Optikai meghajtók

Szerző: payaa, 2009. June 02., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 128
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Feki1991 avatar
ceni98 írta:
az egyik ismerősnek nem nyílik a dvd írója
pls help fontos nagyon fontos


Vagy a gomb ment el vagy a motor, szal nem sok esély van rá hogy újra kifog nyílni.
0
0
0
0
ceni98 avatar
az egyik ismerősnek nem nyílik a dvd írója
pls help fontos nagyon fontos
0
0
0
0
Zsolt19892 avatar
Helló!

Segitséget szeretnék kérni! Karácsony elött vettem a gépemet kompletten, tehát a dvd iró is uj! Az lenne a problémám hogy amikor megirok egy dvd-t (játékot irtam) ki irja a NERO hogy sikeres, de amikor vissza rakom a dvd-t nem olvassa be, és hibát ir ki! A Deamon tools-ba nem olvassa be a képfájlt, az alcholba se jó! NEC Optiarc DVD RW AD-7241S a dvd irom! Frissitetem a firmware! De igy se jó! TDK és MAXELL dvd-vel probáltam, és mind a kettöt el....a! Olyant birtam csinálni, amit tök nem szabadna csinálnia, hogy ugyan arra a dvd-re ugyan azt 2szer ráirtam, meg még egyszer egy másik dolgot, de erre már nem is irt semmit! Szóval nem jelenitett meg semmit a dvd-n! És mindenki a NEC-et dicséri! Amiota megvan én még jót nem tudok mondani róla! Valaki tud segiteni nekem? Nagyon megköszöném igy elöre is!
0
0
0
0
Rottweiler avatar
új gépet fogok venni és az lenne a kérdésem hogy OEM ODD-t vegyek vagy dobozosat? a gépet nem én rakom össze. mi a különbség a 2 között?
0
0
0
0
jumbo avatar
azért ezt ne vedd készpénznek.ez csak egy vélemény volt
0
0
0
0
Rottweiler avatar
hátjó csak tudod én ezekhez egyáltalán nem értek, muszáj volt megkérdeznem😃😃
0
0
0
0
jumbo avatar
Rottweiler írta:
hello! ne nézzetek hülyének hogy ilyet kérdezek, de nem értek az ODD-khez. tehát ez a dvdíró: SAMSUNG SH-D162D/BEBE kezeli a 8gb-os dvd-ket is?


szerintem a mai világban nem lehet olyant kapni újonnan,ami ne kezelné
0
0
0
0
Rottweiler avatar
hello! ne nézzetek hülyének hogy ilyet kérdezek, de nem értek az ODD-khez. tehát ez a dvdíró: SAMSUNG SH-D162D/BEBE kezeli a 8gb-os dvd-ket is?
0
0
0
0
super88 avatar
az úgy jó lehetett 😆
0
0
0
0
rocka avatar
okok thx mégegszer am lehet az a baja h poros mer 6 hónapja nem írtam vele meg nemis tettem bele dvd-t csak úgy volt 😃
0
0
0
0
Core2 avatar
Próbáld esetleg kitisztítani, ha régi a rom. Többet nem nagyon tudok mondani
0
0
0
0
rocka avatar
Akk hagyom mer nemértek hozzá 😀 mindegy csak addig müködjön mig felteszem win 7-et azt utána beszarhat azt id?vel vezsek másikat... Azért kössz a segítséget😃
0
0
0
0
Core2 avatar
Nehéz tudni a baját. Firmwaret csak akkor frissíts ha értessz hozzá. Nem lehet elmagyarázni...
0
0
0
0
rocka avatar
Másik lemezzel is próbáltam és semmi... firmware-t hogy kell frissiteni?
habár most beismerte de viszont nagyon lassan ir 18x-osan ir meg egy teli dvd-t 50 perc alatt 😕
0
0
0
0
Core2 avatar
Nincs ötletem...talán próbáld más lemezekkel is. Vagy frissíts firmwaret...
De az is lehet, h lehet kivetni.
0
0
0
0
rocka avatar
Aztse tom mir?l beszélsz...de ez h jön ide?^^

Aki tud segitesen pls fenn irtam h mi a baj meghajtómmal pls bki 😃
0
0
0
0
rocka avatar
Hali! Mi a próbléma a meghajtómmal, mert nem ismeri be a dvd-t beveszi meg minden de nem ismeri be és olyan mintha megakarná hajtani de nem megy neki? 😕 Mer ujra akarom tenni a Windowst de ez a sz*r nem simeri be a dvd-t.... vki segitsen pls 😞 LG GSA H55N a meghajtóm
0
0
0
0
payaa avatar
StevStiffler írta:
oks,de na,megkerdezheted volna a Segitseg,kezdo vagyok temaban is😆😆na most mar mind1😆😆😆


Mondom, hogy nem kizárólag az én "problémám" miatt nyitottam, hanem, hogy az optikai meghajtóknak is legyen saját topikja, ha így már érthetőbb 😆 Nehogy már ezen összevesszünk 😜

Megkérnék 1 moderátort, hogy akkor nevezze már át ezt a topikot, arra, hogy Optikai meghajtókról minden 😆
Vagy, ha szerintetek is felesleges, akkor töröljétek a topikot!

Köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
oks,de na,megkerdezheted volna a Segitseg,kezdo vagyok temaban is😆😆na most mar mind1😆😆😆
0
0
0
0
payaa avatar
StevStiffler írta:
most ezert mert kellet kulon temat nyitni,nem ertem,megkerdezheted volna a Segitseg,kezdo vagyok,cimu temanal is(bocs ha roszul irtam a tema nevet)ez tok felesleges tema


Azért nyitottam új topicot, mert nem csak az én "problémámról"szól...hanem azért lett a címe hogy "Optikai meghajtók", szal minden ami ide tartozik 😉
0
0
0
0
no avatar
most ezert mert kellet kulon temat nyitni,nem ertem,megkerdezheted volna a Segitseg,kezdo vagyok,cimu temanal is(bocs ha roszul irtam a tema nevet)ez tok felesleges tema
0
0
0
0
payaa avatar
"Útközben" a "problémám" megoldódott ő lett a kiválasztott:

NEC Sony Optiarc AD-7201S-01 dual layer RAM LightScribe SATA OEM DVD+/-RW
0
0
0
0
payaa avatar
Hi all!

Nos, az lenne a problémám, hogy a jelenlegi DVD íróm LG GSA-4163B "legújabb firmware-el" a Philips 8x +DL kétrétegűt (és az ilyen újabba DL-eket) nem akarja megírni, csak a Verbatimot szeresse, de olyat "pult alól" nemtok szerezni, meg amúgy is már vagy 4-5 éves az író, szal ajánljatok nekem olyan írót légyszíves, ami
belső P-ATA v. S-ATA
lehetőség szerint LightScribe (de ha nem az sem baj)
megeszi a legtöbb lemezt/típust
és az újabb DL-ekkel is elbán
és nem 15-20e forintba kerül, mint a Plextor 😃

Thx!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció