Driver kereső és Driver gondok

Szerző: pomrum, 2009. April 30., téma
Fórum » Asztali PC
A témacímben benn van amit tudni kell.
Hozzászólások: 309
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bybeni avatar
reszler112233
hát ezaz... régebbi driverek egy fokkal jobban mennek...
asztali gtx 570-el is ugyanez előjött, legfrissebbel előjönnek a brutális FPS droppok
visszarakok egy régebbit 😉
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Nekem jelenleg még 375.70-el megy az 1060. Nem is tervezem leváltani egy ideig.
0
0
0
0
bybeni avatar
Csak nekem akadt problémám a jelenlegi friss GeForce driverrel?
378.49 ami most friss, játékokban (Bf 3, Far Cry 3, Crysis 2-3) kegyetlen fps droppok, durván megzuhan sokszor az fps...
Korábbi 376.09 és 375.95 driverekkel szép, helyenként 55-60 fps megvolt, most kb örülök ha megvan a 30-35 😕
0
0
0
0
no avatar
Nekem nemrég volt 8.1-em az előtt még a nagyon kezdetleges win 10 volt, jó volt az is mert magának megtalálta a netet ami király dolog (LAN). De mégis vissza mentem 8.1-re stabilitás miatt... na de nem is ez a lényeg, 8.1-en nekem a gép egyik pillanatról a másikra úgy eldobta a net kapcsolatot, hogy a drivert se akarta már utána elfogadni, olyan hiba üzenetet dobott, hogy az alaplapom nem rendelkezik net vezérlővel, vagy valami ilyesmi. Aztán most ismét win 10 és minden jó.
0
0
0
0
bybeni avatar
Bukta páromnak ugyanilyen laposa van, szedd le a gyári drivereket, nemrég toltam fel én is win 10-et, eddig hibátlan
innen: http://support.lenovo.com/hu/hu/products/Laptops-and-netbooks/Lenovo-G-Series-laptops/Lenovo-G575-Notebook?tabName=Downloads&linkTrack=Mast:SubNav:Support😃rivers%20and%20Software|Drivers%20and%20Software

U.I.: miért nem illeszti be linkként... 😕
0
0
0
0
Bukta avatar
Köszönöm, holnap ránézek.
0
0
0
0
Puffin avatar
Nézd meg Aida64-el milyen a Wifi adapter a laposban, arra keress rá googléban!
0
0
0
0
Bukta avatar
Sziasztok. Tesómnak van egy lenovo g575 (amd-s) laptopja és nem lehet vele wifi-t fogni. Ma raktam fel neki a win10-et (32-bit), mert mondta hogy rakjam fel és eddig win7 (32-bit) volt fent neki. Kihúztam a gépemből a netkábelt majd bedugtam a ő laptopjába és elkezdett frissíteni minden szart és köztük volt a vga driver, webcam és minden olyan ami a laptophoz kell de a wifi az nem. Letöltöttem több ilyen driver telepítőt de egyiket sem akarja telepíteni. A driver cd-je meg már tiszta karc és nem olvassa be a meghajtó. Tudna esetleg ebben segíteni valaki? Hogy honnan töltsük le vagy honnan szerezzük meg?

Vagy esetleg a vezérlőpultban kell valamit csinálni? Mert én ott is keresgéltem de semmit nem találtam.

Ja és nem a router rossz mert a telefonommal rá tudok csatlakozni.
0
0
0
0
djsiegfried avatar
Én a Driver Reviver-t szoktam használni.
0
0
0
0
Payphoner avatar
hello 😀

Mással is elő fordult már h képtelen intel drivert frissíteni? Nekem egyszerűen nem engedi a windows 10. Letölti, kicsomagolja és aztán mindig valami hibát ír ki, hogy nincs bejegyezve a windowsba vagy h nem kompalibis amikor intel driver updaterrel töltöm le. Tippek?
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Piero : milyen segítő kész vagy
0
0
0
0
no avatar
Ugye van az az új felület ebben a crimson driverben, hogy amd settings, erre a névre hallgat. Na ezzel az a problémám, hogy mielőtt újratettem a windowst, ezt megtaláltam az asztalon, a jobb klikkel legördülő cuccosban, most telepítgetem összevissza, az istenért nem akarja behozni, a catalyst control center marad fent,
és így nemtudom behozni sehogy sem, és át akarom állítani a kártyám módját teljesítményre, mert most egyénin van.

Ja, és eddig a rejtett ikonokban is megtaláltam régebben, meg driver telepítésekor több dolgot kirakott, amd settings kipipálható dolgokat, most csak a illesztőprogit teszi fel.

Ha valaki tud segíteni, annak nagyon hálás leszek. 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
gery0913: azt a kártyát dobd ki a **csába... 😆
0
0
0
0
MariusHuN avatar
sziasztok Amd videokártyához hogyan lehet hozzá adni játékot mert nem tudom hogyan kell

de nekem nincs is lehetőségem a a controll center ben valaki segítsen

Asus Radeon R7 240 4 GB dd3 128 bit


Köszönöm
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Na szép... de én nem vagyok ilyen konzervatív :V
0
0
0
0
Bronson avatar
Spoiler!
Hagyd fent, a retro most a menő 😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hello!
Feltettem a legújabb (361.75-ös) nVidia drivert és azóta nem lehet Aero témát beállítani? Tudja valaki hogy mitől, és hogyan lehetne megoldani? Ha visszarakom korábbi verzióra megint működik, csak hát örülnék ha a legújabb lenne fenn.
https://www.kepfeltoltes.hu/160203/1058985308N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
cseszka avatar
Itt nézd meg: [LINK]
vagy itt: [LINK]
0
0
0
0
Gabor A pek avatar
Szia mindenki ehhez a laptop -hoz keresek drivert Asus X53S , de a sima S verzióhoz egyszerűen nem találok. Ebben kérnék segítséget merre lehet ezt megtalálni ? Köszönöm
0
0
0
0
Sznoka avatar
Sikerült... Kiderült, hogy vírus, méghozzá valami malware. Ctfhost.exe volt, úgy találtam rá, hogy tulajdonképpen a procimat is és mindent csendben terhelt a háttérben, így kimutatta a feladatkezelő. Köszi azért a segítséget! 😀
0
0
0
0
Sznoka avatar
Köszönöm a segitseget, megprobalkozom vele 😀 a drivert már egyszer letoroltem, majd ujra raktam, de megprobalom ujra, kicsit kaskepp szerintem. Köszi mégegyszer!
0
0
0
0
Sznoka avatar
Sziasztok! Nekem lenne egy nagyon nagy problémám, szeretnem kerni segitsegeteket, hátha sikerul fixálni a dolgot... Vagy egy Asus Strix GTX960 DCOC-m, 4gb-os, azonban alap felahsznalas mellett, ha nem megy semmi progi, akkor is 100% a kihasznaltsaga. Gep ujrainditasat kovetoen egy ideig jó, majd a gép alapjaraton valo futasa utan egy 10 perccel felugrik magatol a GPU-m kihasznaltsaga. Neztem már kulon GPU task manangert, az sem mutatja meg mi terheli le, teljesen tanacstalan vagyok... Driverproblema lehet, vagy valami más? Köszi előre is...
0
0
0
0
Ruvock avatar
ok köszi! semmi kedvem nem lesz majd újrahúzni.
0
0
0
0
Bronson avatar
le kell törölni az alaplapi drivert és utána feltenni a dedikált vga drivert. ennyi.
0
0
0
0
Ruvock avatar
sziasztok!
venni fogok egy gtx750ti phoc kártyát és a kérdésem az lenne hogy újra kell e rakni a rendszert vagy elég csak az alaplapi drivert letörölni? köszi előre is.
0
0
0
0
no avatar
nincsnickem ted fel a legújabb drivet . ómega 14-12-est. nagyon jó. nekem is HD7770 van.
0
0
0
0
sudosu avatar
zoleee98:
Próbáltad már vezérlőpultból is megnyitni? Lehet valami okból adódóan az értesítési ikonról nem tudod elérni!
Ha onnan nem sikerül elindítani, érdemes lenne egy tiszta telepítést végrehajtanod, csak annyi hogy az NVIDIA Driver telepítőben benyomod a "Clean Install" jelölőnégyzetet!
Viszont ha módosítottál a beállításokon, akkor ezeket tiszta telepítés után újra meg kell tenned!
0
0
0
0
zoleee98 avatar
hello
ha lefrissitem a drivert(Nvidia) akkor az új frissitéssel nemtudom megnyitni az Nvidia Vezérlőpultot. Valika tudja mi a probléma?
0
0
0
0
no avatar
win7 64bit omega 14.12. a legújabb 2014-12-09.nem béta és nagyon jó.
0
0
0
0
Bronson avatar
van 64bites win7 driver ahhoz a kártyához...

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Vettem egy 8800 GT-t, melyik drivert szedjem le ha 64 bites windowsom van?

Drivers
Windows XP
Driver: GeForce Release 181
Version: 181.22 WHQL
Release Date: January 22, 2009

Windows Vista 32-bit
Driver: GeForce Release 181
Version: 181.22 WHQL
Release Date: January 22, 2009
0
0
0
0
alexmcleod avatar
hol tudom megnézni hogy milyen ram van a gépemben erre van valami program ??mert nem tudom hogy kingmax van a gépemben vagy kingston.Most adnám el az egyik 2 GB ramomat egy 4 GB-ra 400 ft ráfizetéssel ez megéri a Ram amit vennék az Kingmax
0
0
0
0
nincsnickem avatar
Áh, inkább nem próbálkozok. Visszaraktam a 14.4-et, az stabil legalább. Majd ha kijön valami új ismét, megpróbálkozok azzal. De az tuti hogy driver frissítés előtt végignyálazom az összes oldalt.Kössz hogy írtál.
0
0
0
0
Puffin avatar
próbáld meg a 14.9.1-et. Ha nem javul akkor tedd vissza a régit
0
0
0
0
nincsnickem avatar
Sracok valaki help! Leszedtem ma a 14.9-es AMD drivert, egy HD7770 VGA-hoz.
Semmi gondom nincs vele csak annyi hogy FPS csokkenest tapasztaltam a jatekoknal....Szerintetek felrakjam a beta 14.9.1-et, vagy visszarakjam a stabil 14.4-et? Koszi annak aki ir! 😀
0
0
0
0
Demmer avatar
winrar: Ez a 14.9 whql driver javítássa mert ott voltak ilyen gondok.De 14.9 whql drivernél is csinálja ezt több gép újra telepítésnél is fennál a dolog csak az alap expot birja a gép!
0
0
0
0
winrar avatar
Demmer: Ne használj beta drivert, ilyen egyszerű.
0
0
0
0
SCoreblack avatar
Ha ezt nem írod ide, akkor nem is tudom hogy ez a gondom,ennyire szarok lennének?
Ez már egy vicc.
Nekem is feltűntek ezek a fagyások a böngészőmben és vírusra gondoltam...Mondtam is még régebben valakinek, ha ilyen van akkor az előzőt tegye vissza.
Overdrive-val szeretném nézni a hőt erre újraindul stabilitás teszt alatt.
Ha nincsen ovdrv-akkor nem.Tehát akkor az is egy kalap piszok...
0
0
0
0
Demmer avatar
Ahogy felteszem a 14.9.1 beta drivert a BŐNGÉSZŐK fagyni kezdenek kékhalál,fekete képernyő stb.PL google chrome,opera.mozzila stb.

CSAK az internet Explorer működik hibátlanul most mitévő legyek?
0
0
0
0
Skycloud avatar
A béta nem véletlenül béta, lehet a legfrissebb megoldások vannak benne, de nem biztos hogy jól mükszik minden konfigon. Ezeket azért adják ki béta-ként. Ha majd kiderült hogy jó az a megoldás amit ott használltak, akkor berakják az eredeti driverbe. Tehát magyarul a béta egy teszt verzió.
0
0
0
0
Demmer avatar
Piero86:Utána olvastam és amd hivatalos oldalán írták hogy az ügyön rajta vannak hamarosan javítják 😀

itt a cikk.
[LINK]

Akkor szerintem sok embernek ez a gondja 14.9 driverel.
0
0
0
0
Puffin avatar
Nekem is ilyen problémáim vannak a 14.9-el. A 14.7 megy rendesen.
0
0
0
0
Demmer avatar
Miért dobál fekete képernyőket ahogy feltelepítem a 14.9 whql drivert?
Windows 8.1 64bit a rendszerem Már többször is újra telepítettem ahogy felkerül bőngésző fagyások mindent csinál a driver.Ahogy feltelepítem a 14.4whql drivert minden megszűnik és már jó.
Mi csinálja ezt?Nagyon szükségem lenne a 14.9whql driverel jobban mennének a játékok pl watch dogs stb.
Régi 7970 kártyámmal is ez volt szimplán csak az amd driverek ilyenek nvidia kártyákkal nincs driver gond mit kéne állítsak ?
0
0
0
0
SCoreblack avatar
Mert ha megnézel egy nem béta drivert láthatod a dátumán is pl hogy az mikori, a béta tartalmazza a legfrissebb megoldásokat,ez tényleg így van olvastam róla valahol valami oldalon.Bétákat 1 vagy 2 havonta változtatják, ha jól vettem észre.

Nagyban befolyásolják a számítógép működését.
Ha nincsen fent nekem vga driver akkor 100%-on fut a venti....gondolom ezt másik irányba is tudják befolyásolni.
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Demmer
A megoldás szerintem az hogy ne használj béta drivert. Én sosem telepítettem olyat, mégis amennyire kell és a konfig bírja, futnak a játékok gond nélkül.

beta driverekel biztosan jobban mennének a játékok mert ara optimizálnak


Ezt csak én nem értem miért volna így?
0
0
0
0
SCoreblack avatar
Szia szerintem egy olyan driverrel ami előtte volt fent,sajnos ezek ilyenek.
Ha visszaraktad akkor nem csinálja a kék halált igaz?
Néha van olyan szerencsétlen helyzet, hogy nem is engedi visszarakni,van amikor csökkentett módban be tudsz lépni.
Melyik gépről van szó?
0
0
0
0
Demmer avatar
Hogy oldjam meg hogy amd beta driverek ne kékhalálozanak, fekete képernyő stb?

14.7beta driverel kékhalál,fagyás minden egyebek.

Csak a whql driverekkel nincs gond de viszont a beta driverekel biztosan jobban mennének a játékok mert ara optimizálnak
0
0
0
0
SCoreblack avatar
Szerintem folytasd ha arról az oldalról szedted le,ill legyen meg a régi ha nem lenne jó.
0
0
0
0
no avatar
helló. akartam volna frissíteni a videokártya illesztőprogramját. leszedtem az Amd oldaláról. elkezdem telepíteni. minden jól megy, kijön egy ablak és ezt írja: a következő szoftver telepíti ehhez a hardvereszközhöz:
ATI Radeon 9600/X1050
Ez a szoftver nem ment át a Windows Logo tesztelésen, amely a Windows XP-vel való kompatibilitást vizsgálja.
Ha folytatja a szoftver telepítését, veszélyeztetheti vagy megingathatja a rendszer stabilitását. A Microsoft azt ajánlja, hogy állítsa most le a telepítést, és lépjen kapcsolatba a szoftver szállítójával olyan szoftverért, amely sikeresen átment a Windows Logo tesztelésén. Most akkor folytassam vagy valami más megoldás van rá?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció