Testépítés, bodybuilding, gyúrás

Szerző: patrikk911, 2012. June 11., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 1 018
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MC MaRcI avatar
régebben edzettem 9 hónapot akk híztam 10 kg-ot most vagyok olyan 72kg de jó lene felmenni olyan 78-80kg-ra
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
köszönöm válaszaitokat
és kb mennyi idő mire meglátszik valami? persze rendes edzéstervel
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
MC MaRcI írta:
nekem az lenne a kérdésem hogy mennyi idő után romlanak meg a fehérje porok?


Szav ideje van de akár évekig is eláll száraz helyen, nekem pl marad még 6 évvel ezelőttről majdnem egy egész vödör Volumass35 és semmi baja nincs. (2007.06.-ig volt a szavidő)
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
de általánosságban kérdeztem ha vennék
fél év egy év ? vagy csak hetek hónapok
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
nekem az lenne a kérdésem hogy mennyi idő után romlanak meg a fehérje porok?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
GokuTM írta:
gyenesmartin írta:
GokuTM írta:
gyenesmartin írta:
Nem tudja valaki, hogy mitől lehet az, hogy nagyobb súlyok mozgatásánál remeg a kezem?
Értsd: 80 kilónál már remeg a kezem amikor kinyomom, holott még 120-130 at is könnyedén kibírom nyomni egy párszor. Fekvőtámasznál is. Ugyanúgy remeg az elsőnél, mint pl 80-adiknál. Olyan mintha nem bírnék annyit, holott meg sem kottyan.😜


Hát vagy nem tartod be az izomregenerálódási időt, ami 2 nap. Szóval ha Hétfőn bicepszezel, legközelebb csak Szerdán tedd. Erre való az edzésterv.

Vagy nem szedsz vitaminokat.

Vagy izületi probléma.
Akkor biztos a vitamin. De csak akkor ha lassan csinálom azt a valamit.


Akkor nem a vitamin. Ha lassan csinálom Én is remegek, igaz relatv a lassú. A pl. a normális fekvenyomási tempó felével emelem-engedem ki természetes, hogy remeg a kéz, egy bizonyos súly után.
Na de 5 kilónál nagyobb súlynál is? Bár ez inkább a tricepsznél.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
GokuTM írta:
gyenesmartin írta:
Nem tudja valaki, hogy mitől lehet az, hogy nagyobb súlyok mozgatásánál remeg a kezem?
Értsd: 80 kilónál már remeg a kezem amikor kinyomom, holott még 120-130 at is könnyedén kibírom nyomni egy párszor. Fekvőtámasznál is. Ugyanúgy remeg az elsőnél, mint pl 80-adiknál. Olyan mintha nem bírnék annyit, holott meg sem kottyan.😜


Hát vagy nem tartod be az izomregenerálódási időt, ami 2 nap. Szóval ha Hétfőn bicepszezel, legközelebb csak Szerdán tedd. Erre való az edzésterv.

Vagy nem szedsz vitaminokat.

Vagy izületi probléma.
Akkor biztos a vitamin. De csak akkor ha lassan csinálom azt a valamit.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nem tudja valaki, hogy mitől lehet az, hogy nagyobb súlyok mozgatásánál remeg a kezem?
Értsd: 80 kilónál már remeg a kezem amikor kinyomom, holott még 120-130 at is könnyedén kibírom nyomni egy párszor. Fekvőtámasznál is. Ugyanúgy remeg az elsőnél, mint pl 80-adiknál. Olyan mintha nem bírnék annyit, holott meg sem kottyan.😜
0
0
0
0
kaizinger avatar
vagy lehet olcsobbat is venni itt a sarkon a biotechbe ugyanugy minőségi fehérjét
Whex Pro rol csak rosszat hallotam hogy tul van árazva és egyáltalán nem hozz többet mint az olcsobb kiszerelésőek
Nekem jelenleg szálkásitásre lenne szükségem és nem tömeg nővelésre és fölöslegesnek is tartom a tömeg nővelőket elégg csak normálisan zabálni és nem tenyérnyi kaját zabálni mert vigyázok a sulyomra!
én hetente végzek nehéz fizikai munkát folyton nehezet emelgetek pakolok és nehéz tárgyakal dolgozok amiből a nap végére elegem van! és fáj minden porcikám emellet sulyzozok felüléseket végzek!
és napi 3 szor tudok enni!
Szerinted ennek nincs semmi értelme rendszertelen és szerinted nem fejlödök?
0
0
0
0
jumpen97 avatar
megkaptam egy ismerősömtől az expandert ezzel több mindent is tudok csinálni
0
0
0
0
kaizinger avatar
hát én maradok a mostaninál igyis elég jól megy😀 d.u tán dobok fel képet persze messze vagyok töled GokuTm de lásd nekem még nincs bent 1 évem se😀
0
0
0
0
kaizinger avatar
hát maximum game én ink csak szálkásitotam volna a helyedbe jobban ált! igy olyan puffi dzsonak tünsz nem sértésként irom!
szerintem vegyél biotech usa tol szálkásitot az rád férne
0
0
0
0
kaizinger avatar
amugy jumpen mindenkinek máshogy reagál a teste neked lehet 2 évlessz mire eléred ezt a szintet😀
Én most kick boxolok felülések fekvő sulyzos edzés
és heti 1 szer végig csinálom a norbi kick box edzést is félév allat 6 kg ot fogytam nemtom van e rólam régi kép digitálisan de én egy dagadt gyerek voltam tulsulyal és most már közelitek a kocka hashoz még némi suly felesleg van rajtam de az max 1-2 kg kick box rendes terembe járást 1 hete kezdtem de már most érzem hogy erősebbek a kezeim
0
0
0
0
jumpen97 avatar
GokuTM írta:
Attól függ, hogy néztél ki, amikor elkezded.

https://www.kepfeltoltes.hu/120715/DSC051351_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez az Én 2 évem.
1. Kép mindenféle tápkieg nélkül, otthon. 50kg-san 2010.
2. Kép fehérje/tömegnövelő és szedésével konditerembe járva. 57kg-san 2010.
3. Kép a kb. fél évvel ezelőtti kúrám után 79kg-san 2012.
4. Kép pár napja, fél évvel a kúra után fehérjét szedve, szálkásítás után. 74kg-san. 2012.



az 1. mennyi idő után jött össze és miket hogy csináltál? am a 3. a legjobb.
0
0
0
0
kaizinger avatar
2 es sokkal több a változás. maximumgame kicsit sziros vagy
0
0
0
0
jumpen97 avatar
MaximumGame írta:
gyenesmartin írta:
MaximumGame írta:
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Az hogy én nem rakok ki magamról meleg társkereső oldalakra jellemző profil képet nem azt jelenti hogy úgy nézek ki mit te a szteroidkúrád előtt...


Idáig érzem a szánalom és az irigységed szagát😊
Aki azt hiszi, hogy a szteroid egy kúra után megöli a vesét/májat stb. azzal Én nem tudok foglalkozni, mert komoly tudatlanságról tesz tanúbizonyságot.

Ezt úgy írod, mint ha a WoW-on kívül járnál más helyre online (ezen kívül) ahol emberek vannak. 😊
Ha a képpel lenne bajod akkor ezt anno Vigilante kollegának is írtad volna, ennyit a hitelességedről 😊
29 éves vagy és egy rakás szánalom 😆


Nincs ezzel semmi baj, mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy szeretné !
Ugyanezt írtam.


nem fejeztem be, mert csöngettek 😃

De vicces hogy hiába szedsz bármit... ha szar a testfelépítése esetleg szarúl kondizik 😃 szart se ér.... én 4éve konditerembe járok, más amit össze szedd ezzel, az ideglenes... utána nem marad úgy 😃 és ha 3-4 hónapra abba hagyja akkor mintha nem is szedett volna semmit külsőleg... belsőleg meg már károsult 😃 kevés steroid is szétbax !


nekem apa mondta hogy ne szedjek semmit egyek, eddzek, szálkásítani később is ráérek.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
gyenesmartin írta:
MaximumGame írta:
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Az hogy én nem rakok ki magamról meleg társkereső oldalakra jellemző profil képet nem azt jelenti hogy úgy nézek ki mit te a szteroidkúrád előtt...


Idáig érzem a szánalom és az irigységed szagát😊
Aki azt hiszi, hogy a szteroid egy kúra után megöli a vesét/májat stb. azzal Én nem tudok foglalkozni, mert komoly tudatlanságról tesz tanúbizonyságot.

Ezt úgy írod, mint ha a WoW-on kívül járnál más helyre online (ezen kívül) ahol emberek vannak. 😊
Ha a képpel lenne bajod akkor ezt anno Vigilante kollegának is írtad volna, ennyit a hitelességedről 😊
29 éves vagy és egy rakás szánalom 😆


Nincs ezzel semmi baj, mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy szeretné !
Ugyanezt írtam.


nem fejeztem be, mert csöngettek 😃

De vicces hogy hiába szedsz bármit... ha szar a testfelépítése esetleg szarúl kondizik 😃 szart se ér.... én 4éve konditerembe járok, más amit össze szedd ezzel, az ideglenes... utána nem marad úgy 😃 és ha 3-4 hónapra abba hagyja akkor mintha nem is szedett volna semmit külsőleg... belsőleg meg már károsult 😃 kevés steroid is szétbax !
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
MaximumGame írta:
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Az hogy én nem rakok ki magamról meleg társkereső oldalakra jellemző profil képet nem azt jelenti hogy úgy nézek ki mit te a szteroidkúrád előtt...


Idáig érzem a szánalom és az irigységed szagát😊
Aki azt hiszi, hogy a szteroid egy kúra után megöli a vesét/májat stb. azzal Én nem tudok foglalkozni, mert komoly tudatlanságról tesz tanúbizonyságot.

Ezt úgy írod, mint ha a WoW-on kívül járnál más helyre online (ezen kívül) ahol emberek vannak. 😊
Ha a képpel lenne bajod akkor ezt anno Vigilante kollegának is írtad volna, ennyit a hitelességedről 😊
29 éves vagy és egy rakás szánalom 😆


Nincs ezzel semmi baj, mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy szeretné !
Ugyanezt írtam.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Az hogy én nem rakok ki magamról meleg társkereső oldalakra jellemző profil képet nem azt jelenti hogy úgy nézek ki mit te a szteroidkúrád előtt...


Idáig érzem a szánalom és az irigységed szagát😊
Aki azt hiszi, hogy a szteroid egy kúra után megöli a vesét/májat stb. azzal Én nem tudok foglalkozni, mert komoly tudatlanságról tesz tanúbizonyságot.

Ezt úgy írod, mint ha a WoW-on kívül járnál más helyre online (ezen kívül) ahol emberek vannak. 😊
Ha a képpel lenne bajod akkor ezt anno Vigilante kollegának is írtad volna, ennyit a hitelességedről 😊
29 éves vagy és egy rakás szánalom 😆


Nincs ezzel semmi baj, mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy szeretné !
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Nekem fater mondta ha akarok,vesz nekem szteroidot.......én meg : hülye vagy!?
Ink. vegyél jumbot (tömegnövelő)........2x 4,4kg kiszedése után 64-ről 73-ra felszedtem....heti 3x fegyencedzés tervel......3 hónapja nem szedek semmit csak edzek,nem ment le semmi a 73kg-ból 😀 szal.: ne szedjetek szteroidot mert csak szétbassza az izületeidet amit még most nem érzel,összemennek a tökeid mivel a szteroid hormon,nem más,ezért leáll vagy csökken a test hormonellátása.....és legfőbbképpen fél-1év gyúrás után már ne álljatok a tükör előtt h hu de izmos vagyok...béke
0
0
0
0
no avatar
GokuTM írta:
Hatással nem volt gond, az eladóm megbízható. Nem 4-5 éve csinálja már.
Gondot nem okozott, sőt senkinek akiket ismerek.
De igen, mindenki úgy él, ahogy tetszik neki.

De azért egy ilyen Gaboo7 féle kocka malactól nem tűröm az ilyen szemrehányást.
maximum attól, aki gyúr vagy inkább testet épít pár éve, és letett valamit az asztalra a szuper WoW karakteren kívül.

Aki meg nem ért hozzá, az maximum véleményt alkosson, de szemrehányáshoz nincs joga.


Szerintem ez egy kicsit tanulságosabb, mint egy öntelt f.sz nyálverése Youtubeon. 😊


Találkoztam már olyanokkal mint te. Csak mert van "izmod", azt gondolod hogy te ettől mindenkinél jobb, és istenkirály vagy, na meg a hsz-eidből látszik, hogy csak egy kis öntelt pöcs vagy. Ne kezdj el másról mocskokat terjeszteni, ha azt sem tudod hogy miket csinál a valóéletben, egy avatarról ne kezdj el ítélni. És attól hogy valaki gyúr, még nem azt jelenti, hogy letett valamit az asztalra. Az izom csak ahhoz szükséges, hogy le tudj tenni pár dolgot az asztalra.
-Innen kiszálltam.-
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Úgy a legjobb ahogy osztálytársam csinálja, szerintem...
Semmit nem szed, csakis természetes eredetűt (azaz ennivalót). Kinézetéről egyáltalán nem látni, hogy erős lenne, közben meg 200 kilókat nyom ki fekve 😜. A karja meg feleakkora, mint az enyém. Csak én kisebb súlyokat használok ("mázsás betonoszlop"😉, mint ő.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
GokuTM Már az első fél percben elmondja az orvos csávó a vididen hogy
"De ennek ára van" a testépítő csávó meg "ez olyan mint az orosz rulett az életükkel játszanak"

Az egy dolog hogy rendesen ésszel használod felőlem csináld hisz valóban nem 1-2 kúrába halsz bele hanem többe de hogy a fejlődő szervezeted ilyen mértékben gyilkold. Hiába nem halsz bele minden mesterséges szarnak még a közönséges fejfájás csillapítónak is vannak mellékhatásai és ahogy a szteroidoknak is és nem épp a legjobb egy fejlődő szervezetre ezt ráereszteni. Inkább huszonéves korba ha már annyira akarod.
0
0
0
0
Hagrid avatar
GokuTMÉn nem akarok beszállni ebbe,de ilyen fiatalon tényleg hülyeség ilyeneket szedni(meg amúgy is) elhiszem én hogy egy kúrátol semmi bajod nem lesz,de fejlődő szervezetnek akkor sem tesznek jót az ilyen szerek,de mindenki azt csinál amit akar... azért mert ilyen szarokat szedsz és megnőttél tőle nem kell azt hinni hogy te mindenkinél erősebb,okosabb vagy... + aki nem rak magáról vakus tükrös (Gaboo7 már fentebb részletezte) az nem azt jelenti hogy dagadt pattanásos kocka.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Gaboo7 írta:
GokuTM írta:
gyenesmartin írta:
Nálunk a legolcsóbb is heti 2-3 000ft. Inkább emelgetem itthon a kerítésépítésből megmaradt mázsás betonoszlopot.
Én felső testre edzek, meg hasra inkább. Néha meg szoktam hegyi biciklizni is. A hátam már legalább kétszer szélesebb, mint a derekam.😃
Én inkább ilyen szerek helyett csirkemellet meg egyéb ilyen nagy fehérjetartalmú húsokat eszem. Bátyám is szedett ilyeneket régebben, most hogy abbahagyta alig van rajta izom. Főleg a tesi tanárunk. Több évig szedett, most meg 200-300 kiló.


Hát a 3.000-ret már Én sem vállalnám be.
De mondjuk Én itthonra vettem haspadot, Fekpadot meg kézi súlyzókat, így nem kell mindig terembe járnom.

Ügyesen kell szedni. Nem szabad vérszemet sem kapni tőle, és nyomni kell mellette a fehérjét és a kúra végén stanozolt, hogy ne legyen a feljött 10kg-ból kg víz. Na meg jó lenne nem a sarki díler hamis szarját megvenni. Egy kúrától még hasmenése sem lesz az embernek. Ahhoz, hogy valakinek baja legyen évekig kell szednie. Az meg már meg is érdemli.


Már egy kúrának is komoly mellékhatásai lehetnek nem is beszélve arról hogy serdülő szervezetre fokozottan hatnak a szteroidok. A másik az hogy nem tudod hogy mit veszel be mivel ezek 100%-osan illegális szerek tehát az összetétel bizonytalan. Olyan mintha drogot vennél az utcán.

Ebben teljesen egyetértek a szteroidoknak megvan a maga helye és az az élsport. Ezt még drugs bunny mondta. Még ha valaki úgy is dönt hogy hozzájuk nyúl valóban nagy ostobaság akkor kezdeni amikor fejlődik a szervezet.
Itt van vidi róla hogy milyen könnyű hamisítani ezeket a szarokat
0
0
0
0
jumpen97 avatar
én expanderezek mellre vállra karra. hasra 50 hasprés. 30 fekvőtámasz(havonta emelem tízzel)
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
GokuTM írta:
gyenesmartin írta:
Nálunk a legolcsóbb is heti 2-3 000ft. Inkább emelgetem itthon a kerítésépítésből megmaradt mázsás betonoszlopot.
Én felső testre edzek, meg hasra inkább. Néha meg szoktam hegyi biciklizni is. A hátam már legalább kétszer szélesebb, mint a derekam.😃
Én inkább ilyen szerek helyett csirkemellet meg egyéb ilyen nagy fehérjetartalmú húsokat eszem. Bátyám is szedett ilyeneket régebben, most hogy abbahagyta alig van rajta izom. Főleg a tesi tanárunk. Több évig szedett, most meg 200-300 kiló.


Hát a 3.000-ret már Én sem vállalnám be.
De mondjuk Én itthonra vettem haspadot, Fekpadot meg kézi súlyzókat, így nem kell mindig terembe járnom.

Ügyesen kell szedni. Nem szabad vérszemet sem kapni tőle, és nyomni kell mellette a fehérjét és a kúra végén stanozolt, hogy ne legyen a feljött 10kg-ból kg víz. Na meg jó lenne nem a sarki díler hamis szarját megvenni. Egy kúrától még hasmenése sem lesz az embernek. Ahhoz, hogy valakinek baja legyen évekig kell szednie. Az meg már meg is érdemli.
Te tudod, hogy teszed tönkre a szervezeted.
Nekem már a mikróval melegített kajától hányingerem van.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
GokuTM írta:
gyenesmartin írta:
Nálunk a legolcsóbb is heti 2-3 000ft. Inkább emelgetem itthon a kerítésépítésből megmaradt mázsás betonoszlopot.
Én felső testre edzek, meg hasra inkább. Néha meg szoktam hegyi biciklizni is. A hátam már legalább kétszer szélesebb, mint a derekam.😃
Én inkább ilyen szerek helyett csirkemellet meg egyéb ilyen nagy fehérjetartalmú húsokat eszem. Bátyám is szedett ilyeneket régebben, most hogy abbahagyta alig van rajta izom. Főleg a tesi tanárunk. Több évig szedett, most meg 200-300 kiló.


Hát a 3.000-ret már Én sem vállalnám be.
De mondjuk Én itthonra vettem haspadot, Fekpadot meg kézi súlyzókat, így nem kell mindig terembe járnom.

Ügyesen kell szedni. Nem szabad vérszemet sem kapni tőle, és nyomni kell mellette a fehérjét és a kúra végén stanozolt, hogy ne legyen a feljött 10kg-ból kg víz. Na meg jó lenne nem a sarki díler hamis szarját megvenni. Egy kúrától még hasmenése sem lesz az embernek. Ahhoz, hogy valakinek baja legyen évekig kell szednie. Az meg már meg is érdemli.


Már egy kúrának is komoly mellékhatásai lehetnek nem is beszélve arról hogy serdülő szervezetre fokozottan hatnak a szteroidok. A másik az hogy nem tudod hogy mit veszel be mivel ezek 100%-osan illegális szerek tehát az összetétel bizonytalan. Olyan mintha drogot vennél az utcán.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nálunk a legolcsóbb is heti 2-3 000ft. Inkább emelgetem itthon a kerítésépítésből megmaradt mázsás betonoszlopot.
Én felső testre edzek, meg hasra inkább. Néha meg szoktam hegyi biciklizni is. A hátam már legalább kétszer szélesebb, mint a derekam.😃
Én inkább ilyen szerek helyett csirkemellet meg egyéb ilyen nagy fehérjetartalmú húsokat eszem. Bátyám is szedett ilyeneket régebben, most hogy abbahagyta alig van rajta izom. Főleg a tesi tanárunk. Több évig szedett, most meg 200-300 kiló.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Az hogy én nem rakok ki magamról meleg társkereső oldalakra jellemző profil képet nem azt jelenti hogy úgy nézek ki mit te a szteroidkúrád előtt...


Idáig érzem a szánalom és az irigységed szagát😊
Aki azt hiszi, hogy a szteroid egy kúra után megöli a vesét/májat stb. azzal Én nem tudok foglalkozni, mert komoly tudatlanságról tesz tanúbizonyságot.

Ezt úgy írod, mint ha a WoW-on kívül járnál más helyre online (ezen kívül) ahol emberek vannak. 😊
Ha a képpel lenne bajom akkor ezt anno Vigilante kollegának is írtad volna, ennyit a hitelességedről 😊
29 éves vagy és egy rakás szánalom 😆
Te komolyan szedsz ilyeneket? Spoiler!
LOL, oszt úgy nézel ki, mint én 16 évesen aki már év végétől (suliba volt konditerem, én meg nem fizetek hogy emelgessek máshol súlyokat. Jó nekem a mázsás betonoszlop is 😜) nem gyúr meg semmi.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Az hogy én nem rakok ki magamról meleg társkereső oldalakra jellemző profil képet nem azt jelenti hogy úgy nézek ki mit te a szteroidkúrád előtt... Kislányok szoktak ilyen képeket kirakni magukról különböző közösségi oldalakon ha idősebb fiúk társaságára vágynak.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
[quote][b]GokuTM írta:[/b]
100 szem Methandienone +4,5kg Mass 20
150 szem Methandienone +Fehérje(ami tetszik)+Dextróz
2hét szünet
100 szem Stanozol +Fehérje(ami tetszik)
2hét szünet
150 szem Methandienone +Fehérje(ami tetszik)
+ ugye mindezalatt kemény munka heti 3-5x.
60kg-ról 85kg híztam, ebből 5kg volt a "víz" vagy felesleges koksztermék, a többi tiszta izom.[/quote]

[b]Mivel a profiljánál törölted a hozzászólásomat ide linkelem az általad reklámozott szerek "apró" mellékhatásait:

[b][u]Danabol[/u][/b] (methandienone):
A toxikus hatás májkárosító - májzsugorodás, daganat, sárgaság -, a hormonális hatás az agyalapi mirigy hormon termelését lecsökkenti.
A férfiak szőrösödnek, mélyebb lesz a hangjuk, impotencia alakul ki. Ha hosszan szedi valaki, nőies lesz, megnőnek a mellek, megnő a zsír és izmok puhák lesznek.
Szívre is hat természetesen, megnő a vér mennyisége, korai elmeszesedés alakul ki az érrendszerben, előfordulhat szívinfarktus, agyvérzés.

[b][u]Stanazol[/u][/b]:
nőkön mensturációs zavar, szőrösödés, clitoris-túlnövekedés, akne, kopaszodás. Férfiakon impotencia, prosztatamegnagyobbodás, kopaszodás, herék sorvadása.
Belszervek: korán jelentkező szív-érrendszeri zavarok, (vérnyomásemelkedés, balkamra-megnagyobbodás), májkárosodás.

1999-2006-ig rendszeresen edzettem tisztán nem az általad fogyasztott szarokkal, azóta is sportolok de terembe nem sikerült rendszeresen lejutnom ezért vettem itthonra egy fekve nyomó padot és súlyokat:
[img]http://www.kephost.com/images4/2012/7/15/7zj8hm83gfyowvpzca6j.jpg[/img]

A testépítés nem arról szól hogy beszedek egy vödör szteroidot és hetek alatt úgy nézek ki mint a nyúzott őz, aztán meg 20 évesen nem áll a cerka. De ezt neked hiába is magyarázom mert akkora ökör vagy hogy tizenévesen szétb.szod magad ezekkel a szarokkal pár év múlva meg akkora cs.csöd lesz mint anyádnak csak a tiéd jobban fog lógni... Az meg hogy doppingolsz és még te vered rá a nyálad egyenesen szánalmas. Mondjuk azt sem hiszem el hogy a szüleidnek nem tűnt fel hogy a csontkollekció 55 kilós gyerek hetek alatt 85 kilóra nőtt... Ez már a szülők felelőtlensége is, mert hogy a gyereknek nincs annyi esze hogy tönkreteszi magát de azért a szülőnek kellene hogy legyen annyi hogy ilyen dolgokat észrevesz!
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hát én egykezesekkel ülve,állva is 12-12kg-val csinálom bicepszre azaz 24kg összesen tárogatás 8-8kg-val megy tricepsz nyújtás hátulról fej fölé 7-7kg-val
0
0
0
0
Szykla avatar
hector maio írta:
Szykla írta:
Az biztos, én kb 3 hete kezdtem el itthon gyúrogatni, és azt vetem észre hogy különböző izom csoportokat más és más sulyokkal és ismétlésekkel kell csinálnom.

PL:. bicepszre két egy kezes súllyal ( 10kg ) simán megy a 6x8 ismétlés, de mellre vagy tricepszre majdnem az 5kg is sok és abból csak 3x8 ismétlés megy.


Bicepszet nagyobb súllyal csinálod mint a mellet? Ezt vagy elírtad vagy valami hiba van ott 😃 és fekve 47.5 kg-val 4x8-at csinálok bicepszbe meg a max 12kg 6ismétlés 10kg 8ismétlés 8kg 10ismétlés 😃


Atoll függ milyen gyakorlatokat végzek, mert mellre és triceszre is vannak olyan gyakorlatok amik még nem mennek 10kg-al csak 5kg-al.

Mert pl bicepszre 10kg-al megy a 6x8 ismétlés állva kétkezes rúddal, vagy ülve, állva váltót karral két egykezes súlyzóval ( aminek 5kg/db ).

De viszont mellnél van olyan gyakorlat amihez 5kg is sok, pl mell tárogatás egyenes padon két egy kezes súlyzóval ( 5kg ) ott már sok a 6x8 ismétlés csak 3x6 megy, vagy tricepsznél nyújtás állva,ülve vagy fekve ott is sok a 10kg és az is csak 5kg-al megy a 6x8 ismétlés.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Szykla írta:
Az biztos, én kb 3 hete kezdtem el itthon gyúrogatni, és azt vetem észre hogy különböző izom csoportokat más és más sulyokkal és ismétlésekkel kell csinálnom.

PL:. bicepszre két egy kezes súllyal ( 10kg ) simán megy a 6x8 ismétlés, de mellre vagy tricepszre majdnem az 5kg is sok és abból csak 3x8 ismétlés megy.


Bicepszet nagyobb súllyal csinálod mint a mellet? Ezt vagy elírtad vagy valami hiba van ott 😃 és fekve 47.5 kg-val 4x8-at csinálok bicepszbe meg a max 12kg 6ismétlés 10kg 8ismétlés 8kg 10ismétlés 😃
0
0
0
0
kaizinger avatar
én fegyenc edzést csinálom
és a biotechtől a fat burn szálkásitót szedem eddig -4 kg étrend változtatás nélkül
és két kezes sulyzoval szoktam bicepszre tricepszre és mellkasra
és jövöhéttől kezdek járni Kick Boxra már😀
nem igazán izmosodni akarok nagyon mint termekbe ink szálkás és erős lenni😀
175cm/70 kg vagyok jelenleg
0
0
0
0
Szykla avatar
Az biztos, én kb 3 hete kezdtem el itthon gyúrogatni, és azt vetem észre hogy különböző izom csoportokat más és más sulyokkal és ismétlésekkel kell csinálnom.

PL:. bicepszre két egy kezes súllyal ( 10kg ) simán megy a 6x8 ismétlés, de mellre vagy tricepszre majdnem az 5kg is sok és abból csak 3x8 ismétlés megy.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
simán még sok is lesz. Ha lehet változtatni a súlyán az még jobb mert van olyan mozdulatsor is amivel fél év alatt is csak két 10 kilós súlyzóval fog menni.
0
0
0
0
vasziliy avatar
Sziasztok.Elsőnek itthon szeretnék edzeni.Szerintetek kezdésnek elég-e 2x15 kilós egykezes súlyzó?
0
0
0
0
Forje avatar
Valaki mondana egy edzéstervet otthonra? Csak egykezes súlyzóim vannak!
0
0
0
0
Bicike avatar
Én tésztát szoktam gyúrni 😃
0
0
0
0
no avatar
Rendben. Mindenkinek köszönöm a válaszát 😀 különösen GokuTM-nek 😀
0
0
0
0
Joker avatar
GRIFF2 írta:
GokuTM írta:
GRIFF2 írta:
Sziasztok! 😀 Vki tudna mondani egy olyan gyakorlatot ami mellre megy és otthon is elvégezhető? Tudom most mindjárt mindenki: Miért nem mész el egy konditerembe? Nos azért mert szégyellős vagyok a mostani kinézetemmel. Úgyhogy ha vki tudna vmit akkor azt ossza meg velem! köszönöm 😀


Fekvőtámasz, ha van kézisúlyzód, akkor tárogatás, mell fölé emelés.

Nem kell szégyenlősnek lenned, mindenki csontkollekció/zsírosmalac-ként kezdte. Inkább biccentenek a teremben egyet a fejükkel, hogy "nagyon helyes", mintsem, hogy "Úristen, ez nem játzótér" 😉


őőőőőőőőőőőőő köszönöm a hozzászólás(okat) Igazából csontkollekció régebben voltam bálna meg még nem vagyok a kettő közti átmenet igaz rám. Nekem csak a felsőtestemmel van bajom mert azért picit "csöcsös" vagyok és van egy kis pocóm is na azt szeretném én eltüntetni 😀


Akkor sztem elöbb szálkásítsál hogy lemenjen a felesleges zsír és utána jöhet az izomnövelés😉
0
0
0
0
no avatar
GokuTM írta:
GRIFF2 írta:
Sziasztok! 😀 Vki tudna mondani egy olyan gyakorlatot ami mellre megy és otthon is elvégezhető? Tudom most mindjárt mindenki: Miért nem mész el egy konditerembe? Nos azért mert szégyellős vagyok a mostani kinézetemmel. Úgyhogy ha vki tudna vmit akkor azt ossza meg velem! köszönöm 😀


Fekvőtámasz, ha van kézisúlyzód, akkor tárogatás, mell fölé emelés.

Nem kell szégyenlősnek lenned, mindenki csontkollekció/zsírosmalac-ként kezdte. Inkább biccentenek a teremben egyet a fejükkel, hogy "nagyon helyes", mintsem, hogy "Úristen, ez nem játzótér" 😉


őőőőőőőőőőőőő köszönöm a hozzászólás(okat) Igazából csontkollekció régebben voltam bálna meg még nem vagyok a kettő közti átmenet igaz rám. Nekem csak a felsőtestemmel van bajom mert azért picit "csöcsös" vagyok és van egy kis pocóm is na azt szeretném én eltüntetni 😀
0
0
0
0
Joker avatar
GRIFF2 írta:
Sziasztok! 😀 Vki tudna mondani egy olyan gyakorlatot ami mellre megy és otthon is elvégezhető? Tudom most mindjárt mindenki: Miért nem mész el egy konditerembe? Nos azért mert szégyellős vagyok a mostani kinézetemmel. Úgyhogy ha vki tudna vmit akkor azt ossza meg velem! köszönöm 😀


Rajtam se volt régen egy deka izom sem amikor elöször elmentem konditerembe és engem se nézett le a sok kigyúrt állat nagyon rendesek voltak segitettek is sokat😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
lol szégyellős? Esetleg úgy nézel ki mint egy csontváz bőrrel? Vagy mint egy bálna? Egy rendes terembe egyik se szokatlan. Ahova én járok ott is tökmindegy ki megy be nem igazán nézik meg hozzá se szólnak. Egyetértek Goku vak inkább elismerő hogy tenni akarsz valamit a kinézeted ellen és nem csak sajnálkozol.
0
0
0
0
Devis avatar
mindenki csontkollekció/zsírosmalac-ként kezdte

ezen jót nevettem, de igaz 😆
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! 😀 Vki tudna mondani egy olyan gyakorlatot ami mellre megy és otthon is elvégezhető? Tudom most mindjárt mindenki: Miért nem mész el egy konditerembe? Nos azért mert szégyellős vagyok a mostani kinézetemmel. Úgyhogy ha vki tudna vmit akkor azt ossza meg velem! köszönöm 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció