Saját Videóid Publikálása

Szerző: peter555, 2010. November 05., téma
Fórum » Film, sorozat
Ezt a Témát azért nyitottam ,hogy itt megoszthassuk egymással a saját kézzel készített videoinkat és kommentelhesük azokat ... :D Szóval bátran lehet a saját készített videodat linkelni :D
Hozzászólások: 3 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DemonMesteR avatar
Amatőr videós és World of Tanks player vagyok, de néha vannak jó jelenetek ezeket szoktam általában feltölteni.

0
0
0
0
1LLUS1V3M4N avatar
Törölt hozzászólás
1
0
0
0
💬 1
xCube avatar
@1LLUS1V3M4N: Ez eléggé nyers fordítás, sok esetben nem is értelmes.

Például:

"You could be my luck":

Nem "Lehetnél a szerencsém", hanem "Lehetnél a boldogságom".
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Úgy döntöttem, hogy az év végét egy kis kísérletezéssel töltöm majd el.
Ennek első állomása ez a Random tudás videó, mely a Himalájáról szól.
A Himalája ideális választás volt a videó témájának, hisz rengeteg érdekességet lehet róla fellelni a neten, bár tény, hogy némely adatok ellentmondásosak.
Remélem elnyeri a legtöbbetek tetszését.
Szívesen fogadok építő jellegű tanácsokat is, és külön köszönöm mindenkinek, aki valamilyen úton segíti a csatornám fejlődését.
1
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Újra magamra öltöttem a kvíz mester szerepét, és most örömmel nyújtom át az OKULJUNK EGYÜTT! - új epizódját. Remélem tetszeni fog. Fogadjátok szeretettel, és ne feledjétek: FELIRATKOZNI, KOMMENTELNI, MEGOSZTANI, és LÁJKOLNI is ér. Előre is köszönöm.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@c0m1n65un: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Nagyon szépen köszönöm.
Esetleg lenne egy olyan kérdésem, hogy szerinted lenne igény egy hasonló kvízre gamer/geek témába? Természetesen azt egy másik csatornán csinálnám.
0
0
0
0
no avatar
@c0m1n65un: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Akkor majd összehozok egy próba epizódot belőle, amikor letudtam a jelenleg készülő projekteket. Köszi.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezúttal valami újat hoztam el nektek.
Most induló sorozatomat egy enyhe ihlet hiány, és a szűkössé vált szabadidő inspirálta.
Remélem tetszeni fog ez az animációs szösszenet. FELIRATKOZNI, LÁJKOLNI, KOMMENTELNI, sőt MEGOSZTANI is ér, úgyhogy HAJRÁ.
Jó szórakozást!
0
0
0
0
no avatar
Üdv.

Reddit-re hogyan kell feltölteni rövid videókat? Ma posztoltam egyet, de maga a videó nem jelenik meg az oldalon a posztok között, hanem csak a címe stb...

Ha bemegyek a profilomba, akkor ott már látszik rendesen a videó is.

Köszönöm.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok! A mai animációs videómba különös ázsiai ruhadarabokból állítok össze egy cseppet sem összeillő szettet, csak úgy a vicc kedvéért. Felettébb mókás lett a végeredmény. Fogadjátok szeretettel ezt a rövidke videót, és amennyiben elnyeri a tetszéseteket, akkor IRATKOZZATOK FEL.
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar
Új videom van fent a YT csatornámon egy elég érdekes játékot mutatok be nektek. HA tetszet a video akkor iratkozz fel, mert lesz még sok remek video amit nézhetsz :D Bármilyen kiritikát, meg látást szivesen fogadok a videoval kapcsolatban.

0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Kipróbáltam a Psilosybil demo-ját, és megkaptam a JÖVŐ RETRO-ját. Decemberbe fog csak megjelenni ez a kis idegőrlő 3D-s platformer, ami visszarepít minket a PlayStation első generációjába.
A demo végigjátszása után bizakodó vagyok a játékkal kapcsolatba. A „HUPIKÉK TÖRPIKÉK SZÖKEVÉNY” egy jó játék lesz. Lesd meg a videót, és ha tetszik, akkor IRATKOZZ FEL a csatornámra.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Már régóta terveztem egy gamer csatorna indítását, mivel úgy vélem, hogy NINCSEN BELŐLÜK MÉG ELÉG. XD
Íme, az első videóm. Messze nem lett tökéletes, de azért remélem tetszeni fog. Nem egyszerű egyszerre beszélni és játszani, így néhol kicsit bénáztam, meg a nyelvem is itt-ott összegabalyodott, de majd belejövök ebbe is. Szívesen fogadok építő jellegű tanácsokat, és ha tetszik, akkor IRATKOZZ FEL!
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezúttal egy régi, iskolai történetemet mesélem el nektek a tőlem megszokott stílusban.
Fogadjátok szeretettel, és ha tetszik, akkor IRATKOZZATOK FEL!
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@c0m1n65un: Törölt hozzászólás
1
0
0
0
c0m1n65un avatar
Köszönöm! Most vettem egy jobb mikrofont, úgyhogy a legközelebbi már remélhetőleg jobb lesz.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Valószínűleg többetek hallott már erről a méregdrágán megvásárolt CSIRKEFALATKÁRÓL. Nos, a mai epizódot én is ennek a történésnek szenteltem.
Fogadjátok szeretettel, és ha tetszik a videó, akkor kérlek lepj meg egy FELIRATKOZÁSSAL, valamint oszd meg ismerőseiddel is ezt az élményt!
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezen a héten is itt vagyok. Ezúttal hőn szeretett honfitársaink strandolási szokását elemezzem ki nektek, a szokásos precizitással.
Lesd meg, és ha tetszik, akkor segíts nekem, hogy elérjem a 200 FELIRATKOZÓT!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció