Magadról

Szerző: BiGame, 2010. May 31., téma
Fórum » Társalgó
Akik beszeretnének mutatkozni, vagy már bemutatkoztak azok itt írhatnak magukról, akár képet is rakhatnak be magukról, kezdem!
15-éves vagyok, Szigethalmon-lakok, Márk vagyok, (legyen elég ennyixd) itt egy kép!
...
Csak az szóljon a topichoz aki beszél is magáról, és ne menjünk át OFF-ba!
Hozzászólások: 721
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kalashnikoff avatar
Superlompos írta:
Nem álláshirdetésen vagyunk, hogy annyira bizonyítékot kell felmutatni a tanulmányi eredményről. 😆


Na ez az 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem álláshirdetésen vagyunk, hogy annyira bizonyítékot kell felmutatni a tanulmányi eredményről. 😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
17 éves vagyok, Budapesten élek és a XV. kerületi Dózsa György gimnáziumba járok. Erős 4-es tanuló vagyok, fizikát, matekot utálom, földrajzt és kémiát viszonylag szeretem (igazából nagyon semelyik tantárgyat nem szeretem 😆 )
Nyelvi előkészítős osztályba járok, múltévben sikerült (bár elég nehezen) megszereznem az angol középfokút.
Kedvenc sportjaim a foci és a kosár, előbbiben nem vagyok valami jó, de már csak a társaság miatt is szeretem 😃 Kosárban a 194 cm-mel, elég jó vagyok 😆 Szeretek gépezni, bár magához a gépehez nem nagyon konyítok(csak az alapismereteket 😆😉 ezen kívül szeretek hétvégenkétn el menni a haverokkal valahova bulizni (vagy csak hülyülni 😃😉
egyenlőre ennyi, ha valakinek kérdése van, tegye fel bátran 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ekecsi?nagy nikolaszt ismered?😂
0
0
0
0
bEEfRee avatar
énis adakoznák, csakhát sajna jelenleg havi 80 eurómból gazdálkodok :S amit fater fizet gyerektartást 😆
0
0
0
0
bEEfRee avatar
apetit1989 ja tudom. ez is eredetileg szlovák vicc szlovákról fordítva általam 😃 de amúgy a műemléktárgyak fontosabbik fele megmaradt. és gyűjtést szerveznek az újjáépítésére. megis volt a számlaszám csak valahova elkevertem :S
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Egy kicsit durva vicc... Krasznahorka amíg le nem égett, Felvidék egyik legfontosabb kincse volt
0
0
0
0
bEEfRee avatar
fogjuk rá 😆 de nemsokáig várjá! 😆 jön Fico 😆D

apetit hallottad már ezt a viccet?:

-Tudod mi történik ha megválasztják a pápát?
-Fehés füst száll fel a vatikán kéményéből.
-És tudod mi történik ha megválasztják Fico-t?
-Leég Krasna Horka 😃 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Jó poén lett volna, ha a Hitler Jugendbe nem csak 14-18 éves árja gyerekek mehettek volna.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Akkor van itt felvidéki, nem is kevés
0
0
0
0
bEEfRee avatar
niteforce Válasz 2012-03-21 16:41 #786
apetit1989 írta:
Erik94 írta:
Dunaszerdahelyről vagy? én meg nádszegről

Ém meg 22 évig somorjai voltam, pár hónapja költöztem Ekecsre!

én meg mióta élek Budapesten lakok


énmeg ujvárban születtem, de viszont ahogy hazaengedtek anyummal a szülészetről, párkányban élem az életem 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
apetit1989 írta:
Erik94 írta:
Dunaszerdahelyről vagy? 😲 én meg nádszegről 😆

Ém meg 22 évig somorjai voltam, pár hónapja költöztem Ekecsre!

én meg mióta élek Budapesten lakok 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Erik94 írta:
Dunaszerdahelyről vagy? 😲 én meg nádszegről 😆

Ém meg 22 évig somorjai voltam, pár hónapja költöztem Ekecsre!
0
0
0
0
bEEfRee avatar
Helótok, bEEfRee vagyok (valós élletben a becenevem: Aux, Auxkábel, de az utóbbit csak télleg nagyon közeli barátoknak 😆😉 , rendes nevem Barnabás Borbély, 19 leszek most áprilisban, Szlovákia, Párkány a lakhelyem. Szeretek gépen játszani, bringázni, autózni, bulizni, nőzni, és képeket szerkesztgetni 😜 Ezmellett még szeretek nyelveket is tanulni. Eddigi eredményeim: Magyar, Szlovák majdnem anyanyelvi szinten, Angol nagyonjól megy, Cseheket megértem, lengyeleket szintén, oroszt nehézkesen, de meglehet érteni, elkezdtem tanulni Franciát, Japánt. Jövőre leszeretném tenni az angol nyelvvizsgát. Akit még érdekelne esetleg valami, az kérdezzen bátran 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Dunaszerdahelyről vagy? 😲 én meg nádszegről 😆
0
0
0
0
FLaci81 avatar
Üdv mindenkinek!
Nem is olyan rég regisztráltam ide. Veszprémből vagyok!
Ja és ami a legfontosabb: Örülök, hogy itt lehetek! 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
djgegi írta:
Na Hellótok!
Tóth Gergő vagyok 14 éves Dunaszerdahelyről (ha nem tudod hol van:Google maps)
Ha valaki még valamit akar tudni rólam az küldjön nekem üzenetet.

Elég szűk szavú vagy😀
0
0
0
0
Raptor-Z avatar
Üdvözlök mindenkit. Raptor-Z (Tóth Róbert) vagyok.
19 éves vagyok, végzős. Most fogok érettségizni emelt szinten minden tantárgyból. Jövőbe néző terveim a következőek:
Ha sikeresen megszerzem az érettségit utána grafikusi szakra szeretnék menni, és mellette programozást szeretnék tanulni. Alap programozást (Turbo Pascal-t) megtanultam már, és nagyjából tudom is. De szeretnék másfajta programozást is tanulni (C;C++;BASIC;stb...)
Párkapcsolatban élek, már lassan 2 éve.
Hobbim közé tartozik a számítógépezés, motorozás, quadozás. És most készülök az autójogsira, utána pedig a motorjogsira.
Szerintem röviden ennyit magamról. További információkért keressetek engem 😀

Tisztelettel.
Raptor-Z
0
0
0
0
no avatar
Na Hellótok!
Tóth Gergő vagyok 14 éves Dunaszerdahelyről (ha nem tudod hol van:Google maps)
Ha valaki még valamit akar tudni rólam az küldjön nekem üzenetet.
0
0
0
0
DCMAN avatar
"amikór offlineben vagyok, ott nincsmegállás! Hiv a kötelesség!"ez mekkora 😆 ezt beterjesztem
0
0
0
0
spleenszuru avatar
na jólvan Cry, már nagyon offolunk, menjünk inkább codozni 😆
CoD4Host
gyere ide, TDM van 😃
0
0
0
0
spleenszuru avatar
szép látvány is az, de levenni mégjobb 😆
0
0
0
0
spleenszuru avatar
és szidnak minket, hogy "csak arra kellünk nekik, mindegyik bunkó kivétel nélkül, mindegyiket a farka irányítja"
és stb 😆
0
0
0
0
spleenszuru avatar
és most képzeljük el, ahogy egy másik weboldalon a nők ugyanezt beszélik, csak rólunk 😃
0
0
0
0
DeXHerO avatar
DCMAN írta:
Talmacsi írta:
DCMAN írta:
DCMAN írta:
spleenszuru írta:
(visszaolvastam párat, én is hozzászólnék 😃 )
a mai csajoknak mi kell ?
feltételek:
1. pénz+nagy szerszám
2. pénz+BMW ( a BMW péniszhosszabító)
3. mégtöbb pénz
😆

ahogy tetcik mondani😂
azért vannak kivételek normálisak is!

de az nagyon ritka

mint a fehér holló?

talán annyira nem
0
0
0
0
DCMAN avatar
Talmacsi írta:
DCMAN írta:
DCMAN írta:
spleenszuru írta:
(visszaolvastam párat, én is hozzászólnék 😃 )
a mai csajoknak mi kell ?
feltételek:
1. pénz+nagy szerszám
2. pénz+BMW ( a BMW péniszhosszabító)
3. mégtöbb pénz
😆

ahogy tetcik mondani😂
azért vannak kivételek normálisak is!

de az nagyon ritka

mint a fehér holló?
0
0
0
0
DeXHerO avatar
DCMAN írta:
DCMAN írta:
spleenszuru írta:
(visszaolvastam párat, én is hozzászólnék 😃 )
a mai csajoknak mi kell ?
feltételek:
1. pénz+nagy szerszám
2. pénz+BMW ( a BMW péniszhosszabító)
3. mégtöbb pénz
😆

ahogy tetcik mondani😂
azért vannak kivételek normálisak is!

de az nagyon ritka
0
0
0
0
DCMAN avatar
spleenszuru írta:
(visszaolvastam párat, én is hozzászólnék 😃 )
a mai csajoknak mi kell ?
feltételek:
1. pénz+nagy szerszám
2. pénz+BMW ( a BMW péniszhosszabító)
3. mégtöbb pénz
😆

ahogy tetcik mondani😂
DCMAN írta:
spleenszuru írta:
(visszaolvastam párat, én is hozzászólnék 😃 )
a mai csajoknak mi kell ?
feltételek:
1. pénz+nagy szerszám
2. pénz+BMW ( a BMW péniszhosszabító)
3. mégtöbb pénz
😆

ahogy tetcik mondani😂
azért vannak kivételek normálisak is!
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
spleenszuru írta:
(visszaolvastam párat, én is hozzászólnék 😃 )
a mai csajoknak mi kell ?
feltételek:
1. pénz+nagy szerszám
2. pénz+BMW ( a BMW péniszhosszabító)
3. mégtöbb pénz
😆


Hát sajnos ja
0
0
0
0
spleenszuru avatar
(visszaolvastam párat, én is hozzászólnék 😃 )
a mai csajoknak mi kell ?
feltételek:
1. pénz+nagy szerszám
2. pénz+BMW ( a BMW péniszhosszabító)
3. mégtöbb pénz
😆
0
0
0
0
adta avatar
Sajnos nem tudtam máshova írni, nem igazán találtam neki helyet.
Támogatókat keresek Virtuális Rally és Drift versenyekhez egyaránt. Évente havi szinten legalább 2-3 versenyen részt veszek általában. Eredmények is vannak most már. Támogatás nem csak anyagi lehet, bármilyen fel ajánlást el fogadok. Természetesen ezért az autón fel lennének tüntetve a támogatók logója, és ugyan úgy a pólókon amiben részt veszek a liga találkozókon. Egy-egy versenyen körülbelül 20-25 induló szokott lenni ami biztos. Ha bárkit érdekelne keressen meg itt,e-mail-ben vagy akár személyesen is.

Üdv: ADTA
0
0
0
0
ceni98 avatar
én Kyokushin karatézok lassan másfél éve szal nálam is van 1x-2x bunyó edzésen 😃 😃 viszont én nagyon szeretem ezt a sportot mert a többibe nem találtam a helyem amiket próbáltam 😃
am már írtam magamról 😆
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Magyarul lufi akar lenni, vagy már az is kis részben...
0
0
0
0
R0x0r avatar
Hát nem biztos h olyanra akarja gyúrni magát, de tömegnövelő szereket azé használ 😃
0
0
0
0
DeXHerO avatar
én meg nyáron lehet újból el kezdek pk-zni mert egész nyáron gyakorlaton leszek 😃
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
én kick boxozok úgyhogy nekem mindig van egy kis bunyó edzésen 😆
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Hát Schwarzi Nigger szintre akarja dobni magát, akkor már 2 hete kokszol rendesen, meg vödör számra eszi a jumbot, meg ilyeneket, ugye? 😃
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
R0x0r írta:
Nem tom h nyomja ki, de nem hinnem h rosszul 😃 Asszem o a Schwarzi szintre akarja magat gyurni 😃 Nekem meg mar hianyzik h vkit vhogy elgyepaljak 😃 Nekem meg a nokhoz van egy sztorim... Tavaly osszejottem egy csajjal es 3 honap utan mar hajlando sem volt velem beszelni... Konyorgom 2xer mentunk el randizni, es meg o mondta h eloszor jobban meg kell ismerkednunk... Raadasul a vegen SMS-ben szakitott velem a kocsogje... Ha most itt lenne kezet labat nyakat tornem a rohadeknak 😠 A vicc az h azota egy szot nem beszeltunk, es nem is lattuk egymast... 😜



Hát ha schwarzi szintre akarja vinni magát, ahhoz nem kis edzésre lesz szüksége. A kiegészítő szerekről nem is beszélve.
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nem tom h nyomja ki, de nem hinnem h rosszul 😃 Asszem o a Schwarzi szintre akarja magat gyurni 😃 Nekem meg mar hianyzik h vkit vhogy elgyepaljak 😃 Nekem meg a nokhoz van egy sztorim... Tavaly osszejottem egy csajjal es 3 honap utan mar hajlando sem volt velem beszelni... Konyorgom 2xer mentunk el randizni, es meg o mondta h eloszor jobban meg kell ismerkednunk... Raadasul a vegen SMS-ben szakitott velem a kocsogje... Ha most itt lenne kezet labat nyakat tornem a rohadeknak 😠 A vicc az h azota egy szot nem beszeltunk, es nem is lattuk egymast... 😜
0
0
0
0
MaximumGame avatar
R0x0r írta:
En se vok kis ember 😆 Sajnos majdnem 100kg vok de birkozok mellette szal .... 😃 Egyszer 1gyerek felb@szta az agyam, finoman megloktem, es a szaja folott picivel elkapta a pad 😆 Omlott a vere rendesen de megerdemelte 😃 Abba a suliba az osztalyunkban mindenki utalta szinte a masikat es mikor megvertem vkit az isztaly kurvai mindig melle alltak, soyt meg a kis seggnyaloi is holott ok is utaltak ot 😆 Egyszer egy gyereket a padon folytogattam, de nem kaptam erte semmit 😜 Edzotarsaim is allatok, egyik gyerek 75 kg (110 kg-t kinyom fekve!) azt jatszotta a haverjaval hogy o birkozik, de a haverja barmit csinalhat... ez eddig oke volt de a tarsam megunta es lefejelte 😆 uhh meg eszembe jutott meg egy: voltam kb elsos es egy idosebb gyerek b@sztatott... lefogott 4onket de en kiszabadultam es ugy orrba b@sztam h fel napig eredt az orra vere 😆 Meg kerestek is tanarral de nem talaltak meg 😆 Vhogy az ilyesmiket szinte mindig megusztam 😆


Elég hasonló a múltunk 😃 de az a haverod nem mind1 hogy szabályosan nyomja e ki a 110kg ot 😃 mert szabálytalanul terembe srácnak ment 120kg al... szabályosan 80 al is alig ment 😃

Én 198cm hez 100kg vagyok 😃 de már nem verekedek jó 7éve 😃 mert nem szeretnék shiten ülni 😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
En se vok kis ember 😆 Sajnos majdnem 100kg vok de birkozok mellette szal .... 😃 Egyszer 1gyerek felb@szta az agyam, finoman megloktem, es a szaja folott picivel elkapta a pad 😆 Omlott a vere rendesen de megerdemelte 😃 Abba a suliba az osztalyunkban mindenki utalta szinte a masikat es mikor megvertem vkit az isztaly kurvai mindig melle alltak, soyt meg a kis seggnyaloi is holott ok is utaltak ot 😆 Egyszer egy gyereket a padon folytogattam, de nem kaptam erte semmit 😜 Edzotarsaim is allatok, egyik gyerek 75 kg (110 kg-t kinyom fekve!) azt jatszotta a haverjaval hogy o birkozik, de a haverja barmit csinalhat... ez eddig oke volt de a tarsam megunta es lefejelte 😆 uhh meg eszembe jutott meg egy: voltam kb elsos es egy idosebb gyerek b@sztatott... lefogott 4onket de en kiszabadultam es ugy orrba b@sztam h fel napig eredt az orra vere 😆 Meg kerestek is tanarral de nem talaltak meg 😆 Vhogy az ilyesmiket szinte mindig megusztam 😆
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Hát az került szóba, lett egy kis sztorizgatás......még mielőtt jön egy komment, hogy hogy arcoskodunk, ez nem az....
Én se vagyok nagy bunyós, amit általánosba kapott a gyerek ,az nem nagy durranás, meg, hogy mostanság falhoz vertem osztálytársam......
Nem szoktam fel venni dolgokat, meg halál nyugodt vagyok....
0
0
0
0
Revengex avatar
Vissza olvasgattam pár oldalt, így unalmamba és látom mindenki arról beszél, h h néz ki meg milyen meg h bunyózik.
Na én sem akarok kimaradni 😜 😆
Hát 85kg, 195 cm magas srác vagyok. Hát 2 ajtós szekrény 😃 Nem vagyok nagy bunyós, mivel elég nagy a humorom, és mindenből viccet kavarok, de amikor vhogy nincs olyan kedvem, akkor mindent megértek, és hát ha bunyózni kell akkor ott vagyok, csak nem vagyok benne jártas, mivel nincs kit szétverni 😆 Meg hát mostanában ATOM kocka lettem, így nem nagyon törődöm semmi mással 😆 tom h vmi mást is kéne csinálni de hát most ez jön be nincs mit mást cisnáljak... De én belül tom, h ha nagy dolog van, és most igazából neki kell álni annak a csávónak akkor ott vagyok...
Van egy jó sztorim 😃:
Egyszer megyek az utcán a boltba és ott nagyban söröznek, volt ott cigány meg minden nem volt semmi bemenyek megveszem ami kell és amikor kijövök ott nagyban a kis köcsög cigó a hülye 50-60k-s haverjainak menőzött, h ezzel a csajjal, h bánik meg minden. Oda megyek mert láttam, h a csajnak nem tetszik és megkérdezem a köcsögtől, h te ezt élvezed? Hát ott lerakni a sörös dobozt és jött hozzám, talán meg akart fejelni nem tom 😆 Mivel azt tudom, h mindig a tied kell elgyen az 1. ütés és azután minden oké(nem mindig lehet máshogy is csinálni, de több az esélyed, ha 1. a tied) ... Ahoy jött felém jól megrúgtam mellkason, lehet h be is tört valamilyen de szartam rá, hisz
- Önvédelem volt
- Emberi társam védtem meg
Szerintem ennyi elég is lenne 😀
Tovább mentem, a csaj megköszönte és kész 😆
Na ennyi lenne 😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Az már kemény!
Én "csak" 1év 2 hónapot, de az is elég volt, hetente 2x pártfogóhoz járkálni, 22:00 után nem lehettem kint, bár ezt nem tartottam be... 😆
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Randy Orton írta:
Nekem is volt hasonló ügyből rendőrségi ügyem, 9 hónapig húzták, mire kiderítették, hogy benne se voltam.
Meg volt egy felfüggesztettem is, de az is önvédelem volt...

haverom most kapót 3év felfüggesztettet
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Nekem is volt hasonló ügyből rendőrségi ügyem, 9 hónapig húzták, mire kiderítették, hogy benne se voltam.
Meg volt egy felfüggesztettem is, de az is önvédelem volt...
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Randy Orton írta:
Csak ezekkel a dolgokkal is az a baj, hogy csak azt látják, amikor te csinálsz valamit! 1-2 eseten kívül, mindig én szívtam a ****! Érdekes módon mindig azt szúrják ki aki csak megvédi magát...


haver ezért volt rendőrségen mert az látták mikor a gyereknek el törte az állkapcsát de azt nem látták hogy mit csináltak vele
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Tudom....
Általánosban 3 évig hallgattam ,hogy milyen álszent vagyok stb, mert nyomi osztálytársam pofázott, én meg 1,5 m-ről tarkón rúgtam, meg naponta kapott.......karatezott is, csak füstbe ment terv, emrt fél év után kapott 1 tockost és összeesett....

Majd 8-ik végén rájött ofő, hogy miért kap a gyerek, aztán leszállt rólam....
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció