Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 804
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tofy avatar
Hello lenne egy kérdésem ha húzok a procin az árt neki vagy csak a hűtést kell megoldani és kész???
0
0
0
0
thug85 avatar
DVD-író vásárlás előtt állok. A kiválasztott az LG család egyik képviselője. Ha valakinek van negatív tapasztalata, illetve véleménye az íróval kapcsolatban, kérem ossza meg velem.
[url=http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=18381]Ez lenne az író[/url]
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja de ez a futárszolgálat és nem a pcx.hu webáruház nekik is mondhatom ezt? Mert ők csak annyit tudnak hogy a pcx.hu val van szerződésük hogy ők kiviszik a cuccokat.
Amúgy amikor kijön a futár őt is elküldhetem hogy már írtam a webáruháznak hogy nem kérem. És akkor elküldhetem a cuccokkal együtt??
0
0
0
0
Athesz avatar
Hát hogyhogy mit? 😶
Bemutatkozol h kivagy és a rendelésed miatt telefonálsz és emailt és írtál és nem válaszoltak mert az lenne a problémád h rendeltél tőlük de már máshonnan rendeltem és h ezt visszalehetne e vonni v mittom én 😃 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Akkor ha holnap nem ír bálaszt a pcx.hu mert egy levelemre másna érkezett válasz akkor felhívom a futárszolgálatot de mit mondjak???
0
0
0
0
Athesz avatar
Hát persze! Ott van hogy "probléma"! Hívd fel! 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Próbáltam de foglalt meg 16:00 lehetett felhíni őket még a futárszolgálatot lehet felhívni de ezt van kiírva

Szállítással kapcsolatos egyéb kérését vagy problémáját a kézbesítés napján tudja jelezni az*** telefonszámon

Itt is lehet vajon mondani hogy nem kell.
0
0
0
0
Athesz avatar
Hát ajánlom h hívd fel inkább őket! Az a biztos! :Ð
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mostmár mindegy de a rendelésemnél mégis 10 000Ft al drágább. De akkor is ha kihozzák nekem nem kell mert már máshonnan rendeltem. Akkor mondhatom a futárnak hogy már szóltam hogy nem kell ?
0
0
0
0
Athesz avatar
Igen! Ebben egyetértek! 😀
0
0
0
0
zelcsi avatar
kmisi99 írta:
De úgy írták hogy szerdán áfaemelés én megrendeltem pénteken és hétfőn már felemelték az árakat így nekem nem kell közel 10 000Ft al drágábban és akkor ma reggel írtam e-mailt hogy vonják vissza a rendelésem és ha nem válaszolnak és kihozzák akkor visszaküldhetem?
azt az árat kell kifizetned ami akkor volt mikor megrendelted! nem kérhetnek többet!!!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
De úgy írták hogy szerdán áfaemelés én megrendeltem pénteken és hétfőn már felemelték az árakat így nekem nem kell közel 10 000Ft al drágábban és akkor ma reggel írtam e-mailt hogy vonják vissza a rendelésem és ha nem válaszolnak és kihozzák akkor visszaküldhetem?
0
0
0
0
Athesz avatar
De nem az áremelés előtt kérted a géped? 😊
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello rendeltem a pcx.hun de felemelték sz árakat ezért írtam e-milt hogy nem kérem visszamondom a rendelésem
ezt kb reggel írtam de még nem válaszoltak szerintetek mi lessz ha kihozzák a gépet mondhatom a futárnak hogy már szóltam hogy nem kérem vigye vissza??
0
0
0
0
zola1995 avatar
nincs olyan program ami leellenörzi hogy minden helyesen megy e a gépen?
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Mi 150.000-ért vettük már lassan 4 éve és akkor olyan középkategóriás gép volt. De nagyon csíptem. Egy 256MB-os 5500-as Nvidia volt benne és ment vele az UC. Igaz szaggatott rendesen,de már az is nagy szó hogy elindult.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én is újítom a gépem ami 6 éves😆 akkoriban még kb 250 000 ér vettük akkor még olyan volt mint egy i7 meg egy gtx 295 de most már megérett ez is a cserére
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
kmisi99 írta:
Hát elvileg érdemes újrarakni de nem muszáj csak akkor majd takarítsd le a régi gép drivereit én nekem 1-2 nap múlva jön a gép és én se fogom újrarakni

Hát köszi a választ! Majd lesz ami lesz. 😆
Valójából azért újítom meg mert már majdnem 4 éves benne a proci meg a lap, azt már ráfér egy kis "fiatalosodás". 😆
Sajnos a régi cuccaim már kezdenek haldokolni. 😞
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát elvileg érdemes újrarakni de nem muszáj csak akkor majd takarítsd le a régi gép drivereit én nekem 1-2 nap múlva jön a gép és én se fogom újrarakni
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Sziasztok!
Most már elég valószínű hogy újítást fogok végezni a gépemen.
Pontosan egy új alaplap, új proci és új memóriák. Ha én ezeket bepakolom, de a vinyó marad a régi, akkor a windows-t újra kell telepítenem?
0
0
0
0
levi27 avatar
szenrintetek mi a baj ha a nyomtató hibásnak írja az új fekete patront+a szineset is😕DE ha beleteszem a régi fekete patront akkor jónak írja a szinest is de nem nyomtat(se szinesen se feketén)
PLS HELP😞
a nyomtató HP Deskjet 3745
0
0
0
0
zola1995 avatar
pomrum írta:
zola1995 írta:
segitsetek léci mi lehet abaj , amikor bekapcsolom a gépet feljön egy olyan hogy elenörzi az egyik meghajtón lévő memóriát, néha felhozza hogy nem sikerült az elinditás és ezért csökentet be vagy normálba meg ilyenek
, nehezen jkön be az asztal olyan játék akadozik ami edig nem akadozott,
szerintetek mi lehet a baj?
szerintem a memóriával van valami:S
Nem értem hogy milyen meghajtón lévő memóriárol van szó. Most vagy a lemezkonzisztenciát elenőrzi a chekdisk vagy a fizikai memóriát kezdi listázni egy kék háttér miatt. Mégis melyik?

Egy kék hátér jön fel és ellenörzi a D meghajtó memóriáját minden bekapcsolásnál
0
0
0
0
thug85 avatar
Meg tudná valaki mondani, hogy az Aerocool ExtremEngine 3T-BA nevű háznál a megnevezésben a BA mire utal? A színre?
0
0
0
0
Tamas76 avatar
tudom,hogy 2 kell amúgy kössz.
0
0
0
0
levi27 avatar
ahoz hogy dualba legyen 2 ram kell szerintem bármelyikbe rakhatod😃
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Ha 3 memória foglalatom van és Dual ba akarom a RAM-ot akkor melyikbe tegyem?
0
0
0
0
pomrum avatar
zola1995 írta:
segitsetek léci mi lehet abaj , amikor bekapcsolom a gépet feljön egy olyan hogy elenörzi az egyik meghajtón lévő memóriát, néha felhozza hogy nem sikerült az elinditás és ezért csökentet be vagy normálba meg ilyenek
, nehezen jkön be az asztal olyan játék akadozik ami edig nem akadozott,
szerintetek mi lehet a baj?
szerintem a memóriával van valami:S
Nem értem hogy milyen meghajtón lévő memóriárol van szó. Most vagy a lemezkonzisztenciát elenőrzi a chekdisk vagy a fizikai memóriát kezdi listázni egy kék háttér miatt. Mégis melyik?
0
0
0
0
zola1995 avatar
a memórai garanciás , ami karácsony után lett berakva
4-5nappal
0
0
0
0
Bewy avatar
de most raktad bele a memóriát vagy már benne volt régebb óta?ha frissen lett belerakva akkor lehet érdemes elvinni de ha már benne is volt 1ideje akkor más probléma lehet.meg ha az egész gép garanciás akkor szerintem elviheted.
0
0
0
0
zola1995 avatar
Bewy írta:
zola1995 írta:
segitsetek léci mi lehet abaj , amikor bekapcsolom a gépet feljön egy olyan hogy elenörzi az egyik meghajtón lévő memóriát, néha felhozza hogy nem sikerült az elinditás és ezért csökentet be vagy normálba meg ilyenek
, nehezen jkön be az asztal olyan játék akadozik ami edig nem akadozott,
szerintetek mi lehet a baj?
szerintem a memóriával van valami:S


raktál bele új memóriát vagy valami?
próbáld meg kiszedni az 1iket ha több van, ha azzal nem jó akkor cseréld fel, lehet nem tetszik neki valami vagy alaplappal van a probléma. de az is lehet hogy csak az op rendszerrel van problémája

Szerinted érdemes elvinni a szerelőhöz? mert még garanciás a memória
0
0
0
0
Bewy avatar
zola1995 írta:
segitsetek léci mi lehet abaj , amikor bekapcsolom a gépet feljön egy olyan hogy elenörzi az egyik meghajtón lévő memóriát, néha felhozza hogy nem sikerült az elinditás és ezért csökentet be vagy normálba meg ilyenek
, nehezen jkön be az asztal olyan játék akadozik ami edig nem akadozott,
szerintetek mi lehet a baj?
szerintem a memóriával van valami:S


raktál bele új memóriát vagy valami?
próbáld meg kiszedni az 1iket ha több van, ha azzal nem jó akkor cseréld fel, lehet nem tetszik neki valami vagy alaplappal van a probléma. de az is lehet hogy csak az op rendszerrel van problémája
0
0
0
0
filecsko avatar
kössz már sikerült😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Te vezettél rá a megoldásra.😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én csak mondtam tiéd az érdem 😆 mert én nem tudtam hol érhető el
0
0
0
0
thug85 avatar
Jó. Te mondtad, én meg be is linkeltem.
0
0
0
0
thug85 avatar
Azt hiszem ez működik win 7 alatt:[url=http://www.hoc.hu/index.php?p=news&y=18401]win rar[/url]
0
0
0
0
filecsko avatar
winrarral ne mmegyek sokra😕
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Most kiadtak egy új winrart ami már támogatja a 64 bites op rendszereket a nevét nem tudom de a honlapján biztos fennvan
0
0
0
0
filecsko avatar
próbáltam de mikor a win7-re akarom feltenni sose sikerül😶
0
0
0
0
blizzard avatar
filecsko írta:
fájlegyesítét akarok végezni a gta4-el win7-en total cammanderrel de nem engedi
van valami más program ??

Próbáld meg valahogy WinRaR-al. Nemtok mást.
0
0
0
0
zola1995 avatar
segitsetek léci mi lehet abaj , amikor bekapcsolom a gépet feljön egy olyan hogy elenörzi az egyik meghajtón lévő memóriát, néha felhozza hogy nem sikerült az elinditás és ezért csökentet be vagy normálba meg ilyenek
, nehezen jkön be az asztal olyan játék akadozik ami edig nem akadozott,
szerintetek mi lehet a baj?
szerintem a memóriával van valami:S
0
0
0
0
filecsko avatar
fájlegyesítét akarok végezni a gta4-el win7-en total cammanderrel de nem engedi
van valami más program ??
0
0
0
0
blizzard avatar
Hello mindenkinek! Meglehet vhogy változtatni az
IP címet?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jé tök jó kösszönöm a segítséged amúgy a pcworld segélyvonalon mondták bár nekem egy régi kb 5 éves alaplap néhány mm görbül mert megnéztem
0
0
0
0
pomrum avatar
kmisi99 írta:
Hello hallottam hogy ha túl vékony és gagyi az alaplapi tálca, akkor a meleg hatására meggörbül, és mivel hozzá van csavarozva az alaplap, görbül az is.

szerintetek ha egy nagyon kicsit max 1-2 mm meg van görbülve az alaplap attól már tönkremegy?
Negativ! nem tudom ki mondta de ez sületlenség, az alaplap eleve hőálló gyantával van kezelve és annyira rugalmas hogy még szándékossan is nehéz tartósan eldeformálni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello hallottam hogy ha túl vékony és gagyi az alaplapi tálca, akkor a meleg hatására meggörbül, és mivel hozzá van csavarozva az alaplap, görbül az is.

szerintetek ha egy nagyon kicsit max 1-2 mm meg van görbülve az alaplap attól már tönkremegy?
0
0
0
0
tooth9 avatar
Jah szerintem is, már töltök inkább egy Vistát 😀
0
0
0
0
pomrum avatar
Hát igen meleg még ez a Win7 leves. kicsit várni kell vele.
0
0
0
0
tooth9 avatar
Már megoldódott a problémám. 😀
De lehet inkább felteszem a Vistát, mert sok programra írta már, hogy nem kompatibilis a rendszerrel..(win7-el) 😞
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció