Okostelefonok

Szerző: Nedadam, 2009. August 11., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 465
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
fonix9901 avatar
nekem is ez a bajom tegnap kapcsoltam be elsőnek a telot az első okostelom 😞
0
0
0
0
TheAdakinHUN avatar
csáóó haveromnak van egy S3 mini-je és mikor hívna azt irja ki nincs registrálva a hálózaton de másik telóval meg működik a sim akkormost mivan? 😃
0
0
0
0
fonix9901 avatar
helló van egy olyan problémám hogy vettem egy galaxy pocket neot és előfizetéses kártyát föltöltetem simet beleettem lesiettettem mindent de telefonálni nem tudok vele megnéztem a sim papírjait ott az állt hogy hívjam fel ezt a számot de nem tudom felhívni mert nem engedi nem találja a hálózatot de a telefon maga működik nem használt telefon most bontottam ki a csomagból ha valaki tud segítsen előre is köszönöm 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
Ugyanolyan volt. Sőt, a gyári Apple fülesem is szólt az LG-vel.
0
0
0
0
no avatar
Igen mindent fikázok? Csak nem tudom mit pontosan... De sejtem..
0
0
0
0
coldwar avatar
Jólvan srácok, köszi a tapasztalatokat, persze, ismerem a dolog rossz oldalát is, de sokan mondják, hogy jó, de ha mégse, legalább tanulok belőle. 😀 Niteforce, annyit kérdeznék még, hogy LG optimus-al volt valami különbség? Halkabb volt, vagy gyengébb minőségű a hangzás?
0
0
0
0
niteforce avatar
Általánosítani nem kell... Az enyém másfél éve megvan, és semmi baja, jól is szól. De mondjuk te mindent fikázol, szóval inkább nem is kezdek újabb vitába veled 😃
0
0
0
0
no avatar
Veszel 2 ezerért egy Panasonic fülhallgatót az is bazi jól szól. Nem kellenek ezek a divat márkás vackok ... 1 hónap után megtört a kábelja és az egyik oldalt nem szólt.. szánalmas..
Nem SkullCandy hanem Skullfos ... helyette egy "Panasonic RP-HJE 120" mindenki csak dicséri és csak 2 ezer. Nekem is ez van már fél éve és hibátlan.
0
0
0
0
niteforce avatar
coldwar: nekem van egy skullcandy ink 2 fülesem, iphone-hoz vettem, de kipróbáltam már lg optimus telefonnal is, azzal is szólt
0
0
0
0
coldwar avatar
Sziasztok. Xperia Z1 Compact-hoz vennék fülhallgatót, és nagyon megtetszett a Skullcandy márka, és azt olvastam róluk, hogy az Apple termékekkel kompatibilisek, viszont Androidos telefonokon is használhatók. Kérdésem az lenne, hogy mivel különbözik egy ilyen fülhallgató egy Androidos telón, és mivel másabb iPhone-n?
0
0
0
0
techman86 avatar
a kiszemeltem : Coolpad 7320 😜
0
0
0
0
no avatar
djwarp: App2SD [url]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd&hl=hu[/url]
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy a telefon memóriából valahogy átlehet tenni SD kártyára az alkalmazásokat?
0
0
0
0
no avatar
Van egy kis gondom.
A telefon ezt írja mikor frissíteni szeretném:
-"ez egy módosított eszköz szoftverfrissítés nem elérhető"
Nem lett semmi se csinálva rajta mivel én bontottam ki a vonalkódos dobozból.
Mi lehet erre a megoldás?
0
0
0
0
flormate avatar
szilvi96: szia nekem egy huawei ascend mate-m van és nézegettem még a p6 ot is szerintem jó telefon ha nem játszani veszed.
0
0
0
0
szilvi96 avatar
Sziasztok.
Mit gondoltok a Huawei Ascend P6-ról?Hozzáértők válaszait várom mert fontos döntés előtt állok 😃
0
0
0
0
srii avatar
sziasztok!
Milyen okos telefont ajánlatok 40K ig természetesen lehet Kínából is a lényeg ,hogy sokat tudjon nagy kijelzővel min. 4.5" -től.
köszönöm
0
0
0
0
reflmix avatar
Üdv ! Lehet rossz topikba írok mert egy iPhone ról lenne szó,de elvileg az is egy okostelefon 😃 Szóval tegnap lett életem első Apple terméke meg, valaki néhány tapasztalatot, évek, hónapok elteltével előjövő gyakori hibákat leírná nekem ? Vagy mire figyeljek még a készülékre használat közben ? Esetleg néhány hasznos applikációt is leírhatna ! Előre is köszi ! (Androidból elegem lett,az volt nekem vagy 6 évig,kitanultam minden fortélyát,megtapasztaltam előnyeit,hátrányait és egyszerűen beleuntam,kellett már egy váltás) 😀
0
0
0
0
hell12324 avatar
Optimusz08: Youtubeon vannak videók, ahol telefonon játszanak gamepaddal, de Xperia L-hez konkrétan nincs, szóval próbáld meg szerintem.
0
0
0
0
CsehMedve avatar
BudaiK ez nem is lehet kérdés, vidd vissza az üzletbe ahol vetted és garanciálisan megfogják neked csinálni!

Optimusz08! Én úgy gondolom hogy nem tudnál gamepaddal játszani ilyen formában. Ugye a gamepadnak is kell valami driver. Kizártnak tartom hogy egy Android tudjon bármit is kezdeni egy ilyen beviteli eszközzel.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Ha veszek egy olyan átalakitott, aminek egyik oldala micro USB másik USB 2.0 és rákötnék egy gamepadot lehetne vele kockulni, hogy teló lenne a kép a kijelző helyett meg gamepaddal játszanák :-) Tátogatja az XPERIA L? Vagy valami program is kell??

Előre köszönöm választ :-)
0
0
0
0
no avatar
Blackberry 9900 BOLD ra mi a velemenyetek ? Szolgatatonal kb 40k ert meg tudom venni BIS netszervizzel ?
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Sziasztok!
Nem okostelefon, de remélem találok megoldást!!

Van egy 1 hónapos Prestigio Multipad 7.0 HD + tablet, ami nem hajlandó betölteni.

A gép tegnap még működött, de ma ahogy be szerettem volna kapcsolni, csak bekapcsoló emblémáig jut, de nem bootol... még a boot menüt sem hozza be a bekapcsoló+hangerő kombinációkkal sem. Ekkor megpróbáltam rádugni gépre, de a gép nem hajlandó érzékelni sem.

Mi tévő legyek? sosem volt rootolva, se belepiszkálva.

Eddig jut.
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/707/au7s.jpg
0
0
0
0
DarkSpy avatar
hdavid: Igen a telefon memóriájára is próbáltam, igaz másik SD kártyával nem. (bár szerintem nem fog úgy se működni de azért meg próbálom)

Norbi777 Igen szinte mindig leakarja tölteni de akár mit csinálok vele töltögetni akar...

Most sikerült javítanom a helyzeten úgy, hogy van egy program androidra (foldermount) azzal át tudom helyezni a fájljait SD-re hogy érzékelje és a telefon memóriáját fel tudtam szabadítani.
0
0
0
0
no avatar
Ha mindíg le akarja tölteni akkor vagy a belső tárhelyről keresi a fájlokat, vagy a játék hibája. AMúgy általában csak mutatja hogy le akarja tölteni de csak leellenőrzi hogy minden megvan-e aztán lép is tovább, nem tolti le újra.
0
0
0
0
hdavid avatar
Darkspy
A telefon memoriájára is próbáltad már? Ill másik SD kártyával?
0
0
0
0
flormate avatar
mondana nekem valaki androidra rust szerű játékok
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Igen az Android/Obb mappába másolom ha azt kéri... meg videót is nézek h jól csináltam-e... de a videóban működik, nekem meg nem...
0
0
0
0
hdavid avatar
hát pedig akkor szokott ilyet, jó helyre másolod fel? általában Android/obb
mappába kell
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Már rootoltam de úgy sem akar működni 😞
0
0
0
0
hdavid avatar
ki kell rootolnod, hogy jó legyen
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Hello!
Egy kis segítséget kérnék.
Nos lenne egy problémám, még pedig az hogy ha a játékoknak a fáljait sd kártyára teszem akkor le akarja tölteni, v. hibás... nem lehetne ezt valahogyan kiküszöbölni? Telefon Lg Optimus L9....
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Sziasztok! Nokia Lumia 520-on hogyan lehet alkalmazást telepíteni SD kártyára? Mert mindent a telefon memóriába rak.
Előre is Köszönöm!
0
0
0
0
lumosnina avatar
4.1.2 van es ujabb kellene de nem talal ra.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
lumosnina: Sajnos az Xperia T nem kapott 4.4-es Kitkat frissítést. Az utolsó frissítés a 4.3 volt rá.
4.4-et ezek a SONY telefonok támogatják: Xperia Z, Xperia Z1, Xperia ZR, Xperia Z Ultra, Tablet Z.

orodreath: Most is 4.1.2 van rajta mert újabbat keres...
0
0
0
0
lumosnina avatar
A telo angliaban vasarolt sztem eredetileg vodas lehetett, de en fuggetlenul vettem a GAME-be van ra gari...
Akkor sztem hagyom a temat es megveszem a Z1-et.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
lumosnina: Először is független a telefon vagy valamelyik szolgáltatótól vetted? Ha szolgáltatótól vetted akkor melyiktől? Nem mindegyik szolgáltató teszi elérhetővé a legfrissebb androidot. (kitkat azaz android 4.4) Van más megoldás frissítésre de az garancia vesztéssel járhat ugyanis ha nem a szolgáltató hivatalos software van a telefonon akkor sajnos bukod a garanciát. Természetesen ha az eredeti software-ről csinálsz biztonsági másolatot és erről visszaállítod garanciáztatás előtt akkor nem lesz gond a garanciával, de ha mondjuk be sem kapcsol a készülék akkor sajnos vagy megfagy egy idő után akkor sajnos a biztonsági másolat sem segít. Én a helyedben nem piszkálnám. 😀
0
0
0
0
lumosnina avatar
Sziasztok!

Xperia T mobilomra szeretnek tenni 4.1.2 androidnal ujabbat. Ha a rendszerfrissitest nezem azt irja, hogy minden a legfrissebb a telon bele ertve az os-t is.
Hogyan tudnek megis ujabb androt ratenni es nem fogja e befolyasolni a mukodeset negativ iranyba.

Koszi elore is.
0
0
0
0
no avatar
én 63.000-ért látam a tmobilban
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ha jól tudom 85 000 körül van a tmobilban. Annyiért szerintem nagyon jó cucc. Nagyon jó hardvere van meg jó teló. Bár galaxy s3 lte 2gb ramos verzió is kb ennyibe kerül a T nél. De én olyat többet nem vennék bár a 2gb ram már csak elég lehet neki.
0
0
0
0
no avatar
Üdv mindenkinek egy olyan kérdésem lenne hogy telefont szeretnék venni és szerintetek a sony xperia sp megéri az árát?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja kb 10 éve nem kell nem is lehet formázni az aksit. Ha akarod 5 percig ha akarod 5 napig hagyod rajta a töltőn nem igazán zavarja. Persze miután feltöltődik nincs értelme tovább tölteni de ha egész éjszaka töltőn van semmi baja nem lesz.
0
0
0
0
alvast avatar
Game Boy, nem kell formázni. Ha azt írja, hogy 100% akkor kész. Legfeljebb ha biztosra akarsz menni hagyd fent kb még 10-20 percig.
Igen lehet tölteni bekapcsolva is.
0
0
0
0
Game Boy avatar
Sziasztok!Lenne egy kérdésem.Holnap vennék egy új telót Galaxy S Andvance.És azt szeretném kérdezni,hogy ezeknek az akksiját is kell-e formázni az első töltésnél?pl kell-e 16 órát tölteni mint annó?Vagy már ezeknél nem kell?pl ha én holnap megveszem és az akksi 20%-on van és le is merül akkor tegyem föl töltőre és amikor feltölti pl 1,5 óra alatt akkor le is vehetem a hálózatról?Illetve ezeket a telókat bekapcsolt állapotban is lehet tölteni?Köszi...
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Aki tud de ténleg tud!!!!! Android romot telapíteni és csinált is az írjon ha lehet pü-t mert én is szeretnék a telefonomra de még élesben nem csináltam (:
0
0
0
0
Abelsu avatar
zte blade 3 ra van újabb android a 4.0nál?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ott valószínű a szolgáltatónál kellene megkérdezni hívd fel a tudakozót ilyesmi. Már ha más telóban nem csinál ilyet. Illetve valahol írták, hogy szolgáltatónál havidíjat kell fizetni a hívásazonosításért.
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Sziasztok, lenne egy fontos kérdésem.
Nemrég vettünk kb 1 hónapja 1 sony xperia L-t (nem a Neo L-t hanem a legújabbat) és olyan bajom lenne ha valaki hív ismeretlennek jelzi ki tehát ezt hogyan tudnám orvosolni?Hívásbeállításokba kerestem , találtam olyat , hogy hívásletiltás is a bejövők le vannak tiltva.Félre ne értsétek fel tudom venni a bejövőket de mindegyikre ismeretlent ír.Mi a gond?Valaki segítene?Nagyon fontos lenne.Köszi előre is😀
0
0
0
0
no avatar
sziasztok tud valaki bármilyen függetlenitö programot s5230 hoz??
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció