Milyen telefonod van?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 2 606
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FeRR avatar
Van rá garancia, de mostanában nemfogunk békéscsabára menni, mert ott vettem. Szval olyan ötletre gondoltam amit itt helyben is megtudok csinálni.
0
0
0
0
Ferrari avatar
FeRR írta:
Vki segítsen légyszi. Mint mondtam megvettem a W595-öt. Hát mitne mondjak elég selejt árut kaptam de most nem ez a lényeg, vagyis hát ezis de mind1. Az aksi nagyon gyorsan merül meghalgatok 4 zenét ésvagy 10-15% egyből lemerül, pedig töltöttem 16 órát, igaz bekapcsolt állapotban de azthittem ez mind1 és akármeddig töltöm csak 99%-ig megy fel, 100% sosem lesz😞. Mit tegyek, mit lehet tenni ilyenkor?


van rá jótálás? ha van vidd vissza és majd megcsinálják v adnak helyébe újat....
0
0
0
0
FeRR avatar
Vki segítsen légyszi. Mint mondtam megvettem a W595-öt. Hát mitne mondjak elég selejt árut kaptam de most nem ez a lényeg, vagyis hát ezis de mind1. Az aksi nagyon gyorsan merül meghalgatok 4 zenét ésvagy 10-15% egyből lemerül, pedig töltöttem 16 órát, igaz bekapcsolt állapotban de azthittem ez mind1 és akármeddig töltöm csak 99%-ig megy fel, 100% sosem lesz😞. Mit tegyek, mit lehet tenni ilyenkor?
0
0
0
0
no avatar
Nekem most egy Nokia 6500 Slide-om van
0
0
0
0
FeRR avatar
Nah, megvettem a W595-öt T-mobile Domino csomagban 37.000-ér megkaptam😃 nagyon örülök, már csak ma este 5-ig kell várni, hogy a Jézuska a fa alá tegye😆
0
0
0
0
Jeszy93 avatar
Én tavaly karácsonyra kaptam meg a SE K770i-met. Nagyon szeretem különösen a kameráját. Eszméletlen éles képeket lehet vele csinálni és nagyon jó a makro funkciója is pedig csak 3.2 megapixeles.
0
0
0
0
bence66 avatar
samsung corby-t kapok karira most se w200i-m van
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Semilyen, szombaton hagytam el!!!!!!!!
0
0
0
0
philips20 avatar
ip 3gs 😃 és lehet hogy eladom ha valakit érdekel írjon 😃
0
0
0
0
ImAxRap avatar
Se k800i =) Már kicsit unom 😆
0
0
0
0
OrdaSss avatar
Sony W810i
nagyon szeretem 13-ért vettem használtan
0
0
0
0
FeRR avatar
GErYY, mennyiér vetted? én kártyásat szeretnék venni belőle..De mindenhol nagyon drága, ésmár régóta ilyet keresek:S nah és hol vetted? bassus, pontakkor írja vki miko ilyet keresek..😃
0
0
0
0
no avatar
Samsung j700 demo játék van rajta am minden powa rajta
0
0
0
0
MaliDual avatar
még ismerősünk csinálta azt hogy rajt hagyta a kocsi tetején és úgy hagyta el.😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Semilyen, szombaton hagytam el az 5310-esemet
0
0
0
0
philips20 avatar
nemkell valakinek egy i phone 80 ért ??
de még nemtudi
0
0
0
0
ReSeth avatar
Sony Ericsson w200i ... jóaz 😆 zenét lejátsza , hivni és irni lehet vele 😃
0
0
0
0
turbek10 avatar
Samsung Corby meg egy motorola K1
0
0
0
0
no avatar
Motorola Z3 (Vagy Motorola RIZR Z3 fogalmam nincs 😆😉
0
0
0
0
vanamia avatar
Sony Ericsson w910 azóta nem szeretem amióta kontakthibás, mert vizbeugrottam vele
0
0
0
0
no avatar
Most egy Nokia 6500 Slide-om van de már rég meg van ezért szeretnék venni egy Nokia 5800-át vagy egy Nokia 5530-at.
0
0
0
0
gabi86 avatar
Nokia 6300 fekete nagyon elégedet vagyok vele
0
0
0
0
Ferrari avatar
én is vagy symbiant vagy linuxot vennék, de a google android is teccik, de nem azt raktak a nokia N900 Roverbe szal marad a linux 😆
vagy esetleg N97 mini symbiannal 😃😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én mostmár csak symbianos nokiát vennék vagy vennék én Samsung 8910i at is de nincs előfizetéssel és így nem lenne rá pénzem
0
0
0
0
martin0077 avatar
Nekem Nokia 6300(fekete) nagyon jó kis teló
0
0
0
0
taki10 avatar
Nekem most Szarszung SGH-M620 van, de nem nagy szám, de lesz Nokia 5630 XpressMusic. 😃
0
0
0
0
kisborda avatar
De úgy értem, hogy se T-mobile, se Pannon, se Vodafonnál nincs. Én legalábbis azt hallottam.😃
0
0
0
0
thug85 avatar
kisborda írta:
Melyikben lehet?

Nem tudom az üzlet nevét. A XIII. kerületben volt a frangepán utcában. De a neten találsz pár helyet ahol van!
0
0
0
0
pakai93 avatar
hát nemtudom nekem a wifi tökéletesen működik... a gps az valóban nem a legjobb mivel erősebb szerkezetű házakban már gyenge a jel... de a szabadban nekem az is hibátlanul működik... mondjuk se-ból nekem csak az alsó kategóriából volt telóm... de eddig nekem a Nokia a best... egy kis teló áttekintés következik 😆 1. Nokia 3330 ezt nagyon szerettem akkoriban csúcsmobilnak számitott 😃 még a mai napig is működik... 😃 2. Siemens CXT65 hát nem is tudom mit irjak róla... egész jó kis teló volt csak a joystick szórakozott néha amikor bekoszolódott... 3. Sony Ericsson W300i hát ez nagyon nem tarozik a kedvenceim közé... a walkman és a headset tetszett benne a többit inkább nem részletezem... 4. Sony Ericsson K550i ez egy erős massziv teló... a kamerája nem az igazi mert szemszés képet csinál minden helyzetben... és a töltö csatlakozójánál már egy kicsit ki van kopva igy nem az igazi a csatlakozása... néha beveszi a töltést néha nem... pár leszedés után az akksifedő is meglazul és elmozdul az akksi a helyéről igy kikapcsol a teló... lehet ezek csak nálam jelentkeztek de elég idegesitő volt... ezeket leszámitva nekem tetszett ez a teló is... 5. Samsung SGH-D900i ez a teló nekem ismételten nagyon a szivemhez nőtt nagyon szerettem kicsit a menürendszere érdekes volt a többi teló után de megszokás kérdése... ennyi szép után jöhet az egyik legnagyobb hibája... rendszeres aktiv használat esetén az akksi nagyon hamar merül... nem birja a huzamosabb telefonálást, hangszórón keresztüli zenehallgatást és a kamerázást... de egy erős akksival nagyon jó kis teló... 6. Nokia N95 erről már irtam pár dolgot de ha valakit érdekel valami részletesebben az kérdezzen nyugodtan... 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
De lehet, én ki is próbáltam két hete egy telefonkereskedésben. Csak rohadt drága. Amíg ennyi fizetés mellé ennyi kiadás párosul, addig nem veszek új telót.
0
0
0
0
kisborda avatar
thug85 írta:
Az iPhone sem rossz telefon. Egy időben nagyon tetszett, és venni is akartam egyet. De internet nélkül csak egy darab tégla. Szerintem nem éri meg az árát.
Jelen álláspont szerint két telefon van amit megvennék. Az egyik a Nokia N97-es, a másik a Samsung 8910i.
Most vehettem volna egy Sony Ericsson Satiot viszonylag olcsón, de az autó rengeteg pénzem elvitte ebben a hónapban. No meg az asszony kiherélt volna miatta!😆

De a szamszungot nemlehet kapni egyik szolgáltatónál sem
0
0
0
0
thug85 avatar
Az iPhone sem rossz telefon. Egy időben nagyon tetszett, és venni is akartam egyet. De internet nélkül csak egy darab tégla. Szerintem nem éri meg az árát.
Jelen álláspont szerint két telefon van amit megvennék. Az egyik a Nokia N97-es, a másik a Samsung 8910i.
Most vehettem volna egy Sony Ericsson Satiot viszonylag olcsón, de az autó rengeteg pénzem elvitte ebben a hónapban. No meg az asszony kiherélt volna miatta!😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
jahm pl... de jelenleg az iPhone 3GS a befutó... de annak az árából inkább vennék egy fél autót 😃 😆 majd ha nagyon sok pénzem lesz akkor esetleg de az még odébb van... meg tökéletesen megfelel nekem az N95 is 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát amíg nem voltam házas nagyon sűrűn cserélgettem a telefonjaimat. Akkoriban nem sajnáltam rá a lét. A K850-em úgy volt meg, hogy hivatalosan még kapni sem lehetett. Nagyon jó telefon volt az is.
0
0
0
0
thug85 avatar
pakai93 írta:
jahm... se-oknak mindig ez volt a hibája... nekem is volt eddig 2 de mind a 2 volt szervizben a mostani nokia n95-öm még sose hagyott cserben... pedig sokkal jobban gyötröm szegényt mint a sony-kat... ha egyszer sok pénzem lesz akkor egy iPhone-t vennék sztem 😃 vagy marad a Nokia N Series 😃 😆

Nekem volt k800, k810, k850-em, és mindhárom baromi jó telefon volt.
Az n95-öt nagyon nem szeretem. Kb 4 napig volt a tulajdonomban egy, de hamar ledobtam magamról. Rossz a GPS-modul, nagyon nehezen talál műholdat, és a Wi-Fi-sem híres benne. Sajnos ez nem konkrétan az enyémnél jelentkezett, hanem ez típus jellemző. De az N95 8GB-sem jobb. Viszont aki ezeket a funkciókat nem részesíti előnyben, annak valóban jó választás lehet. Nekem most N82-m van. Soha egyik telefonom sem volt meg ennyi ideig mint ez. Nagyon imádom. Nagyon szép fotókat csinál még sötétben is a Xenon vakunak köszönhetően, és jó a GPS vevője is.
0
0
0
0
kisborda avatar
pakai93 írta:
jahm... se-oknak mindig ez volt a hibája... nekem is volt eddig 2 de mind a 2 volt szervizben a mostani nokia n95-öm még sose hagyott cserben... pedig sokkal jobban gyötröm szegényt mint a sony-kat... ha egyszer sok pénzem lesz akkor egy iPhone-t vennék sztem 😃 vagy marad a Nokia N Series 😃 😆

N97!😀
0
0
0
0
pakai93 avatar
jahm... se-oknak mindig ez volt a hibája... nekem is volt eddig 2 de mind a 2 volt szervizben a mostani nokia n95-öm még sose hagyott cserben... pedig sokkal jobban gyötröm szegényt mint a sony-kat... ha egyszer sok pénzem lesz akkor egy iPhone-t vennék sztem 😃 vagy marad a Nokia N Series 😃 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
nekem se w610i-m van de már megbántam hogy megvettem, mert mánmeg újat akarok venni, de se pénzem nincs(gépre költöm😃😉, meg még csak 1 éves és annyi idő után m,eg nemakarom lecserélni! De már raférne mert nagyon lassú meg még van egy csomó hibája...
0
0
0
0
Gabor200 avatar
Nekem: Sony Ericsson K550i
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én Nokia 6500 at szerettem volna de marha drága volt és így lett 5310. 😀 Meg szerintem nem muszáj lecserélned ezt a telót.
Nekem nem tűnik rossz telefonnak de hát te tudod...
0
0
0
0
no avatar
KÖsz az a baj hogy egy kicsit drága de hátha meglesz karácsonyra.. Amugy most nekem egy nokia 6500 Slide-m van

https://img.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-6500-slide-black.jpg
0
0
0
0
MaliDual avatar
Sanyi Erikszon Duplavé 595
https://farm4.static.flickr.com/3021/2692423502_59e5f7cb7f.jpg
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció