Driver kereső és Driver gondok

Szerző: pomrum, 2009. April 30., téma
Fórum » Asztali PC
A témacímben benn van amit tudni kell.
Hozzászólások: 309
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
The Assassin avatar
Hello!Nekem a monitor driverrel lenne baj Plug and Play kell hozzá ami alapbol benne van a Windowsba de nem fogadja azt el!Mi leeht a megoldás?
0
0
0
0
Manyik75 avatar
dominici írta:
ehhez van driver: Asus a8v deluxe nagyon fontos lenne PLS HELP!!!!



http://usa.asus.com/Product.aspx?P_ID=Yw0JOuUibSPSWxMo


Es a download-nál válazd ki az oprendszert és ot hogy mit akarsz (hang,video, chipset)
0
0
0
0
twoKgames avatar
THX csak már bevok szarva nehogy töknkretegyem a gépet 😃
0
0
0
0
Cooley avatar
Letörlöd, [url=http://downloads.guru3d.com/Guru3D---Driver-Sweeper-(Setup)_d1655.html#download]Driver Sweeper[/url]-rel eltakarítok a maradékot, újraindítod a gépet, felrakod a legújabbat, újraindítod, és kész. 😀
0
0
0
0
twoKgames avatar
sziasztok!
a gépem rosszabbul teljesít a megszokottnál, szerintem ez a driver miatt van, mert már össze-vissza feltelepítettem mindenféle drivert...
geforce 6600-am van, de a SWAT 4 se megy pedig régen ment...
most az Nvidia Drivers 1,2 Gb-ot foglal a programok telepítése és törlése program szerint...
zöld nyíl felfelé mutat és alatta egy meghajtó van!
azt szeretném tudni hogyha letörlöm ezt és utána felrakok 1 drivert akkor az úgy jó lesz???
és 1-ből feltelepítsem az új drivert vagy az újraindítás után?
0
0
0
0
dominici avatar
ehhez van driver: Asus a8v deluxe nagyon fontos lenne PLS HELP!!!!
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Helo! Nyomda bajom van, egyik napról a másikra nem nyomtat a nyomda... scan, fénymásolás megy... Illesztőprogi újratelepítva, legújabb, régebbivel is kipróbálva, egyik se megy, csak erre tudok gyanakodni, a nyomtató illesztőprogramára, mivel a scan megy, tehát eljutnak a géphez a cuccok...Nem tudom mennyire befolyásolja, lehet hogy van hozzá köze: A Windows ISATAP Adapter 1 és 2-re + Teredo alagútkezelő adapter-nél illesztőprogram hibát észlel

Windows 7 Ultimate 32Bit
Epson Stylus SX105
0
0
0
0
dominici avatar
nEKEM EZ A DRIVER KÉNE NAGYON:ASUS a7n8x-x HA VALAKI TUDJA A LINKET ELKULDHETNÉ
0
0
0
0
victim017 avatar
bbazs96 írta:
Milyen játék? told föl a grafot maxra, és ha megszűnik a jelenség, akkor mázlid van, vagy ha lehet látótávot állítani akkor meg mégnagyobb mázlid 😃


teljesen maxon van a grafika 70 állandó FPS-el 😃 a látótávot nemlehet állítani 😞
0
0
0
0
no avatar
Milyen játék? told föl a grafot maxra, és ha megszűnik a jelenség, akkor mázlid van, vagy ha lehet látótávot állítani akkor meg mégnagyobb mázlid 😃
0
0
0
0
victim017 avatar
gibdj írta:
Vagy a látótávolságon (ha van olyan opció). De lehet hogy csak régi a játék. Ha nem akkor driver.


Call of Juarez-nél és a Bad company 2-nél tapasztaltam ezt,driverből 257.21 van fent szval nem régi,tudom hogy van újjab de szerintem nem ez a baj. szerintetek micsináljak?
0
0
0
0
gibdj avatar
Vagy a látótávolságon (ha van olyan opció). De lehet hogy csak régi a játék. Ha nem akkor driver.
0
0
0
0
danhey avatar
victim017 írta:
Sziasztok,azlenne a gondom hogy ha játszom a tárgyak később jelennek meg,pl. ha megyek hirtelen előjönnek a bokrok,árnyék stb. ha meg visszafelé megyek akkor eltünnek,driver gond lehet szerintetek?

Elképzelhető. Kapj le egy új driver-t. De lehet, hogy csak a textúrán kellene állítani. (de az új driverből baj nem lehet)
0
0
0
0
victim017 avatar
Sziasztok,azlenne a gondom hogy ha játszom a tárgyak később jelennek meg,pl. ha megyek hirtelen előjönnek a bokrok,árnyék stb. ha meg visszafelé megyek akkor eltünnek,driver gond lehet szerintetek?
0
0
0
0
twoKgames avatar
hála darthroni-nak drivert frissítettem és rájöttem hogy azért volt sokkal gyengébb a gépem teljesítménye mert új drivert tettem rá én most 163-as verziót telepepítettem és ezzel elég jól mennek a játékok, nem mondom hogy tökéletesen, mert régen még jobban mentek, de ezzel már elégedett vagyok!
szerintetek ha még régebbit raknék fel akkor az még több fps-t kihozna a gépemből?
0
0
0
0
DarthRoni avatar
hát ez mindenkinél máshogy lehet, pl. nekem a legújabb driver 4-5 fps mínuszt eredményezett, de már megoldottam a gondot, szal mind1
0
0
0
0
twoKgames avatar
mi az a driver? 😶
vagyis én úgy tudtam h mindig a legújabb a legjobb nem?
rámegyek az Nvidia oldalára és Download Drovers és kiválasztom az enyémet ennyi nem?
vagy van amiről nem tudok?
0
0
0
0
DarthRoni avatar
sziasztok, szerintetek a Zotac GeForce GT220-as karimhoz melyik driver lenne a legjobb? mert a mostanival pár játék szaggat :S
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ott lesz a cikk alján!
[LINK]
0
0
0
0
Airbornman avatar
valaki tudna adni a Sapphire 4670-es kártyához 1 win7 kompatibilis drivernek a letöltési linkjét??
0
0
0
0
Cs strike avatar
hogy hogy hogy?😃 hát leszedtem az alaplapomhoz 1 driver patch-ot jo is lenne ez a driver csak az a baj hogy az nforce vezerlopultot adja be

az elejen jovolt csak az a gond hogy én áttettem visszhangra és hirtelen eltünk a vez.pult és nem is találom csak az nforce ikonját a windowsban 😞
0
0
0
0
Feki1991 avatar
berki_zsolt írta:
Cs strike írta:
igen ez a bajom hogy nem az jön be hanem csak a másik .. az nvidia nforce
és ott nem lehet ilyet álitani

Akkor rakd fel a realtek audió drivert, amit az alaplap oldaláról tudsz leszedni (ha integrált hangkártyád van😜).


Realtek ALC650esed van, tességk, itt van rá Driver:
[LINK]

u.i.: Amúgy hogy akartál az nForceba hangot állítani?! 😊 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Cs strike írta:
igen ez a bajom hogy nem az jön be hanem csak a másik .. az nvidia nforce
és ott nem lehet ilyet álitani

Akkor rakd fel a realtek audió drivert, amit az alaplap oldaláról tudsz leszedni (ha integrált hangkártyád van😜).
0
0
0
0
Cs strike avatar
igen ez a bajom hogy nem az jön be hanem csak a másik .. az nvidia nforce
és ott nem lehet ilyet álitani
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Cs strike írta:
Sziasztok az lenne a gondom hogy telepitettem a hangkártya legujjab driverjét és most visszhangzik az egész már probáltam visszatérni a régi driverre de ugy is visszhangzik. be lehetne állitani az nvidia sound vezérlőbe de az ujjat adja csak be😞

Nézd meg a hangbeállításokba a hangkörnyezetet. Azt állítsd be normál-ra!
0
0
0
0
Cs strike avatar
Sziasztok az lenne a gondom hogy telepitettem a hangkártya legujjab driverjét és most visszhangzik az egész már probáltam visszatérni a régi driverre de ugy is visszhangzik. be lehetne állitani az nvidia sound vezérlőbe de az ujjat adja csak be😞
0
0
0
0
BiGame avatar
Driverek alapból ingyenesek-.-!
0
0
0
0
foxbet avatar
EZT NÉZZÉTEK MEG ITT MINDEN DRIVER FENT VAN ÉS TELJESEN INGYENES

http://www.downloadatoz.com/driver/
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Legalább megpróbáltad és utánnanéztél,Köszönöm
0
0
0
0
noPublicFG avatar
???

Többet segíteni nem tudok, feltelepíteni neked kell. sok sikert hozzá.
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Letöltöttem a drivert,de még kibontani se engedi az archívumot.
0
0
0
0
noPublicFG avatar
Patrik91 írta:
MSI K8N SLI (MS-7185) alaplap
azt hogy integrált-e vagy nem arról fogalmam sincs

Audio

 7.1 channel audio codec RealTek ALC850
- Compliance with AC97 v2.3 Spec.
- Meet PC2001 audio performance requirement.

Ezt a fajta drivert kell letöltened az MSI honlapjáról: Realtek ALC Series AC97 Audio Driver
[url]http://www.msi.com/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=1&prod_no=203[/url]

Ha win7 vagy win vista operációsrendszered van, akkor az autómatikusan letölti...

(megjegyzés: ha beírod az internetes keresőbe amit keresel, akkor kiírja a választ)
0
0
0
0
Patrik91 avatar
MSI K8N SLI (MS-7185) alaplap
azt hogy integrált-e vagy nem arról fogalmam sincs
0
0
0
0
noPublicFG avatar
Patrik91 írta:
Cs Valaki tud Realtek Alc850-es hangkártyára drivert?

Ez integrált kártya lenne?
Ha igen, akkor az alaplap tipusát is ird le légyszi.

A leírása alapján egy sima AC'97 driverrel meg tudod szólaltatni.
Többet itt: [url]http://www.realtek.com.tw/products/productsView.aspx?Langid=1&PFid=31&Level=5&Conn=4&ProdID=59[/url]
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Sajnos már néztem ott is, de nem találtam, azért köszi!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Patrik91 írta:
Cs Valaki tud Realtek Alc850-es hangkártyára drivert?

Próbáld a realtek honlapján [LINK]
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Cs Valaki tud Realtek Alc850-es hangkártyára drivert?
0
0
0
0
sisko avatar
😆ANONEx írta:
Rendben, csinálom, ha valami nemlesz jó akkor írok!

Szerk.: Minden jó, müködik! Köszönöm a segítséget 😀! Most megyek játszani, kipróbálom hogy javult-e az fps valamennyit.

Nagyon szívesen,jó játszadozást !
0
0
0
0
ReSeth avatar
Rendben, csinálom, ha valami nemlesz jó akkor írok!

Szerk.: Minden jó, müködik! Köszönöm a segítséget 😀! Most megyek játszani, kipróbálom hogy javult-e az fps valamennyit.
0
0
0
0
sisko avatar
😆ANONEx írta:
THX, és a Programok telepítése és törlése -ből ott melyiket töröljem? mert van itt több : Nvidia display control panel , nvidia drivers , nvidia nview desktop manager , nvidia physX

Szerintem mind-de az nvidia driverst mindenképp-majd utána restart és lehet telepíteni az újat,az újrarakja az egész csomagot.
0
0
0
0
ReSeth avatar
THX, és a Programok telepítése és törlése -ből ott melyiket töröljem? mert van itt több : Nvidia display control panel , nvidia drivers , nvidia nview desktop manager , nvidia physX
0
0
0
0
sisko avatar
😆ANONEx írta:
Az eszközkezelőt hol találom?

SAjátgép ikonra jobb klikk>ott kezelés>majd eszközkezelő>itt videokártya,majd duplakatt és ott lesz az illesztőprogram fül is
0
0
0
0
ReSeth avatar
Az eszközkezelőt hol találom?
0
0
0
0
sisko avatar
😆ANONEx írta:
Aha. És ha kettőször telepíteném ? Vagy : C/NVIDIA/Win2k/163.71 -et töröljem ?
De hogyha kitörölöm, és felrakom az újat, és nemjó akkor mivan ? vagy hogyha felrakom az újat nem lesz jó, és visszaakarom a régit tenni, és nemengedi akkor ? :S
Egyébként tényleg ad a frissebb driver + FPS-t ?

1.törlés alatt uninstall-t értem,tehát nem commanderrel
2.Ha nem jó az új,az eszközkezelőben is van lehetőség a korábbi verzió visszaállítására
3.Mivel elég régi a drivered,szinte biztos,hogy lenne némi javulás.
És nem lehet kétszer telepíteni
0
0
0
0
ReSeth avatar
Aha. És ha kettőször telepíteném ? Vagy : C/NVIDIA/Win2k/163.71 -et töröljem ?
De hogyha kitörölöm, és felrakom az újat, és nemjó akkor mivan ? vagy hogyha felrakom az újat nem lesz jó, és visszaakarom a régit tenni, és nemengedi akkor ? :S
Egyébként tényleg ad a frissebb driver + FPS-t ?
0
0
0
0
sisko avatar
😆ANONEx írta:
Nekem videókártya driver kéne! Mert a mostani a CD-ről van amit a VGA-hoz kaptam, és már elég régi. És mondták többen is hogy másik driver adna + FPS-t a játékokban, de mikor felraktam a legújabb verziót, akkor csak 800x600-as felbontásban indította el a gépet, és a beállításokba nem engedte feljebb tenni. mikor feljebb raktam pl 1152x864-re és rámentem hogy alkalmaz, ismét csak 800x600-ba volt :S Ezért van régi driverem. Valami ötlet, hogy hogyan oldahtó ez meg ? Előre is kösz!
PLZ HELP!!

Töröld a régit,gép restart,majd úgy rakd fel az újat.Általában ez segíteni szokott.
0
0
0
0
ReSeth avatar
Nekem videókártya driver kéne! Mert a mostani a CD-ről van amit a VGA-hoz kaptam, és már elég régi. És mondták többen is hogy másik driver adna + FPS-t a játékokban, de mikor felraktam a legújabb verziót, akkor csak 800x600-as felbontásban indította el a gépet, és a beállításokba nem engedte feljebb tenni. mikor feljebb raktam pl 1152x864-re és rámentem hogy alkalmaz, ismét csak 800x600-ba volt :S Ezért van régi driverem. Valami ötlet, hogy hogyan oldahtó ez meg ? Előre is kösz!
PLZ HELP!!
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Ok,köszi, Am DDR1-es(1gb)
0
0
0
0
sisko avatar
Patrik91 írta:
Memóriához is kell drivert telepíteni ,vagy csak helyezzem bele az 1.ik slotba oszt jóvan?

Csak bele kell helyezni,nem kell driver-viszont figyelni kell a tipusára.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció