Képérintős vs. Gombos telók!

Szerző: Feki1991, 2009. September 28., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Ki miért választott vagy nem választott képérint?s telót és ha választott akkor melyiket??? :)
Hozzászólások: 161
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gytomi avatar
75eFt-ért melyik telefont választanátok, és miért??

(Én a Google Nexus S.t)
0
0
0
0
MaximumGame avatar
looserking írta:
én most decemberben készűlök venni 1 htc desire s-t.https://www.mobiltesztek.hu/wp-content/uploads/2011/02/HTC-Desire-S-mobil-teszt.jpg
jenenleg se j105 naite-m van faja teló csak hiányzik a wifi meg 2mp cam.https://www.avx.hu/forum/uploads/post-69-1276448794.jpg


80 ba tudok függetlent szerezni 😃
0
0
0
0
Ducky avatar
Nekem jelenleg Nokia X6-om van, de megvárom míg a bátyám nekem adja az iphone 3gs-t... 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ez az árán is meglátszik. Amúgy tényleg jó a wave csak a szoftverkínálat nem olyan nagy
0
0
0
0
overclocker avatar
én most váltottam le a ZTE Bladem egy Samsung Wavere 😃 sokkal jobb 😉
Mármint a Samsung 😜
0
0
0
0
Killer17 avatar
Kösz a gyors választ 😃 asszem a héten meg is veszem 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nos pozitívum
Olcsó nagy felbontású kijelző hackelhető garivesztés nélkül és különféle a gyárinál sokkal jobb módosított oprendszer érhető el rá kapacitív azaz multi touchos jó kijelző teszi a dolgát ahogy kell 800x400 as kijelző szép kép módosított oprendszerrel akár ilyen sebesség is elérhető h[LINK] A gyári se lassú. kamera elég arra hogy fényképezz de ne várj tőle jó képet wifit nem dobja 1,2MB os netemet maximálisan kihasználja Én imádom és kb hetente dobok fel egy újabb oprendszert.

Negatívum
vannak hibás darabok de két év gari van rá és cseregarancia vagyis azonnal cserélik
A fülhallgató kimenet halk kicsit szóval a dobhártyádat nem fogod beszakítani
0
0
0
0
Killer17 avatar
Hali
Akinek ZTE Blade-je van írjon pls véleményt a telefonról hogy megéri-e az árát,milyen az érintőképernyője(mennyire reagál gyorsan),kamerája,wifi....stb.
Nézegettem videókat meg teszteket és nagyon megtetszett,csak kíváncsi vagyok,hogy mennyire vagytok megelégedve a telefonnal.
0
0
0
0
no avatar
Nekem most SE K550i van ezután a Samsung Galaxy 3 vagy LG Optimus One (még nem döntöttem) szintén ritka jó lesz. 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
lehet h kapok egy N97 mini-t... az N73 után ritka jó lesz 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
lehet hogy hibas az adatkabel.

eloszor csatlakoztasd masik USB portba, utana probald meg egy masik adatkabellel
ha ugy sem muxik akkor a telefonban lesz a problema vagy a gepedben az USB vezerlodben
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy a gép nem ismeri fel a telefont mikor bedugom a gépbe azt irja ki hogy:

az usb felismerése közben hiba lépet fel!
Nem a driverel van gond mert már néztem azt irja hogy az eszköz meg felelően müködik meg tölteni se akarja!

samsung gt-s5230
0
0
0
0
A-Villas-Boas avatar
nekem is montém van (kb 9 hónapja) ,és tényleg jobb lenne egy androidos.. de nekem jó a monte is még 1 évig,akkor úgy is olcsón válthatok telefont az előfizetés miatt 😃
0
0
0
0
matyosowski avatar
Nekem 4 éve egy Sony Ericcson v640i m van és teljesen jó!😃 Valahogy mostanság nem is akarok venni telót mert ez mindent tud ami nekem kell, meg az érintőképernyős telókat nem csipázom. bár ez szubjektív .D
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Mikor vettem az X8-at, akkor Mix-be vettem, az a T-Mobilnál jó kis csomag! Az akkor 40 000Ft-os telefont 2éves h. nyilatkozattal 24 000Ft-ért elhoztam. És kaptam 3hónapon keresztül, 500MB-os ingyen adatforgalmat, és 3hónapig 3000Ft helyett 6000Ft-os beszéltem, persze csak 3-at fizettünk. Ezért vettem az összes telómat karácsonykor!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem az android miatt nincs ingyen facebook😆 mert ha netetkap az android ott aztán megnem áll míg 0 forint nem lesz az egyenlegem
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Nekem Samsung S5230-am van, szintén Klikk-el.😆 Nekem már lejárt a 3 hónap, és mégis küldték az SMS-t, hogy meghosszabbították, és van 100MB-m..mondom WTF?! 😆 És tényleg van netem...szóval nemértem..😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Én is elvagyok vele😆, okos telefonomat felokosítottam😃, de csak 3 hónapos, szal inkább t-mobilos lennék ingyen face-miatt!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Tök szar hogy a nyomoronc trémobilnak sosincs ilyen jó ajánlata mint pl ez a telenoros klikk. Én rohadtul ellennék ha lenne ilyenem😆 De lehet az lesz hogy veszek egy telenoros kártyát azt majd azzal netezek
0
0
0
0
BiGame avatar
Nekem egy Nokia 5230-am van, klikk szolgáltatással😆, sztem elég jó, érintős nekem jobban bejön, többet látok😃!
0
0
0
0
iowa95 avatar
Nekem Samsung Galaxy Minim van... nagyon jo telefon.. megvagyok vele elegedve
0
0
0
0
StYl3 avatar
régen folyton gombos telóm volt, de ahogy jöttek az érintőképernyős telók, úgy váltottam át rájuk.
Viszont strapabíróságílag a gombos telefonok bőven jobbak. (gondolok itt ha leesne valahonnan a telefon)
0
0
0
0
pc dawee avatar
Nekem egy Samsung Monte-m van,elégedett vagyok vele!😀
0
0
0
0
no avatar
Én nekem valahogy jobban bejönnek az egyszerű telefonok 😀
https://3.bp.blogspot.com/_SrppgORu48E/SGO9m_DmiII/AAAAAAAAACc/P5_uwYLAivk/s400/sony_ericsson_k550i.jpghttps://www.mobile88.com/gen/prodspics/nokia/3120_classic/0.jpg
0
0
0
0
enkutz avatar
Én szerintem az érintőképernyős jobb mert lehet rajta filmet nézni, youtube-ot stb...bár lehet h lehet gombossal is de én azzal még nempróbáltam.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát csak azért a k550i ben még sincs 600mhz es proci wifi gps ami zabálja az akkut.
0
0
0
0
pukkancs avatar
mind a 2 telefonnak megvan az előnye és hátránya is. én speciel azért szerettem a régi telómat (sony k550i) mert az akksia így 3 év után is simán bírta egy hétig, napi 2-3 óra zenehallgatással. a mostani x10 minit pedig 2-3 naponta lehet tölteni.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
akkor egy újh aksi kell neki ami vagy 5 ezer ft....
nem adod el a telót? 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
tasiadam írta:
BP6M kell bele? nekem az N773ban egyik téma öli meg benne... félnaponta kel tölteni meg egyszer jelzi hogy merül 2 perc mulva félig van.....

Igen az kell BP6MT De nálam nem a téme az enyém full alap alig van pár program a telón. És nálam úgy merül mint egy átlag teló. Kiírja hogy fullon van majd hirtelen akkumlátor lemerül kikapcsol majd viszakapcsolom van két csík és kb két perc múlva megint lemerül. Ha fullra feltöltöm és csinálok vagy 5 fotót akkor legkésőbb 2-3 óra után lemerül.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
BP6M kell bele? nekem az N773ban egyik téma öli meg benne... félnaponta kel tölteni meg egyszer jelzi hogy merül 2 perc mulva félig van.....
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az n82 rohadt jó csak nekem meghalt az akksi
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
nekem azért kéne új az N73 után mert ennek a régi nokai cstalkaozója van és az gagyi zenére... nem tartja benne rendesen
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem csak annyi kéne, hogy nagyobb legyen a memóriája, mert teszek a telóra zenéket, meg egy jobb kamera. De ezenkívül más nem kell nekem. 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Nokia 8800, nokia N82... ez a 2 telefon tetszik nekem a legjobban
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
JackFeryll írta:
Feature (gombos [legtöbbje] ) telók közül a 10 ezer felettiek már szerintem nem tudnak annyit amennyit fizetsz értük.
Már 25 ért lehet kapni okostelefont (ZTE Blade) és nyilván ott vannak a a 4x ennyibe kerülők is (Galaxy S , HTC Desire HD stb). 100-at nem ér egyik sem, viszont viszonylag új dolog és ezért lehet ilyen az áruk.
Mindenesetre 40-50 ezret kifizetni egy kis pici kijelzős nagyon egyszerű "gombos" telefonért szerintem nem éri meg , hiszen ennyiért már olyan okostelefonokat lehet venni ami tud is valamit a zenelejátszáson és az alapfunkciókon kívül. (böngészés jóval nagyobb kijelzőn, programok...)
Persze ha ezeket ki is használjuk akkor lehet tölteni a telefont naponta.
Üzleti célra viszont biztos elegánsabb egy gombos teló a mostani műanyag kinézetnél.


nokia acél meg karbon telói... nem érdekelne hogy mit tud de ahogy kinéz... nagyon jól néznek ki azok
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Csak akkor érdemes venni okos telefonokat, ha ki is használod, ha funkcionalitásban elég lenne egy Alsó-Közép kategóriás telefon akkor azt veszem, persze az a baj, hogy nem mindenki gondolkozik így, hiszen uhhh nekem van 200 kilóm akkor persze hogy vesz egy olyan telefont, hol ott nem csinál evele extra dolgokat (bár annyiért net előfizetés nem árt).
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Feature (gombos [legtöbbje] ) telók közül a 10 ezer felettiek már szerintem nem tudnak annyit amennyit fizetsz értük.
Már 25 ért lehet kapni okostelefont (ZTE Blade) és nyilván ott vannak a a 4x ennyibe kerülők is (Galaxy S , HTC Desire HD stb). 100-at nem ér egyik sem, viszont viszonylag új dolog és ezért lehet ilyen az áruk.
Mindenesetre 40-50 ezret kifizetni egy kis pici kijelzős nagyon egyszerű "gombos" telefonért szerintem nem éri meg , hiszen ennyiért már olyan okostelefonokat lehet venni ami tud is valamit a zenelejátszáson és az alapfunkciókon kívül. (böngészés jóval nagyobb kijelzőn, programok...)
Persze ha ezeket ki is használjuk akkor lehet tölteni a telefont naponta.
Üzleti célra viszont biztos elegánsabb egy gombos teló a mostani műanyag kinézetnél.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Kmisi99
Nekem is van olyan haverom, de nagyon jó az Iphone, bár abban igazad van hogy az árát nem éri meg, de Iphone-t azok vesznek aki nagyon fanatikusok, neki is csak Apple cuccai vannak.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
MC MaRcI írta:
hát jó igazatok van
de most pl azokra gondoltam akik több 100ezreket kidobnak telóra mikor ahogy ti is írtátok 15ért már elég jókat lehet kapni

abban is igazok van hogy attól függ mire kell
de én akkor sem telóra pocsékolnám a pénzem
de van aki megteheti 😆

te meg ps1-el elég hülyeséget írtál azért ps1 meg pc között van külömbség 😆
de te játsz csak ps1-en

mondjuk az is igaz hogy mindenki arra költi a pénzét amire akarja


Jó az a ps1! Mondjuk nekem csak emulátorom van, de azokon születtek meg a legjobb játékok. A mai játékok csak jók, de azok viszont király játékok. 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én azt is megértem aki akár 100-130K ig vásárol csúcstelót mert az elég jól tartja az árát és azért az árért kapunk is valamit és nem csak tízezreket dobunk ki. Azt aki pl fanatizmusból pl ájfónt vesz azt nem értem meg őrültség 200k kidobni egy térerő gondokkal küszködő telóért a reális ára 120K lenne
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hát jó igazatok van
de most pl azokra gondoltam akik több 100ezreket kidobnak telóra mikor ahogy ti is írtátok 15ért már elég jókat lehet kapni

abban is igazok van hogy attól függ mire kell
de én akkor sem telóra pocsékolnám a pénzem
de van aki megteheti 😆

te meg ps1-el elég hülyeséget írtál azért ps1 meg pc között van külömbség 😆
de te játsz csak ps1-en

mondjuk az is igaz hogy mindenki arra költi a pénzét amire akarja
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Igaza van Kmisi-ek csak sokan nem mérik fel ( és ez vonatkozik a PC-s közönségre is) Hogy mi is kell neki, pl: Haverom kapott egy X10-et és semmi extrát nem csinál vele...
Zene hallgatás az megy egy MP4-el is 12ezerért van már elég jó
Telefonál amit lehet 4 ezressel telóval is.
És fényképez, 30-ért már elég jókat lehet venni és így mind 3 szükségletét kielégítette össz-vissz 45-50ezerből, és a teló anno 67ezerért vette. 17 ezret sprólot volna...tanulságossztori, a lényeg ha csak nem kell + cucc pl: net akkor nem érdemes okos telót venni, és érintőset sem, a szőr fel áll a hátamon azon a szar rezisztív képernyőkön..
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
MC MaRcI írta:
minek telót venni több 10 ezer forintokért
nekem van egy 10ezer ft-s (nem azért mert nem tudnék jobbat venni) és tökéletes telefonálgatni meg a reggeli ébresztésekhez


minek job gépet venni egy p1esnél? ha akarod felkelt és van rajta kép is.... időt ugyan úgy kijelzi a simba helyett a win95 elmegy rajta
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
MC MaRcI írta:
minek telót venni több 10 ezer forintokért
nekem van egy 10ezer ft-s (nem azért mert nem tudnék jobbat venni) és tökéletes telefonálgatni meg a reggeli ébresztésekhez

Minek jobb gépet venni amin még épp elfut a windows? Látom elég jó géped van nálad is fel lehetne tenni. Akinek kell a +sok extra az drágább telót vesz aki csak telefonálásra használja az valóban ne vegyen 10k nál drágábbat
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
MC MaRcI írta:
minek telót venni több 10 ezer forintokért
nekem van egy 10ezer ft-s (nem azért mert nem tudnék jobbat venni) és tökéletes telefonálgatni meg a reggeli ébresztésekhez


15ért veszel már telefont ami nálam az nokia.
N73 15 ezerért nagyon jó vétel
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
minek telót venni több 10 ezer forintokért
nekem van egy 10ezer ft-s (nem azért mert nem tudnék jobbat venni) és tökéletes telefonálgatni meg a reggeli ébresztésekhez
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
CoRe írta:
XFXFORCE írta:
Egyértelmű hogy az érintőképernyős... a gombossal kitörölheted a feneked, már nem divat.


Ki a f*szt érdekel a divat, nekem volt érintős is meg gombos is és én a gombosnál maradok, kevesebb a hibalehetőség. Meg amúgy is nekem telefonálni kell a telefon nem szórakozni, inkább költök gépre! 😜


ott a pont... kiteszed napra az érintőst cseszheted utánna... meg 10 ezerért korbi meg ilyen hulladékok.. inkább PDA mint érintős
0
0
0
0
niteforce avatar
en nekem a gombos is nagyon megfelel, filmezni, meg jatszani ugysem telon fogok, hanem gepen, eleg nekem egy atlag telefon ilyen nyomkodos. Meg ugyis erzekeny vagyok a kijelzon az ujjlenyomatokra. Meg hat ami megfizetheto erintokepernyos telo az nagyon gagyi...
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Nekem gombos telóm van(N95 8gb) De viszont következőre érintőképernyőset akarok.mondjuk nem túl drágát mert úgy sem használom ki.Az a baj az érintőképernyőnél hogyha elejted nagy az esélye annak hogy meghülyül a kijelző,vagy szétfolyik és használhatatlan lesz
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Maradok a reginel , egyik haveromnak semmit nemcsinal az erintoje 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció