Kedvenc RPG játékod

Szerző: XFXFORCE, 2011. January 22., téma
Fórum » Játékokról általában
Ezt a topicot, azért hoztam létre, hogy leírjátok, melyik a kedvenc RPG játékotok.
És miért, mi tetszett benne, és stb.

Kezdeném, én:

1. Fallout 3 + kiegészítők. Miért? ez volt az első szerepjáték, ami egész nyáron lekötött. Mi tetszett benne? a történet, a körülmények, a karakterek, fegyverek, öltözékek, szörnyek, a környezet...
2. Mass Effect 2 + kiegészítők Miért? ez volt a második szerepjáték, ami lekötött a nyáron, persze a Fallout 3 után. Mi tetszett benne? a történet, a környezet, a vándorlás a bolygók között, karakterek, fegyverek, ellenségek, a saját űrhajóm:P:P:P
3. Risen Miért? ez volt a harmadik szerepjáték, ami magával ragadott az első kettő után, egy-két bugtól eltekintve, és a grafika sem volt mai, de igazán bejött. Mi tetszett benne? Az egész történet, az öltözékek, fegyverek, a változatos küldetések, a nehéz harcrendszer (ez néha-néha idegesítő is volt.)
4. Dragon Age Miért? Sajnos, azt kell mondanom, ez a játék még nem adta meg azt a szikrát, hogy lekössön reggeltől-estig. Mi tetszett benne? a hihetetlen történet, a karakterek, fegyverek, öltözékek, és stb.
Hozzászólások: 106
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Ferrari írta:
XFXFORCE írta:
Ezt már mikor nyitottam, vagy 10hónapja.


jó h még 2 hónapja se vagy tag 😆


Akkor két éves. 😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
XFXFORCE írta:
Ezt már mikor nyitottam, vagy 10hónapja.


jó h még 2 hónapja se vagy tag 😆
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Inákbb 2 hónapja. Nézd meg a dátumot 😃
0
0
0
0
no avatar
Ezt már mikor nyitottam, vagy 10hónapja.
0
0
0
0
no avatar
Ezt a topicot, azért hoztam létre, hogy leírjátok, melyik a kedvenc RPG játékotok.
És miért, mi tetszett benne, és stb.

Kezdeném, én:

1. Fallout 3 + kiegészítők. Miért? ez volt az első szerepjáték, ami egész nyáron lekötött. Mi tetszett benne? a történet, a körülmények, a karakterek, fegyverek, öltözékek, szörnyek, a környezet...
2. Mass Effect 2 + kiegészítők Miért? ez volt a második szerepjáték, ami lekötött a nyáron, persze a Fallout 3 után. Mi tetszett benne? a történet, a környezet, a vándorlás a bolygók között, karakterek, fegyverek, ellenségek, a saját űrhajóm😜😜😜
3. Risen Miért? ez volt a harmadik szerepjáték, ami magával ragadott az első kettő után, egy-két bugtól eltekintve, és a grafika sem volt mai, de igazán bejött. Mi tetszett benne? Az egész történet, az öltözékek, fegyverek, a változatos küldetések, a nehéz harcrendszer (ez néha-néha idegesítő is volt.)
4. Dragon Age Miért? Sajnos, azt kell mondanom, ez a játék még nem adta meg azt a szikrát, hogy lekössön reggeltől-estig. Mi tetszett benne? a hihetetlen történet, a karakterek, fegyverek, öltözékek, és stb.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció