Magadról

Szerző: BiGame, 2010. May 31., téma
Fórum » Társalgó
Akik beszeretnének mutatkozni, vagy már bemutatkoztak azok itt írhatnak magukról, akár képet is rakhatnak be magukról, kezdem!
15-éves vagyok, Szigethalmon-lakok, Márk vagyok, (legyen elég ennyixd) itt egy kép!
...
Csak az szóljon a topichoz aki beszél is magáról, és ne menjünk át OFF-ba!
Hozzászólások: 721
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
sudosu avatar
Ide még nem is írtam 😀.
Hát lehet már egyeseknek nem kell bemutatkoznom, de azért írok magamról pár sort 😀.
Nánási Ferenc vagyok 19 éves, jelenleg időmet egy OKJ-s nappali tagozatos Informatikai Rendszergazda szakon töltöm, jövőre vizsgázom. Otthon főleg programozással foglalkozok a következő nyelveken: C#, Java, PHP, MySQL, Python (Most tanulom) ezek mellett persze ismerek többet is minimális szinten, de ezekből érzem magam a legjobbnak. Programozással már általános iskola 8. osztálytól fogva foglalkozok eleinte még csak TP (Turbo Pascal) nyelven. Utána VB, C# stb... Persze ezelőtt is foglalkoztam szerverek telepítésével, konfigurálásával magam szórakoztatására. Viszonylag keveset játszok. Akkor most lehetne kérdezni miért pont itt "telepedtem" le 😀? Egyszerű a válasz: Itt fórumon láttam értelmes embereket és komolyabb szakmai fórumra nem akartam menni mivel ott nem olyan könnyed a légkör. Látom hogy segítenek az emberek egymásnak ha tudnak de nagyon kevés feszültséggel.
Elég furcsa embernek tartanak, kicsit őrült vagyok viszont mindig segítek másokon. Elég sokat piszkáltak szóval ez elég nagy nyomot hagyott bennem, emberekkel nem nagyon szeretek találkozni csak a tényleg jó barátaimmal (valóságban). Ennek is köszönhető hogy mára Neet-é váltam és ezt nem is tagadom.
A legtöbb hobbim is valamennyire a kockasághoz tartozik:
Nagyon szeretek olvasni főként angolra fordított Japán mangákat, Light novelleket, Visual Novelleket. Elkezdtem a Japán nyelv tanulását. E melett persze szeretem a Sci-Fi regényeket is (lásd Metro 2033).
TV-zni nem szoktam ami ott megy 99% szemét tartalom számomra, a reklámokról nem is beszélve. Viszont sorozatokat attól nézek: Comedy, Sci-Fi főként. Kizárólag csak az F1-et nézem TV-ben.
Zenéből igazából mindent szeretek a mulatóson és Rap-en kívűl, de főként Rock / Metál és Ázsiai zene (J-pop, J-rock, K-pop...)
Túl sok mindent írok megint 😀
Ha van kérdésetek olvassátok a blogom: [LINK].
Ask.FM: [LINK]
0
0
0
0
Bronson avatar
...vagy tesztet írsz, kitöltöd az adatlapod minden pontját, értékelsz játékokat és azért is jár pont ha csak benézel naponta....
0
0
0
0
no avatar
Bocsi hogy ide irom de uj vagyok. Csak azt akarom kérdezni hogy hogy lehet szintet lépni itt??
előre is köszi.
0
0
0
0
acsricsi avatar
[LINK] Kérdezz, kövess és mindent megtudsz 😉 😃 Amúgy vissza megy. És bocsi, hogy ide rakom máshova nem tudtam 😃
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
Nevem Beerk , BP-n lakok
Hobbim : edzés , játszás ,videók készítése
Zene : Nagyjából minden kivéve Metal és a dubstep meg disco félék
Sport : MAC utánpótlásba közép támadó közép , közép támadó vagy jobb szélső .
0
0
0
0
no avatar
Ózd mellett lakok Spoiler!
nem gondolni semmi rosszra, olyan a város mint a DayZ csak kevesebb item van
, 16 éves, stb. ezek a profilomon is megtalálhatóak. Jelenleg taposom a középiskolát, mint leendő informatikus.
Hobbik: Simracing, FPS (főleg zombi), sport, sandbox játékok, kisebb arányban RPG, TPS, stratégia. rFactor bajnokságokat/versenyeket szervezek Spoiler!
[LINK]
, vagy az általam létrehozott fórumot csiszolgatom [LINK] , illetve néhány egyéb tevékenység (videók, weboldalak, stb.)
Zene: "Klasszikus" Heavy Metal. (Iron Maiden, Motörhead, Hammerfall, Judas Priest, na jó még Slayer, Pantera is)
Sport: (Mennyei) Megye III. Kazincbarcika csoport, mint védő/védekező középpályás. Vicces, mindenkinek ajánlom 😀
0
0
0
0
Demoz avatar
Angol órai unalom:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/s720x720/166594_562815503730492_488669199_n.jpg

Tavaly Németország:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/s720x720/542371_381536338579302_1090532784_n.jpg
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Kor : Ismeretlen
Súly : Megfelelő , köszönöm !
Magasság : 18X cm
Gamerkedek , néha napján dolgozok (nyári dolog) 3 éve vagyok itt tag . (mellesleg akkor még volt kép rólam 😆 ) Most csak érjétek be ennyivel 😃
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/992824_507397119328759_2102538256_n.jpg
A sok újonnan regisztrált kis street fighter ek miatt rakok ki ilyen képet 😜
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Jaja nem bántás 😃
Nekem pl milyen szar ,hogy rám mondanak + éveket 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez nem bántás volt. 😀

Én örülök, mikor azt mondják, hogy nem nézek ki annyinak, mint amennyi vagyok.
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Superlompos : Az egy dolog de én simán rá mondanám ,hogy egy egészséges 14 éves 😆

Egyébként magasabb vagyok mint te pár centi vel 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Komolyan te vagy? 😆

Nem tűnsz 17-nek a kép alapján. 😆
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Név:Németh László
Kor:15
Súly,magasság:68 Kg---178 CM
Hétvégente:Bulizni járok! Szeretem a csajokat mint minden férfi! Hétköznap szabadidömbe Gépezek!
Nyáron dolgozok! Van most perpill 200 as Quadom meg 2 crossmotorom! eza hobbym+Gépigény! 😀
Na ennnyit rolam
0
0
0
0
bukta2 avatar
talán azért írhatnád ki mert ez 1 ilyen oldal? 😃 de mind1 ahogy érzed te dolgod csak viccnek írtam, 😃 és mi ez a :/ fej? nem sértésnek szántam... de ha ugy fogod fel magadra vess 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
áájájáj 1 éve és nincs megadva Gép Adat?... ájájáj 😃 igazi tag vagy te? 😃 De Értékeljük hogy írtál, Kösz 😀
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Igen igen ,lennék többis csak nem lehet😃
0
0
0
0
bybeni avatar
patrikk911 írta:
Mindenki de kedves lett😆


annak is kell lenni!
De Te így 90 évesen ezt tudhatnád! 😀
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Mindenki de kedves lett😆
0
0
0
0
bybeni avatar
nika12 írta:
Sziasztok.
Nika vagyok, lány és gameplay videókat kezdtem el csinálni 😀 Nézzétek meg a csatornámat, és iratkozzatok fel ha tetszik ♥ [LINK]


Előszöris had' köszöntselek itt az oldalon!
Ha tudnád mennyire jóleső érzés a "gyengébbik" nem (persze nem is olyan gyenge)közül is látni párat!
A videók youtube-on nagyon jók és csak így tovább!
Én sem vagyok egy nagy veterán (sőt) itt Gépigényen, de Köszöntelek Köreinkben!
Üdv, ByBeni
0
0
0
0
james008 avatar
Sziasztok! Zoli vagyok. Nemrég regisztráltam ide az oldalra, majd vmi egyéniségemhez illő képet is töltök fel profilnak.
Szóval. Többnyire autós játékokkal játszom, ezen belül NFS-sel, mivel nem fáraszt le agyilag és imádok vezetni! Melóhelyen úgyis lefáraszt a sok nemnormális...😃
Kedvencem hobbim a zeneszerkesztés (Reason), de azért megkockulva annyira még nem vagyok, sokat kirándulok, bicózok, stb. 😀
Üdv! Z.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Sajt vagyok,utálom az emberiség 99%-át kb. ennyi!
0
0
0
0
Lizard avatar
nika12 írta:
Sziasztok.
Nika vagyok, lány és gameplay videókat kezdtem el csinálni 😀 Nézzétek meg a csatornámat, és iratkozzatok fel ha tetszik ♥ [LINK]


Azt hiszem most meg fognak rohamozni...😆
Ez olyan mint mikor a fegyházba nőt látnak a rabok!😂
/hozzá tenném, nagyon okosan csinálod/😉
0
0
0
0
nika12 avatar
Sziasztok.
Nika vagyok, lány és gameplay videókat kezdtem el csinálni 😀 Nézzétek meg a csatornámat, és iratkozzatok fel ha tetszik ♥ [LINK]
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Nem tudjátok, hogy győrbe ilyen szemcsit hol lehet kapni:
https://static.violetbag.com/11016-thickbox/fastrack-aviator-girls-sunglass-m083bk4f.jpg
0
0
0
0
no avatar
CatchO írta:
Na egy kicsit frissítek 😃 András vagyok 14 éves 178 cm 55 kg rövidszőkésbarnahaj, SZTK-s szemüveg h4h4. 6 év zongorázás után elkezdtem basszgitározni úgy 3 hónappal ezelőtt, a városunk zeneiskolájának egyik együttesében játszok és imádom, ezenkívül hobbim a kockulás, a fantasyrpg-k nagy kedvenceim, ezenkívül LoLozni is szoktam (EUW sajtospufi). Nincs nagyon sok barátom, de akik vannak azokkal nagyra becsüljük egymást :> Nem vagyok nagyon sportos alak de a heti 5 testnevelés óra bevezetése megszerettette velem a kosárlabdát amit hétről hétre mindig nagyon várok a remek társaság miatt. Kedvenc zenei műfajaim a metál néhány alfaja (főleg a black metal), a drum and bass és a dubstep keményebb ágazatai (deathstep, darkstep, neurofunk) és a jazz (főleg a 30as 40es évek jazze). Középfokú angol nyelvvizsgával rendelkezek, nemszeretem a 9fageket és a fundamentalista keresztényeket, szeretek 4chant böngészni és nem tartom magam idegbetegnek emiatt.


Ismered Ludovico Einaudit ? 😀 Aki 6 éve zongorázik annak muszáj ismernie 😜
0
0
0
0
alpyka2 avatar
Na hát akkor én is bemutatkoznék 😃 Szász Alpár vagyok és 13 éves 180 cm magas és 55 Kg.Erdélyben,Marosvásárhelytől 20Km-re egy Körtvélyfája nevü kis faluban lakom.Imádok focizni, 7 éve rendszeresen edzésekre is járok.Kedvenc csapatom a Real Madrid.Továbbá imádok gépezni ,bringázni,kosarazni és sielni meg korcsolyazni. Minenfele sportot szeretek és sokat kiprobáltam már, a sakktol a hokiig😆.A sulit nem nagyon szeretem de azért jo tanuló vagyok(9.80 összmédia 7.osztályban 1. félév végen😆😉.A román nyelvet kitünően beszélem.Az angolt pedig nagyon jol kicsit többet tudok egy átlagos 13 évesnél.A németre pedi no komment😆.Utálom a cigit és az alkoholt nem vagyok olyan fajta aki azzal menőzik h cigizik meg h mennyire tub be rúgni.Az iyesmiket elítélem.Hát röviden azt hiszem ennyi lenne😃 Ha kívancsiak vagytok még esetleg vlmi másra akkor lehet kérdezni.
Végül pedig egy kép magamról: https://kepfeltoltes.hu/view/130103/DSCN2249_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
Józsinak hivnak 18éves vagyok Dédában lakom.😀 Időm nagy részét a gép előtt vagy edzésel töltöm igaz az előbit már sajna nem nagyon csinálom mert inkább bulizok 😆 . Ahol lakom ott található egy nagyon jó discó sok hires magyar Dj megfordult már ott 😀 (Bárány Atilla, Stereo Palma). Nagyon szeretek még facebookozni ott is elég sok időtt töltök el 😊 .
0
0
0
0
Kokoakos avatar
Ákos vagyok ,15 éves!!! Szentgotthárdon lakok ,Vas megyében!!😀😉 Itt a gépem: http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=51328&sub=usercomp&comp=68668
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az ilyeneket csak én csinálhatok,a pasizás helyett csajozás


Szerintem ez se különb dolog a pasizásnál. Szerintem ma már ennek nem kéne divatnak lennie. Bár ma már ebből versenyt csinálnak egymás között. Aki a legtöbbet megdönti, az a király.
0
0
0
0
no avatar
Bence vagyok 16éves Budaörsön lakom és a hobbim a youtube videózás: http://www.youtube.com/user/Beni96015?feature=guide
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
https://www.kephost.com/images4/2012/8/25/xzhnlr2lpm0y5gx7t597.jpg

Ez lennék én. 😆

Legjobban a gépek barkácsolását szeretem. A nagymámnál lakom. Szeretek kártyázni is, bár mostanában kevesebb idő jut rá, az első mondatban leírtak miatt. Nem dohányzom, nem iszom szeszes italokat, nem élek kábítószereken, nem kávézom. Ebből kifolyólag a bulikért sem vagyok oda.
0
0
0
0
no avatar
Hali
Feri vagyok, és új az oldalon 😃
Kedvenc sportom a biciklizés és sokat lustulok 😃
Sokan mondják rám, hogy kocka, mert ha tehetném egész nap itt ülnék 😃 (najó azért nem 😃 )
Kedvenc játékom GTA San Andreas Multiplayer, de szeretem még a szimulátorokat is 😃 Második kedvencem a Test Drive Unlimited.
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Geri vagyok bár sokan Zakár-nak v. zaki-nak hívnak(vezetékevem a Zakár) 16 éves vagyok csöndes vagyok többnyire, monokon lakom.. szeretek sportolni fociban a kapus posztban vagyok a legjobb! Szeretek bulizni meg érdekes dolgokról beszélni. Nincs túlzsúfolt életem csak élek csöndesen. Ennyit magamról 😃

[img][LINK]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [LINK][/img]
0
0
0
0
homerun avatar
Andris vagyok, szabadidőmben karatézok, gépezek és a honlapomat szerekesztem : [LINK] ami a family guyyal foglalkozik 😀
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
...Haaat, vegulis a kockasag sincsen sem korhoz, sem nemhez kotve. Megesik az ilyen. 😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
És Synda Smith Coleman a teljes neved? 😜😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ezt senki se hiszi el! 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Most nezem a kartyajat 😆 Synda
0
0
0
0
Bicike avatar
Synda ez nem te vagy 😆 ez a nö ideosebb mint te 😆
0
0
0
0
Danikika94 avatar
Sziasztok! 3 éve vagyok a Gépigény.hu büszke felhasználója és egyre többet vagyok online a fórumokon ezért mostmár én is bemutatkozok..😀 Juhász Dániel vagyok Csanádpalotán élek és 17 éves tanuló és kocka vagyok..😀 Imádok dobolni meg mindenféle kocka dolgokkal foglalkozni amivel csak lehet..😀 Aki aka felvehet Xfire-re a Dani9408-as néven h COD4 vagy MW2-t nyomjuk..😃 Hát ennyi lennék én..😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok !! edy vagyok ,játékos társakat keresek mindenféle játékokhoz.Főleg a versenyjátékok érdekelnek,A Racedriver Gridet játsszuk a barátokkal minden este a Game Ranger nevü program segitségével.Akit érdekel szivesen látjuk köreinkben.😃
0
0
0
0
madchief avatar
Sziasztok, Madarász Richárd vagyok
Berettyóújfaluban lakok ebben az évben leszek 16(Matematikát nem kedvelőknek:15 vagyok 😆😉
Debrecenbe járok suliba a Fazekas Mihály Gimnáziumban,
Angol-Német-Infó szakon jelenleg 0.os vagyok
Angol vágom, a németet utálom az infót meg szeretem😂
Haverokkal nagyon sokat hülyülünk főleg suliba pl.😜ankráció stb..😆
Röviden ennyit rólam😀
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
bartos666 írta:
Superlompos írta:
Nem álláshirdetésen vagyunk, hogy annyira bizonyítékot kell felmutatni a tanulmányi eredményről. 😆


csak h ne gondolják azt h valami műveltlen bunkó titulus vagyok 😆


Bicike- nek szólt, nem neked 😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Superlompos írta:
Nem álláshirdetésen vagyunk, hogy annyira bizonyítékot kell felmutatni a tanulmányi eredményről. 😆


csak h ne gondolják azt h valami műveltlen bunkó titulus vagyok 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció