2012 ha "eljő" a világvége

Szerző: Ferrari, 2009. June 11., téma
Fórum » Társalgó
írd le h mi a véleményed 2012-ről, és h szerinted h lesz vége a világnak:D
A topic azért jött létre h ne offoljunk az egyik hírnél:D
Hozzászólások: 1 016
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gyenesmartin avatar
még mondtak 2000-et is meg 2006-ot is.
0
0
0
0
xxx3 avatar
De miért pont 2012??????? MIndenki ezt az évet mondja .Biztos a Jehovák ennek a badarságnak az okaii azok mondanak ilyeneket 😠

A jehovák sok mindent mondtak má pl :1975 ben lesz a világ vége :Ð

De mégis itt vagyunk .
0
0
0
0
Rottweiler avatar
Tamas76 lemaradtál valamiről, mert már találtak olyan embert aki megfertőződött. Sajnos... egyébként meg én úgy hallottam a tv-ben valami ismeretterjesztő műsorban, hogy arra, hogy meteorit csapódik a földbe, nagyobb az esély rá, minthogy egy embert villámcsapás ér... nem tudom hol az igazság, de én úgy hiszem hogy az ilyen világvége-jósolások hülyeségek😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
2012 ha eljő eljő ha nem nem.
0
0
0
0
no avatar
Gépigény írta:
StevStiffler írta:
most nem tok mind1 hogy mikor jon,jon amikor akar,ezt mi nem tudjuk meg akadajozni,amugy mire kellet ez a tema,ennek mi koze van a szamitogepekhez es a jatekokhoz,ha mar szabad kerdezni.?


Ez off kategóriás téma, akár az oldal témájától is eltérhet.
aha,ertem,akkor bocsi hogy kerdeztem😆😆
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Jah már németországba van! Hamar el jön ide is!😠
0
0
0
0
Ferrari avatar
Gépigény igazad volt. A H1N1-nek már 28000 megfertőzöttje van, és kb 150 halálos áldozat. Ma volt a TV-be😕
0
0
0
0
MoonW avatar
StevStiffler írta:
most nem tok mind1 hogy mikor jon,jon amikor akar,ezt mi nem tudjuk meg akadajozni,amugy mire kellet ez a tema,ennek mi koze van a szamitogepekhez es a jatekokhoz,ha mar szabad kerdezni.?


Ez off kategóriás téma, akár az oldal témájától is eltérhet.
0
0
0
0
Ferrari avatar
i_adrian barátommal találtuk ki, azért mert valaki megemlitette valamelyik hirnél, és elkezdtünk róla beszélni. Ezárt hoztuk létre a témát h ne offoljunk!
0
0
0
0
no avatar
most nem tok mind1 hogy mikor jon,jon amikor akar,ezt mi nem tudjuk meg akadajozni,amugy mire kellet ez a tema,ennek mi koze van a szamitogepekhez es a jatekokhoz,ha mar szabad kerdezni.?
0
0
0
0
Ferrari avatar
Amúgy azt is néztem a NAT GEO-n h a földbe má több millió éve nem csapódott nagyobb meteor, és átlagosan kb 300 millió évente jön 1 nagyobb meteor.
0
0
0
0
no avatar
meg szep hogy kamu ez az egyes 2012es dolog.amugy van az a film is, mi is a cime?
0
0
0
0
Ferrari avatar
Szerintem is az😃 majd jön pár 1000 év múlva😃
0
0
0
0
rocka avatar
StevStiffler írta:
freeride182 írta:
Am svájcba vagy hol kísérleteznek iylen hosszú alagútba vmi atomszarral és ha azt úgy feltudják gyorsítani ahogy gondolják akk fekete lyuk jön létre és megsz**tuk 😃 részecskegyorsító asszem 😃
jaja,en is hallotam rola,de hat ez az egesz egy nagy szar.ha a vilag vege eljon akkor majd elfog jonni,nem kell ezert anyit mind filozofalni,ez hulyeseg de nah.ha eljon akkor itt lesz es akkor majd mind megdoglunk.es kesz

Én amugy ugy hiszem h ez a 2012 dolgo egy FAKE 😆
0
0
0
0
no avatar
freeride182 írta:
Am svájcba vagy hol kísérleteznek iylen hosszú alagútba vmi atomszarral és ha azt úgy feltudják gyorsítani ahogy gondolják akk fekete lyuk jön létre és megsz**tuk 😃 részecskegyorsító asszem 😃
jaja,en is hallotam rola,de hat ez az egesz egy nagy szar.ha a vilag vege eljon akkor majd elfog jonni,nem kell ezert anyit mind filozofalni,ez hulyeseg de nah.ha eljon akkor itt lesz es akkor majd mind megdoglunk.es kesz
0
0
0
0
Ferrari avatar
Igen ez a videó pont arról van😃. CERN-nek hívják a részecskegyorsítót. Ám nem akkor lesz feketelyuk ha felgyorsul, hanem h ha netán felrobbana😆
0
0
0
0
rocka avatar
Am svájcba vagy hol kísérleteznek iylen hosszú alagútba vmi atomszarral és ha azt úgy feltudják gyorsítani ahogy gondolják akk fekete lyuk jön létre és megsz**tuk 😃 részecskegyorsító asszem 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
de azé nagy videó😃 A Földből fekete lyuk lesz😆😆
0
0
0
0
berci96 avatar
nem semmi látszik hogy fotoshop
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ezt nézétek meg:
[LINK]
0
0
0
0
Holey avatar
Szerintem meg éljünk a mának, és ne a holnapnak...
0
0
0
0
berci96 avatar
sztem is hülyeség a 2012-es világvége akkor jön amikor jön és ha jön akk legyen gyors ja és sokára jöjjön mondjuk 2100-baakkor jöhet addigra vagy meghalok vagy főbe lövöm magam 😃😃😃😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
meg még mennyi jó fog kijönni😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Hát remélem h még akkor nem döglünk meg mert akkor nem lehet gépezni.Annyi jó game van még és ezeket ki akarom még próbálni.😃:Ð😜
0
0
0
0
utahl2 avatar
Én inkább a H1N1-től félek,még a 2012 messze van.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Most látam a hírekbe h a H1N1 világvírussá nőt ki! már több mint 27000 fertőzött és 150 halott! Gépigény a végén neked lesz igazad.
0
0
0
0
levi27 avatar
így igaz majd lessz valahogy 😃
0
0
0
0
Core2 avatar
nemkell hinni benne, de nemkell foglalkozni sem vele
0
0
0
0
thug85 avatar
Mi ez a súlyos baromság!?:Ð
0
0
0
0
homerun avatar
én ebbe a 2012-es világvégébe nem hiszek...
0
0
0
0
no avatar
Van egy ilyen film😆
0
0
0
0
zelcsi avatar
én igen sajnos,tavaly temettem el.😞
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
szóval mivel 1,5 éves voltam így nem szomorkodtam így fogalmam sincs milyen ha van apám mivel nem ismertem nem tudom milyen csak videókról meg képekről tudom milyen volt
0
0
0
0
no avatar
kmisi99 írta:
mert úgy volt hogy kiment apám valami Tengiszbe dolgozni és jó fizetés jó környezet meg minden és azután derült ki hogy a szállásaikat a csernobili atom temető felé építették és utánna építettek rá gyárat meg mindent és sok ember ment ki ide dolgozni még akkor


hú az durva! Részvétem!😞
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
mert úgy volt hogy kiment apám valami Tengiszbe dolgozni és jó fizetés jó környezet meg minden és azután derült ki hogy a szállásaikat a csernobili atom temető felé építették és utánna építettek rá gyárat meg mindent és sok ember ment ki ide dolgozni még akkor
0
0
0
0
no avatar
kmisi99 írta:
nekem meg csernobil miatt halt meg az apám amikor 1,5 éves voltam😞


hogy -hogy csernobil miatt? (már ha nem bántó a kérdés) am sajnálom!😞
0
0
0
0
zelcsi avatar
kmisi99 írta:
nekem meg csernobil miatt halt meg az apám amikor 1,5 éves voltam😞

hú,részvétem!az is durva lehetett!😞
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem meg csernobil miatt halt meg az apám amikor 1,5 éves voltam😞
0
0
0
0
zelcsi avatar
tooth9 írta:
Core2 írta:
Az is lehet, hogy holnap elüt egy autó s meghalsz...kész, vége ennyi



Egyik haverommal pont így végzett valaki :'( 😞 Még tavaly, akkor volt 8.os pont ballagott volna.... 😞😞
az kemény lehetett!😞
0
0
0
0
tooth9 avatar
Core2 írta:
Az is lehet, hogy holnap elüt egy autó s meghalsz...kész, vége ennyi


Egyik haverommal pont így végzett valaki :'( 😞 Még tavaly, akkor volt 8.os pont ballagott volna.... 😞😞
0
0
0
0
no avatar
sot az is lehet hogy te utsz el holnap Core😆😆nah jo csak hulyultem😆😆de sztem ilyesmivel nem erdemes foglalkozni ha eljon,akkor eljon es kesz,akkor mind anyian meghalunk oszt csa,mind1mert egyszer ugyis eljon.
0
0
0
0
Core2 avatar
Az is lehet, hogy holnap elüt egy autó s meghalsz...kész, vége ennyi
0
0
0
0
no avatar
ocsem menyit tudtok filozofalni.nem tok mind1 hogy mikor jon el,mert egyszer ugyis elfog jonni.sztem ne is torodjetek ilyesmikkel,gepezetek,eljetek az eleteteket es annyi,a tobbi mar nem szamit.nincs honan tudjad,lehet epp holanp pusztul ki a fold,vagy pont jovore nah eheze mti szolsz.mondom sztem ne is foglalkozatok ilyesmikkel mert sztem semmi ertelem,ha a Fold meg akar halni akkor igyis ugyis meghal,mi nem tehetunk ellene semmit,sot inkabb mi emberek pusztitjuk el a foldet,mi vagyunk a hibasakk tobbnyire mindenert.ugyhogy mind1
0
0
0
0
Core2 avatar
Mese a holdról...június 11...jó, hogy nem óramű pontosan állapítják meg a véget
0
0
0
0
no avatar
pont most megy a discovery channel -en (apokalipszis) hogy 2012-re 85% os hogy a föld elpusztul! de ha akkor nem is akk 2029 június 11 a következő megálló a mert az a bizonyos aszteriod akkorra ér ide
0
0
0
0
super88 avatar
mind1 a lényeg az hogy mi egy olyan fertőzés vagyunk aki ha már mindent el pusztított saját magát kezdi el pusztítani
0
0
0
0
Core2 avatar
hehhe...akkor nekem is világvége lesz a 7 végén...kell meszeljek megint 😆 és nem várom
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció