Milyen telefonod van?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 2 606
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
tudom hogy jobb az xperia (de nem volt annyi pénzem)
az omnia is szép, okos csakhát nem annyire mint az peria
0
0
0
0
Nedadam avatar
és te azt hogy használtad sőr nyitásra? én az uj telommal semm merem még a régivel sem 😆
0
0
0
0
doriand avatar
jelenleg egy nokia 6300,ez elott egy sony ericsson j220i, amit tobbet hasznaltam sornyitasra, mint telefonalasra(s meg mindig jo😜)
0
0
0
0
Nedadam avatar
az én telom az uj alázza az omnia-t 😆😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
nemtudja valaki hogy a sony ericson x1-re x2-es szoftver rámégy e azaz windows mobile 6.5?
0
0
0
0
Nedadam avatar
sony ericson x1 xperia ( most vettem ) 😆 https://www.gearcrave.com/wp-content/uploads/2008/12/sony-ericsson-xperia-x1.jpg

és 1 sony ericson k770i : https://www.mobilephonereviews.org/uploads/Image/SonyEricsson-k770i-candy-bar-mobile-phone.jpg
0
0
0
0
battyan avatar
Sony Ericsson k810i és meg vagyok vele elégedve!
0
0
0
0
eleminator avatar
Egy Samsung F480i és egy sony ericsson w350i
nem annyira hiper super telefonok, de nekem amire kell arra kiszolgálnak
0
0
0
0
mark513 avatar
Samsung S5230 Tocco Lite
0
0
0
0
kozy11 avatar
Nekem Sony Ericsson V640i-m van .. elmegy egynek 😀
0
0
0
0
daweboy avatar
nekem szintén Sony Ericsson k550 i
aranyos kaputelefon gombokkal 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
olyan nekem is volt 1x. Jó kis teló.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
ja tényleg van 1 problémám, elvileg a telómnak 4GB-os kártyát kellen birnia de ha le is formátozom akárhol (telóban,PC-en) csak 2GB-os lessz, a PC-is csak 2GB-so veszi, pedig először a telóban volt formázva és a kártyára is 4GB-van irva..előfordul ilyen hiba a Micro SD-nél vagy csak nálam??????......vissza vihetném becseréltetni, kicseréltetni??
0
0
0
0
Feki1991 avatar
LG KU990i (Viewty)..ez a legjobb teló amivel találkoztam..és sikerült 1-et szereznem 😃
0
0
0
0
no avatar
Nekem Sony Ericcson T700-am volt kb 2het😃 nem volt pénzem bulizni és beatam 😃 azota nincs telom 😆 nem is keres senki 😃
0
0
0
0
Gerikeee avatar
Sony Ericcson K750i 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Én nagy mobil őrült voltam. Volt olyan év, hogy 4 különböző telefonom volt. De amióta megházasodtam, azóta nem hódolhatok szenvedélyemnek, mivel vannak fontosabb dolgok amikbe be kell fektetni a pénzt. De most már kezdem sajnálni azt a rengeteg lóvét amit kiadtam mobilért.
0
0
0
0
Splint avatar
nekem 4 éve ugyanaz 😃 Sony Ericsson K700i
0
0
0
0
no avatar
Nekem Sony Ericsson G502-m van. Szuper kis teló! 😆
0
0
0
0
no avatar
nekem sony ericcson w200i 😃 lehet vele telefonálni , SMS-est írni , zenét hallgatni , és fényképezni és videózni (igaz nem a legjobb minőség de megteszi) nekem ez elég😀
0
0
0
0
taki10 avatar
Nekem Samsung SGH-M620, de gyűjtök egy Nokia 5320 XpressMusic-ra.
0
0
0
0
Everybody avatar
Samsung U700. Nem vodás!!! 😀
0
0
0
0
Ducky avatar
Nekem:

Nokia 3120classic graphite.
0
0
0
0
jozsi22 avatar
nekem sony ericsson k630i http://kep.ivpicture.hu/134052.jpg
0
0
0
0
Holey avatar
Nekem Sony Ericsson T700-am van https://www.techfresh.net/wp-content/uploads/2008/08/sony-ericsson-t700-3g-phone.jpg
0
0
0
0
Athesz avatar
Sony Ericsson G502-es! 😀
0
0
0
0
no avatar
w800-é jó rá! meg sztem a w850-é is rámegy!
0
0
0
0
filecsko avatar
valaki tudna írni vagy 3 telot aminek a szoftverét fellehetne tenni az enyémre(w810í)
0
0
0
0
Rottweiler avatar
Tamas76 írta:
Az én haveromnak is XpressMusic telója van és mindeg el cseszi neki a memó kártyáját és mindig formázhassa.😕

a haverod rontja el a memóriakártyát?
0
0
0
0
Rottweiler avatar
rolcsi0326 írta:
ok! hát nem is tom asszem én tavaly vettem meg utána rá 1héttel a spanok is nem tom, lehet hogy gyári hiba volt! ja meg azon döbbentem le hogy csak 4gigáig lehet bővíteni ami msot van nekem abban semmi extra nincs csak annyi hogy mindent tud amit egy cybershot-os és mindent tud amit a walkman telók is tudnak és 8gigáig bővíthető és ordít mint állat ugyhogy állat teló! de mind 1 az a kívánom hogy még sokáig működjön neked a nokia!😀

én is ezt kívánom neked!😃 egyébként előtte nekem is sony ericssonom volt, de az már 4 éves. tényleg lehet hogy gyári hiba volt. végülis tökmindegy, mert neked rossz volt, vettél másikat, nekem meg nem hibás😃😃
0
0
0
0
DJROB007 avatar
samsung l700 .... nekem ez elég 😀
0
0
0
0
no avatar
nem tudjátok mennyibe kerül a nokia n97? haver azt akar venni.
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Az én haveromnak is XpressMusic telója van és mindeg el rontja neki a memó kártyáját és mindig formázhassa.😕
0
0
0
0
no avatar
ok! hát nem is tom asszem én tavaly vettem meg utána rá 1héttel a spanok is nem tom, lehet hogy gyári hiba volt! ja meg azon döbbentem le hogy csak 4gigáig lehet bővíteni ami msot van nekem abban semmi extra nincs csak annyi hogy mindent tud amit egy cybershot-os és mindent tud amit a walkman telók is tudnak és 8gigáig bővíthető és ordít mint állat ugyhogy állat teló! de mind 1 az a kívánom hogy még sokáig működjön neked a nokia!😀
0
0
0
0
Rottweiler avatar
rolcsi0326 írta:
épp ez a baki hogy nem az mert rajtam kívül még 3 spanomnak volt ilyen és nekik is ezt csinálta! meg még sok kis apróságok, például az xpress music nevet egyáltalán nem érdemli ki mert ahhoz hogy az legyen minimum egy sztereó hangszórót vághattak volna bele mint a 6233-asban! meg nem is szól vmi hangosan sem!😕

Most próbáltam ki, nekem normális az ébresztő, és a képernyő ugyanúgy kikapcsol utána! Az Xpress Music nevet meg simán kiérdemli mer adtak hozzá egy minihangszórót meg fülest is(a füles nem vmi jó, le is cseréltem) és a hangszóróval vagy a fülessel nagyon szépen szól, és hangos is... nem tudom neked milyen telefont adtak, lehet h az enyém újabb vagy kicsit "tökéletesített" teló, nem tudom, de az biztos hogy ennek itt nálam az asztalon semmi baja!
0
0
0
0
Rapido avatar
nekem nokia 6670!😆 Béna telefon de a célra megfelel!
0
0
0
0
no avatar
Ferrari írta:
Szerintetek a w580i felismeri a 4gigás memória kártyát?
Nem hiszem!😕
0
0
0
0
Ferrari avatar
Szerintetek a w580i felismeri a 4gigás memória kártyát?
0
0
0
0
no avatar
épp ez a baki hogy nem az mert rajtam kívül még 3 spanomnak volt ilyen és nekik is ezt csinálta! meg még sok kis apróságok, például az xpress music nevet egyáltalán nem érdemli ki mert ahhoz hogy az legyen minimum egy sztereó hangszórót vághattak volna bele mint a 6233-asban! meg nem is szól vmi hangosan sem!😕
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció