Youtube csatornák

Szerző: razor144, 2012. July 12., téma
Fórum » Film, sorozat
Csak a csatorna linkjét fogadjuk el!
Hozzászólások: 479
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
zsiroslangos avatar
Otherworld csatornáról mi a véleményetek ?
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
@zsiroslangos: Nem rossz, bár pont aki csinálja (Zoli) annyira nem csípem... inkább azoknak a véleményére szoktam kíváncsi lenni akikkel csinálja a videóit.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!

Főként animációs tartalmakat gyártok, és ezáltal ígyekszem fejlődni ezen a területen. Immár sikeresen átléptem a 225 feliratkozót is, ami bár nem tűnik nagy számnak, de nekem nagyon sokat jelent.

Nyugodtan nézz be hozzám, ha szereted az ilyen jellegű tartalmakat.

FELIRATKOZNI, LÁJKOLNI, KOMMENTELNI, sőt MEGOSZTANI is ér, úgyhogy HAJRÁ.

[LINK]
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar
Sziasztok
Beszeretném mutatni nektek a csatornámat. Legföképen retro játékokat muatokbe.

[LINK]
0
0
0
1
no avatar
Nincs olyan csatorna akit követek jelenleg. Mindenki a pénzért készít videókat vagy csak szimplán egy közömbös alak és nem köt le.
Régen az Usánka sorozatot néztem Csabától amit szerettem nagyon.
Kodiak is csak a pénzre hajt már, nézőkkel újította fel a lakását 😆 Ma már csak ratyi nézőivel játszik kis fiókon, már nem gyárt jó contentet.
TheVR - t kedveltem, de ez a chat olvasás, meg ez a srácozás iszonyúan idegesít. Már csak ritkán nézek tőlük videót.
Régen R6 videókat is néztem Gamezone-tól vagy Scottie Gamingtől, de már őket sem követem.

Talán a Pimp Thy Mind nevű csatorna amit jelenleg kedvelek, nagyon egyszerű emberek nagyon jó filmes tartalmakkal. És szerintem egész jó ízlésük is van filmek téren. Plusz sok olyan filmet ismertetnek meg talán fiatalabbakkal is, amik mára már teljesen a feledésbe kerültek
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@Blade890: Én szinte csak TheVR-t szoktam nézni, de engem is nagyon idegesít már ez az állandó srácozás, meg a bejátszások közbeni donate olvasás. Ezért se szoktam őket élőben nézni. Ott vannak a vodok, amikbe csak belepörgetek és már nem is hallom ezeket vagy csak simán lenémítom olyankor.
Meg nem tudom, h miért nem lehet úgy csinálni, h kb minden 10. donatelőnél megállítja Pisti a játékot és felolvassa ezeket. Nagyon nehéz lenne aztán 😆 Mintha a világ sorsa múlna azon az 1-2 perccen. Érdekes, h Jani ezt meg tudja csinálni. Ezért is szeretek tőle jobban videót nézni, de hát ő amennyi játékkal tolja, az elég elenyésző.
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar
@Blade890: Van egy YT csatornám,hátha érdekel. be linekelm ide az új videot.

0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Főként animációzással foglalatoskodom.
Nézz be, és ha tetszett, akkor lepj meg egy feliratkozással. Előre is nagyon hálás vagyok.

[LINK]
0
0
0
0
carl18x avatar
Ajánlott csatorna! 😀
0
0
0
0
💬 7
SuperPuma avatar
@carl18x: Na megjött az n+1 tech csatorna. Volt valami shadow warrior vagy mi a rák.
0
0
0
0
carl18x avatar
@SuperPuma: Már 3 éve van ez a csatorna! 😃 Nem újdonság.
0
0
0
0
Lizard avatar
@carl18x: Best csatorna!!
0
0
0
0
PC GAMER avatar
@carl18x: Az aktiv gépigény.hu forumozók szerintem,mind ismerik.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@carl18x: Meg még ott van Devon tech. Pont most volt közös videólyuk RP vel.
0
0
0
0
carl18x avatar
@Superman79: Azt nem tudtam ők ismerik egymást 😃
0
0
0
0
Superman79 avatar
@carl18x: Úgy néz ki, hogy igen
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@Zsoltiv0: A negyed tonnát hiányolom a csatornáról, de amúgy pacek 😎
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@LordSzalko: Köszi az ötletet
😆
0
0
0
0
no avatar
@Zsoltiv0: Majd küld a linket 😶
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@LordSzalko: Holnap rakom ki szerintem
0
0
0
0
bassus16 avatar
Üdv.
Aki szeretne angolul tanulni annak itt egy nagyon kedves magyar Úr aki nagyon ügyesen elmagyarázza.
Érdemes végigpörgetni a leckéket.
[youtube]https://www.youtube.com/user/71NF/videos[/youtube]
0
0
0
0
RatedGEnigma avatar
Új videóm. Gyakran az egyik a legnagyobb csalódásként emlegetik az egész Castlevania franchise-ban, vajon tartalmaz-e ez a Frankenstein-stílusú alkotás elegendő érdekes dolgot ahhoz hogy játszunk vele? Ha megnézzed a videót akkor meg tudod
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
És lám el jő a taxis veszedelem!
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Folytatom az utazásomat az animációzás tengerén és elkészült az újabb agymenésem! Ha tetszik, akkor kérlek iratkozz fel!
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok! Ezúttal egy rövidke animációs vlogot csináltam. Még tavaly vettem a fejembe, hogy megtanulok animálni! Lassan, de haladok!

0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Amíg a csatorna animációs részének felturbózásán dolgozom, addig bele kezdtem egy új agymenésbe. Gameplayekhez írok abszurd történeteket! Lessétek meg, és ha úgy tetszik, akkor értékeljétek is!

0
0
0
0
RatedGEnigma avatar
Itt az új retro videojáték bemutatom, ez utal egy kult klasszis nintendo játékról lesz szó nem másról mint a Metroidrol

0
0
0
0
RatedGEnigma avatar
Föltöltetem az új videomat ami egy régi snes játék bemutatója, általában ilyen videókat csinálok ha az időm engedi. Bármi észrevételed van azt a videó alatt komentben elmondhatod

0
0
0
0
no avatar
Íme a LIMBO - Végigátszásom 1.része, Facecam-el megfűszerezve. Hang minőség miatt elnézéseteket kérem, csak nem egy studió felszereléseivel "dolgozok", hiszen új vagyok még ebben a videós popszakmában. Amennyiben elnyerte a tetszésedet a videóm, nyomj rá egy like-ot és ha támogatni szeretnéd a csatornámat, iratkozz fel. Köszönöm! 😀
0
0
0
0
Freamee avatar
Ebben a végigjátszásomban egy sokak által kedvelt, klasszikus játékot fogok végigjátszani, még pedig a Call of Duty 2-öt. 😃

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Elnyerte a videó a tetszésedet? Dobj egy like-ot!
Véleményedet írd meg hozzászólás formájában!
Szeretnéd támogatni a csatornámat? Iratkozz fel. 😀
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

0
0
0
0
no avatar
Akinek hasonló laptopja van, annak itt lenne a konfigurációhoz egy viszonyító teszt, hogy még is hány FPS-el képes futtatni. Holnap feltöltöm az újabb videót, amiben a Left 4 Dead 2-t fogom tesztelni.

0
0
0
0
Kalap05 Ferf1 avatar
Sziasztok!
Engedjétek meg, hogy bemutatkozzak. Én a Kalapo$ Férfi vagyok, és egy 28 éves átlagos geek srác volnék. Ebbe a kicsikét hosszúra nyúló bejegyzésben szeretném bemutatni az Alakzatokból Valami című sorozatomat és a mögötte lévő módszert.

Egy kis kedvcsináló:



De kezdjük az elején:
Tény, hogy rengetegen szeretnek építkezni! Már gyermekkorunkban kockákból építünk ház formát, és egyéb alakzatokat. Majd megérkezik az örök kedvenc, a LEGO.
Az ez idő tájban kiélt kreativitásunk, egy életre meghatároz minket.
Mára már tényként kezeljük, hogy az ilyen jellegű „alkotó folyamat” teljesen másképp dolgozza meg az agyat.
Manapság a LEGO mellett a népszerű játék a Minecraft is a bennünk élő kreativitásunkra épít, és mindezt sikerrel. És ott van még a színezés is, mely divatosabb mint valaha. Az egészben az is érdekes, hogy felnőtt és gyermek is megtalálja bennük a szórakozást.
Én is szeretek kreatívkodni egy picit. Én mostanában egy elég furcsa módját találtam ki a kreativitásom kiélésére, melyet úgy neveztem el, hogy „Alakzatokból Valami”. Ez tulajdonképpen azt takarja, hogy a Photoscape X nevű ingyenes program segítségével szórakoztatom el magamat (rossz az, aki rosszra gondol). A program letöltésekor észre vettem, hogy van egy olyan része a programnak, melyben alakzatok (kör, félkör, háromszög, szív, négyzet, téglalap, hold, stb.) foglalnak helyet. Rengeteg formát tartalmaz, és mi határozzuk meg a színüket, és más érdekes funkciókkal is színesíthetjük őket. Az ötlet itt jött. Egyszerűen kíváncsi voltam, hogy pontosan miket lehet létrehozni ezeknek az alakzatoknak a felhasználásával.
Elkezdtem apróbb dolgokat megvalósítani. Kisebb karaktereket készítettem el. Baltákat és késeket csináltam. Állatokat raktam össze az alakzatok segítségével.
Még egy saját South Park karaktert is készítettem a segítségével!


Létrehoztam egy Youtube csatornát, ahol néhány videó segítségével prezentálom a módszert.
Én nagyon jól szórakozok közben, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy hol vannak ennek a módszernek a határai.
Akit érdekel a dolog nézze meg néhány videómat, és bátran kezdjen bele.



Szívesen fogadok építő jellegű kritikát is, és ha kipróbáljátok, akkor a ti próbálkozásotokra is kíváncsi vagyok.
0
0
0
0
no avatar
COD4: MW - FPS and Quality Test.

A laptopom konfigja megtalálható a videó leírásában.

Iratkozz fel a csatornámra a további tesztekért illetve videókért!
0
0
0
0
OriginalSzotyi avatar
Itt is lenne a csatornám első hivatalos intrója, azt hozzá kell fűznőm hogy az intrót nem én készítettem, ez egy ingyenesen letölthető Template, de sajnos intró készítés terén ennyire futja a tudásom. 😃D

0
0
0
0
FoLey avatar
Szólj hozzá... 😆 Spoiler!
Tudom szeret a középpontban lenni hát újra reflektorfényt kapott a napiszar hírnevéhez. 😆


0
0
0
0
💬 1
SuperPuma avatar
@FoLey: Amúgy csak te foglalkozol vele 😆
0
0
0
0
1LLUS1V3M4N avatar
Tiszteletem!

Túlnyomó részt (egyelőre) angolról magyarra fordított zenés videók találhatóak a csatornán, valamint két FMV videó, és egy, ami csak úgy van. A közeljövőben gameplay videók kerülnek feltöltésre régebbi játékokról, valamint az FMV vonalat akarom majd erősíteni, a dalszöveg fordításokat pedig más formában folytatni, talán egy külön weboldalon.

[LINK]
0
0
0
0
Thorin Oakenshield avatar
Sziasztok! Milyen alkalmazásokkal veszítek fel a videóitokat?
0
0
0
0
💬 1
19ati93 avatar
@Thorin Oakenshield: Shadowplay talán a legjobb megoldás jelenleg, ha AMD-s kártyád van akkor ott is van egy hasonlóan beépített program ReLive néven.

Egyébként még szóba jöhet az OBS, esetleg Bandicam/Mirillis Action/DXtory etc.. végső esetbe.
0
0
0
0
RichGames avatar
Sziasztok 😃
Itt egy újabb rész 😃 Akinek tetszik az nyomjon egy likeot a videómra ezzel is támogatva a csatornát.
#AssassinsCreedUnity
0
0
0
0
Sramm74 avatar
Ebben a videóban egy olyan Android-os applikáció letöltését és kezelését fogom bemutatni, amivel tudunk korlátlan mennyiségben, korlátlan hosszúságú videókat letölteni akár FULL HD, 60 FPS minőségben is, és a hosszúságától számítva viszonylag alacsony fájlméretben.
0
0
0
0
RichGames avatar
Itt a #GTAV 2 epizódja amiben viccesen probálom előadni az éppen nálam levö karakter adotságait spontán! Ha elnyerte a tetszésedet csapass egy likeot és mindenképp iratkozz fel hogy ne maradj le a jövöben érkezö tartalmakról! 😉
0
0
0
0
RichGames avatar
Sziasztok itt mindenki vissza tekintheti a #SuperHot uoltsó live részét!Ha még új vagy a csatornán dobj egy likeot és egy feliratkozást ha tetszenek a tartalmaim 😀
0
0
0
0
TomCraft avatar
Hogyha elnyerte a tetszésedet a videóm, akkor nyomj egy "Tetszik"-et vagy pedig iratkozz fel a csatornámra, és írd meg a véleményedet kommentbe hiszen mindig olvasom őket!
0
0
0
0
RichGames avatar
Sziasztok itt egy Fifa 18 HD 1080p Gameplay videóm, a közel jövpben érkeznek újabb tartalmak is.Ha tetszik amit csinálok dobj egy likeot és ne feledkezz el feliratkozni 😀
0
0
0
0
rdragon91 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@rdragon91: Legalább annyira lennél kreatív hogy egyedi youtube nevet találsz ki te szerencsétlen
0
0
0
0
Szabo_Tomi avatar
Elnyerte a tetszésedet a videó? Dobj egy like-ot és feliratkozást! 😀
0
0
0
0
misuvideo1 avatar
Itt is lenne a csatorna kezdetleges intrója, amit ezentúl megtalálhattok minden feltöltött videó elején. Véleményedet írd meg komment szekcióba, hiszen azt mindig szeretjük! 😀
0
0
0
0
RichGames avatar
Hellosztok anno töröltem a csatornám, de most ujra indul ha valakit érdekel esetleg egy feltörekvö Gameplay csatorna az nyomjon a linkre! Jelenleg a Cuphead nevezetü #Rage gamel probálkozom de lesz minden stilus Codww2,Fifa18,NFS Payback és sok más játék!
0
0
0
0
tomo1991 avatar
Itt is lenne az első komolyabban kommentált végigjátszásom első része, véleményeteket szívesen várom videó alatt komment szekcióba, remélem elnyeri a tetszéseteket! Jó szórakozást! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció