Magadról

Szerző: BiGame, 2010. May 31., téma
Fórum » Társalgó
Akik beszeretnének mutatkozni, vagy már bemutatkoztak azok itt írhatnak magukról, akár képet is rakhatnak be magukról, kezdem!
15-éves vagyok, Szigethalmon-lakok, Márk vagyok, (legyen elég ennyixd) itt egy kép!
...
Csak az szóljon a topichoz aki beszél is magáról, és ne menjünk át OFF-ba!
Hozzászólások: 721
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bl0ck avatar
~ 1 misi kb, az teljesen korrekt egy ilyen A4-ért....
0
0
0
0
Core2 avatar
szabolaci10 írta:
Core2:
Kérdés : Mennyi volt a kocsi ?


3500 euró...
0
0
0
0
bfrenk avatar
@Bl0ck; @bukta2: Köszönöm szépen! 😃
0
0
0
0
wdavid avatar
ide is írok pár sort akkor 😃 21 éves vagy, Dávidnak hívnak...szeretek pókerezni, focizni, ha időm engedi gitározok (van egy Squier Affinity Strat elektromos gitárom is) is és persze kockulok, na persze a zene sem maradhat el, Indie és Alternatív rockot hallgatok nagyrészt 😃 2 hónapja barátnőm is van, jól megvagyunk remélem sokáig együtt leszünk még 😜😀

röviden ennyi, szerintem elég is 😃
0
0
0
0
Core2 avatar
na ide még soha nem irtam...ebből nem fogtok megismerni, de távpontot adok annak akit érdekel. Mihály Ede vagyok, 20 éves, dolgozok. Benne vagyok minden hülyeségbe, pedig az ismerőseim szerint komoly ember vagyok. Szeretek csajozni, ismerkedni, van egy komoly barátnőm, akivel talán az életemet is letudnám élni, 9 hónap után szakitottunk, most minden rendben. Nem szeretem ha hülyének néznek, ha irányitani akarnak. Szeretek a barátaimmal lenni...van egy autóm, amire büszke vagyok, mert segitség nélkül sikerült megvennem. Nagyjából ennyi...ha kérdésed van, kérdezz...ja és mindennél jobban szeretek kocsikázni, megnyugtat. Az egyik álmom hogy mindent összejárjak autóval és a barátnőmmel.
0
0
0
0
no avatar
A nevem Patrik,16 éves vagyok és 9.-es vagyok ( nem buktam )185cm vagyok szeretek kockulni,biciklizni a hegyen ( DH ) stb..

Ennyit rólam.
Nemfogok önéletrajzot írni.
0
0
0
0
Domfoz avatar
12 éves vagyok(Aki ezen meglepődik, kérem üljön le) 168 centi és 57 kiló.Nem szeretek sportolni, de a kockulásban jó vagyok :DD
0
0
0
0
bukta2 avatar
Bfrenk,ez igen 😀 ígykell ezt csinálni : Djó hozzá állás ehhez a fórumhoz
0
0
0
0
DeXHerO avatar
akkor már én is írok. 17 éves vagyok a nevem Dávid többet nem árulok el . 190 centi és 110 kiló vagyok szeretek ökörködni,zenét hallgatni de csak maxon a szomszédok már nagyon utálnak . és kockulni, kb másfél hónapja próbálkozok a parkour-al kisebb nagyobb sikerrel ennyit rólam 😀
0
0
0
0
Bl0ck avatar
bfrenk írta:
181 centi és 61 kiló vagyok, szeretek mozogni és imádom a sportot. Most jelenleg amerikai focizom és nagyon szeretem! Kockulást se vetem meg, ha van időm mindig játszogatok és a kockulós bulikban is benne vagyok. 😃
Van egy barátnőm, hat hónapja vagyunk együtt (lassan hét) és nagyon szeretjük egymást. Szeretek mindenféle zenét, de legfőképpen a Green Day, a Rise Against és a Road zenéje tetszik. Imádom a csokit, bármennyit tudok enni, bármilyen mennyiségben. Gitározok is lassan egy fél éve, de csak hobbi szinten, magamban tanulgatok netről. Röviden ennyi. 😃


Jó arc lehetsz 😀
Amerikai foci, zenék...
0
0
0
0
bfrenk avatar
181 centi és 61 kiló vagyok, szeretek mozogni és imádom a sportot. Most jelenleg amerikai focizom és nagyon szeretem! Kockulást se vetem meg, ha van időm mindig játszogatok és a kockulós bulikban is benne vagyok. 😃
Van egy barátnőm, hat hónapja vagyunk együtt (lassan hét) és nagyon szeretjük egymást. Szeretek mindenféle zenét, de legfőképpen a Green Day, a Rise Against és a Road zenéje tetszik. Imádom a csokit, bármennyit tudok enni, bármilyen mennyiségben. Gitározok is lassan egy fél éve, de csak hobbi szinten, magamban tanulgatok netről. Röviden ennyi. 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
200cm vagy hát arra mondod kicsi
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Semmivel nem leszek előrébb ha futnék.......
Meg ilyen kicsi ként olyan világbajnok futó vagyok....
0
0
0
0
Toma97 avatar
Végülis minek sietsz ugyis tudod hol a vége 😆
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Mert talán a buszhoz hülyeség futni(aki integet az búcsúzkodik, aki fut az sportol, aki a megállóban áll ,az utazik majd).
Meg suliban is felesleges futni, mikor rá érek sétálni is bőven...
0
0
0
0
Toma97 avatar
Becsületes Zsolt 6-7 kilométert minek gyalogolsz sprinteld le
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Pici vagyok, ki kérem magamnak 😜
Amúgy ja, amennyit én sétálok 😆D
Napi 6-7 km
Amúgy amerikai foci, meg gyúrás tervek között szerepel, csak hát az iskola a szomszéd telken van, aztán annyi az időm, mondom inkább nem fogok bele, nagyon túlzás lenne...
0
0
0
0
Toma97 avatar
Bl0ck írta:
Hohóóó, most látom ilyen is van.
Mi szépet írjak?
Becsületes nevem Zsolt(vezetéknevem az 7 pecsétes titok 😆😉,18 éves vagyok, bár ez mind eddig köztudott.
Napi rendszerességgel sportolok(sétálok).
~200cm vagyok meg 125kg sacperköbö.
Űber brutál mód kocka vagyok, utoljára 4 éve játszottam gépen normális játékkal, xboxon minden pillanatban.....hétvégén mikor időm van.


Te egy 2ajtós szekrény lehetsz. A séta a sport?
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Hohóóó, most látom ilyen is van.
Mi szépet írjak?
Becsületes nevem Zsolt(vezetéknevem az 7 pecsétes titok 😆😉,18 éves vagyok, bár ez mind eddig köztudott.
Napi rendszerességgel sportolok(sétálok).
~200cm vagyok meg 125kg sacperköbö.
Űber brutál mód kocka vagyok, utoljára 4 éve játszottam gépen normális játékkal, xboxon minden pillanatban.....hétvégén mikor időm van.
0
0
0
0
Toma97 avatar
13 vagyok amúgy amelyik nem digitális az +2 mutatott.Nekünk meg digitális van
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Toma: 47 ás fél kg? OMFG ha jól sejtem 14-15 éves lehetsz..az nem vmi sok
0
0
0
0
Master Killer avatar
Magamról csak annyit, hogy kísértetiesen hasonlítok Aliastir-re a Dragon Age-ből.... 😆
0
0
0
0
no avatar
engem az rohattul idegesit h vannak emberek akik felelötlet kijelentéseket tesznek h pl 100-73 de megy fullon és mikor full szar kártyája (5450 meg ilyenek)és a full az ugye azt is takarja magában h full élsimitás meg minden
0
0
0
0
Toma97 avatar
Na akkor pársort

47 és fél kg ,160 centi magas(kb)
Szeretek motorozni
Kedvenc zene:Kárpátia,Ismerős Arcok és pár külföldi...
Sport:Kondizok egy ideje

Ennyi elég?
0
0
0
0
niteforce avatar
én is írok pár sort magamról 😃😃

Lázár Endre a normális nevem. 14 éves vagyok pesten lakom.

imádom a BMW-ket . szeretek gépezni 😜😜
kedvenc zenészeim a niteforce csapat DJ-i legjobban Davis és Nikola 😀

kb ennyi 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
szabolaci10 írta:
Toma97 írta:
Tomi vagyok

13 éves! sztem ennyi elég😆

Bőven kifejtetted ! 😆


Mer irjak még valamit? 😀
0
0
0
0
Toma97 avatar
Tomi vagyok

13 éves! sztem ennyi elég😆
0
0
0
0
Daureeh avatar
Szerintem meg a fehér 😃 😂
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Superlompos írta:
Nem! Csak hasonít a volt szomszéd gyerekre! 😆 Mikor még a 16. kerületben laktam. 😆


Az vicces 😆 Pedig nem ott lakik 😃 bezzeg én nem hasonlítok senkire 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem! Csak hasonít a volt szomszéd gyerekre! 😆 Mikor még a 16. kerületben laktam. 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Egyik jó barátom mellett 😃 Próbálgattunk sapkákat 😃 Szoktál hajógyárira Járni?
0
0
0
0
Daureeh avatar
Ferge... így hívják az egyik tanárunkat a suliba. Mindig azt mondtuk hogy "Fergeteges óránk lesz ma." 😃 😆
0
0
0
0
spleenszuru avatar
én meg ő akarok lenni ! 😆

https://fc09.deviantart.net/fs12/f/2006/320/6/c/Spider_man_Black_Vs_Sandman___by_fernandogoni.jpg
0
0
0
0
Daureeh avatar
Akkor nem 😃
Látom már postoltál videókat amibe benne van a csavó 😃
0
0
0
0
Daureeh avatar
szabolaci: biztos te vagy a képen, vagy beakarsz csapni minket? Csak mert nagyon hasonlít egy színészre 😃 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szabad bókolni! 😆

Adatok:

Név: Jani , lompi, lompi oppa, lompos stb.

Kor: 20

Tevékenységek: kockulás, ?

Nem: Fiú (nem jött volna rá senki) 😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Nah én adataim 😃


Becenevem : Maxi , Odi , Ogre 😃
Kor: 22
Magasság : 198 cm
Haj szin : Sötét Barna
Szem szin : Kékes Zöld + Sárga
Bőr szin : Fehér
Súly: 110 kg
Sport : Konditerem 😃 Régen : Sáska kungfu ,Cselgáncs ,és aikidó 😀
0
0
0
0
Daureeh avatar
szabolaci: Köszönöm 😃 Már megtetted. Nem vonhatod vissza 😃
Amúgy meg nem 😃 Miért lenne az?
0
0
0
0
spleenszuru avatar
itt bókolni sem szabad akkor ? 😆
0
0
0
0
spleenszuru avatar
ha kiejted a usernevét, kivehető a "Dauríí" 😆
0
0
0
0
Daureeh avatar
Köszi Lompi 😀
Dávid, feltétlenül szólj be... 😃
0
0
0
0
spleenszuru avatar
feszíccsé már Dóra 😃
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Hát, rá lehet jönni igen a nevedre 😆
0
0
0
0
Toma97 avatar
szép nevedvan nem titok😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció