Kinek mi a kedvenc sorozata?

Szerző: csasa94, 2009. July 23., téma
Fórum » Film, sorozat
Na, kinek melyik sorozat jön be? XD

Nekem a DR. HOUSE a kedvencem! :D

Leírhatjátok, h csináltak-e belőle játékot, és hogy játszottatok-e már vele! És hogy milyen volt! :D XD
Hozzászólások: 386
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Masterthief avatar
Bronson:
Örülök neki. Ámbár akkor biztos megfog halni Cooper ügynök. (Anno Laura Palmer, Cooper ügynök fülébe súgta a vörös szobában hogy-Találkozunk 25 év múlva. 😀 Sőt. A sorozat elején, Cooper azt álmodta hogy 25 évvel később épp abban a vörös szobában ücsörög Laura és egy törpe társaságában, aki dörzsöli a tenyerét és idétlenül táncol. 😆 ) )
Remélem sokan visszatérnek a régi szereplők közül. És remélem, maga David Lynch is.😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Masterthief : mit szólsz hogy lesz a Twin Peaks-nek folytatása?
0
0
0
0
Masterthief avatar
Régebbiek közül:
Fekete vipera
Twin Peaks
Rém rendes család
Szomszédok 😃 (Hiába no. Régi motoros vagyok, ezeket néha mai napig megnézem.😀😉

South Park

Dokumentum és tudományos filmeket szeretem. Ebből sorozatok:
Szellemjárás
Szellemlabor
Szellemvadászok
Halálgépek
Mythbusters
Brainac
A túlélés törvényei
0
0
0
0
laskr1999 avatar
Az összes csillagkapu sorozat,Lost eltűntek
0
0
0
0
Matt99 avatar
Mi ez ha nem epicness?

0
0
0
0
fonix9901 avatar
http://www.sorozatbarat.me/

itt sok sorozat évad szerint 😀
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Hello! nem pont ide illik a kérdés, de nem találtam rá jobb topikot 😃 valaki nézi a Ki vagy doki? című sorozatot? az érdekelne, h Rose Tyler karaktere a 4x13as rész után felfog-e még tűnni, vagy azzal a résszel lezárták az Ő történetét?
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Family Guy
Castle
SG (StarGate)
South Park
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Trónok harca, Éghasadás, The Walking Dead :3
0
0
0
0
uzbad77 avatar
Two And a Half man

Two And a Half man
Vikings
Vámpirnaplók
0
0
0
0
PNorbyC avatar
The Walking Dead 😀 nagyon jó,a játék az már nem annyira 😕
0
0
0
0
bukta2 avatar
The Walking Dead,Teen Wolf,Trónok harca ez a három nállam egy szinten van! Remek sorozatok és még sok sorozatot nem is láttam, szóval ha ezekkel egyszer végeztem jön a többi 😉
0
0
0
0
Bronson avatar
Nincs vele különösebb bajom, csak mostanában nem szerepelt valami kimagasló filmekben... talán a Seven Psychopaths volt az utolsó értékelhető vele...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Még nincs arról hír, hogy kik lesznek benne. Farrel is csak pletyka még.
0
0
0
0
Bronson avatar
Colin Farrell? 😕 bár nem is tudom a zseniális McConaughey/Harrelson páros után ki tudna nagyobbat alakítani... 😃
0
0
0
0
griff55 avatar
IMDB szerint Colin Farrel lesz benne új szereplő 😀 Meg annyit lehet tudni, hogy Kaliforniában fog játszódni, de nem a sznob, luxus, csillogó oldalát mutatja majd be 😃 És olyat is olvastam h a szállítmányozáshoz lesz köze. egyenlőre ennyi infó van.
0
0
0
0
Bronson avatar
griff55 : +1 😆 valami hír van a 2. évadról? hallottam pár pletykát hogy Brad Pitt lehet benne lesz, de mást nem tudok...
0
0
0
0
griff55 avatar
True Detective!!! Vitathatatlanul a legjobb a Breaking Bad mellett.
0
0
0
0
Matt99 avatar
EZEL!

Az a sorozat ami megváltoztatta az életemet és kb. 90%-ban a személyisegemet is. Ilyen mély karakterdrámát én még soha nem láttam képernyőre vinni. Breaking Bad-ből megnéztem 3 évadot, a Deadwoodból eddig egyet, a Walking Dead-et is folyamatosan nézem, eddig egyik sem tudta überelni nálam. Ez a tökéletes sorozat. Izgalmas alaptörténet, kiváló képi világ, profi színészek, végletekig kidolgozott karakterek, zseniális történetvezetés, és olyan zenék amik kifacsarják az ember szívét, és miután ez megtörtént még meg is tapossák egy kicsit. Olyan erős drámai jelenetek vannak benne, amik mögött a The Walking Dead elbújhat, és bár nem vagyok az a galamblelkű személyiség, néhány jelenetet akaratlanul is megkönnyeztem. Ez a sorozat annyira hat az ember érzelmeire, ami nagyon ritka a filmiparban. A befejezés pedig olyan módon zseniális lett hogy arra nincsenek szavak, így kell hibátlanul befejezni a hibátlan sorozatot. A sorozatban, rengeteg bölcsesség, és tanító jellegű monológ elhangzik ami csak még tovább növeli a minőséget.

Amit nagyon sajnálok, hogy Magyarországon vágottan adták le, és bizony néha elég fontos jeleneteket is kivágtak. Legnagyobb bánatomra máig nem készült szinkron a vágatlan verzióhoz, de még felirat se. A magyar sznkronról annyit, hogy egy hangon kívül kifogástalan, a színészeink legalább akkora beleéléssel játszanak, mint a sorozat szereplői.

0
0
0
0
DAlex avatar
arrow
got
ouat
supernatural
the originals
lost
the challenge
the 100
the following
shameless
teen wolf
pretty little liars
és még sorolhatnám.. 😃
0
0
0
0
barnav avatar
1. ARROW
2.Barátok Közt
3. Cobra 11
4. Több nincs 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Ultimate Survival
Pimp My Ride
Mythbusters
Auction Hunters
Auction Kings
0
0
0
0
Bicike avatar
Régen sokat néztem A Playboy Villa lányait , Kardashianst, The Osbournest, LA Inket, Miami Inket, Ultimate Survivalt és a Pimp My Ride-ot.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
The Walking Dead
Game Of Thrones
Turn
In The Flesh
0
0
0
0
nirvana67 avatar
Breaking Bad
Fringe
Dexter
House M.D.
Supernatural (1.-5. évad)
The Walking Dead
Entourage
Lost
FlashForward
Six Feet Under
24

Hirtelen ennyi, a sorrend pedig nem feltétlenül tükrözi, hogy mennyire szeretem az adott sorozatot. Egy dolog biztos, a Breaking Bad-nél jobb sorozatot még életemben nem láttam, tehát az mindenképp első. 😃
0
0
0
0
srii avatar
South Park
Spartacus
Simpson család
Family Gay
0
0
0
0
sudosu avatar
South Park
Stargate SG1
Stargate Atlantis
Star Trek: The Original Series
Star Trek: The Next Generation
Smallville
Friends
How I Met Your Mother
Two And a Half man
...
+ Rengeteg anime
0
0
0
0
xoki avatar
1. Egy rém rendes család
2. Bleach
3. South park
4. Doctor who
5. Modern család
6 - aztán már csak anime...
0
0
0
0
noNameFPS avatar
Nem ilyen sorrendben, mert sorrendet nem tudok tenni köztük
-Fringe
-Dexter
-Chuck
-Himym
-Tbbt
-GOT
-Walking dead ( viszont az utóbbi évad szerintem pocsék volt )
0
0
0
0
csigafos avatar
1, OZ
2, The Wire
3, Breaking Bad
4, Game of Thrones
5, South Park
4, The Sopranos
5, Friends
6, Dragon Ball Z
0
0
0
0
Bronson avatar
Most néztem végig a True Detective-et, elég frankó volt, főleg a befejező rész! Igazi régivágású rendezés, lassú folyású sztorival és rétegelt elbeszélésekkel. Figyelni kell ha nem akarsz elveszni a történetben! Az alakításokról meg ne is beszéljük, pazar volt és nem csak a főszereplők részéről... ajánlom mindenkinek!
0
0
0
0
Abyke avatar
Általánosságban:

1.True Blood
2.Game of Thrones
3.Black Sails
4.The Walking Dead
5.Sherlock
6.True Detective
7.Banshee
8.Awkward
9.Lost Girl
10.Les Revenants

Most futók közül:

1.Hannibal
2.Da Vinci's Demons
3.Vikings
4.Bates Motel
5.Once Upon A Time
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Nemrég jött ki a The 100 nekem nagyon bejön, eddig még csak 3 részt adtak le.
The Walking Dead
Dr. HOUSE
0
0
0
0
madchief avatar
Nekem a kedvencem teljes mértékben a Lost, annál jobb sorozatot mái napig nem láttam 😀
Top5:
1. Lost
2. Breaking Bad
3. Sons of Anarchy
4. Vikings
5. Dexter

A Walking Dead-et és a Dexter nagyon bírtám, bár sajnos mind2 elveszítette azt az értéket amit a régebbi évadokkal képviselt... 😕
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Nem rég kezdtem el és fejeztem be a Game of Thrones-t, nagyon jó! 😀 F_asza lett az új trailer is! : D
Április 6.......
0
0
0
0
Bicike avatar
The Voice US, de vége van, majd lesz újból.

All I wanna do is love your body
0
0
0
0
Iceburner avatar
The Walking Dead
Game of Thrones
Criminal Minds
Third Watch
....és a régi szép idők kedvéért ott a Vészhelyzet (de csak és kizárólag Green doktor haláláig)
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Almost human nagyon jó sorozat eddig. Jók a jövős cuccok a filmben
0
0
0
0
BlackFrost384 avatar
Nemrég kezdtem el nézni a boardwalk empire nekem nagyon bejön
0
0
0
0
Jennus10 avatar
Supernatural ( odaát ) ezt a best sorozat. 😀 ♥
0
0
0
0
Kiyiya avatar
Most épp Almost Human-t nézek csak, de nemsokára jön a következő Face Off évad. Megpróbáltam pár részt az Agents of SHIELD-ből, de nem jött be. :/ Időkitöltésnek meg NFL meccseket nézek. 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Csillagkapu, Star Trek (TOS), NCIS, Nevem Earl, Agymenők, Walking Dead és még sorolhatnám még 😀.
0
0
0
0
Bronson avatar
Masterthief : +1 a Twin Peaks-re,zseniális sorozat volt!
Nem vagyok egy nagy sorozatfüggő,de a Dextert nagyon bírtam!Most kezdtem el nézni a Breaking Bad-et de nem tudott annyira lekötni...a Game of Thrones és a Sons of anarchy meg számomra a felejtős kategória,nekem azok olyanok mint a szappanoperák csak más köntösben...
0
0
0
0
kmetovics avatar
Nekem az elsőszámú kedvenc sorozatom az ODAÁT 😃 Utána jön a Zöld íjász, The Walking Dead, A hős legendája, A rejtély,
Sok kedvenc filmem van. Azokat a filmeket szeretem amikben benne van: Bud Spencer, Terence Hill, Swarczi, J. Statham, S. Stallone, Jean-Claude Van Dame, Tom Hanks, Tom Cruise, Jackie Chan, Adam Sandler, Rob Schneider, Dwayne "The Rock" Johnson, "Stifler"
Amikben ezek a szereplők játszanak, azokat imádom a legjobban 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció