Képérintős vs. Gombos telók!

Szerző: Feki1991, 2009. September 28., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Ki miért választott vagy nem választott képérint?s telót és ha választott akkor melyiket??? :)
Hozzászólások: 161
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
torrent oldalról. Meg ha fizetős játék van a marketen csak a googleba beíroda a nevét hogy pl xyzjatek.apk és kiadja a letöltési linket és így pár perc alatt a fizetős játékot is le tudod szedni.
0
0
0
0
19ati93 avatar
mobile9.com szerintem az egy elég korrekt oldal talán tabletra is vannak ott játékok ezt sajna nem tudom! de a telo pontos tipusát kitudod választani! reméljük a tablet-ét is 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv, van 1 Tabletem a profilomba megtekinthető, honnan tudnék a marketen kivül játékokat leszedni rá? 😃 ha tudna vki segíteni pls PÜ.be 😀 kösz előre is!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
progamerIV írta:
nekem van egy HTC Desire HD-m, nagyon birom gyors és a youtube is élvezhető rajta meg vannak game-ek is rá élvezhetőek... persze hogy funkcióiban jobb mint a gombos telók, de azért ez egy androidos, csúcskategóriás cucc, előző telóm egy lg gt400 volt amit meg nem szerettem, az lg szoftvere akadozott és nagyon rossz volt. Viszont ami már sok nekem, az az érintőgomb. Nem elég a 4,3" kijelző, alatta ott figyelnek az érintők és ha véletlenül rányomunk játék, vagy üzenet közben a home-ra, az idegesítő tud lenni, főleg ha egy nagyobb üzit írunk, mivel megesik hogy nem menti el draft-nak, ami amugy automatikus. Szerintem ma már érintős, de az olcsó darabokat nem érdemes venni. Amin OS van, azt lehet venni 50k forint fölött, alatta nem biztos hogy elégedettek leszünk. Mindenesetre a Nokia E51-emet most is imádom, sok évig szolgált már, baja sosem volt, és sokat tud... ráadásul nem fenik rá annyian a fogukat, ugyebár itt, a nyolcadik kerben. ezért sokszor inkább az e51-et hordom. Az iphone-t nem ajánlom senkinek, volt nekem 3 hónapig, és semmi olyat nem mutatott amiért ennyi pénzt kellene kiadni. stabil, az iOS bőven jobb az androidnál, de semmitse modosithatunk, ha meg föltörjük, akár búcsút is mondhatunk neki. Velem az történt, hogy leszedtem néhány appot hozzá torrentről, erre az iOS összeomlott. reinstall 60 ezer forint... ennyiért szereztem külföldről a htc-t. ennek a cégnek a telóit mindenkinek ajánlom, az összes találmányuk csúcsminőségű, és kiváló.


nekem egy HUAWEI U8500-am van... 30k-ért vettem újan a "t mobálj" ban 😀 és nagyon megvagyok vele elégedve... egy-két komolyabb játék picit akad rajta... de mivel én nem játszásra vettem ezért lesz*rom 😃 arra ott a PSP-m... na de a lényeg hogy szerintem nagyon jó telefon! szebb mint az X8 az érintő képernyője pedig szerintem nagyon jó... 😀 a képe tiszta és szép... a kamera pedig 3mp-s... de ahoz képest szép képet csinál... ami hátrány hogy SD kártya nélkül még fényképezni se lehet vele 😀 aki nem konkrétan játékra akar telefont venni annak nagyon megéri! ez a telefon elött egy SAMSUNG U800 Soul B amivel szintén nagyon megvoltam elégedve... 😀 nem is igazán akartam cserélni... de mikor kipróbáltam ezt a telefont akkor nagyon megtetszett... és egy ideig nem is fogom/akarom cserélni 😀

itt egy jó teszt a telefonról(HUAWEI U8500): [LINK]

30k-t mindenképpen megér! 😀
0
0
0
0
greenmelon avatar
bazsi96 írta:
Kmisi99 írta:
Hát mondjuk amiatta rohadt kicsi felbontás miatt tényleg lehet fürge de szerintem sokkal jobb egy nagy kijelző
az egy dolog,hogy kicsi a kijelzője.😃 de elméletileg ugyanolyane rős a konfigurációja,mint pl a htc desire-nak.😃

Valóban erős hardver van benne.
0
0
0
0
bazsi96 avatar
Kmisi99 írta:
Hát mondjuk amiatta rohadt kicsi felbontás miatt tényleg lehet fürge de szerintem sokkal jobb egy nagy kijelző
az egy dolog,hogy kicsi a kijelzője.😃 de elméletileg ugyanolyane rős a konfigurációja,mint pl a htc desire-nak.😃
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Hát nem tudom, jelenleg egy érintőképernyős telót használok(GT-S8000 Jet), de nem tudom, nem nyűgöz annyira le. Inkább egy sima gombos teló.
Az új érintősek meg azért nem tetszenek, mert vagy telefonálok/üzenetet írok stb csinálok vele, vagy játszok/youtube/fb/internet....nálam 2 az külön világ...Ezen is van wifi mondjuk, de nem sűrűn használom, ha meg igen, akkor suli netén aztán még lehet teperni...
Havernak is valamelyik Xperia van, hát nem tudom egy kis méretű tégla az 7cmx20 cm kb, na a telefon is van akkora...már szinte undorító, bele se fér az ember zsebébe rendesen....
Túl régi módi vagyok lehet az a baj...hmmmm
0
0
0
0
progamerIV avatar
nekem van egy HTC Desire HD-m, nagyon birom gyors és a youtube is élvezhető rajta meg vannak game-ek is rá élvezhetőek... persze hogy funkcióiban jobb mint a gombos telók, de azért ez egy androidos, csúcskategóriás cucc, előző telóm egy lg gt400 volt amit meg nem szerettem, az lg szoftvere akadozott és nagyon rossz volt. Viszont ami már sok nekem, az az érintőgomb. Nem elég a 4,3" kijelző, alatta ott figyelnek az érintők és ha véletlenül rányomunk játék, vagy üzenet közben a home-ra, az idegesítő tud lenni, főleg ha egy nagyobb üzit írunk, mivel megesik hogy nem menti el draft-nak, ami amugy automatikus. Szerintem ma már érintős, de az olcsó darabokat nem érdemes venni. Amin OS van, azt lehet venni 50k forint fölött, alatta nem biztos hogy elégedettek leszünk. Mindenesetre a Nokia E51-emet most is imádom, sok évig szolgált már, baja sosem volt, és sokat tud... ráadásul nem fenik rá annyian a fogukat, ugyebár itt, a nyolcadik kerben. ezért sokszor inkább az e51-et hordom. Az iphone-t nem ajánlom senkinek, volt nekem 3 hónapig, és semmi olyat nem mutatott amiért ennyi pénzt kellene kiadni. stabil, az iOS bőven jobb az androidnál, de semmitse modosithatunk, ha meg föltörjük, akár búcsút is mondhatunk neki. Velem az történt, hogy leszedtem néhány appot hozzá torrentről, erre az iOS összeomlott. reinstall 60 ezer forint... ennyiért szereztem külföldről a htc-t. ennek a cégnek a telóit mindenkinek ajánlom, az összes találmányuk csúcsminőségű, és kiváló.
0
0
0
0
sisko avatar
Pedig nekem is simbyanos telóm van ,de még soha semmilyen gondom nem volt vele,nekem tökéletes 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
én nem vennék simbyan-os telót az 100 % 😃
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Sziasztok! Nekem egy Nokia N8-am van nagyon komoly teló minden téren meg vagyok vele elégedve csak ajánlani tudom mindenkinek aki komoly telefont akar vásárolni!😉
0
0
0
0
windows96 avatar
valaki segitsen. adott egy sony ericsson k800i telefon.
t-mobilos vagyok beállítottam a netstartot de nem akar a 0.facebook.com-ra csatlakozni azzal a hibával h komunikációs hiba. ha valaki tudna segíteni ebben azt nagyon megköszönném.
0
0
0
0
niteforce avatar
jó teló az nekem is olyan van 😜 😃
0
0
0
0
dardoc avatar
na ma vettem telót.az itt irtak alapján galaxy ace t vettem.és nagyon meg vagyok elégedve vele.kössz mindenkinek a tanácsokat.
0
0
0
0
dardoc avatar
akkor ha jól értem a nokia nem olyan jó most.én nézeggettem a samsung galaxy ace is de amiket irkáltok azok szerint a samsung jobb.és szerinteem azt is veszek.kösszi a hozzászolásokat.de ha tuttok valami jó telot irjatok nyugottan.szeptember 4-5 körül veszek csak telót.és jót akarok venni nem valami ocslaságot.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Kmisi99 írta:
Hát mondjuk amiatta rohadt kicsi felbontás miatt tényleg lehet fürge de szerintem sokkal jobb egy nagy kijelző


Igen az igaz.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát mondjuk amiatta rohadt kicsi felbontás miatt tényleg lehet fürge de szerintem sokkal jobb egy nagy kijelző
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Kmisi99 írta:
hát az xpreiat nem ajánlom lassú és kicsi a kijelzője. 70 000 ért meg már google nexus s et lehet kapni ami nem kispályás.


Akkor nézd meg a Mobilarénás tesztet egyáltalán nem lassú.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát az xpreiat nem ajánlom lassú és kicsi a kijelzője. 70 000 ért meg már google nexus s et lehet kapni ami nem kispályás.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
dardoc írta:
sziasztok én pont most akarok venni telót. nokia c-7 00-át néztem ki.szerintetek azt vegyek? 60 ezrem van telóra ha tutttok jobbat ennyi pénzért irjatok.kösssszzzziii!!!!!!!!!!!


Huawei IDEOS X5, Sony Ericsson Xperia mini pro (nem X10 mini), Galaxy ACE
0
0
0
0
Gerdzso avatar
vegyél Huawei U8500-at csak 30k, igaz hogy kínai de nagyon jó! megbízható! 😀 ismerősömnek ilyenje van és nagyon megvan vele elégedve!
0
0
0
0
Recon666 avatar
Sziasztok. Nemrég vettem egy LG Optimus Blacket 65k-ért előfizetésben, ennyiért csak ajánlani tudom, nagyon jó készülék, gyönyörű nova ips kijelzővel.😀

https://prohardver.hu/dl/upc/2011-08/191527_img_3397-2.jpg
0
0
0
0
TripplaXXX2 avatar
vegyél zte blade-t az is nagyon jó!😉
0
0
0
0
niteforce avatar
A nokia már haldoklik, mert a symbian nem okostelefonnak való. lassú, idejétmúlt, és nem olyan könnyű a kezelése mint az androidnak.
egyedül a Win7 phone mentheti meg, de hát az android a legjobb. nem tudom miért nem állnak át arra 😃
amúgy a galaxy ACE-t én is ajánlom. gyors a gyári OS-sel is, amik hát köztudottan elég optimalizálatlanok 😀
Wildfire S-nek kisebb a kijelzője, és gyengébb is a processzora.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
dardoc írta:
sziasztok én pont most akarok venni telót. nokia c-7 00-át néztem ki.szerintetek azt vegyek? 60 ezrem van telóra ha tutttok jobbat ennyi pénzért irjatok.kösssszzzziii!!!!!!!!!!!

Tudom ajánlani a Samsung Galaxy Ace-t..Én nemsokára fogok ilyet venni, és szerintem nagyon jó!😃 Az egyik legjobb a kategóriájában! Minőségi, szép, gyors, és az Android magáért beszél...Nokiában, ha jól tudom Symbian van, az meg egy nagy rakás....😉 Vagy ebben az árkategóriában van még a HTC Wildfire S, de szerintem az Ace a legjobb most!😃
0
0
0
0
Matyi10 avatar
dardoc írta:
sziasztok én pont most akarok venni telót. nokia c-7 00-át néztem ki.szerintetek azt vegyek? 60 ezrem van telóra ha tutttok jobbat ennyi pénzért irjatok.kösssszzzziii!!!!!!!!!!!


Én nem vennék Nokiát.. most nagyon levannak maradva a többi gyártóhoz képest. Olyan telefont vegyél ami már "okos".. én a samsung, vany sony ericcson javaslom😀
0
0
0
0
dardoc avatar
sziasztok én pont most akarok venni telót. nokia c-7 00-át néztem ki.szerintetek azt vegyek? 60 ezrem van telóra ha tutttok jobbat ennyi pénzért irjatok.kösssszzzziii!!!!!!!!!!!
0
0
0
0
bfrenk avatar
Ahhoz mit szóltok, hogy ha én azt mondom, hogy érintő gombos a telefonom? 😂 😆
https://product-bank.s3.amazonaws.com/ProductData/images/300_300/66206.jpg
0
0
0
0
no avatar
Én inkább vennék 1 jobb telefont, mert ugyanaz, csak többet tud😕
Ugyanúgy tudol rajta filmet nézni, zenét hallgatni, igaz nem 15k, de lehet rajta netezni, és telefonálni😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
WayteQ P45 akkor ez megéri? nincs hasonló jobb/jó áron? 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem is van tokom na meg mennyi is telefontól függően 1-3000ft ért lehet venni hátlapot
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😀 lesz hozzá karcolás védő tokom (tesóm érintőképernyős telójához használta... de már nem használja így jó lesz nekem 😃😉

amúgy 14k+pk-ért venném 😀

ja és a tesztek alapján megbízható darab 😀
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Már nem azért jók a képérintősek de elromlanak azt cserélheted a felület.
De a gombosok jóval tovább kitartanak + hogy felhozzak valamit az iphone az egy lószar a következőért : akárhogy vigyázol rá de ha párna alá vagy farmerzsebde vagy akármilyen zsebbe teszed akkor úgy néz ki a hátulja mintha összekarcoltad volna szöggel csak mini karcolások.
Ha jó üzletet akartok kötni MESSZE KERÜLJÉTEK az ilyen vékonyhátlapos + könnyen karcolható felületet ami szerintem a Apple mobil vagy mp3 technológiájában (pl ipod touch) mindegyik ilyen.
Nem éri meg!!!
Azt adhatod el fele vagy negyede annyiért a hátulja miatt:/
Nekem ez a véleményem nem leugatni mert ez így van!
Ha nem akarod összekarcoltatni soha ne tedd zsebbe vagy bármi alá (puha felületre gondolok most nem szekrény alá😆😉.
Üdv : Gta4vevo
0
0
0
0
norbyyy1 avatar
na látod!!! ez már minőségi cucc! igaz hogy nem iPod, de nem is kínai ''egyszerhasználatos'' sz*r. erre nyugodtan merem mondani hogy jó vétel. (de azért 13-15ezérnél többet nehogy lehúzznak érte😉)
0
0
0
0
Gerdzso avatar
WayteQ P45

sajnos ez is beépített akku-s... amúgy erről a márkáról mit tudtok? ez viszont érintőképernyős 😃

és ha leviszem szervízbe? 😃 ott mit csinálnak vele?
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Nekem is volt már ALCOR lejátszóm. Hát azért minőségi cuccnak nem nevezném. Nekem először a gombok mentek tönkre majd a kijelző is pedig én vigyázok a cuccaimra. Persze lehet, hogy csak selejteset fogtam ki.
0
0
0
0
norbyyy1 avatar
Gerdzso írta:
végülis csak az ALCOR csinál ilyen jobb minőségüt... és igazándiból (nem tudok a márkáról semmit) de nem tűnik kínainak...

Beépített Li-polimer akkumulátor... akkor ez nem cserélhető semmilyen úton-módon? :S

ha beépített akkor már csak azért se fogod tudni cserélni mert valószínü hogy nem fogsz tudni venni sorozatgyártott akkut, mivel a készülékkel együtt adják😕
0
0
0
0
no avatar
Nekem egy Samsung GT-S3650 Corby-m van és nagyon meg vagyok elégedve az érintőképernyővel. És szerintem az érintősök jobbak, még csak a filmnézés miatt is, mivel legalább 2x akkora a képernyője. Az előző telóm gombos volt, de egy évnél tovább nem bírta a billentyűzete, alig akarta érzékelni, hogy megnyomtam egy gombot 😕
0
0
0
0
Gerdzso avatar
végülis csak az ALCOR csinál ilyen jobb minőségüt... és igazándiból (nem tudok a márkáról semmit) de nem tűnik kínainak...

Beépített Li-polimer akkumulátor... akkor ez nem cserélhető semmilyen úton-módon? :S
0
0
0
0
norbyyy1 avatar
nem azt mondom hogy egy feltöltéssel mennyit bír hanem az egész élettartamát. Egyébként láttam mátr olyan típust is amelyikben beépített akku volt, vagyis ha ''meghal'' akkor annak annyi. A cseréről meg még annyit hogy ha valóban kínai akkor nehéz lesz bele akkut találni. (márha maga a készülék tovább bírja mint az akku) Ismerősömnek 2 hét alatt elromlott a fülhallgató bemenet, később az érintőpanel is. Nekem szintén az érintőpanellel voltak gondok. De! ha mégis vmilyen jó márkás cucc akkor nyugodtan merem ajánlani. (illetve ha nevetségesen olcsón jutsz hozzá)😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar
elméletileg filmnézéskor egy másfél órás filmet végiglehet nézni rajta aksiról... de zenehallgatáskor nem tom mennyit bír... de elméletileg az aksi cserélhető nem? O.o
0
0
0
0
norbyyy1 avatar
ezek az ún. MP5 lejátszók általában sz*r kínai gyártmányok. Ha nincs valódi, ismert márkája akkor sztem nem nagyon érdemes magvenni. Szép meg jó, meg minden de nem vagyok benne biztos hogy az akku egy évnél tovább fogja bírni (jó esetben!). Továbbá engem az érintőképernyő minősége sem fogott meg. Természetesen tapasztalatból beszélek mivel nekem is volt már dolgom ilyesmivel...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
amúgy a tesztek során sok jót mondanak az úgy nevezett MP5-ről 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
akkor mondjuk úgy hogy... khm 😃
valami ilyesmit keresek:

3,5 collos 262K színű TFT kijelző
Fekete, pink, szürke színekben
Magyar nyelvű menü
Zenelejátszás: MP3/MP4/WMA/FLAC/AAC/APE/WAV/MIDI
Video lejátszás: RM/RMVB/AVI/FLV/WMV/MPEG/ASF/VOB/DAT/OGG
A video fájlokat nem kell konvertálni!
Kép megjelenítés: JPEG/GIF/BMP
E-Book: TXT megjelenítés
Beépített FM rádió
Diktafon
Stopper óra
Egyéb funkciók: digitális diktafon (hangfelvétel mikrofonról vagy rádióból), óra és világóra funkció, változtatható témák, automatikus kikapcsolás, állítható fényerő, időzíthető háttérvilágítás, billentyűzár, képnézegető, FM rádió lejátszás háttérben, játék, file kezelő, 5 különböző lejátszási mód
13 EQ mód: (Normal,3D,Pop,Bass,Rock,Jazz,Class,Dance,Elektronikus,Country, Bruce,Old,Opera,Speech)
MicroSD kártya bővítés (max. 8GB-ig)
Beépített hangszóró
Extra vékony kivitel
2GB-os belső memória
USB 2.0 támogatás
Méret: 90mm x 72mm x 11mm
0
0
0
0
niteforce avatar
fegyvereket ne itt beszéljük meg szerintem 😃😃


amúgy nincs MP5 lejátszó... max ráírják hogy vigye a sok hülye mert mp5 húúúúú.
AMp3 meg MP4 azért MP3 meg MP4 mert azoknak a fájloknak a lejátszására van. MP3 hang, MP4 videó.
MP5 fálj meg nincs.
Szal MP4 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
tudom hogy nem teljesen ide tartozik... de ez miatt nem akartam új témát nyitni... 😃

szeretnék venni egy MP5-öt... de mivel érintőképernyős... ezért eléggé tartok tőle... viszont ti akik (talán,remélhetőleg) értetek nagyjából a dologhoz... megtudnátok mondani hogy milyet érdemes venni? (ha lehet minnél olcsóbban)

vmi hasonlóra gondoltam(esetleg ha van jobb olcsóbban vagy hasonló áron)

[LINK]
0
0
0
0
norbyyy1 avatar
Elég gyakran cserélem a telefonom volt már Nokia 6233,6234,5130,6300,5800,5530,N73,N82,N86,N95,N97, SE K750,K850,W880 stb-stb. Nem is sorolom tovább. Nagyon drágára nem futja-mert egy Galaxy S2-t elfogadnék - de az érintőseket nem szeretem. Nem találtam olyan érintős telót a középkategóriában ami gyorsaságban és egyéb funkciókban kielégítettette volna az igényeimet. Ezért is maradok jelenleg is az N82-esemnél.
0
0
0
0
gregorpgm avatar
Ezért jó pl. az olyan mint az enyém. Érintős, meg QWERTY is van rajta. Szóval gombokkal is lehet játszani, amivel sokkal kényelmesebb. A menük kezelése viszont érintőképernyővel a leggyorsabb szerintem. 😃
0
0
0
0
whiplaser avatar
nekem egy s5230 van de ilyen iphone témával( akinek van garija annak nem ajánlatos mert ha gatter a telónak nincs rá gari 😜) igazábol elégedett vagyok vele csak ne lenne olyan laggos :/amugy különben ha már gombs vs érintős a téma neve😜😜😜 akkor én ugyvagyok hogy teljesen ember függő kinek mi kell mert én pl sokat játszoik a telóval ( olyan volt ha reggel feltölötem estére lemerült) nekem megfelel mert érintős és gombos játékokal is játszhatok ez a gombosnál nem nagyon igaz ha bér ott is vannak iylenek 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
2 telom van, az egyik regi egy gombos, egy GT-S 5350 ez telenor fuggo
most egy GT-S 5830 galaxy ace. ez pedig t mobil fuggo

az uj sokkal jobb, gombos telokon nekem tul kicsi a kijezo, az erintos sokkal jobb ilyen szempontbol
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció