Ajánljatok nekem egy játékot!

2009. March 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt lehet kérni ajánlatot egy játékra, szerencsés egy vagy pár elvárást adni...

pl: Ufós, Rallys, szinkronos, gyerekeknek, ami elfut win98-on, túlélőhorror, verekedős, scifi mmo, ami elfut a gépemen, vektorgrafikás, középkori stratégia, helikopter szimulátor, ami elfut Radeon 9600-on... ilyesmik
Hozzászólások: 11 185
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BiGame avatar
Crysis, Call of Duty, F.E.A.R., FarCry, és még sorolhatnám😆!
0
0
0
0
no avatar
nekem mondjatok egy jó fps gamet
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
elhiszem😃 már láttam télleg szép
0
0
0
0
Feki1991 avatar
nemkrisz11 írta:
a world in conflictot megnézem kösz (age of empires 3 at már végigvittem) a suprame commandet is megnézem köszönöm


Csak úgy mellékesen a WIC-nek gyönyörű grafikája van (DX 10)!!! 😉
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
a world in conflictot megnézem kösz (age of empires 3 at már végigvittem) a suprame commandet is megnézem köszönöm
0
0
0
0
BiGame avatar
The Fall last days of gaia, Soldiers of Anarchy, nem építősek hanem vannak embereid, tudod őket fejleszteni páncéllal, fegyverre, ja és magyarok és marhajók, az Anarchy még szinkronos is!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nemkrisz11 írta:
Valai kis stratédia kéne lehetőleg nem brutál nehézségi szinttel (ezért a men of war kilőve) ősszes command & conquert és panzerst végigvittem.....

Supreme Commande nagyon jó ilyen hogy építeni kell ilyen épületeket cdinálni védelemt meg csapatokat és lerohanni az eleséget ilyen a gyűrűk ura battle of middle earth valami ilyesmi de a pontos angol címét nem tom😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
nemkrisz11 írta:
Valai kis stratédia kéne lehetőleg nem brutál nehézségi szinttel (ezért a men of war kilőve) ősszes command & conquert és panzerst végigvittem.....


World in Conflict! 😉
0
0
0
0
tomi0893 avatar
Nekem is egy jó horror játék kéne ami elmenne a gépemen a Fear 2 megyen de azt már játszottam azon kivül.

nemkrisz11😜róbáltad már a Age of empires 3-at igaz már régi game de nekem tetdszik 😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Valai kis stratédia kéne lehetőleg nem brutál nehézségi szinttel (ezért a men of war kilőve) ősszes command & conquert és panzerst végigvittem.....
0
0
0
0
Feki1991 avatar
[LINK] - itt nézz körül! 😉 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Cod 4, James bond QoS, Stalker...Half Life 2...
0
0
0
0
tgmisu avatar
engem is érdekelne valamilyen FPS game! ha tudtok olyat ami élvezhet?en megy ezen a gépen légyszi írjatok! a Prey-t doom3-at, quake 4et pár hete toltam ki.
0
0
0
0
BiGame avatar
és ezt kinek ajánlod?😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
NFS SHIT mert télleg SHIT lettt
0
0
0
0
Demoz avatar
a resident evil 5 az biztos hogy nem😆
0
0
0
0
BiGame avatar
és ezek stratégiaiak?😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
Kmisi99 írta:
Valami olyan játék érdekelne mint régen a warcraft 3 hogy vannak ilyen épületszer?ségek és azzal emberkéket csinálhatok és azokat kijelölve megtámadhatom az ellenség csapatát valami ilyesmi érdekel komolyabb grafikával

Red Alert 3 tökéletes választás lenne 😆
0
0
0
0
neon avatar
Resident Evil 5-öt mindenképpen ajánlom, f?leg a remek coop mód miatt. Aztán nem fogsz csalódni a Batman Arkham Asylumban sem, és esetleg a Mini Ninjas is jó szórakozás lehet..
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Valami olyan játék érdekelne mint régen a warcraft 3 hogy vannak ilyen épületszer?ségek és azzal emberkéket csinálhatok és azokat kijelölve megtámadhatom az ellenség csapatát valami ilyesmi érdekel komolyabb grafikával
0
0
0
0
ipod avatar
Call of duty-ik
Left 4 dead
Brothers in Arms Hells Highway stb...
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
aki tud egy jó fps- gamet amivel ell lehet jáccadozni az mondjon egyet 😀
unatkozok most játékok terén 😆
K?szi a választ el?re is.
0
0
0
0
Lizard avatar
Ha eseménydúsabb játékmenetet akarsz akkor Crysis! Fart Cry 2 kicsit szerintem unalmas lett!
0
0
0
0
Z3rO avatar
Végre elhatároztam magam a crysis mellett, aztán megláttam a far cry 2-t. Most kicsit összezavarodtam és nem tudom melyiket szerezzem meg. :/ Tudnátok segíteni? Igazából mind a 2 játék a rambó nevű filmre emlékeztet, szal foggalmam sincs, melyik lenne a jobb választás.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
szerintem még a Warhammer 40k Dawn of war 2 jöhet szóba...bár ez inkább 1 RTS-RPG
0
0
0
0
simon7109 avatar
attol fugg milyen RTS-t akarsz😃olyat amiben épiteni kell oszt lerohanni akk egyértelmu C&C ha viszont olyat amiben kapsz egységet és nemkell épiteni hanem taktikázni akk a Men Of War😀vagy a Company of Heroes
0
0
0
0
Demoz avatar
ezek nekem is mennek biztos,szóval énis megköszönöm😃
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Én is azokat ajánlom amiket thug, stratégia terén viszont a C&C sorozat akár régebbi részeit is tudom ajánlani, vagy ha vársz akk nemsokára kijön egy új része is, az állítólag nagyon jó lesz! 😉
0
0
0
0
thug85 avatar
Joke666 írta:
én gépemre mit ajánlotok? 😀 fps meg stratisokat szeretem 😃

Stratégiával nem szoktam játszani, ezért csak FPS-t tudok ajánlani.
Half Life 2, Far Cry, Starship Troopers, Doom 3
0
0
0
0
Joke666 avatar
én gépemre mit ajánlotok? 😀 fps meg stratisokat szeretem 😃
0
0
0
0
tgmisu avatar
Carlosz94 unreal tournament 2004, 3, serious sam 2, quake 3,
0
0
0
0
Carlosz94 avatar
Tudtok valami olyan FPS játékot amit vagy neten vagy botok ellen lehet nyomatni ? ( grafika mind1, de a játék ne legyen tul egyhangu ) 😀😜
0
0
0
0
Lurco avatar
pekka93 írta:
Lurco írta:
Az én gépemre milyen játékok ajánlotok?

hát mivel szeretnél játszani???😆milyen játékok érdekelnek én pl rpgből a kotor-t merem javasolni esetleg oblivion witcher mondanám a mass effectet is de nem tudom az laptopon hogy megy.
fps-call of duty2,4 republic commando
rts-anno east india company age of empires empire at war
ilyenek esetleg akció akk assasins creed
Én is ezekre gondoltam😀 És jók a gépemre?
0
0
0
0
Lurco avatar
Az én gépemre milyen játékok ajánlotok?
0
0
0
0
simon7109 avatar
pekka fallout 3,fable😀

nekem mondjatok valami jo 2. vh-s RTS-t😃de ne olyat amiben épitgetni kell!szoval ne C&C féle legyen nem szeretek épiteni😆
ja meg valamijen 2. vh-s repulos játékot az IL2 megvan meg a battlestation pacific is!
0
0
0
0
aknakukac avatar
vannak jó mmofps-ek is ám
0
0
0
0
Z3rO avatar
nemkrisz11 q3, q4, openarena(free quake és kb 400 mega, de nagy gém)

Én valami hasonlót keresek mint a Counter strike vagy a SWAT, sz'al valami real-time taktikázóst.mielőtt bárki bármit mondd, CoD nem az😃
0
0
0
0
tgmisu avatar
left 4 dead?😃 serious sam 1-2nd encounter, 2, cod 4-5😃 és hiába mondod hogy amit leírtál menne mert ez nem igaz nem támogatja a vidikarim a shader model 3.0át csak a 2.0át és ezeknek a játékoknak 3.0 kell na erről ennyit de azért kössz
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
amiket mondtam azok elfutnának nálad...
nekem nem tudtok valamit amiben csak annyi a dolgod hogy ölj akit csak látsz?
0
0
0
0
tgmisu avatar
Hát még mielőtt ilyen állat gémeket mondtok sztem nézzétek meg a gépemet!😆
0
0
0
0
aknakukac avatar
defdani írta:
valami jó játék van ami űrharcos?


SW:Battlefront 2-ben van
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Autósnak a Burnout Paradiset tudom ajánlani fps nek
call of juarez bib ,far cry 2...
0
0
0
0
BiGame avatar
fps, rengeteg fear, crysis, cod, jericho, scorpion disfigured, doom 3 stb...
0
0
0
0
tgmisu avatar
nekem kéne erre a szutyokra valami autós az nfs-eket és az arcadokat leszámítva😃 meg vmi kis fps😆
0
0
0
0
no avatar
Dark Star One , űrhajószimuláció , egész jó játék😀 nekem kéne valami lődözős , ami menne a gépemen ,thx
0
0
0
0
defdani avatar
valami jó játék van ami űrharcos?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció