Saját Videóid Publikálása

Szerző: peter555, 2010. November 05., téma
Fórum » Film, sorozat
Ezt a Témát azért nyitottam ,hogy itt megoszthassuk egymással a saját kézzel készített videoinkat és kommentelhesük azokat ... :D Szóval bátran lehet a saját készített videodat linkelni :D
Hozzászólások: 3 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FeXeR avatar
Itt is lenne a csatornám első videója, amiben a Loadout nevezetű játékkal fogok játszani. Az apróbb hibákért elnézést szeretnék kérni mindenkitől, csak ez egyben az életem első videója is amit nyilvánosan publikálok.
0
0
0
0
FeXeR avatar
Sziasztok. A mai nap folyamán, feltöltésre került a Loadout FPS Teszt (1080p) nevezetű videóm. Igen, mint a címből is olvasható a Loadout-ot teszteltem az én kis laptopomon, hogy még is hány FPS-sel képes futtatni. Hogyha tetszett akkor dobj egy like-t és iratkozz fel. Ha ezt megteszed értem, köszönöm szépen.
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
BFH-ban leadtam egy kisebb fejlövést és sikerült megörökítenem 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Nézzetek be! Ökörködtünk kicsit 😃

0
0
0
0
rambustibi78 avatar

Hétvégén irány Tököl..😎
0
0
0
0
DeadPlayIt avatar
Én még most is összefosom magam! 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Mirror's Edge: Catalyst is van ám a csatornámon 😃 még a Beta tesztből 😀 nézzetek rá, ha tetszik lájkoljátok és iratkozzatok fel 😃 ha esetleg észrevételetek van azt írjátok meg kommentben ! 😃

0
0
0
0
DeadPlayIt avatar
Egy kis kezdő CS:GO 😃
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Elkészült a The Forest gameplay! Ha tetszik iratkozzatok fel és likeoljátok a videót! Írjátok meg kommentbe, hogy folytassam e? [LINK]
0
0
0
0
BlazkYY avatar
Ha akartok androidos játékokról végigjátszást vagy egyéb videót látni akkor iratkozzatok fel a youtube csatornámra:https://www.youtube.com/channel/UCN4CHEQv2OsW-uRJ0wg2llQ
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok. Néhány barátommal végig bénáztunk 2 meccset a kosaras
módban 2v2-ben egymás ellen 😀 Ha érdekel, nézd meg a videót! Ha tetszett jelezd nekem
Egy lájk és/vagy egy feliratkozás, esetleg egy komment formájában!
Köszönöm! :3

0
0
0
0
Levi0903 avatar
Sziasztok! Egy kis autózás Finnországban! 😀
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Kezdtem egy új csatornát! Itt az első videó! Nem lett annyira jó mivel hatalmas fekete csík van a szélén de azért nézzétek meg. Mondjatok építő jellegű kritikákat, mikkel játszak a közeljövőben stb stb stb.... Ha tetszik a videó akkor likeold és iratkozz fel a csatornára! Szerintem egy esélyt mindenki érdemel nemde? 😉 [LINK]
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Nem az enyem de ez valami brutalis edit:
0
0
0
0
bassus16 avatar
Nem mai már de azért nézzetek rá. 😀
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Jól látható, hogy ez az első videóm 😀 De sajnos még jó ideig nem lesz alkalmam feltölteni semmit mert nagyon lassú a feltöltési sebességem. Addig is gyakorlom a vágást és készítek valami faja introt ,)

0
0
0
0
acsricsi avatar
Hogy miért nézz rá a csatornámra? Azért mert szerintem nem nagyon találni olyan csatornát ahol klasszikus zenével foglalkoznak! Na jó lehet persze egy milliót de magyart nagyon keveset! Igaz ez még csak az első de lesz egy csomó még! Nézzétek meg likeoljátok és iratkozzatok fel a csatornára ha szeretnétek több ilyet/jobbat! 😀 Előre is köszönöm! [LINK]
0
0
0
0
acsricsi avatar
[LINK] Nézzétek meg a videómat és ha van valami jó ötletetek, hogy min lehetne javítani akkor írjátok meg légyszíves! 😀
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Volt egy Deagle nap is mert az is kell neha 😃
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Elhoztam nektek egy kis klasszikus zenét! Remélem tetszeni fog nektek! Tele van hibával én ezt jól tudom de nézzétek el még nincs kész a darab mint ahogy halljátok ennek még sok gyakorlásra van szüksége! [LINK]
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Elhoztam nektek egy kis klasszikus zenét! Remélem tetszeni fog nektek! Tele van hibával én ezt jól tudom de nézzétek el még nincs kész a darab mint ahogy halljátok ennek még sok gyakorlásra van szüksége! [LINK]
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok ! Megjött a Whispers of the old gods kiegészítős paklibontó videóm ! Akit érdekel nézzen rá! Lájkok,megosztások és kommentek formájában lehet nekem jelezni hogy hogy tetszett illetve hogy nem tetszett! 😃 Köszönöm!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció