor már nem lehetne mit nézni a műsoron.Pl. tegnapi adás is egy unalmas sz*r volt sztem.
0
0
0
0
gigazte avatar
Remélem is!😃 De ha Gombi kihívja párbajozni akkor egy rém unalmas párbaj várható! Nem tudom, hogy tudnának veszekedést gerjeszteni a párbajon. Egymással semmi problémájuk nincsen.
0
0
0
0
lsklsk avatar
Alek nem eshet ki, mert bukna rajta az RTL 😀 😉
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Én megmondom Öszintén nem találkoztam olyan emberrel aki nem szeretné vagy egyenesen utálná az Alekot...őt nemlehet utálni...jó lehet van pár ember, de nem tudom olyan dolgokat nem tett amiért lehetne...mint pl: Éva...vagy a Béci.
0
0
0
0
Giovanni_Auditore avatar
Quadgame: hát Éva egy igen vicces személyiség!!Az nem semmi,hogy ha balhé van akkor mond valamit utánna megfogja a kabátját és kimegy cigizni....MINDIG,MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT ezt csinálja

Alekosz tuti nem esne ki!!Van sok ember akinek nem szimpatikus de akkor is többen vannak akik szimpatizálnak vele!!!
Helyébe kivinném az egész villát!!Alek még így is 99-1-re nyerne 😆
0
0
0
0
NaVi avatar
volna valami ha Alekosz kiesne. az Alekosz az egyetlen kedvencem a VV-be. a többieket szinte utálom főleg a Bécit
0
0
0
0
gigazte avatar
Ha véletlen Gombi nyerne akkor csődbe menne a műsor! Én tuti, hogy nem nézem akkor, ha Alek kiesik! Még Anikót bírom ahogy, de őt meg egyedül nem érdemes nézni😆
0
0
0
0
szevo avatar
Azért mondjuk meg őszintén azért Éva is tudja játszani a saját játékát!😀Ahogy kiszavazás közeledik egyből bocsánatot kér és jó kislány lesz. Gondolom a Gombi Alekinyót akarja kivinni nem hiába tette rá a jelét + azelőtt is mondogatta hogy a legerősebb ellen akar kimenni!Nem sok esélye lenne!😀
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
😆 ez igaz Giovanni...
Teljesen egyetértek..titta csicska ott bent mindenki, már milyen az Éva is te? Megbátn mindenkit aztán meg megalázkodik hogy ne szavazzanak rá. Alekosz bocsámatot kért a Zerzy-től? nem! Pedig azért neki is mondott olyanokat....na ez a nem mind1
0
0
0
0
Giovanni_Auditore avatar
Bécit azt én is ütném még van pulzusa!!!
Amúgy sztem mióta kiment Olivér sokkal laposabb lett a műsor,már nem sok értelme van nézni,igaz még ott van Alekinyó De Floresz de azért Olivér nélkül már ő se alkot nagyot (kivéve Béci és NYÚ JIRZSI kiosztása,az szép volt)!
Annyi roncs embert küldtek be,hogy sajnos ez már nem vicces.....
Meg az is szánalmas,hogy mindenki isteníti a Bécit,hogy kint hagyta az Olivért de a magyar emberek VV4-et néző jóóóó 70%-a nem fogja fel,hogy Olivér feladta és nem is nagyon szavaztak rá emiatt!!!! Ezért ment csak vissza a panelbúvó vagány rapperkecsege
0
0
0
0
no avatar
Én is ütném Bécit amíg mozog, sőt Gigit is.
0
0
0
0
no avatar
jan88! ezzel énis igy vagyok😆
mindegyék telephuladék**cik😆
0
0
0
0
kakas avatar
gigazte írta:
Szandika látom titokba áruló lett! Szeretné, hogy Gombi visszamenjen és feltöltődjön?😊 Főleg, hogy Gombi Alekosz nevét hajtogatja folyamatosan... Éva meg holnap a Jerzyvel beszélget szánalmas emberkék vannak a villában azt kell, hogy mondjam. Hajrá Alekosz! Ha Gombi kihívja akkor csomagolhat is aznap haza😂

Szandikának kikéne vinni Gigi-t a francba
0
0
0
0
gigazte avatar
Annyi sms-t a rokonjai nem tudnak küldeni, hogy megnöveljék a százalékokat! Olivér meg Alekoszért fog kampányolni!
0
0
0
0
neuroflex avatar
Gombi Boldog lesz ha kint lesz szerelmével olyan mint az Oli😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Szandika látom titokba áruló lett! Szeretné, hogy Gombi visszamenjen és feltöltődjön?😊 Főleg, hogy Gombi Alekosz nevét hajtogatja folyamatosan... Éva meg holnap a Jerzyvel beszélget szánalmas emberkék vannak a villában azt kell, hogy mondjam. Hajrá Alekosz! Ha Gombi kihívja akkor csomagolhat is aznap haza😂
0
0
0
0
neuroflex avatar
Gombi vs Alekosz várom párbajt 😀
0
0
0
0
azbizony avatar
Na gombi megy párbajra 😃
0
0
0
0
Vaszilij Zajcev avatar
előbb vagy utóbb úgy is kiesik😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Én remélem hogy kiesik a Béci mert sztem nagyon bunkó 😃
0
0
0
0
Vaszilij Zajcev avatar
azért véleményem szerint az emberek nem szeretik a nagyképű embereket. és hát Béci enyhén nagyképű.
0
0
0
0
neuroflex avatar
vagy fordítva sok néző azért szavaz rá hogy nagyképű legyen😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Szem rebbenés nélkül! Béci a viselkedésével sok ember szemében nagyot esett! Nagyképű viselkedése miatt sokan elfordultak tőle.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció