Youtube csatornák

Szerző: razor144, 2012. July 12., téma
Fórum » Film, sorozat
Csak a csatorna linkjét fogadjuk el!
Hozzászólások: 479
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Ebben a videóban 30 darab olyan érdekességet fogok elmondani a karácsony ünnepéről, amit valószínűleg nem tudtál. Azért most készítettem el ezt a videót, hiszen karácsonykor nem tudtam volna elég időt fordítani ennek az elkészítésére.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
FoLey avatar
@SzaboTamas: Egy tanács tegyél 18+-os karikát ha már a csúnya szavak is elhangzanak.
0
0
0
0
no avatar
@FoLey: Okés, többi videóban nem fog, csak ez volt ilyen különleges..
0
0
0
0
MiszterDawe avatar
Hogyha elnyerte a tetszésedet a videóm, akkor dobj egy Tetszik-et és iratkozz fel a csatornámra, hiszen ezzel együtt támogatod úgymond a videós karrieremet. Ha ezt megteszed értem, köszönöm szépen. 😃
0
0
0
0
Amino avatar
Inuyasha részek magyarul: [LINK]
0
0
0
0
RevoYT avatar
Hogyan építsünk percek alatt járművet a Minecraft-ba? Kattints a videóra, és lesd meg! 😀
0
0
0
0
Tomimester95 avatar
Sziasztok!
A napokban készítettem egy YouTube csatornát, amivel egyben az egyik álmom vált valóra, hogy a házilag legyártott kis videóimat feltöltsem egy csatornára és ezzel együtt szétkürtöljem a nézőközönség felé. Most biztos gondolhatjátok, hogy egy újabb olyan "Videós" aki elkezd egy végigjátszást, és egy adott résznél abbahagyja azt. Nem, ez nem így lesz. Én egy mondásnak élek bár kissé szkeptikusnak hangzik, még pedig: "Amit elkezdesz, azt fejezd is be". És a csatornámra feltöltött további tartalomnál is így lesz, és úgymond a GTA San Andreas végigjátszásommal szeretnék debütálni, úgy hogy itt is lenne az első része. Hogyha elnyerte a tetszésedet, akkor dobj egy ... áhh hagyjuk, tipikus sablonszöveg. 😃
0
0
0
0
TomiGames avatar
Itt is lenne a Max Payne 2 végigjátszásom első része, az esetleges nyelvbotlásokat nézzétek el nekem, hiszen új vagyok ebben a videós popszakmában.
0
0
0
0
turkish avatar
Dob covereket csinálok egy ideje....
Nem akarok floodolni, de hátha valaki csak itt találja meg! 😀
0
0
0
0
Assd avatar
Alto's Adventure - Gameplay Video!
0
0
0
0
Pixel345 avatar
Elkezdtem a csatornámon a GTA IV végigjátszását, és itt is lenne az első rész. A következő már mikrofonos lesz, csak technikai okok miatt nem tudtam megoldani hogy az első rész is az legyen.
0
0
0
0
no avatar
Call of Duty 2 - Végigjátszás 2.rész - A robbantás


Call of Duty 2 - Végigjátszás 1.rész - A kiképzés
0
0
0
0
KalmarErik avatar
Csak ajánlani tudom ezeket:
[LINK]

[LINK]

[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
Pixel avatar
Szevasztok itt Csixel, akarom mondani Pixel.
0
0
0
0
no avatar
Látogass el a csatornámra a további GTA San Andreas tartalmakért.

0
0
0
0
InfernoDante avatar
Csak a csatorna linkjét fogadjuk el!


Ehhez képest rengeteg videó van itt, nem is értem ilyenkor hol a moderálás?
0
0
0
0
💬 3
gigazte avatar
@InfernoDante: Főleg úgy, hogy van külön olyan fórumtéma is, ahol pont a saját videót lehetne publikálni!😆 2 kattintás és meg is van!
https://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_…ead_id=871
0
0
0
0
no avatar
@InfernoDante: Ezen az oldalon a moderátorok csak divatból vannak. Az egész fórumon fölöslegesen vannak a témák mert mindegyikben beszélnek mindenről, csak arról nem amiről szól a topic.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció