A Windows Vista-ról minden

2009. May 06., téma
Fórum » Szoftver
A-Z-ig a Windows Vista-ról, kérdések, válaszok, stb.
Hozzászólások: 146
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
még 1 kérdésem lenne ha isoban van meg a vista és ha azt kiírom egy dvdre akkor tudom majd bootolni? vagy ha nem h tok boot dvd-t készíteni?
0
0
0
0
dave500 avatar
Az mindegy. Ha olyan vga-d lenne ami full kaka azzal is menne, csak nem lenne AERO!Neked lesz... mert az FX az SM2.0 és DX9.
0
0
0
0
no avatar
és a vidi kari nem lenne gáz neki? :S
0
0
0
0
thug85 avatar
Biztosan menne. Nekem a régi gépem ram és proci tekintetében gyengébb volt de ment rajta.
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek a régi gépemen menne a Vista Ultimate a konfig: Intel Celeron 2.66Ghz proci , Gigabyte GeForce FX5200 128mb/64bit 1.5gb ddr/400mhz ram és 250Gb HDD
0
0
0
0
dave500 avatar
Itt nincs warez!!!
MAX PÜ-ben!
0
0
0
0
zelcsi avatar
nightvision14 írta:
vki tudna segíteni, h honnan tudnék teljes vista ultimatet leszedni ami magyar meg minden?😕 mert megvenni biztos nem fogom mert k..va drága
valamelyik t****nt oldalrol!van fenn egy csomó!
0
0
0
0
no avatar
vki tudna segíteni, h honnan tudnék teljes vista ultimatet leszedni ami magyar meg minden?😕 mert megvenni biztos nem fogom mert k..va drága
0
0
0
0
thug85 avatar
Én is a Windows 7-et ajánlom. Le lehet tölteni a Microsoft honlapról az Ultimate verziót, kapsz hozzá licensz kódot amivel egy évig ingyen használhatod teljes értékűleg, és már van hozzá magyar nyelvi csomag. Igaz, hogy nem végleges, de ezen már minimálisat fognak változtatni. De még így is klasszisokkal jobb a Vistatól. A Vista kikészített a kompatibilitási problémáival, az általam rendszeresen használt programok és játékok majdnem fele nem indult rajta.
0
0
0
0
no avatar
Én még várnék a Win7-el, de ez csak a saját véleményem, kinek ez kinek az 😀 Vista verziókról itt találsz egy leírást, külön-külön: [LINK]
0
0
0
0
dave500 avatar
Én nem szaroznék a helyedben a Vistaval!😀 Windows 7!
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
am ha fel rakom mondjuk a crysis-t a HOME Premium ra akkor tényleg 1gb rammal több kell neki hogy úgy mennyen mint XP-n fullon?
0
0
0
0
dave500 avatar
Semmi baj!😀 Ezért vagyunk!😉
Hát több funkció, extrák(bocs most nemtok pl-t)
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
és mibe jobb bocsi hogy ennyit kérdezősködök
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
de most melyik eszik több memóriát az ultimate vagy a home premium???
0
0
0
0
no avatar
Szerintem az ultimate is tökéletesen megfelel játékra, hisz az az összes Vista keresztezése egy kis plusszal.
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
Cső!
Olvastam egy oldalon hogy ha játékra szeretném használni a Vista-t akkor a Home Premium-t rakjam fel és ne az ultimate-t.
Akkor most melyiket?Mert én játékra szeretném használni!
0
0
0
0
no avatar
Estét!
Nem tudja valaki, hogy az miért lehet, hogy ha UAC ki van kapcsolva mégis mindenre rákérdez?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
hát nálam 6hónapig tartott aztán teljesen összemomlott de még vollt olyan is hogy nem kapcsolt ki vagy be
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
akkor érdemesebb fel tenni a Vistat játékok miadt nem??
0
0
0
0
no avatar
Nálam nem lassabb a Vista (xp-hez képest) és mivel előre betölti a gyakran használt progikat még gyorsabbnak is érzem. Bott illetve kikapcs nálam xp-vel egy szinten van. Na majd meglátjuk 64Bit-el is ezt mondom e 😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem anno nem fogadta el az sp1-et😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Vista lassabb. Ultimate a legjobb(sztem) semmi FPS esés nem lenne. És egyértelműen Win7!
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
Helló!
Arra lennék kiváncsi hogy ha felraknám a Vista Ultimate-t akkor az stabilan menne a gépemen??
Meg hogy ha fel raknám a Vista Ultimate-t és mondjuk játszok a GTA 4 -el mennyivel esne le az FPS kb???
és mennyi előnye van ha Vista val játszok mint XP-vel?Igazából a directX 10 miatt raknám fel és akkor crysis,Assassin's Creed, meg ilyeneket próbálnék ki.
0
0
0
0
no avatar
dave500 írta:...


Köszi a választ, most olvastam valami olyasmit, hogy ezen a vistán elindulnak a régi programok/játékok is, ami alapból nem futna Vistán, erről nem tudsz valamit?
0
0
0
0
dave500 avatar
Komlett rendszer, minden fos ki van véve belőle, és Nvidi-ára van optimalizálva, van ATI(SOHA nem fogom AMD-nek hívni)-ból is ilyen...
0
0
0
0
no avatar
Ez a Windows Vista Gamer Nvidia Edition egy komplett OS vagy csak valami kiegészítő? Tulajdonképpen mire jó vagy miért jó? Előre is köszi
0
0
0
0
Core2 avatar
Jha...mostmár tom. Csak akkor még nem tudtam
0
0
0
0
no avatar
Core2 írta:
jobban örültem volna egy olyan témának, hogy a "Windows 7-ről minden" mert most a 7es kezdett érdekelni

van olyan is nézd csak meg😉
0
0
0
0
neci avatar
innen szedtem le a drivert és nem akarodzik mükődni pedig jó drivert szedtem ezért nem is értem hogy mi lehet a baj
0
0
0
0
neci avatar
sziasztok !egy olyan kérdésem lenne hogy felraktam egy csomó képernyő illesztő progit de nem mükődik megfelelően tehát amikor bejönne az asztal nincs kép csak az egeret látom,a gyári drivert engedte de a többi nem tetszik neki ez mitől lehet?előre is köszönöm a segitséget😀
0
0
0
0
dave500 avatar
De az mert nem müxik😆 Kiderült kell hozzá nv kártya😆
0
0
0
0
Core2 avatar
jobban örültem volna egy olyan témának, hogy a "Windows 7-ről minden" mert most a 7es kezdett érdekelni
0
0
0
0
no avatar
dave hogy hogy nincs vga-d?csak alaplapi?
0
0
0
0
dave500 avatar
Én most teszem fel ezt:
Windows GamerŸ NVIDIA™ Edition 2009 R1 by kpy_here
Nekem szaladgál a Vista P4 3Ghz-en 2GB FC ramon, vga nélkül😆
0
0
0
0
no avatar
mit mondtok elcsoszogna az en gepemen a vista?2,2gh Intel Celeron, 1.2GB Ram,VGA FX5200 128 Mb 64Bit,80Gb HDD?elmenne rajta?😕
0
0
0
0
Bazsa94 avatar
nem kell ennek nagy vas😃 amd 2 ghz.1gb ddr1es ram.és egy 9600😃teljesen stabil - amúgy a többi gépemnél se volt gubanc.amúgy byteVistát használok
0
0
0
0
MoonW avatar
A-Z-ig a Windows Vista-ról, kérdések, válaszok, stb.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció