Kedvenc RPG játékod

Szerző: XFXFORCE, 2011. January 22., téma
Fórum » Játékokról általában
Ezt a topicot, azért hoztam létre, hogy leírjátok, melyik a kedvenc RPG játékotok.
És miért, mi tetszett benne, és stb.

Kezdeném, én:

1. Fallout 3 + kiegészítők. Miért? ez volt az első szerepjáték, ami egész nyáron lekötött. Mi tetszett benne? a történet, a körülmények, a karakterek, fegyverek, öltözékek, szörnyek, a környezet...
2. Mass Effect 2 + kiegészítők Miért? ez volt a második szerepjáték, ami lekötött a nyáron, persze a Fallout 3 után. Mi tetszett benne? a történet, a környezet, a vándorlás a bolygók között, karakterek, fegyverek, ellenségek, a saját űrhajóm:P:P:P
3. Risen Miért? ez volt a harmadik szerepjáték, ami magával ragadott az első kettő után, egy-két bugtól eltekintve, és a grafika sem volt mai, de igazán bejött. Mi tetszett benne? Az egész történet, az öltözékek, fegyverek, a változatos küldetések, a nehéz harcrendszer (ez néha-néha idegesítő is volt.)
4. Dragon Age Miért? Sajnos, azt kell mondanom, ez a játék még nem adta meg azt a szikrát, hogy lekössön reggeltől-estig. Mi tetszett benne? a hihetetlen történet, a karakterek, fegyverek, öltözékek, és stb.
Hozzászólások: 106
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Hello! Feltelepítettem a Might & Magic X Legacy játékot és egész jónak néz ki eddig. Visszahozza a 90 évek hangulatát. Ha játszottatok vele akkor egy olyan kérdésem lenne, hogy nálatok is előjött-e olyan probléma, hogy egyes ellenfelek zölden- sárgán világítanak. Nekem kifejezetten a dögevők és a fekete gárdisták csinálják ezt. A játék eredeti Uplay-on be vagyok lépve. Gépem bőven az ajánlott fölött van. Ha esetleg valaki rájött már ennek a problémának a megoldására azt szívesen meghallgatnám. Köszi
0
0
0
0
matany001 avatar
Jelenleg a Divinity szériát viszem ki, már régebben a Divine Divinityvel végeztem, most egy hónapja már megvolt a Divinity : Original Sin, jelenleg az Original Sin II-vel haladok, nagyon hangulatos, nagyon összetett, igazi hardcore rpg fanoknak való. Közben a Darkest Dungeon is pörög, de csak mérsékelten, mert iszonyatosan oda kell figyelni a játékra, de lassan 4-5karakterem átlépi ott is az 5-ös szintet ami, elég erősnek számít.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Mount&Blade: Warband Nagyon hangulatos és élthű, bár a grafika lehetne jobb is.
0
0
0
0
Masterthief avatar
Dark Messiah of Might and Magic
The Elders Scrolls V Skyrim
Dead Island
0
0
0
0
Nyle avatar
Mass Effect 1-2-3
Baldur's Gate 1-2
Dragon Age 1 (a 2 egy szar lett)
Witcher 1-2


Fallout 3-al es Skyrimel soha eletemben nem jatszottam.. valahogy nem keltette fel egyik sem az erdeklodesem... A skyrimrol lattam sok videot.. modokal fel lehet szepen tuningolni a grafikat... de nem vagom miert olyan jo rpg.. nallam a story az elso egy jateknal.. ha az nem tetszik akkor tok mind1 milyen a graf stb...
0
0
0
0
rafferd avatar
lapartman997:aranyhoz nem tudsz valami csalást? 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem nagy kedvencem még a mass effect 1-2-3 😃 no meg a Kingdom Hearts 😀
0
0
0
0
no avatar
Egyértelmű Mass effect 😉
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Én spec. a Gothic sorozat megszállottja vagyok, de a The Elder Scrolls eddigi részeit is örömmel végigjátszottam. (utóbbi talán komplexebb is.) A Two Worlds világát, pedig szintén csak ajánlani tudom az RPG fanoknak, és persze a Risen 1-2-ről se feletkezzünk meg. 😀

A régi nagy etalonok pedig, amelyekkel vélhetően a mára silánynak mondható grafika miatt nem fognak végigtolni a fiatalabbak:

- Might & Magic
- Baldurs Gate 1-2
- Ultima
0
0
0
0
AnonimMC avatar
1. Star Wars : KOTOR 1
2. Fallout 3
3. Star Wars : KOTOR 2

Lehet hülye vagyok de engem a Mass Effect meg a Skyrim nem fogott meg annyira 😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
1.)TES V: Skyrim
2.)Fallout 2 (aki Fallout rajongónak titulálja magát, és nem játszott vele, az gyorsan kezdjen neki)
3.) Mass Effect 2 / The Witcher 2
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
The Elder Scrolls V: Skyrim
0
0
0
0
Bicike avatar
Én lvl 15 leszek, kb. 10.000 kiló aranyam van, a mágiát nem tudom kezelni, inkább sok az intelligenciâm, s egy kis erõ is van. (Ez nem ego) Fegyverzet: Egy Kassai íj ( az is haveromé 😆😉 egy Slavia 620-as 4.5-es légpuska, lábak, öklök, fej. Páncélzat: zokni, cipõ, nadrág, boxer, póló, esetleg egy sapka. Állat: Dzsungáriai törpehörcsög. Társak: Max a haverok x
Vadász Dávid volt a neve, ember volt, , egy hétköznapi állampolgár. Egu szokványos feladatott kapott, menjen le a boltba kenyérért. Egy éjszakát kellett az ágyában tölteni, alkonyattól pirkadatig.
0
0
0
0
ceni98 avatar
én lvl 14 leszek ls nincs sok Goldom jel pill 😆DD
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én lvl 23 vagyok, de még mindig kevés a barter skillem (péz'😉
0
0
0
0
jumpen97 avatar
nekem az élet. lvl 15 vagyok ha ügyes vagyok meegérem az lvl 80-at
0
0
0
0
tothkristof98 avatar
Nekem a Fallout 3, The Elder Scrolls Oblivion és
Kindoms of Amalur: Reckoning 😀
0
0
0
0
unknown user avatar
Egyértelműen Fallout (3), The Elder Scrolls (Oblivion és Skyrim) és Diablo (2-3)
0
0
0
0
19ati93 avatar
egyiket se szeretem, talán a fallout egy kicsit 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Dragon Age Vérvonalak és a DA Eszmélés.
0
0
0
0
superkiller avatar
Fallout 3! Fallout New Vegas!
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Kingdom Hearts 1 & 2
Dark Cloud 1 & 2
Fallout 3
Fable
0
0
0
0
Danikika94 avatar
Sacred 2 Fallen Angel...😃 Vki tud a 2.43-as verzióhoz cracket??..😃
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Dungeon Siege 2, Diablo 1-2 és a SW KOTOR mind két része 😃
0
0
0
0
davidka931127 avatar
Damonend írta:
Hát nem tudom, ki hogy van vele de nekem a Gothic 1 és a Gothic 2 olyan hangulatú volt, amit más játék egy kicsit sem tudott visszaadni. Még a Skyrim se. Pedig nagyon sok RPG-vel játszottam már. De félre ne értse senki, én nem fikázni akarom a Skyrimet, mert az is nagyon tetszett, de mégis egyszerűen hiányzik belőle valami, ami a Gothic 1-ben és 2-ben meg volt. Szóval a Gothic 1 és a Gothic 2 a világ legjobb RPG-i.


Pesze én tudom mi hiányzik belőle MUD! 😃
De tény lehet te is azért vagy ilyen elfogult mert neked is ezek voltak az első RPG-id?
Természetesen mind a 2 örök kedvenc de a mai szemmel a Skyrim üti fájó szívvel de ideje hogy más legyen a top1 😃


De meglehet! Tényleg a Gothic volt az első RPG-m. 😀
0
0
0
0
superkiller avatar
Fallout 3, Fallout New Vegas 😀
0
0
0
0
davidka931127 avatar
Hát nem tudom, ki hogy van vele de nekem a Gothic 1 és a Gothic 2 olyan hangulatú volt, amit más játék egy kicsit sem tudott visszaadni. Még a Skyrim se. Pedig nagyon sok RPG-vel játszottam már. De félre ne értse senki, én nem fikázni akarom a Skyrimet, mert az is nagyon tetszett, de mégis egyszerűen hiányzik belőle valami, ami a Gothic 1-ben és 2-ben meg volt. Szóval a Gothic 1 és a Gothic 2 a világ legjobb RPG-i. 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
Kingdom Hearts szériát mindenképpen ajánlom kicsiknek és nagyoknak egyaránt meg persze a Final Fantasy részeket is 😀
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Ha jó RPG-vel akartok játszani próbáljátok ki az Amnéziát. Azt amit a MoonDragon Entertainment készített. (nem tudom van-e mondjuk másik). Régi nagyon a játék a grafika a Final Fantasy 4-6 körül van. Viszont a sztori olyan lebilincselő hogy azt el sem hinnétek. A legjobb ebben a kategóriában!
0
0
0
0
Erik94 avatar
Skyrim még mindig 😆
0
0
0
0
Klaas avatar
Final Fantasy sorozat! 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
egyetértek en utalom a rpg-t kinem alhatom de a skyrim ugy megtetszett😲 h kockultam vele sokat d😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Az ő nézetéből miért ne lehetne a legjobb?
Nekem is a Skyrim a kedvencem. És nálam ez egyértelmű, hogy az a legjobb játék, ami nekem tetszik... Nem? De!
0
0
0
0
jumpen97 avatar
mount and blade de az összes
0
0
0
0
Batyaka avatar
Régi, de nagyon jó!!! Neverwinter Nights 1-2 😀
0
0
0
0
kl_akos avatar
Hat nkm a Dragon age Origins meg a hozza a dlc-k naon jok a mass effect 1 nm naon tetszett de a 2-re kivancsi vok meg a 3-ra is
0
0
0
0
no avatar
Én is kb. ezeket fogom kipróbálni,amit bartos,meg kalashnikoff mondott. 😀
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
The Elder Scrolls V: Skyrim
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Mass Effect sorozat
Fallout 3
Fallout: New Vegas
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Elder Scrolls minden része, Gothic 1,2,3 (4 elég kaksi 😶 ) Fable 1,3 (2-vel nem játszottam) Kingdom of Amalur: Reckogning

Nálam ezek a nyerők 😃
0
0
0
0
no avatar
Még nem sokkal játszottam,majd jobb nettel bepótolom őket.
De addig is(,eg szerintem az is marad 😆😉:SKYRIM.
0
0
0
0
no avatar
Nekem a The Legend of Zelda Four Swords.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
A morrowind és az oblivion nem tetszett, én a fallout sorozatot imádom.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció