Honnan éri meg rendelni !!??

Szerző: Kristo, 2017. February 20., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 33
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Techthomas avatar
Sziasztok!
Sorry hogy ide de hirtelen ezt találtam a megfelelő forumnak.

Esetleg rendelt már valaki computeruniverse.net oldalról. Régóta nézegetem de soha nem rendeltem még onnan. Ez ügyben kellene egy kis segítség! Mennyire meg bízható oldal??? Mert NAGYON vegyes véleményeket találok róla. Esetleg ha rendelt már valaki akkor szállítási idő? És persze ugye sértetlen a csomag küldés? Mennyire megbízható bolt?
Köszönöm a választ, mi hamarabb várom mert most elérhető a ki szemeltem de nem merem így meg rendelni 😃
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@Techthomas: Teljesen korrekt bolt, gyors szállítási idővel 3-5 nap, szállítási költség az 18-32€-ig terjed attól függ, hogy DHL vagy UPS, van egyébként prémium shipping az +5€ a fentiekhez. Fizetési mód igazából nem tér el a többi bolttól, de megtalálod az oldalon a fizetési módokat. Én cégesen formában vettem innen a 3080/5900X kombót, előbbit igaz közel egy hónapra rá kaptam meg tőlük mert előre ki lett fizetve és amint kaptak készletet már küldték is. Utóbbi meg 4 nap alatt már nálam volt, szóval bőven korrekt.
0
0
0
0
Techthomas avatar
@LordSzalko: Értem, köszi az infót!!! Aztán láttam én is hogy is van a fizetés, DHL-el fogom a Prémium Szállítással így 29€
Meg ugye hitel kártyával, csak azt egyből le vonja vagy mikor raktáron van és küldeni fogja akkor vonja le? Mert természetesen vártam a választ és addigra el vitték mind 😃
Amúgy MSI GeForce RTX3070 VENTUS 2X OC-re esett a választásom 619€ sztem teljesen korrekt.
Mert hardveraproról majdnem vettem egy GAINWARD GHOST RTX3060Ti OC-t 215-ért de neki is elment a 2db majd lehet a héten lesz neki de lehet drágábban. Hát akkor inkább már ezt úgy vagyok vele és sokkal jobban járok. Csak se ezt a oldalt nem ismertem meg igazából külföldről se rendeltem még soha. De ilyen árak mellett meg kockáztatom 😀
0
0
0
0
no avatar
@Techthomas:
Mert természetesen vártam a választ és addigra el vitték mind 😃

RIP 😆

Teljesen jó a DHL egyébként, én is úgy kértem. Kifizeted előre és le is vonja bár ez lehet csak a céges formában történik így, majd miután lesz nekik készlet küldik is, ez amolyan várólista ként üzemel, a raktárra beérkező darabokat egyből továbbítják ilyenkor, nem kell vadásznod mikor van éppen készleten. Nyugodtan küldhetsz PM-et is, ha valami majd nem világos 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.
Adott egy Zalman K1 gépház amibe szertnék porszűrőt venni.
Az lenne a kérdésem hogy hol tudnék hozzá venni ami nem az a nagy rácsos hanem a finom szemcsés?
0
0
0
0
💬 2
BenjaminHun avatar
@US97: Gyártó oldalán nézz szét. Ha ott nincs akkor nem nagyon találsz hozzá.
0
0
0
0
no avatar
@BenjaminHun: Ha nem is ehhez a típushoz lenne az se baj csak a méret legyen hasonló.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Instant-gaming -röl érdemes vásárolni játékot? Mennyire megbízható oldal?
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Gyrger72: Szia!

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak az oldallal kapcsolatban. 4x vásároltam innen, teljesen rendben ment minden, kulcsot tényleg azonnal vásárlás után megkaptam. Nem a legolcsóbb, de legalább megbízható, részemről ajánlott.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Gyrger72: Rendben van az oldal. Cdkeys még jó, hasonló árba vannak sokszor.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Üdv néktek embörök! 😃

Aliexpressel ki, hogy áll?
Egy Mi Band 2-t akarok onnan rendelni, természetesen csak a hivatalos Xiaomi Aliexpress Store-ból(Gondolom ez az, mert a Top Brand-ek közt is ezt dobja be.
[LINK] )
20-40 nap nem gáz, csak hallottam olyat, hogy nem érkezett meg a cumó, meg stb.
Meg, még annyit akarok kérdezni, hogy mi a fene a különbség ezek közt? 😃
[LINK]
[LINK]
[LINK]

Én igazából az elsőt néztem ki, mivel 21$-ért, ingyen fóliát adnak hozzá.
Mindenkinek köszi a segítséget, üdv: egy szefós netes vásárló 😆
0
0
0
0
💬 8
InfernoDante avatar
@hashimoto: Én vettem onnan Mi Pad2-t, hibásat küldtek, azóta is szervizben, de az oldal jó, bolt tehet róla. Olyan mint az ebay kb. Van idióta bolt meg van rendes. 😆
0
0
0
0
hashimoto avatar
@InfernoDante: eBay-t se nagyon ismerem, de ahogy elnéztem, a G2A-hoz hasonlít, hogy bárki felteheti a cuccát.
("Én vettem onnan Mi Pad2-t" a vásárlást, ebből a storeból, vagy aliexpressről értetted? 😆😉

Amúgy, köszi a választ, mást is szívesen meghallgatok. 😀
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@hashimoto: Aliexpresszről, Eternal Team a bolt. Ma kicsit szarul fogalmazok... 😆
0
0
0
0
hashimoto avatar
@InfernoDante: Nekem meg gyenge a felfogásom.. Nyugi, megértjük egymást, ha kicsit lassabban is a kelleténél.. 😆
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@hashimoto: Nekem az a tapasztalatom az Aliexpressel, hogy a legtöbb cucc megérkezik, mondjuk én még nem rendeltem drágább dolgot onnan. Mert ha pont kiszúrják a vámon akkor lehet fizetni. 😊
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Gyrger72: Ez se annyira nagy tétel, meg haverom többször rendelt onnan, aztán megkértem, rendeljen nekem is 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@hashimoto: Én általában Free Shipping-es helyről szoktam vásárolni, ott nincs külön szállítási költség.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Gyrger72: Ez is úgy jön, Free Shipping-AliExpress Standard Shipping. 19-27 nap. 😃
A DHL kecsegtetőbb a 9-18 napjával, de annyit nem költünk rá. 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
EXTREME DIGITAL Én innen vásároltam legutóbb egy elég drága ASUS monitort. 2 munkanapon belül ki is hozták ingyenes szállítással. A csomagot megkaptam sértetlenül. A monitor hibamentesen azóta is működik. 3 év - Gyári garancia járt hozzá.

KONZOLVILÁG Itt vetem egy ASUS ROG Orion Pro Gamer Headset-et, Xbox 360 Wired (Vezetékes) Controller-et. Mindkettővel meg vagyok elégedve, a szállítás is simán ment.

Annyit fűznék még hozzá, hogy az Extreme Digitálnál az árak is Extrémek némely terméknél. De a Konzolvilágot ajánlom.
0
0
0
0
Kimi no Na wa avatar
PCX Én itt raktam össze a jelenlegi gépemet. A Rendelés és fizetés leadását/rendezését követő 3. nap már megérkezett a gép. Gépösszeszerelést is kértem. Teljesen korrektül összerakva, az összes tárgynak a dobozát is mellékelték külön dobozban. Egyedül a postai kiszállitástól féltem. Pár ismerősömnek volt igen negativ tapasztalata velük kapcsolatban, és kicsit én is tartottam, mert még is csak egy drága csomagról volt szó. De korrektül kihoztál, sértetlenül. (Mondjuk kértem csomagbiztositást is)

PCland Itt rendeltem a Razer BlackWidow Chroma (Overwatch Edition) billentyűzetemet. Gyors kiszállitás volt, még előbb is mint vártam, viszont a kapcsolatfelvétel és a futárszolgálatuk hozzáállása borzalmas volt. Munkahelyemre rendeltem, de mivel nem értek ide a műszakom végére, gondoltam felhivom őket hogy modositani szeretném a helyszint. Nos, ez mind szép és jó volt, de kb 20 percig az ügyfélszolgálat fel sem vette, ezzel kb 600-800 forintom le is mnet, mikor is felvették, átirányitottak a futárcégnek az irányitójáho, ahonnan átirányitottak a futárhoz, ahol is hivtam, és 2x ki is nyomta. Gondoltam most nem tudja felvenni, oké. Elmentem haza, mondom majd csak hivnak. Hivtak is, és mondtam hogy már nem vagyok azon a cimen, és ha nem gond el tudnának e jönni xy cimre. Persze. De közben felhoztam hogy visszahivni nem tudtak volna, vagy valami? (2-en voltak a kocsival. Lett volna a másiknak ideje gondolom) És még a soförnek állt feljebb, hogy ő nem is nyomta ki a telefont. Mondom, oké. A Másik srác adta át a csomagot, az normális volt, kérdezte hogy ellenörzöm e a csomagot, elnézést kérünk, stb.. Nos, igen.
0
0
0
0
Krissz avatar
eMAG nál van néha gond a szállítási idővel ... 😊 (tapasztalat, 1hetes szállítás már vagy 2x)

Be-Va Chip sokszor olcsóbbak a termékek mint a PCX-en... elégedett voltam mindennel mikor innen rendeltem a pendriveomat és a memóriakártyámat

LogicIT ismeretlen oldal volt számomra, de itt is minden rendben ment, elégedett voltam. DIN to PS/2 átalakítókat vettem itt.
0
0
0
0
Floriian avatar
Van valakinek tapasztalata a gepmania.hu webáruházról?
0
0
0
0
nemvagyokitt avatar
www.merlinhardver.hu-ról rendelt már valaki? Megbízható? Mit jelent a "Regisztráció új vásárlóknak" cím alatt feltüntetett előny?(nem is találom ezt a menüpontot szal egy link is elég 😆😉
0
0
0
0
💬 1
gaborw avatar
@nemvagyokitt: Egyik legdrágább áruház!
0
0
0
0
oroszlajos avatar
Amazon-ról rendelés? Valakinek tapasztalat?
0
0
0
0
no avatar
Igen 93 ota uzemel a komel, szoval nem valami felvallrol vett kis vallalozas.
Eddig en is pcxrol rendeltem mindent, a brutto araik igen is meggyozoek.
Aqua es tarsai valahogy dragabbak.
0
0
0
0
xheynor avatar
én elsősorban mindig az árukereső-n nézek körül, hogy melyik boltban olcsóbb, és mindig utánvétel-el rendelem meg.
rendeltem már: emag, edigital, a4team, compker, ipon, aqua, merlinhardver, bestmarkt, pcx, stb.
problémám még nem volt így soha sem, általába 3-4 napon belül mindig meg jött minden (Szombathelyre).
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Nekem a pcx vált be nagyon, hétfőn délben adtam fel a rendelést, már a postánál van.
Edigitalnál laptopot, egeret, routert, telefont, memóriakártyát is vettem már, egyedül a hosszú sorbanállás nem jön be a szegedi üzletükben, egyébként mindig elég gyorsak voltak.
Aquánál a házamat vettem, a kiszállítással kicsit elcsúsztak, ami elég zavaró volt.
Mall.hu-ról a monitorom származik,na ők szupergyorsak voltak, 3 nap alatt kihozták, a futár felhívott mielőtt érkezett.

Mostanában én is postapontra kérem a rendelést, így bármikor érte mehetek, és nem kell attól tartanom, hogy olyankor jön, amikor nem vagyok itthon.
0
0
0
0
no avatar
1. Megbízhatóság
2. Ár
3. Átvételi módok (az előbb említett AQUA például tud postaautomatás küldést, a legkényelmesebb szerintem, de Pick Pack Pont és hasonló megoldások már jól elterjedtek, ha esetleg nem tudsz otthon lenni mindig)
4. Kiszállítás ideje

Az elmúlt években rendeltem eMagról, AQUA-tól, Edigitaltól, PCX-től is, egyik sem volt nagyon bajos.
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Én ha rendelek, akármit is, mindig AQUA-ról rendelem. elég gyorsak, bizonyos összeg felett ingyen házhoz szállítás, és jó a kommunikáció velük. Sosem volt még problémám.
0
0
0
0
Andris18 avatar
KOMElről nem tudok semmit sajnos, ismeretlen cégtől nem biztos hogy megéri rendelni, rossz alkatrész jön meg, a cserélés meg a postázás hosszú idő. Tudom hogy te is látod az arukereso.hu-t de ritkán előfordul hogy ami az ipon-ban kapható 10e olcsóbb mint a pclandben.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok !!
Eddig PCX-ről rendeltem minden termékemet, viszont most az a helyzet állt elő, hogy egy másik oldalról 20.000-el olcsóbban meg tudnám építeni az azonos gépemet.

Valakinek van információja a KOMEL nevezetű cégről ? javasoltak-e vagy bármi ?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció