Számítógép-ház

Szerző: payaa, 2009. May 10., téma
Fórum » Asztali PC
Hi all!

Remélem nem rossz helyre raktam és nincs ilyen topik :D

Az a jelenlegi problémám, hogy nemtom, hogy milyen számítógép házam van, mivel sehová nincs írva semmi. Ez engem azért érdekelne, hogy a specifikációt megnézzem, mert ugyanis most készülök felújítani a gépet, teljesen új alaplap,stb.

Most jelenleg egy Socket 478-as Asus P4v8x-mx alaplap van benne, de ennél 1 kicsit nagyobbacska, Gigabyte GA-MA790XT-UD4P alaplap fog belekerülni (legalábbis remélem, hogy belefér)!

Szal hogy tudom meg, hogy belefér-e?

Üdv!
Hozzászólások: 678
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
GAMER2 avatar
mosomedve írta:
Sziasztok. Szeretnék egy 7950 es kártyát venni, csak az a gondom, hogy a jelenlegi házamba(Thermaltake v3 BE) nem fér bele csak max 263 mm hosszú kártya. A kérdésem az, hogy milyen házat tudtok ajánlani ami hasonlóan jól szellőző, igényes, belefér egy 29-30 centis videókártya és hasonló árfekvésű mint a fent említett házam?


Amúgy a 7950 nem éri meg,én ahelyett GTX660 Ti-t vennék😉Sokkal jobb az ár/érték aránya😀-------->"Szerintem"😎
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
mosomedve írta:
Sziasztok. Szeretnék egy 7950 es kártyát venni, csak az a gondom, hogy a jelenlegi házamba(Thermaltake v3 BE) nem fér bele csak max 263 mm hosszú kártya. A kérdésem az, hogy milyen házat tudtok ajánlani ami hasonlóan jól szellőző, igényes, belefér egy 29-30 centis videókártya és hasonló árfekvésű mint a fent említett házam?
Xigmatek Asgard pro
[LINK]
0
0
0
0
mosomedve avatar
Sziasztok. Szeretnék egy 7950 es kártyát venni, csak az a gondom, hogy a jelenlegi házamba(Thermaltake v3 BE) nem fér bele csak max 263 mm hosszú kártya. A kérdésem az, hogy milyen házat tudtok ajánlani ami hasonlóan jól szellőző, igényes, belefér egy 29-30 centis videókártya és hasonló árfekvésű mint a fent említett házam?
0
0
0
0
cseszka avatar
Lekell venni az elejét,meg az oldalát,majd belülröl vagy csavarok rögzitik vagy pedig valami karmok mint az elejét.Nekem is volt ijen házam,és tettem be ventit felülre 2db-t.
[url]http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=10189&sub=usercomp&comp=25572[/url]
0
0
0
0
skindzso avatar
csao

lenne egy kerdesem

http://www.blueberry-eu.com/main.php?action=filter&group=prod&producer=case&subgroup=bcg52

ennek a gephaznak hogyan birnam leveni a tetejet mert oda akarok rakni a ventilatort

kosz a valaszt

mert most vettem uj hazat es nem tudom hogy szedjem le a tetejet pedig valahogy le lehet szedni 😃
0
0
0
0
GAMER2 avatar
cod4ultra írta:
Sziasztok!
Ti milyen házat tudnátok nekem ajánlani?
Olyen kellene, ami jól szellőzik, de nem drága, max 14k! 😀



Thermaltake Commander MS-I, a legjobb ennyiért!
0
0
0
0
cod4ultra avatar
Sziasztok!
Ti milyen házat tudnátok nekem ajánlani?
Olyen kellene, ami jól szellőzik, de nem drága, max 14k! 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

M-Tech NOB09A-BK Blue led + 18cm -vagy- Thermaltake Commander MS-I V4 VN40001W2N ? 😀
0
0
0
0
Qkac01 avatar
Zori86 írta:
Márkáról annyit, hogy nem egy régi márka, gamer házakat terveznek, külföldön már igen nagy névnek számít, de idehaza is eléggé terjed egyre több boltba látom. Csavarmenet szerelés a sima verzióba nincs, de az ablakosba igen és jókat hallottam róla. Nekem sima van így erről nincs tapasztalatom. Kábelmenedzsment nagyon jó, a ház nagyon masszív, mindenhol van benne porszűrű a tápnál kis rezgéscsillapítók. Az általad említett házakhoz képest itt jóval jobb az anyag használat ebből adódóan jóval tartósabb is. Gépeimnél megtudod nézni a házat, de az alábbi linken lévő cikk elolvasását is ajánlom.

[LINK]

Qkac01 írta:
Zori86 írta:
Üdv neked is.

Az általad említett házak közül én egyiket sem ajánlanám, de ha a kettő közül kellene választanom, akkor inkább a 430. MS-I nem egy masszív darab...
Mikor én vettem házat én is ilyen 13-15ezer forint körül nézegettem és sokak szerint ebben az árkategóriában továbbra is Shinobi a legjobb választás. Masszív, jó a szellőzése és egy eléggé letisztult forma, bár sokaknak pont ez nem tetszik benne.
[LINK]

Nem bántam meg, nagyon elégedett vagyok vele ezért is ajánlom és nekem a külseje is bejön. 😀

Qkac01 írta:
Üdv mindenkinek ebben a nagy melegben! 😀

Gépházat szeretnék cserélni,kinéztem kettőt és segítséget szeretnék kérni! Mármint a véleményetekre lennék kíváncsi,ti melyiket választanátok,és miért!
Az egyik ház: [LINK]

a másik ház: [LINK]

Vagy ha tudtok jobb házat(jobb szellőzés,jobb szerelhetőség,jobb kábelmenedzsment) akkor megköszönném ha linkelnétek!

Köszönöm előre is!


Néztem én is ezt a házat,csak nem ismerem a márkát,nincs róla semmi infóm! Tényleg szép kis kuckó,és hasonlót keresek,csak jó hűtéssel ilyet nem találni. Véleményed kérhetném még bővebben! Szerelhetőség,kábelmenedzsment hűtés téren!? Ahogy látom nincs benne csavarmentes szerelési lehetőség. Esetleg erről is tudsz véleményt mondani? Jó e a műanyagos gyors szerelésű megoldás,mármint tartós,lehet rendesen rögziteni vele az alkatrészeket?

Köszönöm a válaszodat!


Köszönöm a választ,segítséget!
egy lépéssel előrébb kerültem a gép választáshoz! :-)
0
0
0
0
Zori86 avatar
Márkáról annyit, hogy nem egy régi márka, gamer házakat terveznek, külföldön már igen nagy névnek számít, de idehaza is eléggé terjed egyre több boltba látom. Csavarmenet szerelés a sima verzióba nincs, de az ablakosba igen és jókat hallottam róla. Nekem sima van így erről nincs tapasztalatom. Kábelmenedzsment nagyon jó, a ház nagyon masszív, mindenhol van benne porszűrű a tápnál kis rezgéscsillapítók. Az általad említett házakhoz képest itt jóval jobb az anyag használat ebből adódóan jóval tartósabb is. Gépeimnél megtudod nézni a házat, de az alábbi linken lévő cikk elolvasását is ajánlom.

[LINK]

Qkac01 írta:
Zori86 írta:
Üdv neked is.

Az általad említett házak közül én egyiket sem ajánlanám, de ha a kettő közül kellene választanom, akkor inkább a 430. MS-I nem egy masszív darab...
Mikor én vettem házat én is ilyen 13-15ezer forint körül nézegettem és sokak szerint ebben az árkategóriában továbbra is Shinobi a legjobb választás. Masszív, jó a szellőzése és egy eléggé letisztult forma, bár sokaknak pont ez nem tetszik benne.
[LINK]

Nem bántam meg, nagyon elégedett vagyok vele ezért is ajánlom és nekem a külseje is bejön. 😀

Qkac01 írta:
Üdv mindenkinek ebben a nagy melegben! 😀

Gépházat szeretnék cserélni,kinéztem kettőt és segítséget szeretnék kérni! Mármint a véleményetekre lennék kíváncsi,ti melyiket választanátok,és miért!
Az egyik ház: [LINK]

a másik ház: [LINK]

Vagy ha tudtok jobb házat(jobb szellőzés,jobb szerelhetőség,jobb kábelmenedzsment) akkor megköszönném ha linkelnétek!

Köszönöm előre is!


Néztem én is ezt a házat,csak nem ismerem a márkát,nincs róla semmi infóm! Tényleg szép kis kuckó,és hasonlót keresek,csak jó hűtéssel ilyet nem találni. Véleményed kérhetném még bővebben! Szerelhetőség,kábelmenedzsment hűtés téren!? Ahogy látom nincs benne csavarmentes szerelési lehetőség. Esetleg erről is tudsz véleményt mondani? Jó e a műanyagos gyors szerelésű megoldás,mármint tartós,lehet rendesen rögziteni vele az alkatrészeket?

Köszönöm a válaszodat!
0
0
0
0
Qkac01 avatar
Zori86 írta:
Üdv neked is.

Az általad említett házak közül én egyiket sem ajánlanám, de ha a kettő közül kellene választanom, akkor inkább a 430. MS-I nem egy masszív darab...
Mikor én vettem házat én is ilyen 13-15ezer forint körül nézegettem és sokak szerint ebben az árkategóriában továbbra is Shinobi a legjobb választás. Masszív, jó a szellőzése és egy eléggé letisztult forma, bár sokaknak pont ez nem tetszik benne.
[LINK]

Nem bántam meg, nagyon elégedett vagyok vele ezért is ajánlom és nekem a külseje is bejön. 😀

Qkac01 írta:
Üdv mindenkinek ebben a nagy melegben! 😀

Gépházat szeretnék cserélni,kinéztem kettőt és segítséget szeretnék kérni! Mármint a véleményetekre lennék kíváncsi,ti melyiket választanátok,és miért!
Az egyik ház: [LINK]

a másik ház: [LINK]

Vagy ha tudtok jobb házat(jobb szellőzés,jobb szerelhetőség,jobb kábelmenedzsment) akkor megköszönném ha linkelnétek!

Köszönöm előre is!


Néztem én is ezt a házat,csak nem ismerem a márkát,nincs róla semmi infóm! Tényleg szép kis kuckó,és hasonlót keresek,csak jó hűtéssel ilyet nem találni. Véleményed kérhetném még bővebben! Szerelhetőség,kábelmenedzsment hűtés téren!? Ahogy látom nincs benne csavarmentes szerelési lehetőség. Esetleg erről is tudsz véleményt mondani? Jó e a műanyagos gyors szerelésű megoldás,mármint tartós,lehet rendesen rögziteni vele az alkatrészeket?

Köszönöm a válaszodat!
0
0
0
0
Zori86 avatar
Üdv neked is.

Az általad említett házak közül én egyiket sem ajánlanám, de ha a kettő közül kellene választanom, akkor inkább a 430. MS-I nem egy masszív darab...
Mikor én vettem házat én is ilyen 13-15ezer forint körül nézegettem és sokak szerint ebben az árkategóriában továbbra is Shinobi a legjobb választás. Masszív, jó a szellőzése és egy eléggé letisztult forma, bár sokaknak pont ez nem tetszik benne.
[LINK]

Nem bántam meg, nagyon elégedett vagyok vele ezért is ajánlom és nekem a külseje is bejön. 😀

Qkac01 írta:
Üdv mindenkinek ebben a nagy melegben! 😀

Gépházat szeretnék cserélni,kinéztem kettőt és segítséget szeretnék kérni! Mármint a véleményetekre lennék kíváncsi,ti melyiket választanátok,és miért!
Az egyik ház: [LINK]

a másik ház: [LINK]

Vagy ha tudtok jobb házat(jobb szellőzés,jobb szerelhetőség,jobb kábelmenedzsment) akkor megköszönném ha linkelnétek!

Köszönöm előre is!
0
0
0
0
Qkac01 avatar
Üdv mindenkinek ebben a nagy melegben! 😀

Gépházat szeretnék cserélni,kinéztem kettőt és segítséget szeretnék kérni! Mármint a véleményetekre lennék kíváncsi,ti melyiket választanátok,és miért!
Az egyik ház: [LINK]

a másik ház: [LINK]

Vagy ha tudtok jobb házat(jobb szellőzés,jobb szerelhetőség,jobb kábelmenedzsment) akkor megköszönném ha linkelnétek!

Köszönöm előre is!
0
0
0
0
no avatar
klz1997 írta:
Hali nem tudjátok melyik az a legújabb coller master ház ami a csendességre lett kifejlesztve? 😃


Purhabból faragj egyet, tegyél bele úszócsapágyas ventiket.😆
0
0
0
0
akos328 avatar
komorszabi írta:
Véleményetek erről a házról??:http://gepigeny.hu/webaruhaz/product.php?id=5317


Nem tűnik rossznak, egyedül az zavar h 1 db 5,25 hely van, tehát 1 db CD/DVD/Blue-ray meghajtó megy be. ha téged ez nem zavar, de mondjuk én mindig próbálok 2-őt berakni, ha esetleg lemezről lemezre írok.
0
0
0
0
klzstar avatar
Hali nem tudjátok melyik az a legújabb coller master ház ami a csendességre lett kifejlesztve? :D
0
0
0
0
komorszabi avatar
Véleményetek erről a házról??:http://gepigeny.hu/webaruhaz/product.php?id=5317
0
0
0
0
no avatar
Köszi a tippet, megpróbálom, bár már ***t, ***et is bejártam, nem tudtak válaszolni, nemrégiben raktam össze egy BOS11A, az már alsós volt, elől hátul 12es, oldalt pedig 2*14es helyek, nem is áll szándékomban beszerelni, de ha lyukas az jó 😃
0
0
0
0
akos328 avatar
hunRoby írta:
M-TECH AC09A-BK háza nincs véletlen valakinek?
Érdekelne a táp elhelyezkedése és a hátsó, oldalsó ventilátor helyek méretei.

Üdv.


http://digi street.hu/hazak/midi/midi-tap-nelkuli/haz-mtech-ac09a-bk-blue-tap-nelkuli (a digi és a street között van egy szóköz)
itt van ilyen ház, én azt mondom innen rendeld, olcsó, és gyorsak, megbízhatóak.
Az oldal jobb oldalán van egy "chat" ahova írhatsz és az eladó ha vonalban van válaszol. Ide írd meg kérdésed. nekem is hasonló házam van, és abból kiindulva 8Cmsek a ventilátor helyek, a táp pedig felső tápos, de ez csak tipp, mondom kérdezd meg az eladókat.
Oldalsó ventilátor helyet hagyd üresen, mert bekavar az egész légáramlásba, menjen az előlapi, meg a hátuljába 1-et aztán kész.
0
0
0
0
no avatar
M-TECH AC09A-BK háza nincs véletlen valakinek?
Érdekelne a táp elhelyezkedése és a hátsó, oldalsó ventilátor helyek méretei.

Üdv.
0
0
0
0
no avatar
Köszőnom majd értesítelek ha hazaértem. =)

edit: megoldottam.
Már müködik.
Köszönöm.
0
0
0
0
xCube avatar
sacpatrik írta:
Most nemtudok.mert.suliba vagyok.Ha hazaértem.elküldöm neked privibe.
A géphàz : 😆L Happy 31B
A gépház elején van az a nagy.


Annak biztosan ilyen nagy négytűs molex csatlakozója van, amit a fenti képen látsz. Azt csak a táp egyik molex csatijára tudod rákötni. A csati felső két éle le van "kerekítve", ezzel jelzi, hogy milyen irányból kell bedugni. Néha elég nagy erő kell hozzá, de nem kell beszarni, bele fog az menni.
0
0
0
0
no avatar
Most nemtudok.mert.suliba vagyok.Ha hazaértem.elküldöm neked privibe.
A géphàz : 😆L Happy 31B
A gépház elején van az a nagy.
0
0
0
0
xCube avatar
sacpatrik írta:
De 1 olyan csatlakozás van a.tápból amire retudom dugni,de nagyon nehezen is alig megy rá. Még valami tipp?


Csinálj már egy képet a ventiről és a csatlakozóról.
0
0
0
0
no avatar
De 1 olyan csatlakozás van a.tápból amire retudom dugni,de nagyon nehezen is alig megy rá. Még valami tipp?
0
0
0
0
cseszka avatar
Nemmindegyik ventit lehet az alaplapra kötni,van ameiket a tápra kell,mint pl ezt:
https://www.9mart.com/9dollar/Budget/EG0607-1-LED-Case-Fan.jpg
0
0
0
0
no avatar
Van a gépházamban egy nagy ventillátor és nem tudom mivel összekötni,mert nincs bele való csatlakozás.
Ami a ventiböl jön ki kábel [2 vezetékˇaz egy fehér IDE-s csatlakozásba megy és csak a PCI Express melletti 2 es csatlakozoval tudnám összdugni,de mivel nem megy vagy csak nagyon nehezen ezért nem is probáltam meg.
Ebben kellene a segítség.
0
0
0
0
roberto888 avatar

Köszi. Pont ilyenre gondoltam.
lenne mégegy kérdésem. nem tudom ti hogy vagytok vele, de az én gépházam szinte vonzza a port. Kb havonta, úgy teleszívja belülről hogy szinte írni lehetne rá olyan vastag lesz rajta a por. Tudtok valami jó megoldást hogy rendesen i tudjam takarítani? (próbáltam már ecsettel, van amihez még így sem férek hozzá, próbáltam sűrített levegős spray-vel, de így sem lesz tökéletes) Aki hasonló gondokkal küzd mint én attól szivesen vennék pár tippet.


Ha negatív légnyomás van a házadban, akkor szokta hamar összeszedni a port. Ez akkor fordul elő, ha gyorsabban fújják ki a ventilátorok a levegőt a házból, mint ahogy az bekerül, pl ha több ventilátor fújja ki a levegőt, mint amennyi befele szívja. Ilyenkor a házon belül alacsonyabb légnyomás lesz, mint a házon kívül, ami arra fog törekedni, hogy kiegyenlítődjön, amit úgy tud elérni, hogy a szellőzésre kialakított nyílásokon ahelyett, hogy kifele haladna a levegő, az befele fog menni, így jut be a por is. Ezt kitudod küszöbölni a bemeneti ventilátorok porszűrésével, valamint azzal, hogy több ventilátort állítasz bemenetre, mint kimenetre. Így magasabb lesz a légnyomás a házban, ami ahhoz, hogy kiegyenlítődjön, ki fogja lökni a túlnyomást a megfelelő nyílásokon.
0
0
0
0
roberto888 avatar
Mindenképp cseréld le nagyobbra.. lehet h most még elég, de ha bővíteni akarsz, akkor kelleni fog egy nagyobb, legalább 400W-os táp, ami megfelelő hatásfokkal működik.
0
0
0
0
vasziliy avatar
Csak azért írtam ide,mert a tápegységekről nincs fórum:-)....nyitni meg nem szerettem volna.

Nekem annyi lenne a kérdésem,hogy a jelenlegi konfignak....elég-e az a 200wattos tápegység ami jelenleg van? Tudom hogy elég kicsi,de eddig nem volt vele gond. Később nagyobbra cserélem.....ha összejön rá a keret :-)
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Feki1991 írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok. Raidmax Tornado házba szerintetek tehető ssd? Néztem a gyártó weboldalát, és ott nem írják hogy lenne 2,5"-os bővítőhely a házban? Esetleg van valamilyen SSD átalakító 3.5" méretűre?


itt van eggy: [url]http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=221&area=en[/url] ebbe akár 2t is tehetsz

Köszi. Pont ilyenre gondoltam.
lenne mégegy kérdésem. nem tudom ti hogy vagytok vele, de az én gépházam szinte vonzza a port. Kb havonta, úgy teleszívja belülről hogy szinte írni lehetne rá olyan vastag lesz rajta a por. Tudtok valami jó megoldást hogy rendesen i tudjam takarítani? (próbáltam már ecsettel, van amihez még így sem férek hozzá, próbáltam sűrített levegős spray-vel, de így sem lesz tökéletes) Aki hasonló gondokkal küzd mint én attól szivesen vennék pár tippet.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
zsolty87 írta:
Sziasztok. Raidmax Tornado házba szerintetek tehető ssd? Néztem a gyártó weboldalát, és ott nem írják hogy lenne 2,5"-os bővítőhely a házban? Esetleg van valamilyen SSD átalakító 3.5" méretűre?


itt van eggy: [url]http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=221&area=en[/url] ebbe akár 2t is tehetsz
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok. Raidmax Tornado házba szerintetek tehető ssd? Néztem a gyártó weboldalát, és ott nem írják hogy lenne 2,5"-os bővítőhely a házban? Esetleg van valamilyen SSD átalakító 3.5" méretűre?
0
0
0
0
tutuadi12 avatar
És akkor milyenbe férne bele ?:S 6-5 ezer forint közötti áron vmi gépházat ha ajánlanál nekem azt megköszönném a kinézet nem olyan fontos de azért ne egy papír doboz legyen 😃
0
0
0
0
Garasos GameR avatar
tutuadi12 írta:
Helló mindenkinek !! Még kezdő vagyok és lenne egy problémám.

Szeretnék egy új gépházat venni amit ki is választottam (AKYGA AK10BK) csak az a baj hogy valahol 173 valahol meg 209 mm szélesnek írják és nekem a 209 es kéne mert egy cooler master hyper 212 plus- om van egy asrock 760gm-gs3- lappal és csak a 209 -esbe férne bele. :S:S

Szerintetek akkor most 209mm vagy 173?? PLS HELLPPP!! (az akyga hivatalos honlapján volt meg minden angol oldalon volt 173 de minden magyar oldalon pl ***, first computer ott 209)

Ha a gyártó oldala szerint 173, akkor annyi kell legyen, egyébként a képek alapján, amiket láttam, szemre sem néz ki többnek (az 5,25-ös meghajtók méretéből következtetve). A Hyper 212+ pedig szinte biztos, hogy nem fér bele, jó magas hűtő (nekem is olyan van).
0
0
0
0
tutuadi12 avatar
Helló mindenkinek !! Még kezdő vagyok és lenne egy problémám.

Szeretnék egy új gépházat venni amit ki is választottam (AKYGA AK10BK) csak az a baj hogy valahol 173 valahol meg 209 mm szélesnek írják és nekem a 209 es kéne mert egy cooler master hyper 212 plus- om van egy asrock 760gm-gs3- lappal és csak a 209 -esbe férne bele. :S:S

Szerintetek akkor most 209mm vagy 173?? PLS HELLPPP!! (az akyga hivatalos honlapján volt meg minden angol oldalon volt 173 de minden magyar oldalon pl ***, first computer ott 209)
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
lapartman997 írta:
Corsair Carbide 500R Black. Jóféle? Vagy HAF 922?


Jó hát a Carbide 500R. Jól szellőző, rengetek ventilátort lehet belerakni (és alapból is vannak benne) Magas, oldalt "tömzsibb" de a levegő így járja át rendesen. Szóval egy korrekt ház, és sztem "jobban" megéri mint a 922.
0
0
0
0
sily avatar
Köszi a válaszokat, amúgy itt néztem :
[LINK]

A 180 lei kb 13000 Ft
0
0
0
0
niteforce avatar
itt van egy kis táblázat a muskhin tápokról
[LINK]
amit ő nézett andyson beles nem tudom az milyen minőségű
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Synda írta:
Ha olyan vagy csak hasonló minőség mint ramban akkor nyugodtan vegye meg !

Egyébként még én sem halottam róla,de biztos jó lehet.😆

Árára kíváncsi lennék.😊 😜


Hát igen, ha olyan jó mint a memória, akkor nyugodt szívvel vegye.
Nem igazán találok itthoni árakat róla, külföldi oldalon találtam, de elég érdekes ár van rajta 😆 )

[LINK]

....WTF?

[LINK]

De ez a reális. (és ez valós lehet)
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
sily írta:
Mushkin MKNPSVT500, 500W
Ez a táp jó volna egy i5 2500K processzor és egy GTX 460 videokártya ellátásához ?

Esetleg később lehet hogy erősebb lesz a videokártya.


jó volna igen. Mondjuk én konkrétan azt sem tudtam, hogy van Mushkin tápegység, de ezt is jó tudni...
(Ajánlanék másikat, de nem tudom milyen a Mushkin mint tápegység, hülyeséget meg nem igen szeretnék mondani.)
0
0
0
0
sily avatar
Mushkin MKNPSVT500, 500W
Ez a táp jó volna egy i5 2500K processzor és egy GTX 460 videokártya ellátásához ?

Esetleg később lehet hogy erősebb lesz a videokártya.
0
0
0
0
maujuri avatar
Én is rászántam magamat a ház cseréjére, bár az előző se volt rossz(Thermaltake Soprano VB1000SNS) sőt, elvileg jobb, márkásabb mint amibe átköltöztettem a gépem. Az új ház egy Sharkoon Tarea típusú gépház, ami pont a szolid, visszafogott kinézetével nyerte el a tetszésemet.
A mostani házak nekem túl csicsásak, így míg meg nem láttam ezt, addig eszembe sem jutott a házcsere. Kicsit féltem mikor megrendeltem, mivel a Sharkoon márkát nem ismerem. Rengeteget olvastam róla, és sok a pozitív visszajelzés a termékről. Azért a félsz megmaradt bennem, hogy milyen minőséget kapok. A ház ára barátságos 12000 HUF volt. Mikor hazahoztam, kicsomagoltam, még jobban megtetszett mint a képek alapján. De igazán akkor lélegeztem fel, mikor kinyitottam a ház oldalát. A fém megmunkálása kíválló, semmi sorja, az élek tompán szépen megmunkáltak. A ház belseje matt fekete, akárcsak a külseje. A szerelhetősége egyszerű. De ami igazán megtetszett még benne az a 'cable management system' tehát az alaplap mögötti részben helyezkedik el a kábelek nagy része, és csak a szükséges helyen jön ki a ház belső részébe. Én nyugodt szívvel ajánlom ezt a házat, akinek tetszik bátran vegye.
Készítettem egy videót róla:

http://www.youtube.com/watch?v=Z0DuvL4o3Mo...mfB7VKre7_6Y%3D

Egyébként a gépem paraméterei:

Asus P5QPRO Motherboard
Intel Core2 Quad Q9650 CPU
MSI N460GTX Cyclone 1GD5/OC
4GB DDR2 1066Mhz Kingmax memory
1GB WD Winchester
Asus optical drive
Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer sound card
Thermaltake 550W power supply
Sharkoon Tarea case
Logitech X-230 Speaker System
Samsung 2233BW Monitor
Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback Racing Wheel PC
Logitech G5 Laser Mouse
Logitech K200 Keyboard
0
0
0
0
Athis18 avatar
almos írta:
Athis18 írta:
közvélemény kutatás.
[LINK]
[url]http://thermaltakeusa.com/Product.aspx?C=1390&ID=1913[/url]

Szerintetek melyik néz ki jobban? 😃


TT V3 jobban néz ki,de arról a kuckóról sok rosszat hallottam,inkább CM Elite 430-at vennék,hasonló árban jobb 😀


Lehet jobban járok, de nem feltétlen kell, hogy plexi legyen az oldala. meg 10e-nél töbebt nem szándékozom rákölteni.

JA meg a másik, lehet nem ide tartozik, de tápegyságböl milyen márkát érdemes venni?
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Athis18 írta:
közvélemény kutatás.
[LINK]
[url]http://thermaltakeusa.com/Product.aspx?C=1390&ID=1913[/url]

Szerintetek melyik néz ki jobban? 😃


bitfenix el jobban jársz 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció