Milyen játékvezérlőt vegyek?

Szerző: Kyp, 2009. September 24., téma
Fórum » Periféria
Üdv.
Már jó ideje szeretnék kormányt venni a géphez. A neten is sokat olvasgatok róluk, de eddig még nem találtam alkalmasat. Olyan kormány érdekelne, ami pl. a Grid-el NFS Shift-el jól m?ködne. Nem sokat játszottam eddig kormánnyal. 20.000-30.000 Ft között vannak esetleg jobb kormányok? Sokan a G25-öt ajánlják, de az nekem túl komoly, az áráról nem is beszélve. Ha esetleg valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.
Hozzászólások: 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
szalamispizza avatar
gabee97 írta:
Ez a konverter PC-re is jó?
oldalon ezt írta:

Megnevezés: USB PS PS2 átalakító adapter
Leírás: Plug&Play, a PC-re való csatlakoztatás által, a joy padok használhatóak(képen is látszik),DDR PC játékok támogatása, rezgés funkció támogatás,digitális és analóg módok elérhetősége
Rendszerkövetelmény: Windows 98, Windows 98Se, Windows Me, Windows 2000, Windows XP és DirectX 7 vagy feletti
0
0
0
0
gabee97 avatar
Igen látom hogy USB-s de mivel azt írják PS2-PS3 converter így azért tettem fel a kérdést.
0
0
0
0
sszemtelen avatar
gabee97 írta:
Ez a konverter PC-re is jó?


Ezek USB-re alakítanak 😃

A régi TI kormányomhoz kellett ilyen, de sajnos tönkrement a kormány :/
0
0
0
0
gabee97 avatar
Ez a konverter PC-re is jó?
0
0
0
0
kung avatar
Savaxel írta:
ilyesmit nem tudjátok, hogy hol lehet venni? kép: Spoiler!
https://images.monstermarketplace.com/wholesale-electronics/wholesale-blazepro-ps3-ps2-controller-adapter-ps2-to-ps3-game-converter-gc227b-300x300.jpg


Esetleg itt.

[LINK]

[url]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iw3nfqgZa4A#[/url]

[LINK]

[url][/url]
0
0
0
0
szalamispizza avatar
ilyesmit nem tudjátok, hogy hol lehet venni? kép: Spoiler!
https://images.monstermarketplace.com/wholesale-electronics/wholesale-blazepro-ps3-ps2-controller-adapter-ps2-to-ps3-game-converter-gc227b-300x300.jpg
0
0
0
0
gabee97 avatar
gyurmi írta:
gabee97 írta:
Olvastam rengeteg helyen hogy az Xbox kontrollert minden játék felismeri és kompatibilis vele.Egy olyan kérdésem lenne hogy melyik az a fajta ami minden játékhoz jó a vezetékes vagy vezeték nélküli?Egy linket is tudnátok adni hogy hol lehet olcsón kapni? 😀


Én csak ajánlani tudom neked az xbox kontrollert. Én sokáig használtam vezetékest is most jelenleg vezeték nélkülim van. Természetesen ugyanúgy felismeri mind a kettőt az összes játék (ha így értetted a kérdést). Én a vezeték nélkülit ajánlanám. Egyrészt sztem egy modern dísze is lesz az asztalodnak, másrészt én a vezetékest állandóan lerántottam az asztalról mert mindig beleakadt a lábam.
És itt egy link. Én is innen vettem. Ennél olcsóbban sztem sehol sem kapsz.

http://www.***/microsoft-xbox360-x360/kiegeszito-xbox-360--pc-vezeteknelkuli-kontroller

Húúha jó húzós az ára nekem jó a használt is és megkapom egy 5-ösért 😀 de köszi a választ 😀
0
0
0
0
CsehMedve avatar
gabee97 írta:
Olvastam rengeteg helyen hogy az Xbox kontrollert minden játék felismeri és kompatibilis vele.Egy olyan kérdésem lenne hogy melyik az a fajta ami minden játékhoz jó a vezetékes vagy vezeték nélküli?Egy linket is tudnátok adni hogy hol lehet olcsón kapni? 😀


Én csak ajánlani tudom neked az xbox kontrollert. Én sokáig használtam vezetékest is most jelenleg vezeték nélkülim van. Természetesen ugyanúgy felismeri mind a kettőt az összes játék (ha így értetted a kérdést). Én a vezeték nélkülit ajánlanám. Egyrészt sztem egy modern dísze is lesz az asztalodnak, másrészt én a vezetékest állandóan lerántottam az asztalról mert mindig beleakadt a lábam.
És itt egy link. Én is innen vettem. Ennél olcsóbban sztem sehol sem kapsz.

(nem tudja vki miért csilagozza ki a linket amit beszúrok? Mind1 küldöm PÜ-be a linket!)
0
0
0
0
gabee97 avatar
Olvastam rengeteg helyen hogy az Xbox kontrollert minden játék felismeri és kompatibilis vele.Egy olyan kérdésem lenne hogy melyik az a fajta ami minden játékhoz jó a vezetékes vagy vezeték nélküli?Egy linket is tudnátok adni hogy hol lehet olcsón kapni? 😀
0
0
0
0
mathejocy avatar
Vegyél egy ütős kalviatúrát.
https://25.media.tumblr.com/4fc0a5ee6fa5bdd58a98cf0572f41138/tumblr_mknrpvbzFW1ridaoho1_500.gif
0
0
0
0
PoPet avatar
Újonnan szeretnék. 😀
0
0
0
0
PoPet avatar
Eddig Thrustmaster vezet nálam, ez annyira nem tetszik. :/
0
0
0
0
PoPet avatar
Kormányokat keresek PC-hez.
Fontos, hogy normális legyen a kerék mérete, pillangóváltós legyen, ne külön váltókaros, kényelmesen elérhető gombok.
Eddig ez a favoritom: Thrustmaster Ferrari GT Experience
Ár: Max 15 000 Ft
0
0
0
0
JegesZ avatar
Nekem van Xbox-om is.
PC-n a legtöbb játékot a hozzá kapott karral tolom.
Xbox-hoz is usb-n csatlakozik, ezért ugye nem kell PC-hez semmi plusz, csak fel kell telepíteni egy illesztő programot, amit könnyedén letölthetsz.

Ui.: Amit linkeltél az egy usb hosszabbító, én is ilyet kötök rá pluszban, ha a tv-re kötöm a gépet mert ágyból akarok játszani.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nekem van egy eredeti xbox 360 vezérlőm(joy)
Xbox 360 konzolhoz van és nekem Pc hez kell összekötni hogy tudjak azzal a xbox 360 vezérlőn pcn is kockulni,tehát ilyen pc xbox 360 joy összekötő kábel... Leci nemtudtok linket vagy valamit ahol vehetnék ilyet
http://www.progamingshop.sk/speedlink-xbox-360-controller-extension-cable-p-7418.html
nemtudom hogy ez jo e lenne,mert erdekes a kabel vége
0
0
0
0
no avatar
Segítenétek? szeretnék venni Xbox 360 controllert PC hez

na most ahol szeretném venni ott azt írja hogy (xbox,PC) (én meg mindenhol ugy láttam ahol néztem hogy ( forn windows ) Spoiler!
http://www.computerlandgames.rs/xbox360-controller-wired-liquid-black-xbox360-pc--5567-c65-pl8-view.htm
nemtudom van -e valami Különbség de légy szi segitsetek mert nehogy megvegyem aztán nem lesz jó pls privátba irjátok


mert pl néztem oldalakon ahol a for windows kar meg a (PC,Xbox) kar nem is egy árban van pedig ugyan úgy néz ki ...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát ha már gamer egér akkor rendeset kell venni ne a gagyi csak kinézetre gamert mert az kb szarabb mint egy irodai egér. Végül is ha van egy viszonylag jó egered nem feltétlen gamer már azzal is bőven jól el lehet lenni szerintem hardcore szint alatt felesleges.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Sziasztok!

Van értelme gamer egeret venni?
Anyira nem vagyok az egérre tápos nekem mind 1 milyen.. De gamert nem probaltam még.
0
0
0
0
kicsikissdavid avatar
Hali. Vettem egy M-Tech MT-189 es kormányt és a fordulása elég gagyi és nem tudok rajta állítani... Azt szeretném hogy amikor játszok az Euro Truck Simulator 2-vel akkor amikor a kormányt elfordítom a játékba még nem csinál semmit sokáig majdnem ütközésig kell kihúzni hogy elforduljon valaki segítsen kérlek!
0
0
0
0
molfer98 avatar
Ez mennyire jó kormány?? manta steering wheel mm622 compressor supreme 2
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
skyspider írta:
Sziasztok!
Nekem is tudnátok ajánlani egy kormányt PC-re?
Kis feltételeim:
-900fokra forgatható legyen
-Ha elfordítod a kormányt, majd elengeded, az magától visszaforduljon alapállásba (nem tudok rá szakszót 😕)
-Lehetőleg 30.000 FT fölé ne menjen az ára
Ami még fontos, hogy első sorban Need For Speedekkel játszanék a vele.
Előre is köszi! 😃


Thrustmaster RGT FFB Clutch 25,000ft
vagy ha kicsit megpótolod akkor
Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback Racing Wheel PC 34,000ft
0
0
0
0
bakozsolt avatar
Canyon CNG-GR1
vélemény?
0
0
0
0
chras0043 avatar
Sziasztok!
Nekem is tudnátok ajánlani egy kormányt PC-re?
Kis feltételeim:
-900fokra forgatható legyen
-Ha elfordítod a kormányt, majd elengeded, az magától visszaforduljon alapállásba (nem tudok rá szakszót 😕)
-Lehetőleg 30.000 FT fölé ne menjen az ára
Ami még fontos, hogy első sorban Need For Speedekkel játszanék a vele.
Előre is köszi! 😃
0
0
0
0
kvio1 avatar
Sziasztok! Szeretnék venni egy Logitech RumblePad F310 gamepad-ot. És azt szeretném megtudni h ez a gamepad támogatja a legtöbb játékot? Vagy inkább vegyek egy Microsoft 52A-00005 fekete gamepad-ot.
0
0
0
0
no avatar
Gondoltam pótolunk de a boltba csak G25 ös van rohadt drága meg mos nekme még kella lóvé.De menne a Genius kormány az f1011el
0
0
0
0
no avatar
niteforce írta:
sanisti írta:
Helló a haverom most kézsül venni egy kormányt. AZ a gond nincs sok pénze és csak helyi boltba szeretne venni. Az a kérdésem megéri e venni olcsó gyenege márkájut pl GENIUS, GAMEBIRD, DEFENDER, az a gond 10-14 k. ja van rá. gembird str-shockforce-m ez csak ajó lenne mennének vele a gamek vagy fel se ismerik. Amuy nem kell fullos simulátor kormyán.

Thrustmaster ferrari GT experience
nekem is ez van, és eddig minden játék felismerte, shift 2 -ben még alap előre beállított profil is van hozzá.


Én is ezt ajánlottam de sajnos ilyet nem talát és cak egy két heklyen venne. Nem tudsz valamit a Gamedir ról felismeri a F1,és shift
0
0
0
0
niteforce avatar
sanisti írta:
Helló a haverom most kézsül venni egy kormányt. AZ a gond nincs sok pénze és csak helyi boltba szeretne venni. Az a kérdésem megéri e venni olcsó gyenege márkájut pl GENIUS, GAMEBIRD, DEFENDER, az a gond 10-14 k. ja van rá. gembird str-shockforce-m ez csak ajó lenne mennének vele a gamek vagy fel se ismerik. Amuy nem kell fullos simulátor kormyán.

Thrustmaster ferrari GT experience
nekem is ez van, és eddig minden játék felismerte, shift 2 -ben még alap előre beállított profil is van hozzá.
0
0
0
0
no avatar
Helló a haverom most kézsül venni egy kormányt. AZ a gond nincs sok pénze és csak helyi boltba szeretne venni. Az a kérdésem megéri e venni olcsó gyenege márkájut pl GENIUS, GAMEBIRD, DEFENDER, az a gond 10-14 k. ja van rá. gembird str-shockforce-m ez csak ajó lenne mennének vele a gamek vagy fel se ismerik. Amuy nem kell fullos simulátor kormyán.
0
0
0
0
no avatar
Thrustmaster Ferrari F430-ról tapasztalatok? FFB ről jókat írtak, csak a minőségben nem bízok... ugye most is thrustmaster van és azon kinyírtam a Forma 1 el a váltófület...:S lehet én voltam az állat😃DD
0
0
0
0
Keksz03 avatar
bata8805 írta:
Az én Thrustmaster ferrari gt experience kormányomon a visszaváltó fület sikerült 2 hónap alatt lenullázni...

G25öt kapni még újonnan?


nem, csak g27-et!
0
0
0
0
no avatar
Az én Thrustmaster ferrari gt experience kormányomon a visszaváltó fület sikerült 2 hónap alatt lenullázni...

G25öt kapni még újonnan?
0
0
0
0
no avatar
Mikee96: Ha nem kell mindenképpen kuplung akkor egyértelműen a Logitech a jobb választás! 😀
0
0
0
0
Mikee96 avatar
Erről mit tudtok mondani??
Genius Twni Wheel 900ff, csak mert 10-essel olcsóbb mint a logitech.

http://***/PictureMod/pictures/2011-07/GENIUS_JOY0204_Twin_Wheel_900FF.jpg

valaki?

Geniusról nem modtak sehol semmi jót, tehát nem azt veszek, de!

Logitech driving force gt vagy thrustmaster rgt ffb clutch?
Melyik a jobb? Leginkább TDU2-höz kellene.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
djwarp írta:
kalashnikoff írta:
djwarp írta:
Eredeti Xbox360 kontroller nem jó a géphez?😊


Jó a géphez.

De hogy működik?😊


0
0
0
0
Sicu33 avatar
kalashnikoff írta:
djwarp írta:
Eredeti Xbox360 kontroller nem jó a géphez?😊


Jó a géphez.

De hogy működik?😊
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
hát hangfalak terén a Genius az "alacsony-közép" kategóriában jó hangfalakat gyárt/gyártott. Természetesen az sokszor előfordult (és ez a legnagyobb hiba a Genius-nal) hogy sokszor selejtes és hibás termékeket adnak ki. (ezt sok helyen mondták már )
De ez már más téma....
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
niteforce írta:
a Genius-t én nem sorolnám jó gyártónak.
Ami genius cuccom volt az tönkrement.
Billentyűzet, hangfal, egér, kormány is volt...


Nekem van egy 2 éves Genius hangfalam és egy 4 vagy 5 éves kormányom, semmi bajuk nincs
0
0
0
0
niteforce avatar
a Genius-t én nem sorolnám jó gyártónak.
Ami genius cuccom volt az tönkrement.
Billentyűzet, hangfal, egér, kormány is volt...
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Mikee96 írta:
De esetleg mondhatna valaki olyat, hogy még milyen kormánymárkák a jók, mert ugye az összes lehetőséget meg akarom nézni 😊


Thrustmaster
Logitech
Genius

Igazából nincs nagyon sok kormány márka. De a "Thrustmaster" és a "Logitech" a vezető gyártó. A Genius az alacsony-közép kategóriás kormányaival "futott" be a piacra. (Bár itt is kiszorítják hamarosan őket a nagyobb gyártók)
0
0
0
0
Mikee96 avatar
De esetleg mondhatna valaki olyat, hogy még milyen kormánymárkák a jók, mert ugye az összes lehetőséget meg akarom nézni 😊
0
0
0
0
niteforce avatar
Mikee96 írta:
A logitech mellett döntök szerintem, mert abban jobban bízok, hogy strapabíróbb.

rendben, az jó kis kormány 😜
0
0
0
0
Mikee96 avatar
A logitech mellett döntök szerintem, mert abban jobban bízok, hogy strapabíróbb.
0
0
0
0
niteforce avatar
Mikee96 írta:
Igazából nem tudok dönteni 😀
A kuplungosat is ki próbálnám, de nem hinném hogy annyit fogok "váltogatni", igazából fogalmam sincs. 😀

neked kell eldönteni 😃
0
0
0
0
Mikee96 avatar
Igazából nem tudok dönteni 😀
A kuplungosat is ki próbálnám, de nem hinném hogy annyit fogok "váltogatni", igazából fogalmam sincs. 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
Attól függ hogy szeretsz vezetni. Ha manuális váltóval, akkor persze hogy jobban jársz egy kuplungossal, de ha inkább autómatával mész inkább akkor a több fordulatút válaszd.
Én a kuplungosat venném.
0
0
0
0
Mikee96 avatar
Köszi, még lenne egy kérdésem. Kuplung(270°) vagy 900° kuplung nélkül?
0
0
0
0
niteforce avatar
Mikee96 írta:
Köszi a választ, de úgy értettem hogy elég-e annyi vagy vegyek nagyobbat? Vagyis a Logitech Driving Force GT-t.

nekem 180° -os van, és nem nagyon érzem a hátrányát.
Ha teheted vegyél nagyobb forgásút, élethűbb, de a kisebb fordulatos sem okoz szerintem gondot.
0
0
0
0
Mikee96 avatar
Köszi a választ, de úgy értettem hogy elég-e annyi vagy vegyek nagyobbat? Vagyis a Logitech Driving Force GT-t.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció