Képérintős vs. Gombos telók!

Szerző: Feki1991, 2009. September 28., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Ki miért választott vagy nem választott képérint?s telót és ha választott akkor melyiket??? :)
Hozzászólások: 161
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
XFXFORCE írta:
Egyértelmű hogy az érintőképernyős... a gombossal kitörölheted a feneked, már nem divat.


Ki a f*szt érdekel a divat, nekem volt érintős is meg gombos is és én a gombosnál maradok, kevesebb a hibalehetőség. Meg amúgy is nekem telefonálni kell a telefon nem szórakozni, inkább költök gépre! 😜
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Érintőképernyős! 😃 😀.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Inkább maradok a Classic-nál! 😃
0
0
0
0
no avatar
XFXFORCE írta:
Engem se 😃


De ha választanom kéne, akkor érintőképernyős mert TELEFONNál az a divat 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem jó a gombos, nem sok hasznát venném az érintőképernyősnek. A divat meg egy cseppet se érdekel. 😉
0
0
0
0
no avatar
Egyértelmű hogy az érintőképernyős... a gombossal kitörölheted a feneked, már nem divat.
0
0
0
0
Rolando avatar
nem kaptam ilyen mobilos fórumtémát ugyhogy ide írom le:melyik a jobb teló Samsung C3010 vagy Samsung SGH-E250V?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
sagesz:SORRY a cimért de nálunk (SK) igy nevezzük! 😆😆😆
0
0
0
0
kocka avatar
Helo!
Milyen szerintetek 1 NOKIA n78?Ilyet szeretnék majd venni vagy milyet ajánlatok hasonló árba meg túdásba nokiaba.
0
0
0
0
tomo2 avatar
nekem az érintőképernyős jön be, mert szép nagy kijelzője van, amit a gombosokon lespórolnak (kivéve N95 és társai) , ráadásul a többségben mozgásérzékelő és WiFi is van (kivéve [FOS] Corby) és jó játékok vannak hozzá (csalódtam az eddig töretlen sikerű Samsungban, de az Omnia II legalább jó lett)
0
0
0
0
no avatar
nekem mind ket fajta telo teccik most erintokepernyoset veszek
0
0
0
0
sagesz93 avatar
tooth9 írta:
Az LG KU990-ről mi a véleményed feki1991? Lehet ilyet veszek, most 45. körül mozog az ára.
Zene, menü, kezelhetőség, kamera, üzenet írás érdekelne leginkáb.. meg üzemidő. 😃

A viewty már ősrégi teló. Nem érdemes megvenni. De viszont nekem is bejön, csak hát már régi. 45 meg aranyár érte, 30-ba is lehet már szerezni.(használtan.) A kp500-at már 30alatt is. Vodánál is akciós 28-ba van asszem.
Amúgy: mi ez a téma név? képérintős? 😃DD Mondjuk jobblenne az érintőképernyő nem?
Nekem már volt mind2, volt egy olyan amin mind2 volt 😆(lg secret nagyon jó teló.), volt kp500-am is az is jó volt, most van samsung l700-am, csak a letisztultsága és a jó ára miatt vettem, jó kis teló.
De a következő telóm tuti hogy érintős lesz.(Az SE aino kéne, csak gec*drága.)
0
0
0
0
tooth9 avatar
Az LG KU990-ről mi a véleményed feki1991? Lehet ilyet veszek, most 45. körül mozog az ára.
Zene, menü, kezelhetőség, kamera, üzenet írás érdekelne leginkáb.. meg üzemidő. 😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
nekem most Nokia N70 em van...én gombos teló mellett szavazok,mert nem olyan drága😃
0
0
0
0
tooth9 avatar
Úgy néz ki nincs.. 😞 !?
0
0
0
0
tooth9 avatar
Aha, az is jó teló! 😃 Valakinek van ilyenje (Samsung S5230, vagy LG KP501) ?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Nem, nekem LG KU990i (Viewty)-m van! 😉..hát jah, karácsonykor még árleszállitás is lessz! 😉..ja és amúg nálunk már nem is kapható az öreg 500-as csak az újabb KP 501-es (Cookie) ez a teló rettentően hasonlit a Star-ra főleg hogy ebben is vannak Widgetek!!! 😉
0
0
0
0
tooth9 avatar
Neked LG KP500 van? Vagy milyen ?😃
Mert én érintőset akarok, e 2 teló között gondolkodtam.. vagy ha még van valami jó 40.000 körül, de nem találtam. Így ez a kettő maradt, bár még Karácsony után veszem, addig még lehet jönnek jobbak, és újabbak. 😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Hmmmm, Samsung Star én is ilyet akartam, csakhogy nincs rajta 3G és az nélkül nem az igazi a telózás!! 😆😆😆..amúgy 1 nagyon szupi teló, tele van Widgetekkel, a kamera is elég jó! 😉..Nagyban hasonlit az LG-mre, kinézetben is és belsőleg is!
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én most egy Samsung S5230-ban gondolkodom.. Valakinek van ilyen ? Vagy tapasztalatok vele?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Van bizony, és elég borsos az ára!! 😕 😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
abbolis van már érintős fajta
0
0
0
0
R0x0r avatar
Na végre meg van a Nokia 5310 xpressmusic és most bömböltetem a zenét.😀😀😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
thug85 írta:
Ez az Idou milyen típusszámmal fog kijönni? Nagyon jó tulajdonságai vannak, bár a külseje kissé puritán. Én most egy N97-et akarok venni, csak valahogy be kell adagolnom az asszonynak.😆


Én is N97-et tervezek, de csak majd karácsonykor, mert remélem h akkorra lejebb megy 1 kicsit az ára.
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem az xperia tökéletes gombos is meg érint?s és és winmo van rajta
0
0
0
0
krisz153 avatar
nekem gombos van (nokia n73 music edition) de nagyo szeretnék egy érint?képerny?set, mert az sokkal jobb
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
R3KH1T írta:
Kmisi99 írta:
Hát ha lenne felesleges 150 000Ft om mindenképpen egy érint?s Samsung Omnia HD-t vennék De mivel csak kb 50 000 van ezért egy Nokia N95 8Gb ot veszek

Szerintem samsungot ne vegyél énis olyat akartam venni de állitolag 1 év alatt (pont amikor lejár a gari) az összes samsung megdöglik :S
Én most a SonyEricsson Idou-ra várok elég jonak tünik 😃 http://telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_sonyericsson_Idou.asp

Hát nekem van egy samsung d600 asom Használtan vattem!! úgy kb 1-2 éves volt és nállam már van több mint 2 éve szóval minimum 4 éves és tökéletesen megy csak a gombok nem reagálnak már jól meg van egy 2 éves d900 az is tökéletesen megy és minden samsungos ismer?sömnek tökéletesen mennek csak az a baj minden ÓCSÓ samsungal hogy lasssúúúúú és fooooos de a drágás pl a omnia hd az kirááááááj csak az a baj hogy nem lehet sehol megvenni csak gyárilag függetlenül és úgy nincs pénzem mert úgy 150 000 nekem csak úgy lenne rá pénzem hogy el?fizetéssel mert alapból majdnem mindenben veri az n97 et jobb képek sokkal jobb videó HD Amoled kijelz? több ram és nagyobb proci. tovább bírja az akku amiben gyengébb hogy kisebb memória meg nem olyan szétoltós vagy milyen
0
0
0
0
thug85 avatar
Ez az Idou milyen típusszámmal fog kijönni? Nagyon jó tulajdonságai vannak, bár a külseje kissé puritán. Én most egy N97-et akarok venni, csak valahogy be kell adagolnom az asszonynak.😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Naggyon jóóóóó ez az Idou!!!!! 😉
0
0
0
0
R3KH1T avatar
Kmisi99 írta:
Hát ha lenne felesleges 150 000Ft om mindenképpen egy érint?s Samsung Omnia HD-t vennék De mivel csak kb 50 000 van ezért egy Nokia N95 8Gb ot veszek

Szerintem samsungot ne vegyél énis olyat akartam venni de állitolag 1 év alatt (pont amikor lejár a gari) az összes samsung megdöglik :S
Én most a SonyEricsson Idou-ra várok elég jonak tünik 😃 http://telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_sonyericsson_Idou.asp
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Most meg úgy néz ki érint?set veszek bár mindenképpen azt veszek mert így nem törik meg a ritmusom mert volt 2 sima kialakítású telóm majd 2 kinyitható majd 2 szétcsúsztatható és most jön az érint?s
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
hát újonnan venném,vodafone el?fizetéses 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Ha jó állapotban van akk sztem igen! 😉
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Én 1 LG KF7500 Secretet akarok venni,sztetek megéri 20ezer forintért? Mert ABBAN van érint? menu is
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Ferrari írta:
de viszont a viewty már elég régi darab, és a szoftver sem új benne, és a memória kártyákat is csak 2Mb/s-el tudja olvasni 😉


Hát ez igaz, de lehet upgradelni a FirmWaret és nekem most S/W KU990i_V11a-m van benne!!!! 😉
0
0
0
0
no avatar
touchscreen 4ever (MOST OMNIA, xperia és omnia utódok hajrá)
0
0
0
0
R0x0r avatar
Párdon 5310 xpressmusic de nekem mind a kett? bejön
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nekem vagy nokia 5130-am vagy sony ericsson w 395 vagy w595
de nagy esélye van a nokiának.(Ez lesz meg csütörtökön)De nekem bejön az érint?képerny?s csak bekoszolódik😕😃
0
0
0
0
GamerCube avatar
én nem nagyon birom az érint?söket van 2 telóm egy Apple iPhone (tom ez érint?s deh ehez van cerkám) meg egy Nokia 5610 Xpress Music
0
0
0
0
tooth9 avatar
Ja, nekem is ezt mondja mindig, hogy itt van a mostani.. 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
nekünk lehet, h lessz, bár ma jött azzal apám, h ne éljem bele magam😃!
0
0
0
0
tooth9 avatar
LG KP500-an gondolkodom most.. 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
de viszont a viewty már elég régi darab, és a szoftver sem új benne, és a memória kártyákat is csak 2Mb/s-el tudja olvasni 😉
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Hmmm KP500 nálunk már csak az újabb változatot a KP501-est (Cookie) lehet kapni!!! 😆..mennyit gondolkoztam hogy melyiket vegyem ki a KU990i vagy a KP501-est, én az 5MP-nél döntöttem!! 😉 😃😃
0
0
0
0
BiGame avatar
há akkó rosszul tudtam😆!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
BiGame írta:
ha minden jól megy lesz egy LG KP500 érint?képerny?s teló, ami még itt naon ritka tudtommal!

A metróban már régóta lehet kapni
0
0
0
0
simon7109 avatar
nekem N95 8GB om van és semmi pénzért nem kellene érinto képernyos(persze ingyen elfogadnám😆😉telefon....
az egyik haveromnak is olyan van és egyszeruuen nem tudom irányitani😃meg állandoan ujlenyomatos lesz a képernyo és az engem valahogy idegesit😆a mostani telefonom is ha ujlenyomatos lesz rogton letorlom mert nem birom nézni....
0
0
0
0
Athesz avatar
Az érint?set még nem próbáltam de biztos jó lehet! Gombosom van nekem is!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció