A Windows Vista-ról minden

2009. May 06., téma
Fórum » Szoftver
A-Z-ig a Windows Vista-ról, kérdések, válaszok, stb.
Hozzászólások: 146
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Dwight Schrute avatar
Jesszus hol van már 2006, pedig olyan mintha csak tegnap lett volna hogy megjelent ez a "csoda" nem csak a rendszer öregedett hanem mi is. 😢
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Valaki használja még 2020-ban is ezt a rendszert ? 😆
0
0
0
0
💬 4
19ati93 avatar
@Arthur Morgan: nagyim, ja az se 😃

bár láttam már rengeteg helyen xp-t is nem is olyan rég, van aki nem nagyon ért hozzá aztán azzal használja a gépet amivel eredetileg "jött" amíg el nem romlik vagy baja lesz stb
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@19ati93: Emlékszem megjelenéskor Vista esetében mindenki arra élvezett, hogy működik az Aero Flip 3D ablakváltó meg az áttetsző üveges megjelenés. 😆😆 Én huzamosabb ideig sose használtam. Egyszerűen mindig valami problémába ütköztem. 😆 Pedig akkoriban egy Q6600-am volt ami nem volt olyan rossz a maga idejében, ha azt nézzük. 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Arthur Morgan: én még pentium 4-el nyomtam a vistat! 😂 😃
0
0
0
0
PC GAMER avatar
@19ati93: Ja,hogy 8éve irtak hozzászólást,milyen népszerü 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Furmann96 írta:
Hellosztok valaki tud mondani vistára játékot a 7 éves lány tesómnak köszönöm!!!😆😀


Ezt nem ide kellet volna írnod! Van egy olyan topik, hogy ajánljatok nekem egy játékot!
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Hellosztok valaki tud mondani vistára játékot a 7 éves lány tesómnak köszönöm!!!😆😀
0
0
0
0
levi27 avatar
Feltettem a Win7/Vista ultimate-ot és nem megy fel az ATi DD. valami ötlet esetleg?
HELP! pls
0
0
0
0
FeRR avatar
azszép mennyiség😲 életbe felnemraknám!😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát jóhogy gyorsabb a a wind 7 neke ma vista elapvól megeszik 2gb ramot
0
0
0
0
FeRR avatar
aszondom válts win7-re!😆 lehetetlen h a vista gyorsabb, ez teljességel kizárt, hiszen minden teszt azt bizonyítja h a vista a leglassabb op.rendszer!😀 win7 utódja ezért 2x jobb, lásd mint Darth Vader és Luke Skywalker!😆DD
0
0
0
0
MMPORG avatar
csátok!

én is vistát használok, különösebb problémám nincs vele csak annyi h folyton kiírja h "Windows can't check for updates" és nem engedi frissíteni a rendszert! Windows Vista Home Premium-om van SP2-es ha ez lényeg. PÜ-ben kérném a válaszokat. THX all
0
0
0
0
zsoltika12 avatar
valaki nem tud windows 7 rtm verzionak aktivalasi kodjat?
0
0
0
0
no avatar
azt hogy tudom beállítani hogyha megnyitok egy mappát vagy valamit, akkor az ilyen animációval nyiljon meg, ne csak igy simán...remélem értitek mire gondolok😃 amugy vista home premium van a gépemen! thanks előre is
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Véletlen kitöröltem a lomtárat akkor most hova került?😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello miért vann az hogy vista alatt a játékok kilépnek
0
0
0
0
no avatar
gibdj írta:
Köszi a választ! Egyik ismerősnél próbáltam feltolni az Office 2007 Pro vagy Enterprise verziót, de egyik se akarja az igazat. Telepítésnél minkettő megáll ugyanott. Nekem meg XP-n meg.


Alapból rajta van az Office 2007! de ha érdekel utána járók jobban mért nem engedi neked mert kompatipil is a Office 2007 már a Vistával!B)😉
0
0
0
0
gibdj avatar
Köszi a választ! Egyik ismerősnél próbáltam feltolni az Office 2007 Pro vagy Enterprise verziót, de egyik se akarja az igazat. Telepítésnél minkettő megáll ugyanott. Nekem meg XP-n meg.
0
0
0
0
no avatar
gibdj írta:
Hello! Kérdésem a következő: van egy gép amin Vista 64bit muzsikál, fel lehet mellé rakni egy 32 bites xp-t?


fel lehet rakni egy másik vinyóra! De a fő szerintem a Vista lesz azal fog indulni bár beálitod Bisoba melyiket mutolja elöbb és akkor azzal az oprendszerel fog menni a gép! de szerintem lefele nem érdemes váltani XP-alatt értemezt!
mi baj van a 64bite-es Vistádal?
0
0
0
0
gibdj avatar
Hello! Kérdésem a következő: van egy gép amin Vista 64bit muzsikál, fel lehet mellé rakni egy 32 bites xp-t?
0
0
0
0
demi3223 avatar
Az adatvégrehajtás az egy nagy g*eciség
0
0
0
0
no avatar
peter555 írta:
nekem rendesen elfutna a vista?


néztem adatlapodnál a gépedet és szerintem sőt simán futtnia kell!B)
0
0
0
0
no avatar
nekem rendesen elfutna a vista?
0
0
0
0
no avatar
Bewy írta:
én a vistának használom a töredezettségmentesítőjét, csak nem rak ki semmilyen képet hogy hogy vannak a fájlok mint xp-nél


nem kell töretezés mentesiteni persze ha szeretnéd akkor te magad is elindithatód! amúgy meg a Vista magának megcsinálja elindicsa a töredezésmentesitést! nem kérdezi meg hogy szeretnéd-e!!!
0
0
0
0
no avatar
Hát itt sokmindenki sokmindent Ír!
nekem több mint 1éves a Vistám ez idő alatt 4külömbözö gép ment át ugyan azon az oprendszeren! most használók Vistát használok Win7! de nekem a Vista jóban tetszik!
egyértelmű hogy ezeknek azért már kell egy kisebb fajta gép!
a Vista gyorsabb mint az XP! és sokal biztonságosabb is én nekem ha valami bajom van vele belasulna akár mi.Amire volt is pl-da akkor telepitö lemez és nem ÚJRATELEPITÉS hanem Javitás! vagy inditom a gépet Csökentet módba!
Én nem bántam meg mikor XP-röl Vitára váltotam teljesen jó oprendszer! Szinek is sokal szebbek a hang is! játékok is szépen futnak rajta!

Összeségébe 10csillagból kap 9-nálam! azért 9 mert hátha lesz olyan oprendszer ami még a Vistánál is jóban tetszik és Ö megkapja a 10csillagot!

Köszönöm a Figyelmet!
0
0
0
0
no avatar
valaki tudna küldeni privátban egy linket ahol normálisan tudom aktiválni a vistát? köszi
0
0
0
0
Bewy avatar
én a vistának használom a töredezettségmentesítőjét, csak nem rak ki semmilyen képet hogy hogy vannak a fájlok mint xp-nél
0
0
0
0
no avatar
szerintetek töltsek le valami töredezettségmentesítő progit, vagy jó a vista-é? az a baj hogy a vista töredezettségmentesítője több mint 2 óráig dolgozik......
melyik program jó ezek közül? köszi
0
0
0
0
no avatar
nem tudjátok hogy az a-squared kémprogramirtó miért áll meg 3%-nál? xp-n rendesen végigment, vistán meg 3%-nál nem is megy tovább....
0
0
0
0
Bewy avatar
Tibi019 írta:
ha felrakok egy játékot, akkor a vista sehova nem rak parancsikont hozzá...start menübe se, asztalra se.....hogy inditsam el vagy hogy oldjam meg ezt?köszi


rakd ki az indítófájlt onnan hova felraktad a játékot
0
0
0
0
no avatar
ha felrakok egy játékot, akkor a vista sehova nem rak parancsikont hozzá...start menübe se, asztalra se.....hogy inditsam el vagy hogy oldjam meg ezt?köszi
0
0
0
0
gibdj avatar
Hát az egyik egy pro embertől van, számtechboltban melózik. A másikat meg én használom, szal mindkettő rendben van. Csak fura hogy két különböző verzió ugyan ott áll le. De elvileg fel kellene mennie nem?
0
0
0
0
Athesz avatar
Esetleg rossz a telepítő...?
0
0
0
0
gibdj avatar
Helló nép! Az elképzelhető hogy a 64 bites Vistára nem megy fel a Office 2007 Pro, és az Enterprise se? Egyik ismerősömnél próbálom felrakni, de mindkét verziónál hibát talál telepítés közben! Köszi!

Ja és mindkettő ugyan ott áll le...
0
0
0
0
Bewy avatar
a vistán alapból fent van a dx10 szóval nem kell felrakni. és szerintem a win 7-en is rajta van
0
0
0
0
Athesz avatar
Akkor érdemes lesz feltenni! 😀
0
0
0
0
Bewy avatar
nem csak az árnyék hanem az egész grafika
0
0
0
0
no avatar
Az árnyék szebb lesz a dx10-től!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az mitől jobb hogy dx 10 jobban mennek a játékok vagy mi vagy jobb lessz a grafika??
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ok akkor kiírom úgy és majd valamikor felrakom😆
0
0
0
0
Athesz avatar
Iso fájlban különben nem olvassa be! Bocsi a késői válaszért! 😞 😶
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Athesz írta:
Nero Expressnél keress olyat hogy Kép,Project,Másolás és ott pedig Lemez CD/DVD-kép vagy Elmentett Projekt!


És iso fájlban írjam ki vagy kicsomagolva???
0
0
0
0
no avatar
valaki tudna adni nekem egy linket ahol normálisan tudom aktiválni a vistát?
köszönöm
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
És iso fájlban írjam ki vagy kicsomagolva???
0
0
0
0
Athesz avatar
Nero Expressnél keress olyat hogy Kép,Project,Másolás és ott pedig Lemez CD/DVD-kép vagy Elmentett Projekt!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello letöltöttem a windows vista 64 bitet iso fájlként és azt kérdezném hogy

Hogy kell kiírni boot dvd vagy adat dvd???

És iso fájlként kell kiírni vagy kicsomagolva???
0
0
0
0
Bewy avatar
de le lehet külön is szedni az sp1-2 őt meg talán benne van a frissítésekbe alapból
0
0
0
0
LagerMaister avatar
Sp2 vannak javitasok benne, es talan gyorsabb is mint a Sp1
0
0
0
0
Athesz avatar
Értem! Azt fogom leszedni az tuti! De az SP1-es v SP2-es?
Mer találtam egy Ultimate-t de nem írta volna... 😞 😶
0
0
0
0
filecsko avatar
igen az ultimata sztem is a legjobb
én is használtam
0
0
0
0
Athesz avatar
Köszi a válaszodat! De még más véleményére is kíváncsi vagyok szal írjatok! 😃 😊
0
0
0
0
LagerMaister avatar
Ultimete a legjobb, abban mindenbol van egy kicsi, Home, Premium meg a tobbi....
0
0
0
0
Athesz avatar
Sziasztok! Régóta XP-t használok és felszeretném rakni rá a Vistát..De melyik a jobb? Ultimate v Home? Mert ha jól olvastam akk ilyen 1 Ghz proci meg 128os kártya meg ilyenek... 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció