Playstation 2 (PS2)

2010. December 20., téma
Fórum » Konzol
A Playstation 2 (PS2)-ről minden...
Hozzászólások: 1 097
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Valaki nem tud eladó csippelt ps2-t ?? ha igen akk lécc szóljon ! előre is kössz! 😃
0
0
0
0
sonyboy31 avatar
Én a GT3-at kezdtem el másodszor.
Sajnos kölcsön adtam a ps2-ömet, s a teljes mentést letörölték a memó kártyámról.
Nem voltam ideges.
😂 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A God of war 2 régebben ment nekem pc-n, de mostanában nem akarta az igazságot! 😞

Saját gameplay:

0
0
0
0
BiGame avatar
Nah megin előkaptam a Def Jam NY-ot😆, most pörgetem ki 5-ödjére, a grafika szép, a harcrendszer, jó, és összetett, igaz néha nehéz, és felidegel😆, de állat game😃!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sony-Sony igen a víláglegjobb márkája 😃
Persze Jó Gamek Vannak Rá 😀
0
0
0
0
onlinegame18 avatar
Nekem van egy ps2 őm nekem kimondottan tetszik a grafikája! igaz h az új játékok már nemnagyon jelennek meg de kb 6 éves az enyém is és nagyon jól bírja! eleve "sony" szóval nem lehet rossz és állítom hogy van olyan jó mint az xbox360 az eleve ilyen noname cuccos
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
van sok jó játék ps2-re !!😃 Így Igaz !!

Shahi : Hát ritkán-ritkán jelenik meg még a mai napig pár játék...
de már nem sok de azt is nézd hogy tőbb mint 10 éves gép 😀 és elég jól bírja 😀
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Legjobb játék PS2-re a Def Jam Fight for New York!! Baromi jó játék, már négyszer kipörgettem, tegnap kezdtem el ötödjére. 😀
0
0
0
0
Shahi avatar
Már nem jelennek meg rá új játékok? Vége, ennyi?😢
0
0
0
0
xlife avatar
Valakinek softmod karija nincs eladó?😃
0
0
0
0
ors11 avatar
nekem is rég óta van ps2-őm...és kb. 20 játékom van hozzá...de ahogy így elgondolkodom elég h%lye ötlet volt ilyen sok játékot venni,mert ennyi pénzből...egy olyan jó gépet lehetett volna venni...de ez most van,mert még 4 éve azok a játékok amiket a ps2-őre készítettek nagyon jó volt és a gépen is olyanok voltak pl. NFS is már a Carbontól nem olyan mint gépen...a grafika is sokkal gyengébb...de szerencsére a Bournaut-ok nagyon jók a ps2-őn is...
0
0
0
0
Davezorrr avatar
ps2-t nagyon szerettem.Én ezeket a játékokat kedveltem rajta:Tekken5,Fifa 2004,Black,God of War 2,GT3,4,AceCombat,Meatl Gear 2,3.Eszméletlen mennyit gameltünk rajta tesómmal 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
LewisHamiltonF1 írta:
Háát igen az alap Sony Gamek 😜
Amugy ahhoz képest hogy ugy mond "Régi" elég jó a grafika ... és mai napig 1évbe 1-2 game még jön rá ugy ahogy...


Igen egész jó a grafikája. Különös, mert mikor áttértem ps1-ről ps2-re szinte csorgattam anyálma, hogy milyen a grafika. Viszont most, hogy a ps2 után játszok a mai játékokkal nem érzem ugyanezt a hatást. 😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Háát igen az alap Sony Gamek 😜
Amugy ahhoz képest hogy ugy mond "Régi" elég jó a grafika ... és mai napig 1évbe 1-2 game még jön rá ugy ahogy...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Ps2.őm lég fura hangokat ad ki néha, mintha nem tudná olvasni a játékokat, néha egycsomót tölt nekem. mondjuk már 6 éves. 😆 Igaz ezt a fura hangot már 3 éves korában elkezdte. 😆 Volt rajta sok szép élményem, bár ps1-en sokkal több volt! 😆

Ps2-őn ami nagyon tetszett: GT3, GT4, Killzone, God of war 1-2 😆
0
0
0
0
Edem105 avatar
PS2 Nagyon zsír kis gép imádom nagyon szeretem!!pici is szal nem foglal nagy helyet könnyű kezelni stb! meg éri meg venni! 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
GT4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRAN TURISMO 4 NEM GTA 4 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
Mien GTA4, az a módosított f*s? A GTA SA mód? Mer az alapból xar!
0
0
0
0
Trj Pain avatar
Jó napokat kívánok! Valaki tud segíteni nem fogadja be a ps2 a GT4-et. Már volt ilyen és újra megvettük a játékot gondoltam használt cucc átka, de most újra kezdi pedig már jó tütüket szereztem. A többi játék kitűnően megy! Előre is köszönöm!😢
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Feki1991 írta:
LewisHamiltonF1 írta:
Bence : Egyettértek Veled 😀
Maradjunk Annyiban hogy ps2=Játék Grafikailag Nagyon Jó
Ps3=Belső Studióknak köszönhetően a Valóságot Adja Vissza Teljes Mértékbe 😀


Hát, ha Neked egy konzol a Valóságot Adja Vissza Teljes Mértékbe, akkor csak további sok sikert tudok kívánni! 😉

u.i.: Hogy ne (csak) OFF-oljak, olyan 2001 év vége környékén játszottam először PS2-vel, valamelyik Crash Bandicoot-ot, na az egy maradandó élményt nyújtott a számomra, ahogy porolt a cipője, stb stb, ... 😀
a korához képest nagyon jó konzol



Az nagyon jó Game 😀
UUuuh ps1en mennyit játszotam a Crash-ekkel , Imádtam Őket !!!!

A Valóságot a legfőképpen ezzekre a gamekre értem :
-Gran Turismo 5
-Heavy Rain
-Uncharted
0
0
0
0
Feki1991 avatar
LewisHamiltonF1 írta:
Bence : Egyettértek Veled 😀
Maradjunk Annyiban hogy ps2=Játék Grafikailag Nagyon Jó
Ps3=Belső Studióknak köszönhetően a Valóságot Adja Vissza Teljes Mértékbe 😀


Hát, ha Neked egy konzol a Valóságot Adja Vissza Teljes Mértékbe, akkor csak további sok sikert tudok kívánni! 😉

u.i.: Hogy ne (csak) OFF-oljak, olyan 2001 év vége környékén játszottam először PS2-vel, valamelyik Crash Bandicoot-ot, na az egy maradandó élményt nyújtott a számomra, ahogy porolt a cipője, stb stb, ... 😀
a korához képest nagyon jó konzol
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Bence : Egyettértek Veled 😀
Maradjunk Annyiban hogy ps2=Játék Grafikailag Nagyon Jó
Ps3=Belső Studióknak köszönhetően a Valóságot Adja Vissza Teljes Mértékbe 😀
0
0
0
0
bencc88 avatar
Szerintem hülyeség hogy szar grafikája...kiadták rá az új Fifát akkor az NFL-t NHL-t NBA-t és egyáltalán nincs "szar" grafikája...jó persze nem olyan mint a ps3 de attól függetlenül élvezhető szerintem😀😉)
0
0
0
0
BiGame avatar
Azt azér hoztam fel, h az okos gyerek még 1 elég régi konzolba kössön bele!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
BiGame írta:
Nem azér hoztam fel jó?
nekem jó, csak a példa volt rossz
0
0
0
0
BiGame avatar
Nem azér hoztam fel jó?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
BiGame írta:
És az eladási ranglistán múlt évbe a 2.dik helyen volt, szal még így 10-év után is eléggé sok az eladása, am következő milessz barátom, a N64? "Hú de gagyi az is a super mario-val"😆!
az N64 nem lett hatalmas siker....
0
0
0
0
no avatar
Játékaim / honnan indultam 😀

Tv-játék (Kazettás), Sega (16-bit, kis fekete kazetta), Playstation2, Playstation3

(Csak a Ps3 van már meg!)
0
0
0
0
BiGame avatar
És az eladási ranglistán múlt évbe a 2.dik helyen volt, szal még így 10-év után is eléggé sok az eladása, am következő milessz barátom, a N64? "Hú de gagyi az is a super mario-val"😆!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Teljesen igy van BiGame 😀
11éves gépről van szó és igy is szerintem tűrhető a grafika sőőőt...😜

A PlayStation 2 a Sony második játékkonzola, a PlayStation utódja és a PlayStation 3 elődje. Fejlesztését 1999 márciusában jelentették be, majd egy évvel később Japánban dobták piacra.
0
0
0
0
BiGame avatar
Istenem-.-, csak te azt nem veszed figyelembe, h a PS2-t kb 2000-körül adták ki, és nem nagyon tudták fejleszteni, szal ien Crysis szintű grafikát ne várjál már, így is van 1-2 kva szép game, a Def Jam NY, pl nagyon szép, az NFS Pro Street is tűrhető, meg 1-2 játék, szal ha sok a gondod vele nem kell ide írni!
0
0
0
0
bobbycfc avatar
jah csak azi is bammeg hogy milyen rakás fos a grafja!!! a gameknek!!
0
0
0
0
BiGame avatar
Ha annyira fáj kiadni pár rugót játékér chippeld ki, egyáltalán nem lesz baja, nekem évek óta megvan alapból chippelve és tökéletes, tölts le játékokat és kész, csakhogy 1-2 kva jó játékot megemlítsek, Tekken 5, Def Jam NY, SSX On Tour, Gun, Tomb Raider Legend, Pimp My Ride, TD Unlimited, és ezek közül ami van pc-re ps2-re nem lett sokkal szarabbul át portálva!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Háát ezt nagyon be****tad mert nekem még a ps1-emnek nincs baja háháháháh és a ps2nek sincs baja apró hibája se volt 😃 és a ps3 meg a pspnek sincs még hálaisten 😀
10ezer egy játék ????? háát biztos nem 3-4-5-6-7 ezer között van minden game !!!!
0
0
0
0
bobbycfc avatar
nekem volt! DE EGY NAGY XAR!!!!!!!!!!!!!!!! 10 ezer érte a játék ***+ meg aztán ha kicsippeled akkor meg tönkre megy a fej!!!!!!!!!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Azzért sok játék megállja még a mai napig a helyüket , és még 1-2 game kijön még rá ...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
jó konzol volt ez, mostmár inkább csak 1-1 alkalomra jó elővenni, meg utazásnál is magaddal lehet vinni, aztán elszórakozni vele ha találsz 1 TV-t
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem is van még valahol egy PS2, nagyon jó gép volt az régen! Bár én megbántam, hogy annak idején annyi pénzt kiadtam érte, mert egyáltalán nem használtam ki!
A GT4 nekem is megvan hozzá, azzal még viszonylag sokat is játszottam!
0
0
0
0
repfect avatar
soul calibour a legjobb!!!(best)😃
0
0
0
0
no avatar
Segítsetek!
Mennyiért lehet kicsippeltetni 1 ilyen konzolt??
Haveromnak kéne😃
Köszi a választ
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
én meg nagyon sok gamet 😃 Playstation_3-akkor már GT4 😃
0
0
0
0
no avatar
ILyenem is volt már! CSak nagyon régen! Még GRan Turismo 3-at nyomattam rajta, meg a TekkenT! 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
bobbycfc írta:
Elolvasom a Szabályzatot, bocsánat! 😳

Ja kva jó, am is nemkéne iet írnod!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Ez a te Hülye Véleményed :S:S
Szerintem egy nagyon jó konzol és a legsikeresebb eddig, tőbb mint 150milliót adtak ell belőle és mai napig jó játékok jelennek meg rá vagy is már nagyon ritkán de sok game megtalálható rajta 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
A Playstation 2 (PS2)-ről minden...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció