Konzol

2009. October 20., téma
Fórum » Apróhirdetések
Konzol adok-veszek-cserélek téma

Kövessétek az alábbi formát:
-Pontos Márka, típus
-Irányár
-Helység
-Elérhetőség


A más hirdető oldalra mutató linket tartalmazó hozzászólást töröljük!
Hozzászólások: 267
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Dark-killer avatar
Ki tudna olcsó eléggé megkímélt Xbox360-t, csippelve, ár az 40-ig (mivel használt és csippelt)
0
0
0
0
Ferrari avatar
Eladó egy PSP 1001 Fat minden tartozékával. Tökéletes állapotban van, egy csikarás sincs rajta, a letöltött ISO játékok is mennek rajta! HA érdekel írj pm-et és megdumáljuk a részleteket.
Néhány kép:
https://img857.imageshack.us/img857/3579/image0996.jpghttps://img577.imageshack.us/img577/9400/image1000.jpg

Eladva! 😆
0
0
0
0
Teko avatar
Eladó 1.5éves SoftMod-os ps2 megkímélet állapotban! tartozékok: 1kar,1db 8MB memokártya,24játék,kábelek,+vezetéknélküli Guitar Hero Krammer gitár! egyben 22e Ft. külön a ps2 16ezer,a gitár 6ezer. Ha érdekel képeket tudok küldeni!
0
0
0
0
jcp001 avatar
Ha esetleg valakinek marat a régmúltból gameboy advance programja! Elöástám a dodoz mélyéről a gépet de csak 1 game van hozzá. Gondoltam a gyerek el lenne vele az autoban.
Ha van valamid írj.
0
0
0
0
Reptile110 avatar
nekem meg egy eladó xboxom 360-om van 30-40 ezerért akit érdekel meg egy psp 10 ezerért..vagy esetleg 5 😆..😃 (persze a psp ki van csipelve) ja és budapesten lakok 3. kerület 😀
0
0
0
0
lekvar011 avatar
xperia1997 írta:
lekvar011 írta:
Van egy eladó XBOX-om (a 360 előtti verzió), 1 joystick, 7-8 játék. Árat megbeszéljük, és jó állapotú.


milyen 360 előtti verzió? a classic?

Igen, classic.
0
0
0
0
Hungarian13 avatar
adobede írta:
XBOX360 at vennék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lehetőle olcsón😀


Nekem van egy, 20-25 ezerért adnám. Merre laksz? Mert az a gond, hogy csak személyesen lenne jó nekem az eladás :/
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
adobede írta:
XBOX360 at vennék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lehetőle olcsón😀


én 20-30 között tudok némnetböl 2 karral, chippelve
0
0
0
0
adobede avatar
XBOX360 at vennék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lehetőle olcsón😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Downloader írta:
szerintem semmi értelme "veszekedni" hogy jó-e a PSP vagy nem, annak, aki sokat utazik, annak nagyon is jó ha van egy ilyen unaloműző kis gépe. Pl. nekem is van PSP-m (3004 Slim) és nállam a játékoknál a graf. csak másodlagos. Ha a játék jó, akkor jó. Az igaz hogy az FPS-eket elég furcsán lehet irányítani, de ha megszokja az ember akkor jó. (pl.: medal of honor heroes) Az autós játékokkal sincs szerintem különösebb gond, a TPS-ek nagyon is jók. (star wars tfu) Továbbá még a FIFA10 van meg rá, és nagyon jó, amikor este lefekvésnél nem könyvet, regényt olvasok, hanem nyomom a FIFAt 😃😃
Meghát nézőpont kérdése. Van aki az XBox-ra szavaz, van aki a PS3-ra. Mindegyiknek megvan az előnye, mindegyik különbözik. Tény hogy vannak közös tulajdonságaik...
Visszatérve a PSP-hez, szerintem semmi értelme nincs egy ilyen "veszekedésnek"...


Na ha van persze jó PSP-d. Nekem nem volt flashelve. Így 3 játékkal kelett játszanom folyamatos töltés melet... Kiírta hogy 3 órát bar, erremeg 1 lett belőle.
0
0
0
0
xperia1997 avatar
lekvar011 írta:
Van egy eladó XBOX-om (a 360 előtti verzió), 1 joystick, 7-8 játék. Árat megbeszéljük, és jó állapotú.


milyen 360 előtti verzió? a classic?
0
0
0
0
lekvar011 avatar
Van egy eladó XBOX-om (a 360 előtti verzió), 1 joystick, 7-8 játék. Árat megbeszéljük, és jó állapotú.
0
0
0
0
R0x0r avatar
Downloader: Már bocs de ez mért lett vonlna veszekedés? 😆
0
0
0
0
CeDeee avatar
Eladó ps2 kinek kell ?
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
szerintem semmi értelme "veszekedni" hogy jó-e a PSP vagy nem, annak, aki sokat utazik, annak nagyon is jó ha van egy ilyen unaloműző kis gépe. Pl. nekem is van PSP-m (3004 Slim) és nállam a játékoknál a graf. csak másodlagos. Ha a játék jó, akkor jó. Az igaz hogy az FPS-eket elég furcsán lehet irányítani, de ha megszokja az ember akkor jó. (pl.: medal of honor heroes) Az autós játékokkal sincs szerintem különösebb gond, a TPS-ek nagyon is jók. (star wars tfu) Továbbá még a FIFA10 van meg rá, és nagyon jó, amikor este lefekvésnél nem könyvet, regényt olvasok, hanem nyomom a FIFAt 😃😃
Meghát nézőpont kérdése. Van aki az XBox-ra szavaz, van aki a PS3-ra. Mindegyiknek megvan az előnye, mindegyik különbözik. Tény hogy vannak közös tulajdonságaik...
Visszatérve a PSP-hez, szerintem semmi értelme nincs egy ilyen "veszekedésnek"...
0
0
0
0
no avatar
ps1 eladó
(nemtom ki az a hülye aki megveszi de azért kirakom)
van hozzá mindenféle csúfság meg egy kar😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
R0x0r írta:
Nekem igazából az arra megjelent GTA-k érdekelnek, mint a GTA VC: Stories, és a Liberty City Stories, meg a chinatown wars 😀 azokkal jól ellennék, a vc: stories-t volt szerencsém kipróbálni és nagyon teccett 😀


én amikro elsőnek játszottam akkor a god of warral, az meg nekem tetszett... de az egy dog of war edit PSPvolt... nekem meg eredeti, nem chippelt -.- ezért is vitték visza 😆
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nekem igazából az arra megjelent GTA-k érdekelnek, mint a GTA VC: Stories, és a Liberty City Stories, meg a chinatown wars 😀 azokkal jól ellennék, a vc: stories-t volt szerencsém kipróbálni és nagyon teccett 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
R0x0r írta:
A grafi nem is nagyon érdekel, de akkor egy vmi ahhoz hasonlót szeretnék venni 😀



a grafika a felbontáshoz képest eléggé furcsa, füst ritka mint állat ha van is belaggol a gép, vagyis egy konzolra készített dologtol is szaggat. Egyedül a Medal off honor heroes 2 volt ami elment egynek... de azt is lehetetlen végigjátszani. a NFS MW ugyan az, a rendőrök betonfalbol vannak... kiütni lehetetlen
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Majd az új PSP2 töt az 100 ezer lessz kb 😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
A grafi nem is nagyon érdekel, de akkor egy vmi ahhoz hasonlót szeretnék venni 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
R0x0r írta:
Sztetek érdemesebb lenne használt vagy új PSP-t vennem ha vennék? Mostanában fontolgatom is h veszek egyet 😀


én nem vennék, pocség grafika, alig van rá normális játék és mindig tölteni kell, 1 órát nem bír ki normálisab... akkor éri meg ha több embernek is van ugyan az a játék és akkor úgy játszanál. Nekem volt onna ntudom..
0
0
0
0
R0x0r avatar
Sztetek érdemesebb lenne használt vagy új PSP-t vennem ha vennék? Mostanában fontolgatom is h veszek egyet 😀
0
0
0
0
MrSonic avatar
hát asszonyom(gépem) be szarna akkor xbox 360 vagy ps 2 nyomatnák ps az kéne mert vannak kafa gamek meg naruto
0
0
0
0
no avatar
Eladó psp3004 slim+tekken 5.2hónapos a psp nemis lett szinte használva doboza számlája mindene megvan:30ezer ft.
akit érdekel itt privi vagy email:matehun12@citromail.hu msn:sr0mate@windowslive.com tel:06703912744
0
0
0
0
no avatar
Csáó!
Eladnám a PS2-met.Kb 300 db játék 2 db eredeti Sony joy 1 db joystick 1 db pisztoly 1db memokártya chippelve van.Ha kell kép akkor pü.
25.000Ft alkudni lehet de csak ésszel😆Érdeklődni pü-be
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Én eladnék egy PSP3004 Slim & Lite-ot, közel 1 éve van meg (kicsit kevesebb) alig használtam. Jó ha kb. húsz alkalommal játszottam vele. Nem vettem hasznát. Legfrisebb szoftver verzió, minden működik rajta, hibátlan (bár a hátulja picit karcos, de nem vészes, egyáltalán nem). 5 eredeti játékkal:
- Star Wars The Force Unleashed
- FIFA10
- Medal of Honor Heroes (kb. 5 alkalommal nyomtam)
- Need For Speed Undercover (alig játszottam vele)
- Harry Potter 5 (kb. 2 alkalommal játszottam vele)
A gépet dobozában, minden tartozékával adom. Az UMD lemezek karcmentesek, borítójukban, kézikönyvvel (mindennel).
Van benne egy 4GB-s memóriakártya is.
Ezüst színű.

Szigetszentmiklóson (Pest megye) lakom, de aki messzebb lakik, azzal meglehet beszélni, hogy hogy juttassam el hozzá (persze ha van rá vevő).

Irányár: 40ezer forint

Érdeklődni:
- Itt priviben
- vagy mail-be: mail@x-gamer.hu
0
0
0
0
B Alex avatar
csá all nekem az új xbox-hoz kellene winyó .
0
0
0
0
ammok avatar
Hali!
Eladó új állapotú Psp3004,slim,fekete.2Gb memória,adatkábel,tok.7 db eredeti játék.Nincs flashelve.Irányár 40e Ft.Akit érdekel küldjön Pm-et.
0
0
0
0
no avatar
Vennék XBOX360 ARCADET, flashelt legyen...
Adok érte: 50.000FT-t.
Úgy gondolom, ez reális ár érte, mert 50.000FT-ért, már Slimet veszek.
0
0
0
0
jocka0018 avatar
HELLÓ!
ELADÓ SÜRGŐSEN 1 CHIPPELT PS2 KB 40 JÁTÉKKAL FELE EREDETI ÉS FELE MÁSOLT KÁBELEKKEL MEMKARIVAL (8MB)
2DB JOYSTICK
IRÁNY ÁR 20.000FT ALKUDNI LEHET
EMAIL/MSN: kissisti98@hotmail.com
TELSZÁM: KÉRD EL
0
0
0
0
no avatar
Elcserélem a gépemet, egy Xbox360 Arcadera. (Flashelt legyen)
0
0
0
0
B Alex avatar
helló vennék 1 xbox 360-t flehs eltet és hűtésmodosítottat, 30 ezerért
0
0
0
0
no avatar
eladó psp 3004 slim god of war ghost of sparta játékkal, 1hetet lett használva a psp amíg végigvittem god of wart😃
még megvan a doboza is tökéletes állapotban van a psp és a játék is😃 ár:40ezer ft
érd:itt privátba vagy msn:sr0mate@windowslive.com
0
0
0
0
getto3 avatar
szilu1987 írta:
Sony Playstation 3 80gb eladó kihasználhatatlanság miatt. heti szinten ugy 4-5 órát volt használva az is hétvégenként. gépeim között meg lehet tekinteni,kapott egy dodge skint , dobozból kibontottam azonnal rátettem hogy ne karcolodjon a felülete!
tartozékai: gyári doboz, az összes papirjai , gyári kábelek (egyszer se voltak használva) 1 db gyári dualshock joy,
plusz adok hozzá egy ps eye webcamerát (beépitett microfonnal), 4 db játék mind karcmentes kitünő állapotban
ha lehetne egybe szeretném a tartozékaival eladni nem külön-külön.
szivesen várok ajánlatokat.
cserétől most elhuzódnék kp érdekel.


mit kérsz éerte engem érdekelne válaszolj
0
0
0
0
R0x0r avatar
Valakinek nincs véletlenül egy vezeték nélküli Xbox 360 kontrollerje? Használt is jó de 5 rongynál nem szánnék rá többet
0
0
0
0
utahl2 avatar
plusz az elithez egy Hexic HD nevezetű játékot, s más alaplap is van benne, meg ilyenek...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az arcadhoz is vezeték nélküli távirányító jár. Az elit meg fekete 120gb os hdd je van van hozzá fejhallgató meg még 1-2+apróság és semmi több!
0
0
0
0
no avatar
GeForce 9500 GT írta:
gigazte írta:
X360-on nincs igény😆


Szóval akkor mindegy hogy Xbox360 Arcade -ot vagy Elitet veszek. Igaz?
Vagy van vmi különbség köztük?


Csak a felszereltség: Van-e hozzá vinyó és az mekkora, meg ilyesmi. Arcade asszem vezetékes kontrollert ad vinyó nélkül, memória karival. Elite pedig fekete színű és sok-sok gigás vinyóval van ellátva. De ha engem kérdezel(ezt most nem a hirdetésem miatt mondom) jobban jösz ki, ha veszel egy kissebb csomagot és külön veszel rá vinyót. Pl veszel egy 80Gigás vinyóval ellátottat és azt eladod, veszel rá egy másik hirdetésből 160-as vinyót. Én hasonlón gondolkodtam, de aztán azon kaptam magam, hogy minek? Úgyis félévente nyúlok az Xboxhoz.

--------------------------------------

Xbox 360 legkissebb prémium csomag eladó. A konzol nincs flashelve/csippelve, így, aki szánna pénzt az Xbox Live-ra, annak szabad az út.
Konzolhoz tartozik:
20Gb-os merevlemez
1 Letöltött GTA IV-es téma
1 vezeték nélküli kontroller
1 Headset
A szükséges kábelek
Ár: 58000 HUF
Eladás oka: Kihasználatlanság: Anyagilag nem állok úgy, h megengedjek magamnak Xbox játékokat, flashelni/csipelni azért nem próbáltam, mert nem akartam lerontani az értékét. Valahogy mindig is éreztem, hogy nem fogom tudni kihasználni. Tehát hibátlan készülékről van szó.


Játékok pluszba vehetőek 5000 HUF/játékért
Call of Duty 3
Need for Speed ProStreet
Star Wars The Force Unleashed.
0
0
0
0
hdavid avatar
PS2 +7 játék 1 kontroller és 1 32 Mb-os memo karival 15-ért elado!
0
0
0
0
szilu1987 avatar
Sony Playstation 3 80gb eladó kihasználhatatlanság miatt. heti szinten ugy 4-5 órát volt használva az is hétvégenként. gépeim között meg lehet tekinteni,kapott egy dodge skint , dobozból kibontottam azonnal rátettem hogy ne karcolodjon a felülete!
tartozékai: gyári doboz, az összes papirjai , gyári kábelek (egyszer se voltak használva) 1 db gyári dualshock joy,
plusz adok hozzá egy ps eye webcamerát (beépitett microfonnal), 4 db játék mind karcmentes kitünő állapotban
ha lehetne egybe szeretném a tartozékaival eladni nem külön-külön.
szivesen várok ajánlatokat.
cserétől most elhuzódnék kp érdekel.
0
0
0
0
Creelien avatar
gigazte írta:
X360-on nincs igény😆


Szóval akkor mindegy hogy Xbox360 Arcade -ot vagy Elitet veszek. Igaz?
Vagy van vmi különbség köztük?
0
0
0
0
no avatar
Most mondtam le az Xboxrol!
Inkább GaMeR Pc_T VeSzEkK 😃 😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
sztem eddig is a ps 3 jobb volt az xbox-nál de ez után ha nem tudja tartani a box az iramot akk...
0
0
0
0
Hitoshi avatar
sacpatrik írta:
GeForce 9500 GT írta:
Sziaztok!

Xbox360-at szeretnék venni olcsón, és olyat amin mennek a mai játékok.

(Bocsi ha hülyeséget írtam.)


hát elég hülyeséget irtál mivel Xboxon minden játék megy!!!!! 😆


nem hülyeség !! mivel nemsoká ki jön az új PS4 és sztem nem lesz ellenfele 😉
0
0
0
0
no avatar
GeForce 9500 GT írta:
Sziaztok!

Xbox360-at szeretnék venni olcsón, és olyat amin mennek a mai játékok.

(Bocsi ha hülyeséget írtam.)


hát elég hülyeséget irtál mivel Xboxon minden játék megy!!!!! 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
X360-on nincs igény😆
0
0
0
0
Creelien avatar
Sziaztok!

Xbox360-at szeretnék venni olcsón, és olyat amin mennek a mai játékok.

(Bocsi ha hülyeséget írtam.)
0
0
0
0
jabba avatar
sziasztok van 1 ps1-em
teljesen újszerű semmi baja +17 játék+memókártya+2 kontroller
nincs csippelve a játékok eredetiek.
ha valakit érdekel irjon pm-t!
0
0
0
0
bendeee avatar
én Wii-met adnám el 45ezere forintért 7játékkal kichippeltetve...
😃
többit pm-ben
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció