Driver kereső és Driver gondok

Szerző: pomrum, 2009. April 30., téma
Fórum » Asztali PC
A témacímben benn van amit tudni kell.
Hozzászólások: 309
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Patrik91 avatar
Memóriához is kell drivert telepíteni ,vagy csak helyezzem bele az 1.ik slotba oszt jóvan?
0
0
0
0
coldwar avatar
heló.valaki tudna segiteni?ujra kellene raknom 1 gépet és nem találom sehol az alaplapjának a driverét. ez a neve:MSI N1996 PM8M-VMS-7104 VER 2.A.ha vki megtudná adni a linket ahonnan le tudom tölteni az jólenne. előre is thx
0
0
0
0
gara66 avatar
full max órajelre húzva 4óra játék után eccer nekem is kockásodott crysisnál, majdnem szétvertem a gépet😂 de akk csak túlmelegedett nekem hálaistennek😉
0
0
0
0
DeathTheKid avatar
ok azt fogom tenni en is ty
0
0
0
0
sisko avatar
DeathTheKid írta:
Sziasztok!
lehet nem ide tartozik de azért leírom hátha tudtuk segíteni.
ma mikor neteztem hirtelen elkezdett vibrálni képernyőmön és ilyen színes nyégyzetek jelentek meg ( gondolom textúra hiba) Ati Radeon HD 4650 -es vidikarim van. próbáltam driver frissítéssel,rendszer visszaállítással és vírusírtásssal de nem segít :S kipróbáltam másik monitoron de azon is ilyen volt. Ha valaki tudna segíteni plz help! előre is köszi

Nekem volt egy ati 9200, egy idő után az "kockásodott" be-illetve vizszintes sorokban kis álló téglalapok voltak.irány szerviz-még garanciás volt-kaptam újat.Állítólag besült a memória a vga-n.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Kmisi99 írta:
Van egy creative Sound Blaster Live SB0220 5.1 es hangkártyám van valami külön driver vagy valami amivel win 7 en megszólaltathatnám? Mintha úgy hallottam volna hogy készültek ilyen driverek csak nem a creative csinálta


keress rá googlen h Daneil K.Ez a csávó csinál régebbi creative hangkarikhoz drivereket.Nekem igaz h xp-m van de tőle van driverom és azóta nem ugrik ki a hang játék közben.Am. nekem SB Audigy 2ZS (7.1) kártyám van.
Ja és lenne kérésem tőled.Ha találsz a kártyádra drivert és működik fajául akkor szólj pls mert egyik ok ez volt h levettem a win7-t mert nekem nem akart szólni az 5.1 :S Majd a választ pm-be küld pls. 😆
0
0
0
0
gara66 avatar
megvan tuningolva a kártya??
lehet csak túlmelegedett
0
0
0
0
DeathTheKid avatar
lehet ki kell cserélni a vieokártyát?:S
eddig sose történt ilyen
0
0
0
0
gara66 avatar
a drivert letörölted aztán újra telepítetted??
0
0
0
0
DeathTheKid avatar
Sziasztok!
lehet nem ide tartozik de azért leírom hátha tudtuk segíteni.
ma mikor neteztem hirtelen elkezdett vibrálni képernyőmön és ilyen színes nyégyzetek jelentek meg ( gondolom textúra hiba) Ati Radeon HD 4650 -es vidikarim van. próbáltam driver frissítéssel,rendszer visszaállítással és vírusírtásssal de nem segít :S kipróbáltam másik monitoron de azon is ilyen volt. Ha valaki tudna segíteni plz help! előre is köszi
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
...ha a gyarto oldalan nincsen, mivel maszek-driver, akkor csak a google segithet +talizni, + a forumok bongeszes....nalam 1 regi laptophoz kellett keresni anno, ATi-VGA-hoz, 1 havernak. ( mert Vista-val adtak neki, viszont XP-t akart a laptopjara ertheto okokbol, a laptophoz viszont csak Vista-driver-eket adtak neki )😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Van egy creative Sound Blaster Live SB0220 5.1 es hangkártyám van valami külön driver vagy valami amivel win 7 en megszólaltathatnám? Mintha úgy hallottam volna hogy készültek ilyen driverek csak nem a creative csinálta
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
OKSA, orulok h sikerult megoldani Jtrlvksz ! 😀

Szecskkaa, valszeg 2 dolog is okozhatja, ill. ez a 2 dolog a legvaloszinubb:

1. Rossz driver-t telepitettel, pl. nem mind1, h 32, v. 64-bites, h XP, v. Vista/W7- driver-t raksz fel. A laptopok meg alt.ban meg erzekenyebbek es csak a gyarto altal ajanlott driver-eket szabad telepiteni. 😉

2. Lehet, h rossz a VGA-ad, esetleg a hutessel van gond, talan poros a masina....latatlanban ennyit tudok hirtelen mondani.
0
0
0
0
CheatWorld avatar
NAGY HEEELP!
Van 3 Realtek PCI hálózati kártyám, az egyik ebben a P1-esben van, de az OvisLink driver van alapban. A másik kettő csak egyforma "RTL810X/RTL8130/ RTL8139(A/B/C/D) PCI Series Drivers" van telepítve, de a PII-es gépben mind3 kimutatja hogy "Nincs kapcsolat vagy korlátozott", még ezzel az OvisLinkkel is, USB sajnos neki nem jutott külön, ezért csak floppy van abban is. Google-ban olvasgattam ilyeneket de nem igen tudtam velük kezdeni. Szal ha vki tud ebben segíteni akkor megköszönném, vagy PÜ-ben írjon hosszan ha csak úgy tudna 😀
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Megoldódott, az eredeti driver install cd-vel és a Windows 7-el összehoztam, bár magátol a CD nem akarta telepíteni, de a Win7-el betallóztam neki a driver filekat az meg felrakta =) Szal minden jó, köszi hedzsooo
0
0
0
0
szecskkaa avatar
cső
nekem most a 7600gs emen az 196.21 es driver van fent de mióta feltettem az óra nem számol esténént
valamint az előző driver (196...)ot miután felraktam fekete képernyő fogadott(betöltötte a windows de ahogy megjelent a tálca fekete képernyő)
nem tudjátok esetleg hogy ezek miért lehetnek?
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Helloh! Próbálkoztam vele, de nincs visszaállítási pont( pedig csináltam már). Na mind1. Am használtam jah, és most meg telepíteni akarom a Catalystet és kiírja hogy Észlelő illesztőprogram betöltése sikertelen. Help pls!!!
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
jtrlvksz írta:
Hello! Leszedtem egy Driver Checker progit ami elvileg lehúzza az újabb drivereket, de az a gond, h miután ujrainditottam fekete képernyő..., safe modba tom csak inditani, a drivert meg nem engedi újrarakni mert vmiért azt írja nem érhető el a driver. Help kéne, ilyennel még nem találkoztam, nem vok gépzseni se, nem tom mit tegyek.



Most akkor picit pontosabban,,,MILYEN DRIVER-t nem enged visszarakni ???

Felraktad a progit, addig vilagos...utana nem ment a windows ? Vagy hasznaltad is a progit, leszedtel, toroltel vele vmilyen driver-t a rendszeredrol ???

Probalkozz a rendszer-visszaallitasi-ponttal, az tobbnyire bevalik ilyenkor !!! 😉

( A START-menuben, a kellekek kozt, a rendszer-eszkozoknel talizod a rendszer-visszaallitasi lehetoseget. 😉 )

Na, majd irj, h mi a helyzet, Sok Szerencset hozza ! 😉
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Hello! Leszedtem egy Driver Checker progit ami elvileg lehúzza az újabb drivereket, de az a gond, h miután ujrainditottam fekete képernyő..., safe modba tom csak inditani, a drivert meg nem engedi újrarakni mert vmiért azt írja nem érhető el a driver. Help kéne, ilyennel még nem találkoztam, nem vok gépzseni se, nem tom mit tegyek.
0
0
0
0
Rolee002 avatar
vki nem tudja hogy lehet megoldani azt a problémát hogy a 7600 gt-m a saját hozzá adott driver-jét nem akarja felrakni és folyton elcseszi a gépet!
ha tucc PÜ ben ird le
0
0
0
0
BiGame avatar
csá, bocs h ide írom, de máshova nem igen tom, a Batman Arkham Asylum physx-e kéne, ami ahhoz van, mert nem indul a physx miatt!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
samdav írta:
nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét.


Sikerült letöltened és feltelepítened? 😀
0
0
0
0
samdav avatar
nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
samdav írta:
sziasztok!
ethernet vezérlőhöz kéne nekem driver, csak nemtom milyen
mit kell ahhoz megnézni, alaplap típusát vagy mit?


Itt a link az Ethernet/LAN driverodhoz [url]http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Driver_Model.aspx?ProductID=2358&ost=xp#anchor_os[/url] a 8.6.11.0-át húzd! 😉..ám sztem upgradelhatsz mindent! 😀
0
0
0
0
sagesz93 avatar
samdav írta:
sziasztok!
ethernet vezérlőhöz kéne nekem driver, csak nemtom milyen
mit kell ahhoz megnézni, alaplap típusát vagy mit?

Igen, az alaplapod megnézed, neten biztos van oldala, és ott driverek, ott biztos találsz.
0
0
0
0
samdav avatar
sziasztok!
ethernet vezérlőhöz kéne nekem driver, csak nemtom milyen
mit kell ahhoz megnézni, alaplap típusát vagy mit?
0
0
0
0
Garadex avatar
Köszi a 9.2-es kell mer a 9.5-t nem engedi telepíteni
0
0
0
0
thug85 avatar
De ha mégis a 9.2-es kell, akkor itt van:[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Itt 1 link a 9.5-ösről ami jobb a 9.2-estől![LINK]
0
0
0
0
Garadex avatar
Egy linket kérhetek ahonnan le tudom szedni a Catalyst 9.2-t?
0
0
0
0
no avatar
elállítottam a realtekbe a csúszkákat:S és nem tudom belőni olyanra amilyen volt és tök torz a hang:S nincs benne valami vissza állítás alap beállításokra funkció?

újra telepítés megoldotta a problémát😀
0
0
0
0
no avatar
Nagyon szépen köszönöm!!!Sikerült😉
0
0
0
0
Herman avatar
Magadtól kérdezed😆😆
0
0
0
0
no avatar
Hát jó de már nagyon sok drivert kipróbáltam és csak egy 93.?? és a 163.?? ezek mennek csak.
0
0
0
0
Herman avatar
Télleg próbálkozzál és majdcsak jó lesz.
0
0
0
0
pomrum avatar
Mint mondtam válogat, lehet hogy egy másik alverzió volt. Ha van rá időd próbálgasd végig hogy melyik jó.
0
0
0
0
no avatar
És az mért van akitől vettem annak mentek az új driverek rajta neki egy Core 2 dou 8400 2 gb ram + ez a vga és vitte a 182,5-ös drivert.
0
0
0
0
pomrum avatar
Akkor driver inkompatibilitáció van jelen vagyis, használd hozzá azokat a a drivereket amik jól mennek. A 7-es széria egy kicsit válogatós az újabb driverekböl.
0
0
0
0
no avatar
Segítsen valaki van egy másik gépem amd athlon xp 2000+ 1gb ram egy geforce 7300gt-vel és mikor felrakom a legújabb drivert a vga-ra pl 182,5 akkor minden játékban csikok vannak még az alapjátékokban is mért van ez és csak a 163.??-es driverekkel megy csak rendesen.😞
0
0
0
0
pomrum avatar
Mindegy itt van vistához és xp-hez is.
XP : [LINK]
Vista :[LINK]
Mindkét esetben el kell fogadni a licenszjogot akkor tudod letölteni, remélem segítettem.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok Srácok!

Nekem egy 8500Gt 512-es karihoz kéne a legújabb driver!Nem tudnátok egy linket küldeni mert múltkor letöltöttem egyet de megszívtam vele mert nem volt jó hozzá:S Segítsetek légyszi!Köszi😀
0
0
0
0
tomtiraz avatar
oké sikerült,köszönöm.jé ez mutatja a venti fordulatát is %-ban!mégegyszer kösz
0
0
0
0
Herman avatar
Startmenü-->Vezérlőpult-->rogramok telepitése és Törlése és Ati Catalyst,Ati Display Driver és a Registert ha van(elméletileg egymás alatt van mind a 3).utána ha megvannak ezek jöhet a 9.4-es telepitése.
0
0
0
0
tomtiraz avatar
Szóval sajátgép, programok eltávolítása és ott melyiket kell,mert van ott sok minden atis:avivo,catalyst ,display driver,hydravision,melyiket?sorry a tudatlanságomért
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció