Saját Videóid Publikálása

Szerző: peter555, 2010. November 05., téma
Fórum » Film, sorozat
Ezt a Témát azért nyitottam ,hogy itt megoszthassuk egymással a saját kézzel készített videoinkat és kommentelhesük azokat ... :D Szóval bátran lehet a saját készített videodat linkelni :D
Hozzászólások: 3 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bioritmus avatar
holnap jön a Life is Strange folytatása és hamarosan facecam is lesz 😉 addig pörgessétek a legutóbbi Overwatchos szerencsétlenkedést 😃

0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Egy kis válogatás 😀

0
0
0
0
0n30fn00n3 avatar


Eredeti, teljes videó(k) a videó leírásában!
0
0
0
0
R3dLinE avatar
Sziasztok!

Végre elkészültem a GTX 1080 tesztvideóval, amiben 19 játékot teszteltem végig. (GTA 5, Dying Light, Crysis 3, BF4, Batman Arkham Kinight, Mad Max, Far Cry 3-4, F1 2015, Metro 2033 Re, Metro Last Light Re, Witcher 3, NFS 2016, Project Cars, Watch Dogs, Splinter Cell: Blacklist, Far Cry Primal, AC: Syndicate, Doom)

Remélem tetszeni fog! 😀

0
0
0
0
MariusTitus avatar
Nem lett rossz 😃 Ennyire be modoltad a játékot?
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Egy kis amatőr Overwatch! 😃 Nézzetek rá! 😀

0
0
0
0
DeadPlayIt avatar
Kipróbáltam mit is tud ez a Chromecast.
Meg kell mondjam kellemesen csalódtam! 😀

0
0
0
0
R3dLinE avatar
Sziasztok!

Itt vannak az új GTX 1080 Strix kártya fényeffektjei, különböző beállításai akit érdekelnek! 😀 Ehhez az egészhez az AURA programra van szükség, és már működik is! Remélem tetszeni fog! 😀

0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Sziasztok.
Elkészült első fifás videóm. 😀 Olyan lett amilyen, de mit tegyek kezdő vagyok. 😃 Ha van bármilyen javaslatotok (nem okoskodás, hogy én mennyivel jobban csinálnám meg ilyenek) akkor osszátok meg velem.

Zoz780: Jó videó lett. Remélem a megtekintők között valamikor kisorsolod ezt a kártyát! 😃

0
0
0
0
R3dLinE avatar
Sziasztok!
Új unboxing videó került fel, remélem tetszeni fog! 😀

0
0
0
0
wiesztdani avatar
Sziasztok!
Fejembe vettem, hogy bemutatok néhány érdekes androidos játékot. Ez előtt sose csináltam még ilyet, így várok visszajelzéseket a videóval kapcsolatba.
Itt az első bemutatóm
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
https://www.youtube.com/channel/UCpgOF_s8vtruvb341qXOSHg/about
Főképp call of duty Veteran végigjátszásokkal foglalkozom,ha érdekel iratkozz fel a csatornámra!
0
0
0
0
themagichungarian avatar
Sziasztok! 😀
Egyik barátom nem régen kezdett el videózni, és arra kért hogy kicsit dobjam fel a csatornája nézettségét.
Ha bármi kritikátok van írjátok le kommentbe neki, és ha tetszik amit csinál iratkozzatok fel.
https://www.youtube.com/channel/UCpgOF_s8vtruvb341qXOSHg/videos
0
0
0
0
sudosu avatar
Sajnos nincs streamelős topic, szóval megosztom ide a csatornát, jelenleg is streamelek az előző videók meg fent vannak a csatornán 😃
[LINK]
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Én Ricsi vagyok! Ez pedig itt a csatornám bemutató vidije, hogy milyen vidiket fogtok látni majd későbbiekben! 😀 Ha tetszett likeoljátok a vidit és ha meggyőztelek benneteket akkor pedig feltétlen iratkozzatok fel! 😀 [LINK]
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
zsoltdeak17: Igen ilyenekre gondoltam. Találtam még sok ilyet de annyira ismerősek voltak hogy nem mertem használni őket. De ezek jók lesznek 😀
0
0
0
0
Yezi_ avatar
maxrobi94: NoCopyrightSounds?
[LINK]
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Itt van a következő szerzeményem. 😀 Nem tudtok amúgy, olyan zene számokat, amiket fel lehet használni a videók alatt? Mert, amik alapból le lehet tölteni youtubrról azok nem tetszenek.
Előre is köszi 😀

0
0
0
0
acsricsi avatar
Ha tetszik a videó likeoljátok! Ha szeretnétek több hasonló dolgot látni akkor iratkozzatok fel a csatornára! Írjatok építő jellegű kritikákat! [LINK]
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok elkészült 2 új videóm! Az egyik egy kis klasszikus zene a másik pedig egy új gameplay:
[LINK]
[LINK]
Ha tetszik amit csinálok akkor likeold a videókat és iratkozz fel még több ilyen tartalomért a csatornára! Írhattok építő jellegű kritikákat is!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció