Okostelefonok

Szerző: Nedadam, 2009. August 11., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 465
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gara66 avatar
az omnia az jó teló csak nagyon lassú!!!lg arena-nak meg kezdetleges vagyis nem valami jó az érintőkijelzőja!!x1-et nem ismerem!4 a legjobb kijelzője akk is az iPhone-nak van meg a nokia5800-nak!!!
0
0
0
0
Kempeti avatar
Szerintem nemjók..Maradok a simánál.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Én a HTC Touch Diamond 2 melett döntöttem, remélem jó lesz majd, még nem vettem meg, de az elkövetkező héten már sztem meglesz 😃 az ára is elég szép még most, bár elég jó teló is 😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Remélem hozzánk Karácsonyra bejön a "Google Nexus One" teló, mert akkor tuti hogy olyat veszek ki! 😉 😀
0
0
0
0
no avatar
istu2 írta:
szerintetek jó a samsung s 5230 telefon?


Énis ilyen telot fogok venni Hamarosan!!!!! 😆
0
0
0
0
no avatar
szerintetek jó a samsung s 5230 telefon?
0
0
0
0
demi3223 avatar
De bátyámé szerkesztve van
0
0
0
0
Nedadam avatar
az enyémet is htc fejlesztette általában mind windows mobile-t használnak
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Abba bele akarok szólni hogy az Iphone-t igenis lehet magyarosítani, és tudtommal lehet vele videózni, ezt onnan tudom, hogy a bátyámnak Iphone 3G 8GB van, és magyar, meg ha jól tudom akkor lehet vele vidizni. És a másik nagy érintőképernyős sztár a HTC. Tudom nem ismerik sokan, de azok már majdnem olyanok mint a PDA-k, és drágábbak mint az Iphone! 😃
0
0
0
0
Nedadam avatar
ja és az xperia menűjét is lehet formázni ( spb panel stb..)
0
0
0
0
Nedadam avatar
a menűt nem lehet testre szabbni énn azt olvastam Mobil arénán
0
0
0
0
demi3223 avatar
De az iphone a legjobb mert a menüt is lehet formálni a kam se rosz benne meg minden van rajta ami kell
0
0
0
0
krisz153 avatar
itt jó hogy mondjátok hogy az iphone király de ha akarsz mondjuk egy iphone 3gs-t akkor 270000.- forintot kell perkálnod érte viszont láttam olyan lg érintőképernyős telót aminek jobb a kamerája és csak 50000.- forint!!
0
0
0
0
Nedadam avatar
énmeg lehet felteszem rá a nav ngo 8-at de amugy boltban mennyiért adják?
0
0
0
0
pakai93 avatar
nemtudom én nem igazán kedvelem az érintős telókat 😞 napfényben semmit sem látni belőlük... én maradok a Nokia N95-nél 😃
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Nedadam írta:
igen de az iphone nagyon zárt rendszerű a kamerájával csak fényképezzni lehet nem lehet kedvszerint a menűt kialakítani

Nincs magyarítás
- Nincs szövegmásolás/beillesztés
- Nincs MMS
- Nincs sztereo headset, a kamerával nem lehet videózni
- Nagyon kötött felhasználás
- Nincs mini USB szinkron/töltés

csak ennyit az ifonrol ja és a full extrás ifone árábol kijön 1 ojan telo mint az enyém vagy 1 htc touch hd ( az xperiat is htc készítette 135000 ft-é bruttoban 😆 )

tudom, de ha amcsik lennénk mi is .... 😃
De nekem akkor is jó teló, azt tudni kell hogy nem nekünk készült. Meg hát játékra se rossz! Mondjuk sosem lesz szerintem olyan telóm 😃 Most elvagyok a samu l700-asommal
Azért nem olyan nagyon kötött a felhasználása. telefonálás, filmezés, sms meg hasonlók. Nem winmo, de a winmo egy rakás kaka szerintem. Ha meg vennék akkor tuti használtat vennék, és csak 2g-set mivel a 3g-t úgyse használnám, de a wifit annál inkább 😀 ( még az ipod touch-ba is van wifi)
0
0
0
0
Nedadam avatar
igen de az iphone nagyon zárt rendszerű a kamerájával csak fényképezzni lehet nem lehet kedvszerint a menűt kialakítani

Nincs magyarítás
- Nincs szövegmásolás/beillesztés
- Nincs MMS
- Nincs sztereo headset, a kamerával nem lehet videózni
- Nagyon kötött felhasználás
- Nincs mini USB szinkron/töltés

csak ennyit az ifonrol ja és a full extrás ifone árábol kijön 1 ojan telo mint az enyém vagy 1 htc touch hd ( az xperiat is htc készítette 135000 ft-é bruttoban 😆 )
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Nedadam írta:
hát az igaz most a csucson a samsung omnia i900-as van vagy meik és viszont kevesebbet tud mint az x1 de viszon most készűl az x2, x3 az xperia családbol

de elég fura hogy a piacon mármint én most látok előszőr ifone-t ami telefon is egyben meg játéggép is😆

Szerintem kezelhetőség szempontjából még mindig magasból néz le a többiekre az iphone. Kipróbáltam, hát az tényleg valami atomjó. Volt a kezemben LG aréna is, a mérnökök nagyon jól kitalálták, szép is, zsír az s-class is, de még mindig nem iphone szint. Még a samu az aki valamit tud, a nokia szerintem annyira nem jó. Az se-t ide se sorolom.
Nekem volt egy lg kp500-asom, jó kis teló volt, semmi gondom nem volt vele, de 40ezerért nem várhat az ember egy atomjó cuccot.
0
0
0
0
Nedadam avatar
hát az igaz most a csucson a samsung omnia i900-as van vagy meik és viszont kevesebbet tud mint az x1 de viszon most készűl az x2, x3 az xperia családbol

de elég fura hogy a piacon mármint én most látok előszőr ifone-t ami telefon is egyben meg játéggép is😆
0
0
0
0
eleminator avatar
Szerintem ebben a versenyben a Sony ericsson nem veheti fel a versenyt, akárcsak a a nokia! Ez mondhatnánk a Samsung és az LG magánháborúja!
Bár hol az egyik, hol a másik kerekeduik felül, de a sony ericsson-nak egy jól sikerült klone a telód, s nem több!
A samsungnál a legnagyobb baj, hogy a programokat nem lehet csak úgy telepíteni rá, mint a sony ericsson-nál, de azért vannak lehetőségek 😀 😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció