2012 ha "eljő" a világvége

Szerző: Ferrari, 2009. June 11., téma
Fórum » Társalgó
írd le h mi a véleményed 2012-ről, és h szerinted h lesz vége a világnak:D
A topic azért jött létre h ne offoljunk az egyik hírnél:D
Hozzászólások: 1 016
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
GordonFreeman avatar
olvassátok el az enyimet is
0
0
0
0
kozy11 avatar
de hogy tudtok ilyenekben hinni?😃 😆
0
0
0
0
kozy11 avatar
csak anniyt hogy ezeket hol szedtétek? 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
ez kemény vollt de egy betegség fog minket elpusztítani, a marson is ez történt találtak ott állati csontvázakat.
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
a földet felmelegiti a nap elöször az élőlények robbannak szét utána a föld ugy fog kinézni mint a hold csak nagyobb aztán végül felrobban a darabkái szétrepülnek az ürben mindennek nekimennek és minden elpusztul szétrobban és és... nincs tovább...ennyi
0
0
0
0
kozy11 avatar
háth ezt azért durván megfogalmaztatr 😆😃
0
0
0
0
no avatar
Kmisi99 írta:
De lessz vagyis előbb emberi világ vége majd egyszer amikor a nap kifogy a hidrogéntartalékaiból lesz belőle egy szuperóriás és bekebelezi a földet majd magába roskad és fehér törpeként évmilliárdokig világít régi fényének a töredékével. Majd később lehet hogy az univerzum is eltűnik de soha a büdös életben nem lessz világ vége mert lessz ami lessz akármi


Hehe, ez a magyarázat! 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
ember neked beteg ötleteid vannak😆!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
De lessz vagyis előbb emberi világ vége majd egyszer amikor a nap kifogy a hidrogéntartalékaiból lesz belőle egy szuperóriás és bekebelezi a földet majd magába roskad és fehér törpeként évmilliárdokig világít régi fényének a töredékével. Majd később lehet hogy az univerzum is eltűnik de soha a büdös életben nem lessz világ vége mert lessz ami lessz akármi
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
sztem hülyeség ez a téma...ugyse lesz világ vége...😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
vagy akár a left4dead😆 vagy a gears of war
0
0
0
0
ipod avatar
Lost planet-es huh az érdekes lenne😆
0
0
0
0
BiGame avatar
ennyi erővel "én a legenda" világvége is lehet, v Fallout 3!
0
0
0
0
Rage avatar
meg senki nem gonolt a rages vilagvegere??😆
0
0
0
0
BiGame avatar
nah akko valszeg azzal foglalkoznak😃!
0
0
0
0
Szamp avatar
Jah szlovákiában a cigány gyülölet a nagy téma. 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
hát én nemtom, h mennek slovakia-ban a dolgok, de ott valszeg ez nem nagy téma!
0
0
0
0
Sarkadi avatar
na,látom mennek az érdekes témák 😆 Razorblade sztem nem több 9nél! -egyedi vélemény- 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
Razor hány éves vagy?
0
0
0
0
no avatar
😆 nem mondod komolyan h nem ismered az aidset???😃
0
0
0
0
no avatar
akkor ez olyanféle betegség ? 😆
0
0
0
0
Rage avatar
vagy aidses leokemia leszarad a ***od😆
0
0
0
0
BiGame avatar
ha egy csajt óvszer nélkül dgsz meg, akko van esélyed az aids-re amibe belehalsz!
0
0
0
0
FeRR avatar
én..eltdöntöttem...feltalálok 1 új op.rendszert ami földhözbassza a win7-et az xp-t és a vistát, amiből meggazdakszom hívok 1 jó nőt estére azelőtti nap, aztán megdöglök, és nemszenvednék aids-ba ha lenne a csajnak..😆DDD
0
0
0
0
Nedadam avatar
csak az lehet nem skynet néven lesz lehet hogy az nvidia öntudatra ébre és belénk ültetnek 1 db gtx 300-as széria csipjét így 1 uj grafikus ( un. mátrix világba jutunk ) 😆
0
0
0
0
no avatar
hát jah.. életrekelnek itt a gépek 😆 aztán min fogunk COD-ozni ?😃 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Razorblade írta:
2012 : Skynet Öntudatra Ébred
😆😆
de ha belegondolunk lehetséges..

szinte már mais minden lehetséges sztem
0
0
0
0
no avatar
2012 : Skynet Öntudatra Ébred
😆😆
de ha belegondolunk lehetséges..
0
0
0
0
kisborda avatar
BiGame írta:
ez engem is, de bakk, még azé halálom előtt be akarom tölteni a 17-et, már, ha 2012-be lesz ez a Nibihu, v mi a rák, előtte egy estét elöltenék egy jó csajjal😆!

azt mondmeg kinem
0
0
0
0
BiGame avatar
ez engem is, de bakk, még azé halálom előtt be akarom tölteni a 17-et, már, ha 2012-be lesz ez a Nibihu, v mi a rák, előtte egy estét elöltenék egy jó csajjal😆!
0
0
0
0
FeRR avatar
sztem jótéma..engem mindig is érdekeltek az ilyen "misztikus jelenségek mint a világvége vagy uk vagy ilyesmi!😆
0
0
0
0
Rage avatar
nem meteor jon ide hanem a Nibiru a 13. bolygo elhalad mellettunk es meg csereli az eszaki sarkot a deli sarkkal es az egyensuly felbe szakad es 1000eve kihalt vulkanok kelnek eletre pl balaton...es a Nibiru 3600x nagyobb mint a fold nah es azt teritsek el a NASAsok
0
0
0
0
Ferrari avatar
lol, megesznek majd minket a robotok😃 Skynet életre kell😆😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
vagy egy magja 1%.Halottam olyat, hogy nem a nagy robotoktól kell majd félni hanem a kicsiktől.Úgy szaporodnának hogy közben megennének mindent ami az útjukba kerül.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ja és 800 szoros élsimítással mellett a 20000 magos processzorának csupán egyetlen magja dolgozna kb 10% on 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
kmisi99 írta:
a skynet erdetileg a terminátorban a szuperszámítógép ami öntudatra ébred. Vajon hogy menne rajta a gta IV? 😆😆

2560x1600felbontás mellett minden max és menne vagy 300000fps-el😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
a skynet erdetileg a terminátorban a szuperszámítógép ami öntudatra ébred. Vajon hogy menne rajta a gta IV? 😆😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
már van skynet csak még pénzt lehet vele keresni de kitudja mi lesz később.
0
0
0
0
plakat2 avatar
Skynet, ez olyan ismerős név......
tökmindegy a világ remélem még legalább jó pár millió évig "élni fog", és akor nem lesz baj
0
0
0
0
Atesz222 avatar
ezek a meteoros dolgok nem túl valószinűek mert ott van a NASA meg a sok okos ember... ugyis kitalálnak valamit...a vizet illetve meg ott az óceán..megszűrjük belőle a sót azt kész...atomkatasztrófa...lehetséges... de tudom hogy abba lehet h belehalunk hogy a Skynet öntudatra ébred 😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Azt hittem bonyolult de rájöttem mégse😆
0
0
0
0
pomrum avatar
dave500 írta:
Jóvan szia😆
Mész valahova ?:Ð
0
0
0
0
pomrum avatar
gyenesmartin írta:
Amúgymeg egyre közelebb erünk a tejútrendszer közepéhez.De ehez van még egy pár milliárd év hátra.Lehet, hogy pont abban halunk meg amire nem számítottunk.
Ugyérted a széléhez! Mivel az univerzum tágul a benne lévő elemek is tágulnak és a galaxisok spirális formája a centrifugális erőtöl jön létre ami mint tudjuk mindent a tangelyétől kifelé sodor. De ez a legeslegtávolabbi világvége lehetőség szeintem.
0
0
0
0
Holey avatar
Hát engem nem érdekel, csak ne legyen fájdalmas 😆 Még túl fiatal vagyok...😠
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Amúgymeg egyre közelebb erünk a tejútrendszer közepéhez.De ehez van még egy pár milliárd év hátra.Lehet, hogy pont abban halunk meg amire nem számítottunk.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció