Okostelefonok

Szerző: Nedadam, 2009. August 11., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 465
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
szilvi96 avatar
Sziasztok.Valaki nemtuggya véletlenül h a sony xperia slnél az érintõ gombsor alatti fehér àtlàtszò fehér fényt h lehet megváltozfatni másfalyta színre???
Elõre is köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
Lehet nem ide tartozik,de nekem kellene egy olyan oldal ahonnan telefonokat lehet rendelni:
-megbízható oldal legyen
-természetesen függetlenül lehessen vásárolni
-olcsó((nem szó szerint))
0
0
0
0
odie992 avatar
Nos,

Adott 'Samsung Galaxy Y' telefonom van. Új rom-ot (JellyBlast v3 (ota 4)) tettem fel rá, minden faintosan fut stb. (clock work moddal). Nos, vissza szeretném tenni a régire (Backup volt), de amikor rámegyek, akkor "mismatch md5". Olvastam utánna, hogy Terminal Emulator-ral meglehet oldani, de az "not found" ot ír végig. Viszont, mikor visszatettem, akkor "The applications com.android.phone ...." ír ki, viszont hívni, SMS-ezni tudok.

Másik paranormális jelenség, hogy ha SD kártyára töltök rá valamit gépről, nem mindíg teszi fel (pedig Total Commanderből 100%), mert mikor lecsatlakoztatom a telefont a gépről, nincs ott!

Valaki valami ötletet? Szervízbe nem vinném, házilag orvoslást kérnék! 😀
0
0
0
0
repfect avatar
Hali! concorde tab 7colos, bekapcsolom wifit, csatlakozik is, de bármit akarok csinálni azt kapom h nincs hálózat. Valaki esetleg tanács, tapasztalat?
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Rendben. Jövőhéten visszaviszem és megkérdem😀
0
0
0
0
DCMAN avatar
Elég nagy rá az esély😀 én a hejedben biztos visszavinném hogy most akor mi ez
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
CSáó mindenki! Az lenne a kérdésem,hogy mit tegyek ebben az esetben???
Vettem egy független s advance-ot. Gyári, bontatlant üzletből.
Bekapcsolásnál nem a samsung felirat jön be először, hanem a Tmobile logója, a samsung előtt meteorok vagy mik, tehát a kezdő animáció helyett...
Vigyem vissza a telefont,mert lehet h csak ki lett üttetve?
0
0
0
0
DCMAN avatar
Kmisi99 írta:
LOL😲 Mekkora failok már a tervezők egy rendes képet nem bírtak csinálni hanem egy samsung touchwizt photoshoppoztak rá.


+1😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
LOL😲 Mekkora failok már a tervezők egy rendes képet nem bírtak csinálni hanem egy samsung touchwizt photoshoppoztak rá.
0
0
0
0
DCMAN avatar
én ennyivel tudok hozzájárulni😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Valakinek van bármilyen tapasztalata M-TECH aTAB 5Phone 5" 4GB típusú telefonnal?
0
0
0
0
DCMAN avatar
Huawei-hez tud valaki jo progikat? (G300)
0
0
0
0
MaverickSXT avatar
Sun Shine: az X8 rohadt lassu ha elkezdesz futattni rajta par dolgot szepen belassul,nem rossz telo de csodat ne varj tole.Az X10 is elegge gagyi plane az elso szerias az ultra gaz volt,es en tapasztalatbol irok.Jelenleg xperia p van az azert hasit es nem vagyok penzes nem szokasom hetente telot cserelni max 4 5 evente.
0
0
0
0
DCMAN avatar
sok ilyen van sajnos beregisztrálnak és ide rakják ki a "szarjaikat"
0
0
0
0
DCMAN avatar
mtrelax írta:
most csináltam, egy szoftver-javítást (vagy mit) amit a gyári progi ajánlott , mert nem volt elérhető frissítés, de most se lett jobb. 😞 főzött rom-okkal meg még nem volt dolgom (hülye vagyok hozzá)


ProHardver-en ha beírsz 1 telos topicba ott is kapsz választ egész biztos!😉
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Üdv! olyan kérdésem van, hogy Nokia lumia 800-asom van és nem tudom hogy rakjam fel a skydrivra a videókat. Ebben tud valaki segíteni?
0
0
0
0
mtrelax avatar
apetit1989 írta:
Mondanék valami okosat, de telefonokban nem vagyok nagyon otthon...
[LINK] az oldalon tedd fel a kérdést (a fórumban), ott 100%, hogy megmondják mi a hézag.

Köszönöm! Utána nézek!
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Mondanék valami okosat, de telefonokban nem vagyok nagyon otthon...
[LINK] az oldalon tedd fel a kérdést (a fórumban), ott 100%, hogy megmondják mi a hézag.
0
0
0
0
mtrelax avatar
most csináltam, egy szoftver-javítást (vagy mit) amit a gyári progi ajánlott , mert nem volt elérhető frissítés, de most se lett jobb. 😞 főzött rom-okkal meg még nem volt dolgom (hülye vagyok hozzá)
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Hát, én első körben megprobálnám seus-szal frissíteni, ahhoz semmi tudomány nem kell, a program elvégzi helyetted a nehezét. Viszont benne van a pakliban, hogy "nincs elérhető frissítés" féle maszlagot ír majd ki. Amennyiben úgy lesz, érdemes lenne egy főzött romot rábökni, hátha azzal normálisan megy. Ha igen, na úgy már viszont seus-szal vissza lehet rakni az eredeti romot, és elvileg minden úgy lesz mint régen.
0
0
0
0
mtrelax avatar
apetit1989 írta:
Kijelzők nem forrasztva vannak. Szalagkábellel kapcsolódnak az alaplaphoz, egy tokba ül a szalagkábel csücske. Az akkor sem jön ki, ha kalapáccsal kezdi valaki ütlegelni a telefont. Nem kontakthiba. Szerintem vagy a digitizer halt meg (akkor komplett előlapcsere), vagy szoftveres a hiba (ingyé' van, ha tudsz romokat feltenni)

Arra van valami lehetőség h kiderítsem szoftveres-e a hiba?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Kijelzők nem forrasztva vannak. Szalagkábellel kapcsolódnak az alaplaphoz, egy tokba ül a szalagkábel csücske. Az akkor sem jön ki, ha kalapáccsal kezdi valaki ütlegelni a telefont. Nem kontakthiba. Szerintem vagy a digitizer halt meg (akkor komplett előlapcsere), vagy szoftveres a hiba (ingyé' van, ha tudsz romokat feltenni)
0
0
0
0
The Emptiness avatar
mtrelax írta:
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne h találkozott-e valaki ilyen problémával, illetve van-e valami ötlete a következőre:
van egy Sony Ericsson XPeria Play (R800i) készülékem, ami mostanában azt játssza velem, h nem akar a kijelző bekapcsolni ill. a kép megjelenni. Eljátszok vele pár percig és egyszer-csak bejön, DE! ha megjelenik a kép, akkor bármit csinálhatok vele (szét-össze csúsztatom, rázhatom, ütögethetem) nem megy el. Szerintem nem kontakt hiba. Valami ötlet? Előre is köszi.



O.o Szervíz. Te ahoz inkább ne nyulj. ha a kábellel forasztájjal van baj akkor olcsón meguszod ha a kilyelzővel akkor olyan 20 ezer szerintem (Galaxy S Plus omon az Amuled 800/400 as kilyenző 35 lenne kicseréllni. (ha valami baja lenne)
0
0
0
0
The Emptiness avatar
kukoj írta:
40-50 körül melyik a legjobb használt teló?:'D


Fu Sony tájékon nézzél körül. :-) Most igy nem tudok kapásbol anyi van hogy nemtudok legjobbat mondani.
0
0
0
0
mtrelax avatar
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne h találkozott-e valaki ilyen problémával, illetve van-e valami ötlete a következőre:
van egy Sony Ericsson XPeria Play (R800i) készülékem, ami mostanában azt játssza velem, h nem akar a kijelző bekapcsolni ill. a kép megjelenni. Eljátszok vele pár percig és egyszer-csak bejön, DE! ha megjelenik a kép, akkor bármit csinálhatok vele (szét-össze csúsztatom, rázhatom, ütögethetem) nem megy el. Szerintem nem kontakt hiba. Valami ötlet? Előre is köszi.
0
0
0
0
kukoj avatar
40-50 körül melyik a legjobb használt teló?:'D
0
0
0
0
no avatar
Sehogy régi android van rajta asszem a 2.2 és azon nem lehet beállítani még hogy memkártyára telepítsen
0
0
0
0
nyozo avatar
Üdv! x10 mini pro-n hogy tudom beállítani hogy a játékot ne a teló memoriájába hanem a memóriakártyára mentse?
0
0
0
0
Revengex avatar
Megkaptam az iphoneomat és egy kis vidi róla 😀 Lesz még!
0
0
0
0
no avatar
Nem húzta. Még olyan állapotban van, amilyenben megkapta. Azt nem tudom, hogy mennyire intenzíven használja(azt tudom, hogy biztos játszik), de minden nap töltenie kell. Szerintem az akksi alapból "selejt" volt. 😆
Valahogy éreztem, hogy nem olyan tökéletes az a Task Killer 😂
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Minden nap panaszkodik, hogy néha lefagy, vagy újraindul, és az akksi sem bírja sokat. Nekem legalább is ezért nem tetszik.

A barátod nem húzta a procit a telefonnak?Mert akkor szokott lefagyni vagy újraindulni a teló. Meddig bírja barátod telója hogy azt mondja gyorsan lemerül? Mert nekem aktív használattal 2 napot simán kivisz,amúgy meg 4-5 napig nem kell tölteni.
A Task Killer saját magát is kilövi ha killezed az appokat. 😆
0
0
0
0
no avatar
Az gondolom akkor Samsung 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
Sun Shine írta:
Így van,meg persze azért ajánlatos feltenni rá a Task Killert hogy kilője a futó alkalmazásokat,ezzel is gyorsabb lesz a telefon.

nekem van gyari. annal jobbat nem is talalni
0
0
0
0
no avatar
Na, először is, nem azért nem tetszik az X8, mert full gazdag vagyok vagy ilyesmi. Egy 1 évesCorby-m van, és kb még jövő nyárig az is marad. Megbecsülöm azt amim van, a telómat, meg a 11 éves gépemet is. Azzal semmi baj, ha a régebbi dolgokat kihagyják, mert csak így képes a technológia a fejlődésre, vagyis az igény miatt. Az X8-at pedig jól ismerem, képernyője lehet, hogy 480x320 meg 16 milla színe van, de a Corby-m 256k színe és 320x240 felbontással még így is vetekszik vele. A képernyő nincs védve, lehet hogy van rajta egy karcolásvédő valami, de a barátom X8-asa már tele van karcolással. Minden nap panaszkodik, hogy néha lefagy, vagy újraindul, és az akksi sem bírja sokat. Nekem legalább is ezért nem tetszik.

Olyan-e az a Task Killer, hogy önmagát is kilövi? 😂
0
0
0
0
Sun Shine avatar
Így van,meg persze azért ajánlatos feltenni rá a Task Killert hogy kilője a futó alkalmazásokat,ezzel is gyorsabb lesz a telefon.
0
0
0
0
niteforce avatar
Az lehet 😃
Enyém is olyan hogy már a 70. ROM-ot raktam, amíg jó valamelyik, aztán vigyázni kell hogy ne rakjak túl sokat 😀
Mondjuk van 5-6 ami fontos, többet nem rakok rá, meg nem is játszok rajta.
0
0
0
0
Sun Shine avatar
Nekem gyári van,de nem akad. Szerintem sokat törölgethettek meg sok fájl volt a telefonon,azért akadhatott.
0
0
0
0
niteforce avatar
láttam már 1-2-t, akad mindig scrollozásnál. Persze gyári rommal. CM7-el jobb a helyzet.
0
0
0
0
Sun Shine avatar
Nem tudom neked mi a lassú benne,de nekem elég gyors.
0
0
0
0
niteforce avatar
Én meg nem mondtam hogy rossz telefon. Csak lassú.
0
0
0
0
Sun Shine avatar
Én nem azt mondtam hogy ne vegyen senki új telefont magának,mindenkinek szíve joga milyet vesz,engem csak az háborított fel hogy sokan indokolatlanul fikázzák,meg ha már valami régebbi az már szar-nak számít náluk,egyszerűen nem értékelik a régebbi dolgokat. Ami a jelenbe van nekik az mindig jó,de majd eltelik 2 év,és új telefonjuk van,akkor majd ami 2 évvel ezelőtt volt,már az szarnak számít. Nem becsülik meg.
Ezekkel nem azt akarom mondani hogy mindenkinek tetszen,mindenki olyat vesz magának ami tetszik neki,de ne fosozzuk már a régebbi dolgokat.
0
0
0
0
niteforce avatar
Lizard írta:
Sun Shine írta:
Attól függ neked mi a lassú,meg ha már valami régebbi már el kell dobni a fenébe? Szerintem nagyon szép kijelzője van,szépek a színek meg minden,nem tudom annál hova kell szebb.


Ja engem is felhúznak az ilyen vélemények...de tudod ilyenek a modern gyerekek...(tisztelet a kivételnek)de, ha majd saját pénzből kell vennie megbecsüli a sz.rt is!!

Ne haragudj, de ha ma kapható ugyanannyiért sokkal jobb is akkor nem tudom, hogy miért ne lehetne a jobbhoz ragaszkodni.
A telefonoknál a 2 éves már nagyon nem versenyképes. Ahogy a hardvereknél sem. 2 éve egy HD5870 volt 70 ezer forint. Ma 70 ezerért sokkal többet kapsz. Egy szóval sem mondtam hogy szar. 2 éve teljesen jó telefonnak számított, bár akkor sem a csúcskategória volt. De ma már teljesen elavult. Új, jobb telefonok léptek a helyébe. Az én Galaxy Ace-em, még másfél éves sincs, de én senkinek sem javaslom. Akkor amikor én vettem, akkor még egy korrekt telefon volt az alsó középkategóriában. Kártyafüggetlenül akkor is túlárazott volt, de előfizetéssel jó ára volt. Ma már ne vegyen senki olyat.
Az X10 mini azért gyors mert nagyon kicsi a kijelző felbontása. De maga a telefon is nagyon kicsi. Én nem tudnám már használni.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ezek szerint én vagyok az egyetlen, aki szerint az X10 mini egy jó telefon.
Aljas rágalom, hogy lassú. A kamerája 5 MPX-es, több mint elég. Én előhívattam pár képet, és nem volt hiba bennük.
Csak ne merülne le olyan gyorsan!
0
0
0
0
19ati93 avatar
Sun Shine írta:
Attól függ neked mi a lassú,meg ha már valami régebbi már el kell dobni a fenébe? Szerintem nagyon szép kijelzője van,szépek a színek meg minden,nem tudom annál hova kell szebb.


Niteforce-nak mindenben igaza van! Kamera: pocsék
Kijelző szint úgy, színei rondák... Frissiteni nem lehet már rajta! Gyenge hardver és szoftver egyszerre! Ráadásul sok játék már akad rajta...
max 15-20 ezer értéke valóban!
0
0
0
0
Lizard avatar
Sun Shine írta:
Attól függ neked mi a lassú,meg ha már valami régebbi már el kell dobni a fenébe? Szerintem nagyon szép kijelzője van,szépek a színek meg minden,nem tudom annál hova kell szebb.


Ja engem is felhúznak az ilyen vélemények...de tudod ilyenek a modern gyerekek...(tisztelet a kivételnek)de, ha majd saját pénzből kell vennie megbecsüli a sz.rt is!!
0
0
0
0
Sun Shine avatar
Attól függ neked mi a lassú,meg ha már valami régebbi már el kell dobni a fenébe? Szerintem nagyon szép kijelzője van,szépek a színek meg minden,nem tudom annál hova kell szebb.
0
0
0
0
niteforce avatar
Már nem éri meg egyáltalán. Max olyn 10-15 ezer között használtan. Lassú, elavult, a kijelzője se szép.
0
0
0
0
Sun Shine avatar
Nem tudom mit kell ennyire fikázni az X8-at,szerintem egy nagyon jó telefon. Kihasználjátok neki a tudását egyátalán?? NEM.
Gondolom ti ilyen pénzesek vagytok,akik csak full drága telefonokat vesznek,hogy keménykedjenek vele,és annak se használjátok ki a tudását.Az X8 egy nagyon jó telefon,és ebben az árkategóriában nagyon is megéri.
De fogalmazzátok meg hogy miért nem jó? Mindig csak azt olvasom hogy szar,fos meg ilyesmi,de mondjátok meg miért!
Üdv
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció