Saját Videóid Publikálása

Szerző: peter555, 2010. November 05., téma
Fórum » Film, sorozat
Ezt a Témát azért nyitottam ,hogy itt megoszthassuk egymással a saját kézzel készített videoinkat és kommentelhesük azokat ... :D Szóval bátran lehet a saját készített videodat linkelni :D
Hozzászólások: 3 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
GodSie avatar
Nagyon szép kis game lessétek meg 😀
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok! 😀 egy kis Walking Dead természetesen magyar felirattal ! 😃 100 megtekintés után azonnal érkezik a következő rész! Ha érdekel nézzetek be, ha tetszik iratkozzatok fel és/likeoljátok! 😀 Köszönöm!

0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Én is beszállok a FIFA játékba 😀

0
0
0
0
RIbeni avatar
FIFA 17 DEMO - journey gameplay + kick off gameplay



0
0
0
0
DMSASD avatar
Ritkán adja, de mikor igen akkor ACE 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
És itt is lenne a Walking Dead Michonne első része magyar felirattal! 😃 jó szórakozást hozzá! Ha esetleg tetszik akkor likeoljátok és iratkozzatok fel! Köszönöm! 😃

0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Ha már Battlefield 1 😀

0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Csináltam egy gyors ismerkedő videót az új BF-el. Nem lett az igazi, de legalább látható, hogy-hogy fut a gépemen.

0
0
0
0
RatedGEnigma avatar




Két videom van amin beszélek, a no mans skynál kicsit halk, de a mortal kombatnal már jó, ha tetszet a vidi akkor iratkozfel a csatornámra
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Van itt már lassan minden 😃 egy kis néznivaló 😃

0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Elkészítettem a 3. részt is a Tomb Raiderhez. Ha bejött, akkor iratkozzatok fel 😀

0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok. Megérkezett a Life is Strange folytatása! Akit érdekel nézzen rá illetve a többi videómra is. Ha tetszett valamelyik jelezd egy like-al illetve egy feliratkozással. Köszönöm 😃

0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Itt van a következő rész a Tomb Raiderhez. Remélem tetszeni fog nektek. 😀

0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Kipróbáltam a legutóbbi Tomb Raidert. Kukkancsatok rá 😀 Köszi 😉

0
0
0
0
Bioritmus avatar
Nemsokára 100 megtekintés, elérünk egy mérföldkövet utána megindul a videó áradat, ha érdekel nézz be, ha tetszik hagyj ott egy likeot és/vagy felirakozást. Köszönjük 😃

0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció