Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 800
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
levi27 avatar
ami driver jó 64 bites xp-re az 32 bitesre is jó?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Akkor kész leformáztam a hdd-t de a hard disk sentiel még azt írja hogy 88 hibás szektor van a merevlemezen pedig fullra mindent leformáztam
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Én is sok HDD-t formáztam már.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na mostmár kész leformáztam a hdd-t szerencsére volt egy pót hdd amire elmentettem az adatokat csak most még formázza a d meg az e meghajtót
0
0
0
0
Core2 avatar
😆...nem akartam leírni 😆 elrontottad, így nemkell találgassanak 😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Egy sör!(annak aki nem tudja😆😉😆
0
0
0
0
no avatar
Core2 írta:
szerintem valami program kell hozzá, vagy script. A Yahoo-nak van pl a multimessenger...hasonlót keress, csak msn-re

kösz Core2 ilyen néven keresgéltem és találtam is😀
0
0
0
0
Flash avatar
kmisi99 írta:
Mostmár rohamosan megy le a hdd kondíciója már 47% on van és már 53 hibás szektor van szerintetek nagyon muszáj akkor leformázni a hdd-t??

Nem muszáj leformázni. Vársz még egy kicsit, és egyből kuka! 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
szerintem valami program kell hozzá, vagy script. A Yahoo-nak van pl a multimessenger...hasonlót keress, csak msn-re
0
0
0
0
no avatar
hogyan tudom beállítani hogy egyszerre 2 msnt tudjak futtatni? tesómnál be van állítva de már nem tudja hogyan állította be😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mostmár rohamosan megy le a hdd kondíciója már 47% on van és már 53 hibás szektor van szerintetek nagyon muszáj akkor leformázni a hdd-t??
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
akkor szerintem ami fontos átrakom egy másik hdd re és megformázom majd valamikor
0
0
0
0
Flash avatar
kmisi99 írta:
Nekem minden ott kezdődött hogy lefagyott dvd írásnál majd aznap többször is újra kellett indítani és azóta csökken minden resetelés után a kondíciója mellesleg ezt írja ki "A lemez felületén található 47 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.
A lemez felületén található 1 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák. Amennyiben hirtelen fagyás, újraindulás tapasztalható, érdemes adatkábelt cserélni (ajánlott a minél rövidebb 80 eres SZALAGkábel használata).
Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat."
ez nagy gondot jelenthet??


Én azonnal formáznám a vinyót, vagy újraraknám a Winfost, vagy mindkettőt, főleg h ilyen gyorsan romlik az állapota, és 47(!) hibás szektor, az sok! Amúgy meg simán lehet h vírus csinálja, mert sztem egy HDD állapota nem romolhat ilyen rohamosan...
Nekem egyszer egy vírus lassította le az egyik vinyómat, én meg azt hittem h a vinyóval van baj, pedig "csak 1" vírus volt, és újra kellet raknom a Windows-t...
Egyébként nekem egy Maxtor 2-3 éve megy 3 hibás szektorral+állandó felpörgési zavarokkal, és még mindig nem dobta be a kulcsot, pedig már van vagy 7 éves!
0
0
0
0
BoyLeR avatar
nem lehet h az a mappa hiányzik ahova a mentéseket teszi? (appdata/local/...)
szerk: nem mer ha visszateszem akk se indul 😞 hát akk törlés, és ujrarakom..
am kösz core2..
0
0
0
0
Core2 avatar
olyan mintha nemlenne fent a gépen, esetleg valami fájl hiányzik
0
0
0
0
BoyLeR avatar
valaki segiccsen pls :S ujratettem gépem az alaplapcsere miatt (win7-et tettem rá) és amikor jáccani akarok a gta4-el akk ezt irja ki (amikor a play-re nyomok): The application you are attempting to launch no longer exist.Please reinstall the application or contacts support at: Rockstar cime...ennyi.
am a játék eredeti ha ez számit...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem kb 2-3 hónapja lett újrarakva de úgy tervezem letöltöm a 62 bites vistát és majd azt rrakom fel majd a windows 7 et
0
0
0
0
dave20 avatar
jah nekem a nod szépen fogdozza a vírusokat😆
de má lassan ujra kéne bizony rakni😞
0
0
0
0
Core2 avatar
nekem sincs kedvem foglalkozni vele örökké...de ha már semmi nem akar menni rendesen, fagy meg, minden virusos...akkor már kötelező
0
0
0
0
dave20 avatar
nekem már másfél éve nem volt ujrarakva a windows
nincs hozzá kedvem 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
fél évig ???én nagyjából 3-4 hónaponta teszem újra a windowsot, vagy ha vírussal kezdek megtelni...szerintem nembaj a fél év...csak ha megvan lassulva az egész
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja ok azt tudom de még eggy ideig lehet nem csinálom meg csak majd vagy veszek egy másik hddt azt kb fél éven belül vagy megcsinálom szerinted nagybaj ha nem csinálom meg a formázást kb fél 1 évig
0
0
0
0
Core2 avatar
Win telepítésnél kell...törlöd a partícíót, újat hozol létre és utána formázás (NTFS). Megkapod...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
őőő azt hogyis kell windows telepítéssel?
0
0
0
0
Core2 avatar
Jót semmiképp sem jelenthet...én leformáznám
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem minden ott kezdődött hogy lefagyott dvd írásnál majd aznap többször is újra kellett indítani és azóta csökken minden resetelés után a kondíciója mellesleg ezt írja ki "A lemez felületén található 47 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.
A lemez felületén található 1 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák. Amennyiben hirtelen fagyás, újraindulás tapasztalható, érdemes adatkábelt cserélni (ajánlott a minél rövidebb 80 eres SZALAGkábel használata).
Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat."
ez nagy gondot jelenthet??
0
0
0
0
Core2 avatar
akkor jó a program az esetleges hibák észlelésére...majd kipróbálom
0
0
0
0
pomrum avatar
Core2 írta:
Lehet, hogy a hibákat kimutassa, de az élettartamát ? Még a gyártó sem tudja azt megmondani
Én is ugyanezt mondtam párszor már irt nekem winyóra egy hónapot hogy még addig lesssz jó és tudtommal most is megy az emberkének pedig ez már egy fél éve volt.
0
0
0
0
Core2 avatar
Lehet, hogy a hibákat kimutassa, de az élettartamát ? Még a gyártó sem tudja azt megmondani
0
0
0
0
pomrum avatar
Core2 írta:
Ilyen programot ne használj! Képtelenség megmondani, hogy egy hdd mikor megy tönkre, még programmal sem!
Bár saját tapasztalatom hogy a sentinel is téved a előrejelzéseket illetően akkor is egy jó progi. mert ha sok a szektorhiba a winyónkon akkor ez kiírja és tudsz róla másolatot készíteni mielőtt elveszne minden, én ajánlom ezt a progit.
0
0
0
0
Core2 avatar
Ilyen programot ne használj! Képtelenség megmondani, hogy egy hdd mikor megy tönkre, még programmal sem!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Help!!
Hello nagy problémám van ugyanis van a hard disk sneitel nevű progi ami kiírja a hdd kondícióját az élettartamát és eleinte hónapokig 62% volt majd lett 61% ez is kb 1-2 hónapig volt de 13 óta 62% ról 53% csökkent ami hatalmas és a hdd élettartama is jelentősen csökkent ez miért lehet mi okozza??
0
0
0
0
Holey avatar
Hali! Kéne 1kis segítség... Felraktam a Windows 7 RC Build 7100 at, és a RivaTunerrel nem tudom húzni a VGA-m. 181.71-es driver van fent. PLS Help!
0
0
0
0
Bewy avatar
akkor hangkártya driver vagy pedig maga a hangkártya hibája



win7 nem 6gb ot ismer fel?
0
0
0
0
levi27 avatar
mindegyik hangfalnál vagy ha bedugom a gépbe a hifi-t akkor is u.a😕
0
0
0
0
tooth9 avatar
Szerintem a hangfallal lehet valami baj, vagy rosszul érintkezik. Nézd meg, hogy jól bevan-e dugva, vagy nincs-e megszakadva a kábel. Ha nem, akkor nem tudom 😞 😀
0
0
0
0
levi27 avatar
levi27 írta:
Mért van az hogy egy idő után mikor hallgatok valamit a gépem elkezd recsegni a hangfal de kb. 10 perc múlva abba hagyja?

nekem nem segít senki? 😃
0
0
0
0
biggdogg avatar
a 32 bittes oprendszerek max 3.25 giga ramot tudnak felhasznalni ... a vista illetve windows 7es felismer 4 gigat de abbol csak 3.25 gigat tud hasznalni ... szoval aki azt akarja h 4 gigat hasznaljon is az 64 bittes windowst rak 😀 sajat tapasztalat.
0
0
0
0
thug85 avatar
Ez azért van amit leírtam. Max 4Gb memóriát tudnak kezelni. Ezt a memóriát egy virtuális címtáblán keresztül érik el. Ez azt jelenti, hogy a maximális megcímezhető memória ennyi, ebbe a címtáblába beleszámolja a VGA, a virtuális memória, a fizikai RAM és az egyéb dolgok méretét. De kérdezd meg pomrum-ot, Ő jobban ért hozzá!
0
0
0
0
Bewy avatar
a 32bites vista 3,3gb ot ismer fel legalább is nekem...
0
0
0
0
thug85 avatar
32bites operációs rendszer 4G-t tud címezni. Ebbe a 4G-ba beletartozik a hardverek címzéséhez használt terület is, és ezek kiszoríthatják a fizikai memóriát a címezhető tartományból.
0
0
0
0
super88 avatar
azért kérdem csak mert a számítástechnika boltban asszonta a gyerek hogy 64 bites kell nekem meg egy 32-es van eredetibe nem akartam azért most szorakázni vele😃 de ha látja a 32-es a 4gigát akkor thx Kutya
0
0
0
0
super88 avatar
4Gb ramohoz milyen Vista kel 32 bites elég vagy 64 bites kell?
0
0
0
0
Bewy avatar
tooth9 írta:
Nekem is ez volt a baj, Higuchi! Feltettem a legújabbat, elállítódott a felbontás, és a szín is csak 4 bites volt, és nem lehetett átállítani sehogy, így visszatettem a régit. 😀



ilyen volt nekem is de elvileg csak a régit szedi le és amikor újraindul a géped csak még 1x fel kell rakni a drivert és jó lesz
0
0
0
0
levi27 avatar
Mért van az hogy egy idő után mikor hallgatok valamit a gépem elkezd recsegni a hangfal de kb. 10 perc múlva abba hagyja?
0
0
0
0
higuchichan avatar
se a 9500 GT se 8600 GTS nem bírta az új drivert :/
0
0
0
0
tooth9 avatar
Nekem is ez volt a baj, Higuchi! Feltettem a legújabbat, elállítódott a felbontás, és a szín is csak 4 bites volt, és nem lehetett átállítani sehogy, így visszatettem a régit. 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
lehet a videó kártyád az újabbakat már nem támogatja
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció