Mi a kedvenc italod?

Szerző: Dwight, 2010. December 27., téma
Fórum » Társalgó
Lehet ez energiaital,szeszes ital,egzotikus ital,stb...

Nekem a Kalinka Vodka és a Monster Energy a kedvencem

És nektek mi?
Hozzászólások: 349
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Dwight avatar
akkor tudom ajánlani a 80%-os pálinkát 😆 az nagyon is üt 😆
0
0
0
0
battyan avatar
Mind1 csak üssön 😆 Neeem nekem leginkább a Tequila Gold jön be 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Haverom cigis dobozokat gyűjt az oldalukra rakva is kb 1,5M magas a tornya😃 és nincs két ugyan olyan doboza!
0
0
0
0
azbizony avatar
Hacker írta:
nem semmi gyűjtemény😃

Köszi😃 még csak 47 van de 100 ig nem állok meg az tuti!!
0
0
0
0
Dwight avatar
nem semmi gyűjtemény😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Kmisi99 írta:
jó sok itt az energia ital függő😆

Csak 1-2 fajtát iszom az íze miatt, a többit csak a doboz miatt vettem(vagy kukáztam,talátam stb..😆😉 de végül is a függők közé tartozom 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
jó sok itt az energia ital függő😆
0
0
0
0
azbizony avatar
Nekem ezek a kedvenc italaim:
https://www.kephost.com/images4/2010/12/29/5jj2bfkt77emdi5x8v0i.jpg
0
0
0
0
Dwight avatar
Kmisi99 írta:
Hacker írta:
hát Angliába én voltam munkatársamnál házibuliba és minden full ingyen volt😃 ő állt mindent és volt elég sok pia is😃

Hát gondolom önálló fizetéssel Angliában az nem nagy kiadás lehet😃


hát ugyan annyit keres mint én 700Fontot havonta😀 (abból bőven kijön a pia😃😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hacker írta:
hát Angliába én voltam munkatársamnál házibuliba és minden full ingyen volt😃 ő állt mindent és volt elég sok pia is😃

Hát gondolom önálló fizetéssel Angliában az nem nagy kiadás lehet😃
0
0
0
0
Dwight avatar
LobiDrg írta:
Hacker írta:
LobiDrg írta:
Reggel - Kávé 2 cukorral
Délután - Gyömbér ,Sprite
Este - Arany Ászok,Gösser, Jagermeister, Metaxa 😃


neked így be van táblázva hogy mit iszol napközben? az igen😃


Neeem de Hétvégéken Kb ezeket 😃


zsír😃 Nekem mindig változó😃 Bár energiaitalt minden reggel szoktam inni de azon kívül mindig mást😃
0
0
0
0
no avatar
Hacker írta:
LobiDrg írta:
Reggel - Kávé 2 cukorral
Délután - Gyömbér ,Sprite
Este - Arany Ászok,Gösser, Jagermeister, Metaxa 😃


neked így be van táblázva hogy mit iszol napközben? az igen😃


Neeem de Hétvégéken Kb ezeket 😃
0
0
0
0
Dwight avatar
hát Angliába én voltam munkatársamnál házibuliba és minden full ingyen volt😃 ő állt mindent és volt elég sok pia is😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hacker írta:
úgy látom a Monstert mindenki szereti 😆
Hát buliba mind1 hogy mi csak pia legyen 😆 EZért kell házibulikba járkálni, mert ott nem kell a piáért fizetni😃

attól függ milyen az a házibuli😆 Én ahova megyek szilveszterre 1000forintot kellett fizetni +vinni kell mindenkinek valami piát a közösbe😃
0
0
0
0
Dwight avatar
LobiDrg írta:
Reggel - Kávé 2 cukorral
Délután - Gyömbér ,Sprite
Este - Arany Ászok,Gösser, Jagermeister, Metaxa 😃


neked így be van táblázva hogy mit iszol napközben? az igen😃
0
0
0
0
no avatar
Reggel - Kávé 2 cukorral
Délután - Gyömbér ,Sprite
Este - Arany Ászok,Gösser, Jagermeister, Metaxa 😃
0
0
0
0
pakai93 avatar
mentes: cappy
alkohol: tequila, mézes pálinka, vodka, heineken
energiaital: watt, monster
0
0
0
0
Dwight avatar
úgy látom a Monstert mindenki szereti 😆
Hát buliba mind1 hogy mi csak pia legyen 😆 EZért kell házibulikba járkálni, mert ott nem kell a piáért fizetni😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Üdítő: Sprite, kólák
Alkohol: Fütyülős pálinkák, Heineken, Vodkanarancs, Red Bull Whiskey, Jager
Energiaital: Monster és talán ennyi is!😆

Persze szilveszterkor mindenféle és bulikon, bármit megiszok. Főleg, ha fizetik😂
0
0
0
0
Dwight avatar
ha a gyümölcslé alcohol lenne akkor félnék inni a 100%-os almaléből 😆
0
0
0
0
Dwight avatar
hát éhgyomorra elég rossz inni 😆 úgy kb 2x gyorsabban be lehet rúgni!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem alkoholok közül 1ik kedvencem a Kofola, abból is a csapolt, aztán a coca cola, pepsi, fanta, sprite, 7up és a 100%-os gyümölcslevek. Energiaitalokat nem nagyon iszom, mert eléggé károsak nagy mennyiségben, ritkán ha veszek akkor zöld monster vagy red bull. Kávét nem iszok, teából pedig a citromos a kedvencem.

Alkoholok közül:
Sörből a kedvencem a Heineken, borokból a vörös bort szeretem, a cabarnet borokat és az egri bikavért. Keményebb piákból jöhet a Becherovka, abból is a "Beton" változat (Becherovka-Tonic keverék), Vodka, abból főleg a Nicolaus, royal, kalinka, jöhet még tequila is, aztán a whisky sem maradhat ki, abból a Jim beam, Jack daniels és a Johny walker black label a kedvencem. Alkoholok közül a kedvencem a görög Ouzo. Persze nem maradhatnak ki a házi páleszek som, azokból a som pálinka a legjobb...jah és ottvan még a vilmos körte 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Legjobb energia Ital szerintem A Redeo 😃
Szeretem a Vodkát 😃 Pálinkát 😀 Wisky sem vetem meg meg a rumot 😃 csak nagyon belehet töle csicsenteni 😆 szépen szólva 😃

berki_zsolt : gyomor keserü elvileg igényes de undoritó 😃
Jéger még elmegy... de a Hubi meg a Unicum... stb hát okádok töle olyan rossz 😀 bár szerintem azért mert volt szerencsém ülve a gép elött majdnem fél litert meginni 😃 éjgyomorra 😃
0
0
0
0
almos avatar
No.1. Coca Cola
aztán szeretem a jóféle söröket,minőséges whisky és a jóféle vodka is jöhet 😀
Energiaitalok is jöhetnek,szerintem legjobb a Red Bull,de piszok drága...
0
0
0
0
AMDTuning avatar
monster energy,*** colada,borsodi,likőr(baileys)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én egy valamit utálok kísérő nélkül egy azon piából rövid idő alatt sokat inni mert abból hányás lesz és onnantól kezdve hónapokra megundorodom az adott italtól!
0
0
0
0
Dwight avatar
én Vodkánál nem tudom minek de mindig iszok kísérőt! Bár szerintem leszokok erről a szokásomról 😆
Én nem nagyon szeretem az energiaital-Whisky párosítást mert volt már bajom tőlük 😆
0
0
0
0
R0x0r avatar
Gyerekek ha Feki ideér akkor 10 oldal minimum egy este meg fog telni 😆😆😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát én azért iszok kísérőt mert ha olyan szar a pia nehogy viszakívánkozzék😆 Nincs pénz itt drágára! Whiskey energia italt meg azért szeretem mert ahova gyakran járok ott van olyan hogy 1 jim beam meg egy energia ital és kapok még egy feles jim beamet😆
Osztálytársam egyszer vörösboroskóláskonyakot ivott 😆 úúúúúúúúúú 15 perc után kihányta😆
0
0
0
0
Dwight avatar
hát diák koromban én is csak arra hajtottam hogy jól berúgjak és többségében sikerült is 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
1-szer ittam kísérővel töményet, amikor még 16 évesen a cél az volt, hogy berúgjak!
Akkor whisky-t borral, és amikor a bor elfogyott, sörrel kísértem! 😂
LoL volt, az tuti! 😂😂
0
0
0
0
Dwight avatar
én megszokásból már megszoktam hogy kísérővel iszok néha töményet!
(Bár csak vodkánál szoktam) Bár lehet hogy jobb lenne erről a kísérőről leszoknom és ahogy te is írtad élveznem kellene jobban az ízeket!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az meg milyen gusztustalan már, hogy a tömény italok után is iszol valami mást kísérőnek? Fújj! 😲😲😲

Én azért iszok egy italt ( töményet is akár), hogy élvezzem az ízét ( általában csak igényes piát iszok), és azt nem akarom elrontani avval, hogy egyből iszok rá valamit...
0
0
0
0
Dwight avatar
igaz néha gyümölcslevet is kell inni😀
hát abban egyet értek hogy az energiaital-whisky nem jó párosítás 😆 az én sem bírom! Inkább tisztán iszom őket! Bár azért Vodkánál szoktam kísérőnek colát inni!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Ásványvíz: Netlé Aqvarell
gyümölcslé: Legmagasabb gyümölcstartalmú: körte, sárgabarack, őszibarack, gránátalma
szénsavas ital: Nincs kedvenc, utálom, főleg a kólákat! 😶
kávé: hidegen: cukor nélkül, melegen: 2 cukor+tejszínhab
tea: fekete és roiboos teák, saját készítésű csipkebogyó teák
alkoholok: Miller, Gösser sör ( citromos is), édes tokaji borok ( főleg a 2000 és 2003 évjárat ), saját főzésű meggypálinka, valamint a " női" piák: likőrök! 😜
Utálom a konyvasztott piákat: vodka-narancs, boros kóla, energiaital- whisky, koktélok. Mihelyt megiszok egy kortyot belőlük, hányok tőlük! 😲

Ennyi 😜
0
0
0
0
Dwight avatar
jim beam az egyik legjobb Whiskey! Nem hiába szereti sok ember😃
blue curacao likőrt még nem ittam de biztos jó lehet😃
Borsodi Friss az is nagyon jó!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Monster energia ital bár eddig életmben egy kortyot ittam belőle😆
Aztán jim beam fütyülős pálinkák lényegében mindenféle páleszt szeretek aztán citrom vodka az egyik kedvencem citromos sörök aztán blue curasco vagy hogy írják és a krémlikőröket is szeretem😃
0
0
0
0
Dwight avatar
a GET UP az zsír energiaital😃 Bár konkrétan én minden energiaitalt megiszok de a legjobban a Monstert szeretem😜
0
0
0
0
azbizony avatar
Nekem a GET UP, a piros Watt meg a Watt natura a kedvencem 😃 energiaitalok
0
0
0
0
Dwight avatar
Lehet ez energiaital,szeszes ital,egzotikus ital,stb...

Nekem a Kalinka Vodka és a Monster Energy a kedvencem

És nektek mi?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció