Melyek a kedvenc játékfejlesztőid?

Szerző: , 2010. May 20., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerinted melyik a legjobb játékkészítő cég? Melyik játékával tudnád ezt bizonyítani?

Szerintem a legjobb az Ubisoft, meg az Infinity Wards, azért, mert tőlűk vannak az Assassin's Creed-ek és Call of Duty MW2.
Hozzászólások: 442
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
szabitiger avatar
rockstar games
EA
thq
ubisoft
konami
capcom
infinity ward
eidos
activision
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
id
crytek
ubisoft

city interactive 😆
0
0
0
0
MuSiC Is My LiFe avatar
Codemasters
Blizzard
Empire Interactive
0
0
0
0
Speper avatar
Blizzard... sokáig ülnek egy játékon, de az olyan h leesik az egész gamer társadalom álla...
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Niceboy írta:
Codermaster


Az Codemasters
0
0
0
0
tizedespeti avatar
Blackwell írta:
Szerinted melyik a legjobb játékkészítő cég? Melyik játékával tudnád ezt bizonyítani?

Szerintem a legjobb az Ubisoft, meg az Infinity Wards, azért, mert tőlűk vannak az Assassin's Creed-ek és Call of Duty MW2.
0
0
0
0
tizedespeti avatar
Blackwell írta:
Szerinted melyik a legjobb játékkészítő cég? Melyik játékával tudnád ezt bizonyítani?

Szerintem a legjobb az Ubisoft, meg az Infinity Wards, azért, mert tőlűk vannak az Assassin's Creed-ek és Call of Duty MW2.
0
0
0
0
sisko avatar
1.BioWare(mass effect,dragon age)
2.Codemasters(Colin McRae széria,GRID,F1)
3.SimBin(autós szimulátorban verhetetlen-GTR 1-2,GT Legends,Race 07,-on)
4.Vegyesen:Ubisoft,Black Box(NFS széria 2002-2008 közt,pl.Most Wanted,Underground)
0
0
0
0
Daenath avatar
BioWare
Id Software
Raven
0
0
0
0
roland31 avatar
Santa Monica Studio: God of War, igaz a 3-mal nem játszottam még, de amiket láttam belőle elveri az 1-et meg a 2-őt is amiket szintén nagyon szeretek+ Ubisoft, Rockstar, THQ: Darksiders, Warhammer, Insomniac: Ratchet and Clank😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Szilvexter írta:
intelMMX írta:
Nem azok készítették a Blood-ot?(1995-96)

Hát azt nem tudom.
sok jó szériát tettek már le az asztalra, többek közt a Bloodot is ők csinálták valóban
0
0
0
0
Szilvexter avatar
intelMMX írta:
Nem azok készítették a Blood-ot?(1995-96)

Hát azt nem tudom.
0
0
0
0
Szilvexter avatar
crytek123 írta:
Minimal1993-nak írta.


akkor oké, én meg még bírom a Monolith-et is
0
0
0
0
zsoltie06 avatar
Nekem a Blizzard,Rockstar Games,Ubisoft,Bio WARE
0
0
0
0
Szilvexter avatar
ezt most ugye nem nekem mondtad?
0
0
0
0
Szilvexter avatar
árad belőled az erkölcs
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Mort2195:
Hogyha lejössz pestig szivesen beverném a képedet...
Ha meg nem akkor maradj csöndben és verd a f*szod az Anikóra..kis csicska
0
0
0
0
phenomx4 avatar
Ubisoft,EA,Campcom,Rockstar Games,Codemasters,2K Games
Activision, sztem ezek a legjobbak
0
0
0
0
ors11 avatar
bocs az off-ért,de télleg ennyire jó a Kinect (X Box),vagy ez a videó túlzás?
[LINK]
0
0
0
0
Neaton21 avatar
Mort2195:Lol itt laksz tőlünk 15 km-re.😆
0
0
0
0
Ruslan avatar
én sose csak a grafikát néztem. a játékélmény sokkal fontosabb mint a grafika. Pl a Black Ops-nak nagyon jó a grafikája de játékélményben én szerintem nem lett valami jó. Sokkal inkább eljátszok régebbi játékokkal aminek nincs full jó grafikája mint olyannal aminek nagyon jó a grafikája és nincs semmi játékélménye.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
10 éve is ugyan úgy sokan a grafikára mentek, és ez nem nagyon fog változni, de általában az igazán jó játékoknak a grafikájuk is hozza a szintet, nem nagyon tudnék olyan jó játékot mondani, aminek a grafikája korához és stílusához képest egyértelműen szar
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Az a baj hogy ma már minden kis ...a grafikaaa a grafikaa húú júú meg haaa grafikaaa... szóval ha már egy játéknak nincs egy Crysis 2 grafikája akkor az már egy szakadt hulladék szar játék nem? Elmondom hogy ma már aminek nagyon jó a grafikája annak olyan szar a játékélménye. De sztem neked ezt mondhatom mert úgyis csak a magadét fogod tovább mondogatni..
0
0
0
0
Lacko89 avatar
Én 2-3 céget emelek ki aki tényleg oda teszi magát és igazi grafikát csinál nem ilyen kockás szart és az számomra az : EA és a Codemaster és még talán az Ubisoft.
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Mort2195:
Mi az hogy nekem mindenki fogyi meg hülye meg k*csög? Te figyelj már keresd már meg ennek a bartosnak a többi hozzászólásaidat aztán szólj ide és eltudlak képezlni, soha nem látod a napot egész nap csak a gép előtt ülsz és egyetlen álmod az a hülye p*csa a VV ből, azt most meg elkezdesz itt hősködni hogy te itt mindenkit "kiosztasz"? Mert te vagy a nagy "NETRAJ?" vagy mi a lóf*sz ? Figyelj..ha valami nem tetszik akkor ne itt keménykedj neten mert azzal csak mást idegelsz fel jobban *INKÁBB MEGSE SZÓLALJ* köszi puszi😀
0
0
0
0
Neaton21 avatar
Nem kell izgatottnak lenni hogy ki mit ír a kommentedre.De akkor NE ÍRJ LE HÜLYESÉGEKET!Amiket leírtál az mind kiadó nem pedig fejlesztő!Ha nem hiszed nézz utána.Mondjuk a Ubisoft az kiadó is meg fejlesztő is.
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
Eidos Interactive,Atari,Electronic Arts,Ubisoft,Activision,Rocstar Games stb...Nem izgat ki mit ir a kommentemre😜
akinek nem tetszik az ne olvassa el!!(visszaolvastam pár kommentet)
0
0
0
0
Cooley avatar
Az EA-nek(pl Criterion, BioWare), az Activisionnek(ami már az Activision Blizzard cég tulajdona - úgyhogy a Blizzardot külön nem is kell említeni -, és ennek a cégnek pl ott van maga a Blizzard) és a Ubisoftnak(pl Ubisoft Montreal) egyarántt vannak fejlesztőstúdiói, úgyhogy végül is bartos666 nem mondott semmi hülyeséget. 😀
Egymás oltását meg fejezzétek be, mert csak kivágnak miatta az oldalról...
0
0
0
0
R3KH1T avatar
Mort2195 írta:
R3KH1T te neked mi a bajod? Én pont azt mondom hogy senki nem vágja hogy mi a kiadó és a készítő... Istenem, értelmezd már a mondatomat! Amúgy az Ubisoft az készítő és kiadó is 😀 De az EA az nem készítő csak kiadó.

Minimal1993 te számodra meg mindenki fogyatékos, meg köcsög, meg hülye...

R3KH1T te meg nyalod a picsáját.


te ne akarj már kiosztani, hogy valakinek egyeltalán nyalom a picsáját, gép mögöt az anikòs képeddel kemény lehetsz 😀 az, ha megoszlik valaki véleménye, kicsit más 😀
0
0
0
0
Szilvexter avatar
na jó most én is irok egy pár játékfejlesztő céget, nehogy visszalapozzatok párat s belém kössetek: Treyarch, IW, Ubisoft Montreal, Rockstar Games
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Figyelj..ez a srác mindenhova csak f*szságokat ir.
0
0
0
0
R3KH1T avatar
és te nem olvasol előtte, mielőtt valamit is írsz? csak mert minden oldalon keresztül elvan magyarázva, hogy az ubi meg ea nem az...
0
0
0
0
R3KH1T avatar
Minimal1993 írta:
fogyatékos egyszerűen és ennyi.
ez nem az első meglepő kommentje


ott a pont 😃
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
fogyatékos egyszerűen és ennyi.
ez nem az első meglepő kommentje
0
0
0
0
R3KH1T avatar
bartos666 írta:
Blizzard
EA
Firefly Studio
Activision
Ubisoft


Te se tudsz olvasni, vagy még a magyart sem vágod? 😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Blizzard
EA
Firefly Studio
Activision
Ubisoft
0
0
0
0
Gorkilis avatar
Blizzard,Infinity ward 😀
0
0
0
0
Neaton21 avatar
Az activision az kiadó!!!!!!!A COD-okat az Infinity Ward és a Treyarch csinálja!
0
0
0
0
juhika96 avatar
Szerintem ACTIVISION(COD-ok)Ubisoft(Assassin's Creed-ek)EA games(battlefield-ek)
0
0
0
0
Gorre avatar
Nem kevesen írnak kiadót fejlesztőcsapat helyett, szerintem informálódjatok mielőtt okoskodtok!

Egyébként Illusion Softworks, már csak a Mafia és a Vietcong miatt is.
0
0
0
0
Jason avatar
2K Games
EA
Rockstar Games
Eidos Interactive
0
0
0
0
GregTron avatar
EA Games,Rockstar Games és Ubisoft
Ők hárman a csúcstartók.
De lényegében majdnem minden cég 1 fajta programot használ csak van aki jobban odafigyel.
0
0
0
0
no avatar
Tök mindegy, cég az cég.
0
0
0
0
Neaton21 avatar
Frictional games-nek nincsenek rossz játékai😆
0
0
0
0
Sheriff avatar
Mindegyik cégnek vannak jó játékai és kevésbé jó más kérdés hogy egyeseknek több a rossz mint a jó!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció