Melyik op. rendszer a legmegfelelőbb játékra?

Szerző: Creelien, 2009. July 10., téma
Fórum » Játékokról általában
szerintetek melyik a legjobb a játékra?


Windows XP <--> Windows Vista <--> Windows 7
Hozzászólások: 219
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Devis avatar
tom 😜 de ha jobb gépe lenne akkor se menne el xp miatt 😜😃
0
0
0
0
niteforce avatar
Devis írta:
csak a bf3 nem 😃

geforce FX5200-al amúgy sem menne 😃
0
0
0
0
tdavid00 avatar
Én Windows XP-t használok és nekem minden tökéletesen fut...
0
0
0
0
gregorpgm avatar
Értem én hogy gyenge a videokáryta, csak vannak olyan játékok, mint pl. a PES 11, vagy az NFS World, ami egyáltalán nem szaggat rajta. Na most ha ezek jól mennek, akkor hogy szaggathat rajta egy NFS HP2? 😃
0
0
0
0
aknakukac avatar
Grego csak akkor érdemes XP-t fölrakni Win7 helyett, hogyha magyon kevés ramod van, de ahogy látom itt nem ez áll fönn.Ebben a laptopban az intergrált vidikari a legrosszabb, ezért szaggatnak a játékok.Ezen a Win XP sem dobna.
0
0
0
0
gregorpgm avatar
Lenne egy kérdésem. A laptopomnál akármilyen játékot próbálok ki, szinte minden szaggat. Pl. Nfs Underground 2, Undercover, de nem csak ezek, hanem még régebbi játékok is. Olvastam valahol, hogy XP-t kell rá rakni, és azzal jobban mennek ezen a laptopon a játékok. Szerintetek ez igaz?

(A gépeim között ott a laptopom. eMachines e525)
0
0
0
0
stalker41 avatar
nem értem én régebben Win7 32bit ultimate-t használtam akkor tettem fel kb mikor megjelent mindenki monda aki kipróbálta a bétát h milyen jó lesz, haver gépét is visszafogta ....
Crysis már csak közepes graffon ment stalker clear sky DX10.1 is. GTA4 szinte teljesen játszhatatlan lett a Metro 2033-t vitte jobban mikor DX10-be volt aztán bővítettem ramot 3gb-re CRYSIS-nál egyértelmű javulás volt többi nem nagyon javult utána.
amúgy az SP1 javít valamit a teljesítményben?
0
0
0
0
gisti avatar
hali nekem olyan gondom lenne hogy 64 -es win7-et használtam és 8 giga rammal minden game minden beálitáson laggolt ugy hogy 250FPS-röl le esik 1-re és visza az lehet a baj hogy rosz az op ?? választ elöreis kösz ha lehet profilba vagy pm elöre is kösz
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Szerintem úgy 1.5-2 RAMtól, meg egy erősebb 1 magos procitól, nem régi chipsetbe integrált VGAval már mehet a Win7, a játékok nem lassulnak, mégis sokkal szebb, kényelmesebb, akár még Aero nélkül is, mint az XP. Azt már tényleg csak régi gépekre érdemes felrakni (bár az SP3 már elvárja az 1 GB RAMot a rendes működéshez, míg például a sima verzió 256 megával is elfut, akkora különbség meg nincs a 2 közt).
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Persze, hogy nincs különbség. Az ultimate-ban rengeteg felesleges cucc van. A felét ki se használjuk, vagy még annyit se.

Akinek bírja a gépje annak Win7 a jó, akinek nem annak pedog Xp.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
egyáltalán nem számít az hogy ultimate vagy egyéb mind ugyan azt tudja csak a nagyobbakba van egy csomó felesleges hülyeség
0
0
0
0
Patkos avatar
Szerintem a Windows XP
0
0
0
0
Petkooo avatar
én a notim win7 home premiummal kaptam, pár napig az volt rajta játszottam/3dmark tesztek, ezután felraktam az ultimatet és semmi különbség nem volt egyik téren sem
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Akkor legyen Windows 7 Ultimate 64-bit! Gondolj azokra is, akiknek 4 vagy több giga Ram van a gépében! 😉
0
0
0
0
Adam996 avatar
Alá támasztom KTM520-at 😃 win 7 Ultimate 32bit
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem nem számít, hogy home premium vagy ultimate van a gépen. Legalábbis játék szempontjából.
0
0
0
0
Ferrari avatar
tasiadam írta:
a home premium semmi körülmény közt ne használjátok játékra


Nekem laptopon 64 bites win7 home premium van és semmi gond nincs vele... 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
a home premium semmi körülmény közt ne használjátok játékra
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem se volt gondom vele! 😃 Végre leállt az Xp mánia. 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Szerintem Windows 7 Ultimate eléggé megfelel erre a célra 😀
Nekem eddig semmi gondom nem volt vele játékok terén.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Persze, hogy enged szépen Ram-ot. 192 GB csak elég lesz majd egy ideig.
0
0
0
0
MalakHUN avatar
win7 Ultimate szerintem is jó 😀a 64bites ramot is enged szépen meg támogat is rendesen pluszba stabil 😀
0
0
0
0
MalakHUN avatar
én is 😀 ramot is enged szépen meg támogat is rendesen meg stabil 😀
0
0
0
0
KTM520 avatar
Win7 ultimate! én elégedett vagyok vele!😎
0
0
0
0
MalakHUN avatar
mikor meg jelent a win 7 gamer edition én is meg néztem és nem sokat ér..... 😃

Windows 7 GAMER Edition X64.iso

Az a gáz ezzel a BUHERÁLT verzióval, hogy hiába kapcsolod ki a frissítést akkor is frissít. Kérdéses, hogy hogyan. Ja és sokszor leáll. Nem igazán jó fele lett bele turva.
A véleményem alapján szerintem egy ultimate verzio sokkal sokkal többet ér mint ez. Nekem 56 napot birt ki és szó szerint összef.... magát. Ennyit a buherálásról.
Üdv néktek

ahol fent van ez volt az utolsó koment
0
0
0
0
Cooley avatar
KogeruKiller írta:
Nekem win 7 gamer editionom van, az tuti hogy alkalmas játékra.
De persze 2 Gb ram, és 20 Gb hely a vinyón(Igen 20 Gb, kicsit több is hiányzik vinyóból)

Attól nem lesz alkalmasabb játékra, hogy más a téma, és ráaggattak egy Gamer Edition nevet. 😂

Egyébként egyértelmű, ha DX9-es kártyád van, XP, mert sokkal kisebb erőforrásigénye van. Ha már DX10-11, akkor win7.
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Nekem win 7 gamer editionom van, az tuti hogy alkalmas játékra.
De persze 2 Gb ram, és 20 Gb hely a vinyón(Igen 20 Gb, kicsit több is hiányzik vinyóból)
0
0
0
0
no avatar
hector maio írta:
És a vga-m ugyanúgy kifogja használni gép??


Használni fogja, igen. Csinálj egy B-mark tesztet.
Ha mindent szeretnél kihasználni akkor telepíts 64bites W7-et.
0
0
0
0
Adam996 avatar
És a vga-m ugyanúgy kifogja használni gép??
0
0
0
0
no avatar
hector maio írta:
Hali

Én azt akarom kérdezni hogy ha a win7 32bit télleg csak 4gb memóriát kezel és ha majd veszek +2 gb ramot vagy is 4gb ramom lesz + még 1gb-s videokártya vagy is 5gb memória a 32bit meg csak 4-et kezel akkor mi lesz nem fog beindulni a gép?? vagy rosszabbul fognak futni a játékok??


Igen, csak 4GB (3,125 GB) lát. Beindul a gép, nem futnak rosszabbul a játékok, csak kihasználatlan lesz a 4GB.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Fog menni, de érdemesebb 64-bitest rátenni! Nekem volt 4 Giga Ram-om és egy 512-es kártyám, és csak 3,25 GB Ram-ot engedett használni. Ha veszel még Ram-ot tedd fel a 64-bites Win7-et!
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hali

Én azt akarom kérdezni hogy ha a win7 32bit télleg csak 4gb memóriát kezel és ha majd veszek +2 gb ramot vagy is 4gb ramom lesz + még 1gb-s videokártya vagy is 5gb memória a 32bit meg csak 4-et kezel akkor mi lesz nem fog beindulni a gép?? vagy rosszabul fognak futni a játékok??
0
0
0
0
Neaton21 avatar
Feki1991:Egy kicsit félreírtad.😀Vagy nem tudom komolyan gondoltad azt a 3gb-ot?

Pl.:Nekem a GTAIV XP-n még sokkal jobban futott,mint 7-en.De sok különbséget nem látok.Inkább maradok a 7-nél.😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Feki1991 írta:
a 64 bites OP rendszerek pontosan 3,12GB memót tudnak kezelni


Nem tévedtél sokat.... 192 GB-ot tud kezelni a 64-bites Win7.
0
0
0
0
KTM520 avatar
mileneummal keztem aztán xp sp1 sp2 sp3 vajd vista aztán win7 32bites ! nekem win7 a faxa!😎
0
0
0
0
hnemaria avatar
igen 😃 Furmark ot futtattam és ugyanaz 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
a windows élmény index pont annyit ér mint halottnak a csók egy halom szar! Nem mérvadó! Futtas le valami 3d mark ot mindkét rendszeren és ha hasonló pontot kapsz semmi különbség nincs
0
0
0
0
hnemaria avatar
van 1 kis gondom :S

32 bit es Win7 volt a gépemen, az élményindex az adatéapján, >>ITT<< megtekinthető.

na most ez változott. ma felraktam a 64 bites windows 7 et, és a videokarira 6.0 pontot adott !

ténylegesen ennyire leromolhatott a teljesitménye, vagy csak az ellenőrző rendszer a más ?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
hnemaria írta:
Feki1991 írta:
Martinez000 írta:
Szilvexter írta:
nekem is xp van és nincs vele gondom, a vista vagy a win7 miért jobb? - esetleg jobban futnak rajta a játékok?


Azért jobb, mert az XP, 2.70/2.11 és Win7 pedig 2.70/2.70,a processzor GHZ-ja, na ezért jobb a WIN7... 😃
meg azért is, mert csak az XP 2gb ramot kezel le.


Na most 2 oltári nagy hülyeséget írtál már bocs!
1. azért ismerte fel rosszul a frekit mert a BIOS nem ismerte fel helyesen a procit
2. csak a 64 bites OP rendszerek tudnak 3 GB-nál több RAM-ot kezelni, szal a 7es is csak 3 GB-ot tud kezelni ha csak 32bites!


nem igaz ! mindegyik 32 bites rendszer 4 giga Memóriát tud megcímkézni(lekezelni)

ebbe a memóriába beletartozik a Video memoria is, tehát ha pl a gépedben van egy 512mb s videokari, akkor a rendszer a RAM-ból 3.5 GB- t tud használni😀


a 64 bites OP rendszerek pontosan 3,12GB memót tudnak kezelni
0
0
0
0
Mad Hatter avatar
1értelmű h a 7 csak nem szretem a 7ez. Ezért marad az Xp sp3
0
0
0
0
hnemaria avatar
Feki1991 írta:
Martinez000 írta:
Szilvexter írta:
nekem is xp van és nincs vele gondom, a vista vagy a win7 miért jobb? - esetleg jobban futnak rajta a játékok?


Azért jobb, mert az XP, 2.70/2.11 és Win7 pedig 2.70/2.70,a processzor GHZ-ja, na ezért jobb a WIN7... 😃
meg azért is, mert csak az XP 2gb ramot kezel le.


Na most 2 oltári nagy hülyeséget írtál már bocs!
1. azért ismerte fel rosszul a frekit mert a BIOS nem ismerte fel helyesen a procit
2. csak a 64 bites OP rendszerek tudnak 3 GB-nál több RAM-ot kezelni, szal a 7es is csak 3 GB-ot tud kezelni ha csak 32bites!


nem igaz ! mindegyik 32 bites rendszer 4 giga Memóriát tud megcímkézni(lekezelni)

ebbe a memóriába beletartozik a Video memoria is, tehát ha pl a gépedben van egy 512mb s videokari, akkor a rendszer a RAM-ból 3.5 GB- t tud használni😀
0
0
0
0
Surrano130 avatar
Én Windows 7-et használok 2009 Augusztus óta és meg vagyok vele elégedve.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Martinez000 írta:
Szilvexter írta:
nekem is xp van és nincs vele gondom, a vista vagy a win7 miért jobb? - esetleg jobban futnak rajta a játékok?


Azért jobb, mert az XP, 2.70/2.11 és Win7 pedig 2.70/2.70,a processzor GHZ-ja, na ezért jobb a WIN7... 😃
meg azért is, mert csak az XP 2gb ramot kezel le.


Na most 2 oltári nagy hülyeséget írtál már bocs!
1. azért ismerte fel rosszul a frekit mert a BIOS nem ismerte fel helyesen a procit
2. csak a 64 bites OP rendszerek tudnak 3 GB-nál több RAM-ot kezelni, szal a 7es is csak 3 GB-ot tud kezelni ha csak 32bites!
0
0
0
0
Norby929 avatar
Martinez000 írta:
Szilvexter írta:
nekem is xp van és nincs vele gondom, a vista vagy a win7 miért jobb? - esetleg jobban futnak rajta a játékok?


Azért jobb, mert az XP, 2.70/2.11 és Win7 pedig 2.70/2.70,a processzor GHZ-ja, na ezért jobb a WIN7... 😃
meg azért is, mert csak az XP 2gb ramot kezel le.

3-at
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Win7 nem fagy le nem sűrűn kap vírust és rettenetesen betonstabil! Nemrég egy 2magos gépem 2gb rammal friss xp vel pár perces volt csak ki voltam akadva mert lassú volt nem válaszoltak az ablakok ha nem válaszol fél óra mire rendbe jön borzasztó! Nekem ha a win7 nem válaszol akkor csak a kilépés gombra megyek és máris ki lépet! Most hogy így ez szóba került fel is rakom a win7 et anyám gépére😆 Van benne úgyis 1,5GB ram!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció