Milyen játékvezérlőt vegyek?

Szerző: Kyp, 2009. September 24., téma
Fórum » Periféria
Üdv.
Már jó ideje szeretnék kormányt venni a géphez. A neten is sokat olvasgatok róluk, de eddig még nem találtam alkalmasat. Olyan kormány érdekelne, ami pl. a Grid-el NFS Shift-el jól m?ködne. Nem sokat játszottam eddig kormánnyal. 20.000-30.000 Ft között vannak esetleg jobb kormányok? Sokan a G25-öt ajánlják, de az nekem túl komoly, az áráról nem is beszélve. Ha esetleg valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.
Hozzászólások: 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kalashnikoff avatar
Mikee96 írta:
Szerintetek a THRUSTMASTER RGT Force Feedback Clutch jó TDU2-höz? Mert ugye csak 270°-ot tud fordulni.


Természetesen jó. Most az, hogy 270°-ot tud fordulni, az nem jelent semmit.
A fordulást nem gátolja.
0
0
0
0
Mikee96 avatar
Szerintetek a THRUSTMASTER RGT Force Feedback Clutch jó TDU2-höz? Mert ugye csak 270°-ot tud fordulni.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
djwarp írta:
Eredeti Xbox360 kontroller nem jó a géphez?😊


Jó a géphez.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Eredeti Xbox360 kontroller nem jó a géphez?😊
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Mort2195 írta:
Valaki nem tud olyan boltot Magyarországon, ahol lehet kapni különlegesebb kinézetű kontrollert PC-re? Mert még kb 1 hónapja láttam egy külföldi oldalon barom jó kinézetű kontrollereket, de Magyarországon sehol nem találtam.


Külföldön tényleg vannak ilyen kimondottan design szerkesztők, akik különleges és egyedi külsőt csinálnak a kontrollernek. Hogy itt van e Magyarországon, azt nem tudom sajna (pedig jó lenne)
0
0
0
0
molfer98 avatar
Mort2195: Azt megtudod csinálni hogy veszel 1 controllert és tetetsz rá skint 😃
0
0
0
0
Mikee96 avatar
Erről a kormányról mit tudtok mondani? Ilyenen gondolkozok, csak nem lehet rossz.

http://www.geniusnet.com/wSite/ct?xItem=17803&ctNode=1209&mp=1

A válaszokat előre is köszönöm😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Synda írta:
Gerdzso írta:
Sziasztok! Tudnátok mondani nekem Logitech G25-G27 hez hasonló kormány-pedál-váltó szettet?


...akár külön külön is jó lenne, az is jó lenne ha elmondanátok a véleményeteket róla hogy mi a jó benne meg mi nem, mert hát a G27 100k körül mozog, míg a G25 újan már nem is kapható és normális állapotú használtat sem teláltam....


G 27 már van 70k-ért.
Használtan nézz G 25-öt, nehéz tönkretenni így nyugodtan megveheted.
Én 45k vettem használtan a G 25-öt,nem bántam meg😀

Hasonló tudásút_minőségűt ne keress mert nincs,egy kihívója van 100k feletti áron.😉


Oké! Értem köszi! 😀 Akkor lehet benevezek egy G25-be... vagy esetleg még várok kicsit és akkor G27... 😀
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Gerdzso: G27 hasznaltan ha arulnak.. Amugy olyan jo nem letezeik meg1, logitech meg is keri ert eaz arat.. Z sajna ennyi, nincs kibuvo, ha kell, ennyiert kell megvenni 😕
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Sziasztok! Tudnátok mondani nekem Logitech G25-G27 hez hasonló kormány-pedál-váltó szettet?


...akár külön külön is jó lenne, az is jó lenne ha elmondanátok a véleményeteket róla hogy mi a jó benne meg mi nem, mert hát a G27 100k körül mozog, míg a G25 újan már nem is kapható és normális állapotú használtat sem teláltam....
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Synda írta:
djwarp írta:
Nekem XBOX360-hoz kéne egy joy.Tök mindegy milyen csak olcsó és müködő legyen😀
Van valakinek ötlete?😊


Gyári a legolcsóbb 😜

Microsoft Xbox 360 Wireless Controller///9k

Köszi😀
Szerintem is😎
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nekem XBOX360-hoz kéne egy joy.Tök mindegy milyen csak olcsó és müködő legyen😀
Van valakinek ötlete?😊
0
0
0
0
adta avatar
Kormány vásárlási tanácsokért írj nekem. Ez már a 16. kormányom ami most van. 😀
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
szecskkaa írta:
csáó
érdekelne a véleményetek erről a gamepad-ról

http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=14801

ezt szeretném megvenni

a válszat előre is thx


A Trust az jó választás lenne, jó kis cuccokat gyárt és jó minőségűek. De ajánlanám a Sony Dual Shock 2-t. Nem sokat kellene rágyűjtened, és ezt tapasztalatból tudom mondani hogy nagyon jó.
0
0
0
0
szecskkaa avatar
csáó
érdekelne a véleményetek erről a gamepad-ról

http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=14801

ezt szeretném megvenni

a válszat előre is thx
0
0
0
0
adta avatar
Lizard írta:
adta írta:
Lizard írta:
adta írta:
Sziasztok. Nagy guru vagyok de ezt most nem értem. Bárhol nézem a neten a Logitech Driving Force GT-t mindenhol az áll hogy PS3 pedig pc hez is használják nagyon sokan. Valaki valami ötlet hogy-hogy van ez a dolog. Fontos lenne. És jó lenne ha olyan valaki segítene aki jártas ebben. Nem szeretnék potyára ki dobni pénz-t. Pl hogy meg veszem és nem tudnom fel hazsnálni mivel nincs PS3-am csak pc.
Előre is köszönöm.
Üdv. ADTA


Nyugodtan megveheted, kompatibilis PC-vel is a kormány, én pár éve ezt használom, tökéletesen működik!

Értem. Szóval van PS3 és USB csatlakozása is?

PS3-hoz és PC-hez is egyaránt USB-vel csatlakozik a kormány!

A PS3-nak USB-s a játékvezérlő csatlakozása? 😲
0
0
0
0
Lizard avatar
adta írta:
Lizard írta:
adta írta:
Sziasztok. Nagy guru vagyok de ezt most nem értem. Bárhol nézem a neten a Logitech Driving Force GT-t mindenhol az áll hogy PS3 pedig pc hez is használják nagyon sokan. Valaki valami ötlet hogy-hogy van ez a dolog. Fontos lenne. És jó lenne ha olyan valaki segítene aki jártas ebben. Nem szeretnék potyára ki dobni pénz-t. Pl hogy meg veszem és nem tudnom fel hazsnálni mivel nincs PS3-am csak pc.
Előre is köszönöm.
Üdv. ADTA


Nyugodtan megveheted, kompatibilis PC-vel is a kormány, én pár éve ezt használom, tökéletesen működik!

Értem. Szóval van PS3 és USB csatlakozása is?


PS3-hoz és PC-hez is egyaránt USB-vel csatlakozik a kormány!
0
0
0
0
adta avatar
Lizard írta:
adta írta:
Sziasztok. Nagy guru vagyok de ezt most nem értem. Bárhol nézem a neten a Logitech Driving Force GT-t mindenhol az áll hogy PS3 pedig pc hez is használják nagyon sokan. Valaki valami ötlet hogy-hogy van ez a dolog. Fontos lenne. És jó lenne ha olyan valaki segítene aki jártas ebben. Nem szeretnék potyára ki dobni pénz-t. Pl hogy meg veszem és nem tudnom fel hazsnálni mivel nincs PS3-am csak pc.
Előre is köszönöm.
Üdv. ADTA


Nyugodtan megveheted, kompatibilis PC-vel is a kormány, én pár éve ezt használom, tökéletesen működik!

Értem. Szóval van PS3 és USB csatlakozása is?
0
0
0
0
Lizard avatar
adta írta:
Sziasztok. Nagy guru vagyok de ezt most nem értem. Bárhol nézem a neten a Logitech Driving Force GT-t mindenhol az áll hogy PS3 pedig pc hez is használják nagyon sokan. Valaki valami ötlet hogy-hogy van ez a dolog. Fontos lenne. És jó lenne ha olyan valaki segítene aki jártas ebben. Nem szeretnék potyára ki dobni pénz-t. Pl hogy meg veszem és nem tudnom fel hazsnálni mivel nincs PS3-am csak pc.
Előre is köszönöm.
Üdv. ADTA


Nyugodtan megveheted, kompatibilis PC-vel is a kormány, én pár éve ezt használom, tökéletesen működik!
0
0
0
0
adta avatar
Sziasztok. Nagy guru vagyok de ezt most nem értem. Bárhol nézem a neten a Logitech Driving Force GT-t mindenhol az áll hogy PS3 pedig pc hez is használják nagyon sokan. Valaki valami ötlet hogy-hogy van ez a dolog. Fontos lenne. És jó lenne ha olyan valaki segítene aki jártas ebben. Nem szeretnék potyára ki dobni pénz-t. Pl hogy meg veszem és nem tudnom fel hazsnálni mivel nincs PS3-am csak pc.
Előre is köszönöm.
Üdv. ADTA
0
0
0
0
no avatar
Synda írta:
Luppanch írta:
Köszönöm szépen, én megértelek titeket, tudom, hogy sokszor (nem mindig) a drágább jobb... Ez egyértelmű... De sajnos én nem az vagyok, aki ilyenre ki tud adni 20-30k -t... Nekem sajnos lejjebb kell adni a színvonalat 😀 Ez látszik a gépemen is, hogy nem a legdrágább alkatrészekből van összerakva, hanem kategóriájában az olcsóbból. Én a kormányt nem arra szánom, hogy e-sport versenyeket nyerjek, hanem, hogy el legyek vele 😀 Viszont Niteforce, az, hogy a Genius szar cuccokat gyárt meglepett, mert a tapasztalataim nem ezt mutatták... Biztos többet tudsz erről, nem vonom kétségbe, de remélem most nem lesz igazad 😀

Másik: Ez úgy Vibration Feed back -es. Ez ugye annyit takar, hogy rezeg össze vissza, nem egyenlő a Force feed back -kel. Na most azért annyit tud remélem, hogy beáll középre magától a kormány, szóval ha eltekerem pl balra nem marad úgy 😃 Meg a másik: A pedál nyomásérzékeny -e? Szóval ha félig nyomom fél gáz, vagy vagy nyomom vagy nem?

Erre még ha kaphatnék választ!

És tényleg köszi mindenkinek, aki válaszolt! 😀

Szerk: Nekem egy delux M323 -as egerem van, kb 5 éves, csaptam én falhoz, földre, asztalra, mindenre, és még megy 😃 (bár már nem értem hogyan 😃😉


Vibration Feed back csak ráz ha lemész az útról a fűre.
Force feed back teljesen más,minél gyorsabban a tempó annál nehezebb tekerni,plusz amerre kanyarodsz ellenkező irányba fejt ki erőt.
Vibration nem jó,nincs erő visszacsatolás,olyan mintha seprűnyélen egy papírtányért tekergetnél 😆
Nincs semmi visszajelzés,röviden szar.😜


"olyan mintha seprűnyélen egy papírtányért tekergetnél 😆"
Na ez a nem gyenge beszólás 😀

Amúgy igazad van nekem is volt egy szar kormány rezget az akkor is ha nem kellett volna szart se ért nem volt élvezet vele játszani.
0
0
0
0
twoKgames avatar
luppanch :
akkor ilyet vegyél : Thrustmaster Ferrari GT Force Feedback Racing Wheel 😃
ez feed backes 😃
0
0
0
0
Luppanch avatar
Értem 😃 Köszönöm 😀
0
0
0
0
Luppanch avatar
Köszönöm szépen, én megértelek titeket, tudom, hogy sokszor (nem mindig) a drágább jobb... Ez egyértelmű... De sajnos én nem az vagyok, aki ilyenre ki tud adni 20-30k -t... Nekem sajnos lejjebb kell adni a színvonalat 😀 Ez látszik a gépemen is, hogy nem a legdrágább alkatrészekből van összerakva, hanem kategóriájában az olcsóbból. Én a kormányt nem arra szánom, hogy e-sport versenyeket nyerjek, hanem, hogy el legyek vele 😀 Viszont Niteforce, az, hogy a Genius szar cuccokat gyárt meglepett, mert a tapasztalataim nem ezt mutatták... Biztos többet tudsz erről, nem vonom kétségbe, de remélem most nem lesz igazad 😀

Másik: Ez úgy Vibration Feed back -es. Ez ugye annyit takar, hogy rezeg össze vissza, nem egyenlő a Force feed back -kel. Na most azért annyit tud remélem, hogy beáll középre magától a kormány, szóval ha eltekerem pl balra nem marad úgy 😃 Meg a másik: A pedál nyomásérzékeny -e? Szóval ha félig nyomom fél gáz, vagy vagy nyomom vagy nem?

Erre még ha kaphatnék választ!

És tényleg köszi mindenkinek, aki válaszolt! 😀

Szerk: Nekem egy delux M323 -as egerem van, kb 5 éves, csaptam én falhoz, földre, asztalra, mindenre, és még megy 😃 (bár már nem értem hogyan 😃😉
0
0
0
0
hnemaria avatar
nekem meg van 1990 es noname egerem, kinai és semmi baja nincs gondolom... ( valami ösrégi csatlakozoja van ) ennyiböl ez is nagyon jó márka 😃
0
0
0
0
twoKgames avatar
nieforce : nekem 4 éves genius egerem van és kb. 100szor esett le az asztalról és most is olyat vettem az új gépemhez
luppanch: én ilyenben gondolkodom
Genius Speed Wheel 3 MT +sebváltó (Vibr.) kormány 10ezerért már lehe ilyet venni
0
0
0
0
niteforce avatar
luppanch :

a genius ritka szar cuccokat gyárt, nem egy ment tönkre.
van egy thrustmaster ferrari gt experience kormányom, 13 K itt gépigényen nagyon megéri, azt javaslom neked is 😀
0
0
0
0
Luppanch avatar
Synda írta:
Én is hobbi szinten játszok,de áldoztam egy G 25-re,igaz alig használom.😜
Szart,már bocsánat,nincs értelme venni,gondolom te sem akarod évente cserélni.
Ezek az olcsó valamik mindenre jók csak arra nem amire kitalálták,egy drágább sokkal jobb visszajelzéseket ad,nem csörög,ropog, plusz sokkal hosszabb az élettartama.😀


Értem, köszönöm 😀
0
0
0
0
Luppanch avatar
Tesla GoD írta:

Thrustmaster,Logitech a többi mind hulladék,szétesik a motorjuk 2 hét alatt.Wink
20k alatt én nem vennék.


Köszi szépen, bár én nem akarom annyira pro szinten nyomni, inkább csak hobby szinten eljátszadozni vele, meg annyira sokat nem is szeretnék rááldozni... Gondolom arra azért megfelel 😀
És a Genius szerintem ritkán gyárt szart... (Szerintem, bár a kormányokhoz laikus vagyok)

Annál az M-Tech nél csak jobb lehet 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Synda írta:
Luppanch írta:
Luppanch írta:
Tehóba láttam egy M-tech MT189 -es kormányt 6500 -ért... Tudná valaki véleményezni? FFB -st nemigen láttam ennyiért eddig, nem tudom mikínja lehet 😃

Csak kb annyit, ha szar, miért szar, ha jó, miért? 😀 Nem kell nekem egy übermeister kormány, csak normális legyen, és első ránézésre annak tűnik! 😀

Köszi előre is 😀


Megtudtam, egy rakat....

Most tervezek egy genius Speedwheel RV -t.

Erről valaki valamit, illetve, hogy a pedál vajon nyomásérzékeny, illetve vagy nyomom, vagy nem?

Köszi! 😀


Thrustmaster,Logitech a többi mind hulladék,szétesik a motorjuk 2 hét alatt.😉
20k alatt én nem vennék.
Saitek még elég jó, igaz borzasztó csúnya.
0
0
0
0
Luppanch avatar
Luppanch írta:
Tehóba láttam egy M-tech MT189 -es kormányt 6500 -ért... Tudná valaki véleményezni? FFB -st nemigen láttam ennyiért eddig, nem tudom mikínja lehet 😃

Csak kb annyit, ha szar, miért szar, ha jó, miért? 😀 Nem kell nekem egy übermeister kormány, csak normális legyen, és első ránézésre annak tűnik! 😀

Köszi előre is 😀


Megtudtam, egy rakat....

Most tervezek egy genius Speedwheel RV -t.

Erről valaki valamit, illetve, hogy a pedál vajon nyomásérzékeny, illetve vagy nyomom, vagy nem?

Köszi! 😀
0
0
0
0
Luppanch avatar
Tehóba láttam egy M-tech MT189 -es kormányt 6500 -ért... Tudná valaki véleményezni? FFB -st nemigen láttam ennyiért eddig, nem tudom mikínja lehet 😃

Csak kb annyit, ha szar, miért szar, ha jó, miért? 😀 Nem kell nekem egy übermeister kormány, csak normális legyen, és első ránézésre annak tűnik! 😀

Köszi előre is 😀
0
0
0
0
Dirtnavigator avatar
Logitech Momo Racing kormányhoz keresek ac adaptert.Akinek van eladó az kérem irjon rám!
Köszööm szépen! 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
YellowFlash: oké köszi 😀 nem néz ki rosszul és az ára is jó (7k)... esetleg még valaki tudna mondani?

Milyen "Rumble Pad"-ot érdemes venni? tehát az a 2 karos valami 😃 amik konzolokon is vannak... főleg Fifa 11 és majd 12 höz szeretném használni... na meg Fifa Online 2-höz... ja és az ára ne legyen túlnagy... 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
FackFerryll:"Logitech Wingman Formula Force GP" Force feedback elég megbízható 😀 nekem 6 évig bírta, pedig sokat használtam 😀
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Windows 7 mellett működő olcsóbb kormány+pedálból mit érdemes venni. (leginkább használtan) Ilyen 5-6 ezerre gondoltam.
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Nekem Logitech Dual Action-öm van. Olcsó és remekül szuperál. Cselezni is remekül lehet vele, abszolút kilehet aknázni a 360 fokos lehetőségeket. 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Helló!

Milyen "Rumble Pad"-ot érdemes venni? tehát az a 2 karos valami 😃 amik konzolokon is vannak... főleg Fifa 11 és majd 12 höz szeretném használni... na meg Fifa Online 2-höz... ja és az ára ne legyen túlnagy 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
gacso írta:
Logitech RumblePad F710 Wireless
egy joystick-ot megéri venni?😃

Szerintem egy Logitech Dual Action-t is megéri venni,mivel kb feleannyiba kerül, mégis nagyon jó.😀
0
0
0
0
maxiking avatar
szerintem meg nem lehetetlen mert van egy alshift nevű progival be lehet lőni a váltódat, de olvass utánna fórumokon😉
0
0
0
0
Lizard avatar
meyky írta:
Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy van egy logitech formula vibration feedback kormányom és egy g25-ös váltóm, nem tudnám valahogy a váltót mellé beüzemelni?

Előre is köszi!



Üdv!
ez szerintem teljességgel lehetetlen, 2 különböző eszközről lévén szó!
0
0
0
0
meyky avatar
Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy van egy logitech formula vibration feedback kormányom és egy g25-ös váltóm, nem tudnám valahogy a váltót mellé beüzemelni?

Előre is köszi!
0
0
0
0
no avatar
Furmann96 írta:
Hellosztok mi a véleményetek a pc-hez való XBOX joystick-ról. Megéri venni?
Nekem Logitech Chillstream van. A beépített venti nem igazán jó (rázza az egészet) de kikapcsolható. Ezt leszámítva nagyon elégedett vagyok vele. Tudom ajánlani, bár azt hiszem, hogy már kifutott termék ez.
0
0
0
0
gacso avatar
Logitech RumblePad F710 Wireless
egy joystick-ot megéri venni?😃
0
0
0
0
JaniWalker avatar
Nekem van egy és nagyon szeretem az új játékokat mindet lehet vele játszani + még az xboxon is lehet vele játszani ugyhogy jó vétel.
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Hellosztok mi a véleményetek a pc-hez való XBOX joystick-ról. Megéri venni?
0
0
0
0
no avatar
bocsi hogy ideírom csak nem találtam ilyen témát és ez áll legközelebb a kormányhoz: Szóval megvettem a Formula Force EXet kipróbáltam, tök jó volt meg minden egészen a GRIDig. A problémám a következő: Az érzékenység egészen 20%-ig a maxon felett van, ha 1mm-re is elmozdítom a kormány teljes fordulatot veszi jobbra/balra. Ha 20% alá teszem akkor viszont már semmire nem reagál. Később sajnos kiderült hogy a DiRT2-nél is ugyanilyen problémám van légyszi segítsetek :/
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
planbmokus írta:
Én a Csilire esküszöm:
[LINK]
az jó cucc, én is gondolkodtam rajta, de mostanság nem fér bele a keretbe, meg nem is nagyon láttam sehol
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció