Mi a kedvenc italod?

Szerző: Dwight, 2010. December 27., téma
Fórum » Társalgó
Lehet ez energiaital,szeszes ital,egzotikus ital,stb...

Nekem a Kalinka Vodka és a Monster Energy a kedvencem

És nektek mi?
Hozzászólások: 349
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Csapvizet iszok legtöbbször, amikor meg nem, akkor ásványvizet. 😆
0
0
0
0
R3KH1T avatar
Eristoff gold
sör+jéger+ energiaital combo 😆
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
***a borok
Cseh sörök
Jó vodka
Erős pálinka
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Monster energy, Hell energy, Sprite, Coca Cola
0
0
0
0
zuzuki avatar
Ja... Értem.Szóval italnak minősül a víz is?Azt hittem,hogy a piára gondoltok.Akkor javítom.Két-három liter víz,nyolc deci protein turmix és két deci igazi(nem nes) kávé az adagom.A tea engem nagyon megpörget,pedig szeretem a jó minőségű teákat..
0
0
0
0
azbizony avatar
Én a vízen kívül csak energiaitalt iszom 😃 PL Get up, piros watt zöld watt, 9mm, ezek a kedvenceim 😃
0
0
0
0
zuzuki avatar
Igazi ruszki Vodka,csemege uborkával. Nagy társaságban,esetleg házibulin vagy olyan környezetben,ahol az ember nem "kotorászik" a befőttes üvegben nyakig uborka lében....ott marad a fehér orosz.Hiába nnna...a Vodka egy jó üdítő ital.😉
0
0
0
0
abyss33 avatar
Pepsi,boroskóla,vodkanarancs,kristályvíz,citromos gösser,citromos borsodi,nestea többet nem tok de még lehetnek 😆
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Coca-Cola, WATT Nature, Hell, Adrenalin energiaitalok, kakaó, citromos sör (Gösser, Borsodi), Citromos tea (jó melegen 😃😉, szénsavas narancs üditőitalok, Bacardy Breezer (nem tudom hogy kell írni, de ezen belül a piros, vagyis a görögdinnye, meg a zöld, ami asszem a kiwis)
Nagyából ezek
0
0
0
0
NaVi avatar
sör:
-Soproni
-Heineken
-Radler
-Tuborg

Vodka:
-Kalinka
-Kalinka Szamovár

Whiskey
-Jack Daniels
-Jim Beam

Energiaital:
-Dragster
-Kalashnikow
-Monster
-Watt
-Adrenalin
-Don't Stop

Energiaital főképp akkor jön jól mikor gamelek este😃
0
0
0
0
pukkancs avatar
ha alkohol akkor: pálinka, sör, vagy boros kóla
ha energiaital akkor: Monster energy
amúgy meg Pannon Aqua Ásványvíz 😃
0
0
0
0
utahl2 avatar
Ha tehetem akkor mindig kakaót iszok ,egyszerűen imádom😃(csak elégé felgyositja az emésztésémet😆😉 ha alkoholnál tartunk ott a lényeg, hogy minnél édesebb legyen pl. egy jó kis édes fehér muskotájos borocska😃
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Néha-néha Adrenalin, amúgy legtöször tea, de a Szilvapálinkát és a Jagermeistert-t se vetem meg 😆 ( főleg ha betegvagyok, mint pl most 😆 )
0
0
0
0
ROCCAT avatar
energiaital a favorit😎
nyáron meg a jó hideg Soproni😎
0
0
0
0
berci96 avatar
én télen a tömény feketeteát citromosan nyáron saját készítésű limonádé alkoholbol az édes borok, pezsgők, pálesz, szeretem a monstert és a Cocacolát illetve edzések után kiiszom a fél csapot😃😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jan88 írta:
Kmisi99 írta:
Nekem a fő kedvencem a szénsavmentes ásványvíz😆 Lényegében egész évben szinte csak azt iszok

Ez komoly?😂

Hát energiaitalnak nevezett kátránnyal nem akarom szennyezni magam a többi üdítő ital még a gyümölcslék is egy fél liter cukorban úsznak! Így csak a víz maradt!
0
0
0
0
Demoz avatar
Csakis az energiaital!!😀
Nameg időnként egy kis garrone,vagy pezsgő.😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
XFXFORCE írta:
Szentkirályi ásványvíz, az a legjobb, veri az összes üdítőt. 😃
Na, meg néha Sprite, meg gyömbér.
Alkohol, meg energiaitalt nem fogyasztok, még szilveszterkor sem.

Helyes ne is igyál, mert nagyon rossz az ízűk. Csak udvariasságból szoktam inni Szilveszterkor, de nem finom egyik méreg se. Másrészt tök drágák, így inkább maradok a víznél és a kakaónál. 😆
0
0
0
0
no avatar
Szentkirályi ásványvíz, az a legjobb, veri az összes üdítőt. 😃
Na, meg néha Sprite, meg gyömbér.
Alkohol, meg energiaitalt nem fogyasztok, még szilveszterkor sem.
0
0
0
0
twoKgames avatar
én a narancslevet, a vizet és a különféle alkoholmentes koktélokat 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem a fő kedvencem a szénsavmentes ásványvíz😆 Lényegében egész évben szinte csak azt iszok
0
0
0
0
bgreti avatar
Cola, energiaital, víz 😀
0
0
0
0
pukkancs avatar
az a legjobb. kár hogy Magyarországon 3 fajtát lehet kapni.
0
0
0
0
pukkancs avatar
Monster Energy Drink minden mennyiségben!!!!
egyéb alkoholos italok 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
MaximumGame írta:
Cián egy kis Móagyaggal megszórva 😃 amugy durva mert sok innivalóba ezvan 😃 de más a neve és ezrek isszák 😆


Azok a titokzatos E számok mennyi mindent jelentenek... 😶
Igazad van, sokan nem tudják, mit takar, pedig veszélyeket is hordoz magában, mert azt a káros anyagot E számként feltüntette a gyártó, ezért a vásárló a vásárláskor elfogadta azt, hogy milyen anyagok vannak a termékben!

ILyen példa pl.: E270-274, kénessav, és sói!
Ugye nem kell mondani senkinek, hogy ezeknek milyen hatásai lehetnek... 😂
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Jó meleg tea...Nyáron Jég+Mindennel...
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Cián egy kis Móagyaggal megszórva 😃 amugy durva mert sok innivalóba ezvan 😃 de más a neve és ezrek isszák 😆
0
0
0
0
laci503 avatar
Én az Édes bort szeretem 😃 a Csokilikört 😃 meg a Szamócás Fütyülőst 😃
Ja meg Pepsi / CocaCola / CharryCoke 😃😃😃😃 Fanta minden ami finom... 😃
0
0
0
0
Dwight avatar
vizet főleg sport után jó inni😃
0
0
0
0
no avatar
Én legtöbbet vizet iszok😃
Csak születésnap, ünnepek, összejövetelnél iszok kólát
0
0
0
0
Lizard avatar
Stella Artois, ásványvíz, limonádé, meg whisky jéggel😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
fanta cola víz 😆 persze szörpök meg ilyenek😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én se iszok színes szarokat csak néha😃 Én is büszke vagyok rá!
0
0
0
0
whiplaser avatar
én csak szódát iszom 😎 meg vizet 😎néha fantát 😜 de kolát nrm ittam másfél éve és büszke vagyok maghamra 😎
0
0
0
0
Dwight avatar
volt pálesz is dögivel😃 volt 2 db 50literes hordóba 55%-os pálinka😃 De én csak reggel 5kor ittam 2kupicával hogy ne hogy kihűljek😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Disznóvágáshoz házi pálinka dukál!😀 De a jager is jó választás volt!😆
0
0
0
0
Dwight avatar
Jager-t azt én ma nagy mennyiségben ittam a disznóvágáson😃 Bár nem volt semmi bajom mert nagyon sok kaja volt é elnyomta😃
De valahogy úgy jobban ment a meló😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Alkoholos italból a Heineken + Jagermeister kombinációt részesítem előnyben, ez mindig van otthon! Ha nem melózom, akkor minden este belökök 1-2 üveg sört, a hozzá járó röviddel!😀
Általánosságban pedig citromos Nestea-t iszom, és néha Coca Colat, illetve Apenta narancsot!
Ennyit rólam! Kérem kapcsolja ki!😆
0
0
0
0
Dwight avatar
én is bevásároltam 😆 2üveg Kalinka, 1 jagermeister, 6x 2,5L Pepsi,3 Monster, és még régről maradt 1 Glenfarclas 105 whisky 60%!😃 és 1 garrone cherry a barátnőmnek😀
0
0
0
0
lsklsk avatar
Hát attól függ épp milyen alkalom van 😀 Ha szimpla hétköznap akkor mentes ásványvíz napi 4-5 liter. Ha olyan, akkor Heineken partyhordó, vagy sima üveges. Ha meg olyanabb akkor fütyülős, bacardi... ilyesmi 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Kmisi99 írta:
én épp most voltam bevásárolni😃 vettem 2x0,5L fütyülőst haverommal egy mézes cseresznyét meg egy mézes málnát😃 +még egy mézes barackot hoz😃 el leszünk szilveszterkor

Mi is már bekészítettük a fütyölőst!😀 Tegnapelőtt 1 üveg elfogyott 20-30perc alatt😆
0
0
0
0
Cooley avatar
Nálam abszolút a Hubi viszi a pálmát, és szorosan mögötte az ezüst Tequila. 😀 Meg persze egy jó kis házipálesz vagy egy f*sza forraltbor is bármikor jöhet! 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én épp most voltam bevásárolni😃 vettem 2x0,5L fütyülőst haverommal egy mézes cseresznyét meg egy mézes málnát😃 +még egy mézes barackot hoz😃 el leszünk szilveszterkor
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én régen megvoltam veszve a 80fokos fekete rumért (STROH)
https://www.austrianfood.net/i/strohrum.jpg olyan mint a motorolaj, a szagára s az állagára értem. 😆 Viszont oltári finom s meglepő, de nem üt!
csakhát az ilyen italokat Én már kivontam az életemből 😀
Maradt a Kinley - Ginger Alle, ISO löttyök, meg az Ozmózis víztisztó által szűrt csapvíz.
0
0
0
0
gigazte avatar
Nem értem, hogy ilyen 80%-os alkoholtartalmú cuccokba mi a jó?😆 Az, hogy kicsit iszol azt a földön fekszel!? 30%-os pálinka bőven jó, vagyis számomra.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció