Testépítés, bodybuilding, gyúrás

Szerző: patrikk911, 2012. June 11., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 1 018
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kaizinger avatar
miért lenne a mentalitásom cigány?😀
A helyesírás sosem volt az erősségem 😀
0
0
0
0
kaizinger avatar
http://www.youtube.com/watch?v=VlkYOV-Uooc&list=UUDq0vtLHfqbVZCF9dEKQuAw&index=3&feature=plcp
0
0
0
0
kaizinger avatar
ennyi hát a különbség a thai-box kick box egy kutya
és nincs nagy arcom😀😉 csak gyülölöm az egosokat
egy pofontol hidd el nem feküdnék ki😉
esetlegesen te!Cigány ? a nevem azt mutatja neked hagyad már magad
de ha igenis😉 te lennél az első utcán szembe aki átt menne a másik felére nehogy belekössenek megverjék 😉
ropi
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
a kick box szabályrendszerében benne van a k1-is ami csak annyiban különbözik a thai box-tól hogy nincs könyöklés
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Goku!
A Shotokan karatéról mi a véleményed.
0
0
0
0
kaizinger avatar
nagyon messze álsz tőle😀
egyáltalán nem vagyok hájas😀
loboncom sincs
0 ásal szoktam nyiratni😀
a harc tudásodal jöhetsz mint mindenki tölem fekete öves nindzsa meg sárkány harcos lehetsz tölem repülhetsz is de lecsapnálak mint egy legyet mert elálmosodnék a ugrálásodba
amugy ezt a zsiros kocka dolgot hagyjad mert már unalmas adatlapodon kb minden 4 embert igy akartál oltani és itt a fórumon is már 2 odszora nyomod le a szöveget
röhejes vagy és hamar felkapod a vizet szteroid mellékhatás a ingerlékenység remélem tudod😀
na nyomj magadba egy decatlont vagy egy susta 250 vagy mi a fenét azt go edzeni 😀 azt szolj anyucidnak hogy nézze meg a szunyogcsipéseidet a karodon ropi harcos
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
GokuTM írta:
jumpen97 írta:
GokuTM írta:
Hűha micsoda kemény mag.
Kíváncsi lennék ki futna ki elől 😂

Elég szomorú, hogy sz ilyen szellemi fogyatékosok lehúzzák az oldal színvonalát és a Prohardveren meg sírva röhögnek ha valaki megemlíti a Gépigény.hu-t.

Az ilyeneket kéne kibannolni, aztán jól elpicsázni.
nem hiszem, hogy egy 7 éves kisfú erejénél több kelene egy monitor herohoz 😀

(Pattanás, zsíros lobonc a fejeden, sok zsír és háj-gondolom közel vagyok 😊)


Nem vagyok Prohardveres ha rámgondolsz.


Nem rád gondolok. A Prohardveres-ekre gondolok. Elég ha felmész és valahol beírod, hogy Gépigény.hu. Szarrá röhögnek, holott a Prohardver sem csoda oldal. Annyi az erénye, hogy kivágják az ilyen embereket.

-Az hardverapró. Az hogy vannak hülye hirdetések hülyéktől, nem köthető össze a fórummal.Ű
Ha a fórumra felmész okoskodni, ki is b.sznak egy szempillantás alatt.
Spoiler!
Igaz ez már nem tartozik a Gyúrás, Body Building-hez




[url]http://***/apro/ghrdcjfhhf/hsz_1-50.html[/url]
[url]http://***/apro/hp_sff_3400ghz_2gb_1tb/hsz_1-50.html[/url]

szerinted ezek normálisak?
hardver apró
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
GokuTM írta:
Hűha micsoda kemény mag.
Kíváncsi lennék ki futna ki elől 😂

Elég szomorú, hogy sz ilyen szellemi fogyatékosok lehúzzák az oldal színvonalát és a Prohardveren meg sírva röhögnek ha valaki megemlíti a Gépigény.hu-t.

Az ilyeneket kéne kibannolni, aztán jól elpicsázni.
nem hiszem, hogy egy 7 éves kisfú erejénél több kelene egy monitor herohoz 😀

(Pattanás, zsíros lobonc a fejeden, sok zsír és háj-gondolom közel vagyok 😊)


szerinted ott nincs hülye? Aki egy 1 magos AMD procinak megadja hogy 3400GHZ és haláláig kitart hogy az 3400GHz? És feladnak ilyen hírdetést hogy kagsjdjasdkjas ennyiért: ajsdausldékjas

ez csak 2 példa volt a tegnapi napról. a Kedvencem amikor egy gyereket árultak
0
0
0
0
jumpen97 avatar
GokuTM írta:
Hűha micsoda kemény mag.
Kíváncsi lennék ki futna ki elől 😂

Elég szomorú, hogy sz ilyen szellemi fogyatékosok lehúzzák az oldal színvonalát és a Prohardveren meg sírva röhögnek ha valaki megemlíti a Gépigény.hu-t.

Az ilyeneket kéne kibannolni, aztán jól elpicsázni.
nem hiszem, hogy egy 7 éves kisfú erejénél több kelene egy monitor herohoz 😀

(Pattanás, zsíros lobonc a fejeden, sok zsír és háj-gondolom közel vagyok 😊)


Nem vagyok Prohardveres ha rámgondolsz.
0
0
0
0
jumpen97 avatar
kaizinger írta:
Nem lessz itt semmi😀


Há ezé fogadtam rád. Nem vagy méltó az örökségedre kitagadlak 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
jumpen97 írta:
Hölgeim és uraim a köszöntjük önöket a mai Budapesti boxgálán. Két kultikus harcos mérkőzését láthatjuk ma. A piros sarokban Goku(kockahas)TM, a kékben Kaizinger(ROHAMOSZTAGOS) ül. Ma vajon ki lesz a győztes. Ezt majd a 10 perces(ami valójában 30) reklám után megtuthatják.


😆DD és ki a közvetítő?
0
0
0
0
jumpen97 avatar
szerkezsteni akartam nem válaszolni. mind1 sz***ni bele
0
0
0
0
jumpen97 avatar
jumpen97 írta:
Hölgyeim és uraim a köszöntjük önöket a mai budapesti boxgálán. Két kultikus harcos mérkőzését láthatjuk ma. A piros sarokban Goku(kockahas)TM, a kékben Kaizinger(ROHAMOSZTAGOS) ül. Ma vajon ki lesz a győztes. Ezt majd a 10 perces(ami valójában 30) reklám után megtuthatják.
0
0
0
0
jumpen97 avatar
Hölgeim és uraim a köszöntjük önöket a mai Budapesti boxgálán. Két kultikus harcos mérkőzését láthatjuk ma. A piros sarokban Goku(kockahas)TM, a kékben Kaizinger(ROHAMOSZTAGOS) ül. Ma vajon ki lesz a győztes. Ezt majd a 10 perces(ami valójában 30) reklám után megtuthatják.
0
0
0
0
kaizinger avatar
😀A Mai Magyarországon 10-20 ezer forint igenis számít nem lehet csak úgy szórni a pénzt😀!
én nekem is az a pénzem van amit megkeresek minden hónapba😀 víz gáz és csőhálozat szerelés😀
nyugodtan megnézhetsz én nem no name vagyok ami itt a nevem az a család nevem ird be rögtön megtalálsz😀
miért nekem kéne téged megverni amikor maximum gamenek lázadsz hogy zsíros amikor a legelején teljesen mást mondtál?😀
de ezek után nem csak ellőte de előttem is futnál kis barátom😀 Mosonmagyaróvár Széchenyi utca 94😀
néz tükörbe ropi ember😀 mellesleg igen kemény vagy
ropiként szemüvegesen😀Tipikusan az a zseni okoskodo gelesztás kocka😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát te komolyan mindenkit csak szidni tudsz és nem létezik más csak a te véleményed. Így hamar közutálatot kapsz. Na meg egó+++++++
0
0
0
0
kaizinger avatar
gondoltam hogy maximum game-t ezzel fogja oltani
neked se szol be senki hogy ugy nézel ki mint egy ropi akin kocka só van😀 valoszinüleg egyet rád vágna és futnál😀
és miért nem ismerheti?
Orbán Viktort hogy ismered arra meg nem lennék büszke😀

Hector maio:férre értetél azzal nincs is gond tényleg megéri mert nem szokot ilyen árba lenni
de ő ugy értete hogy neki most nincs ennyi fölös pénze 10-20 ezreket ***ni ezekre
0
0
0
0
Adam996 avatar
kaizinger írta:
de nem azért de elmondta hogy neki ez drága!
szerintem azért 10 fölöt az nem kevés pénz
ennyi erővel elküldhetitek plasztikára is!


17-ért 6,5kg nem drága.

De szerintem inkább ProMix-et válasszon annak se olyan vészes az ára és sokkal jobb minőség mint a SoyPro vagy még választhat Power Proteint az egy árba van a soypro-val és jobb.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Meg van egy másik, aki a Magyar nyelvtannal nincs tisztába, gondolom ezzel a támával tisztában van...Rolleyes
Téma. ezt is javítsd ki 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
GokuTM írta:
A fehérje halálos...még valami? 😊


Nincs 😀 de nekem elhiszed hogy tök mind1 ?
Csak ha elolvasod látod.. hogy kurvára nem jó dolog....
Felőlem szedhetsz bármit, de ha nem lehet gyereked 😃 vagy rákos leszel akkor majd gondolj rám 😀 😜

Ha 17évesen elfogadod más tanácsát az bőlcs döntés... de 17évesen még lázadoztok és mindig az a szar mait más mond 😀 de kb töből leszarom 😃

Személyes ismerősöm a Magyar Dopping Szövetség elnöke ! szóval értek hozzá !
0
0
0
0
kaizinger avatar
hagyjad elszált magával ő mindenkinél jobban ért mindenhez olyan mint vágási Feri
0
0
0
0
MaximumGame avatar
GokuTM írta:
MaximumGame írta:
GokuTM írta:
Shop Builderen a SoyPro 6,5kg 17.660 Ft (szója)
Legjobb árú termék, hibátlan. Nem olyan minőség, mint egy tojás vagy tejsavó fehérje, de annál aki nem versenyszerűen űzi a testépítést, nincs különbség.
1 éve használom, nagyon szépen teszi a dolgát, építgeti az izmokat, közepes étrend mellett is.


Ha értesz a kondihoz... akkor ne ajánljál neki szóját 😃 de komolyan 😃
vészelyesebb mint a cukor vagy a só !


Ezt kifejtenéd bővebben szakértő Úr?? 😆😆😆
Ekkora marhaságot még nem olvastam. De gondolom te jobban értesz hozzá, mint Én, szóval várom, miért is veszélyesebb, mint a só vagy a cukor😂

http://www.bodysport.hu/szojafeherje

Ennyit találtam róla, ahol értelmesen meg van fogalmazva, de ez 1000 emberből ha egynél bejön. Márpedig a teremben a 90% ezen a fehérjén él, és semmi gondjuk nincs, ahogy nekem sem.


Itt van én csak próbálok segíteni 😃 ne haljatok meg hamarabb 😀 meg ilyenek
Nem muszáj figyelembe venni 😀

Isoflavonok

Az isoflavonok egy ösztrogén-szerű anyagi szerkezetek, amik nagy mennyiségben vannak jelen a szójában. Ilyenek például a genistein, diadzen. Számos kutatás foglalkozik velük. A legmegdöbbentőbb az, hogy az eredmények meglehetõsen különböznek aszerint hogy ki finanszírozta a kutatást. A Protein Technology International nevű nagyvállalat egy beadványban kérte az Élelmiszer és Gyógyszerellenőrző Hivatalt (FDA), hogy az nyilvánítsa ki az isoflavonok koleszterin csökkentő hatását. S. Fallon és M. Enig szerint az FDA átszerkesztette az eredeti kérvényt, kitörölve onnan mindennemű utalást az esetleges káros mellékhatásokra, és felgyorsított módon engedélyezte a szója protein származékok engedélyezését, a hivatal saját szabályait is megszegve. Számos állami kutatóközpontban dolgozó tudós tiltakozott: dr. Daniel M. Sheehan, dr. Daniel R. Doerge, dr. Ronald M. Krauss, Sir John Scott, valamint számos táplálkozási szakértő is: Mary G. Enig, Sally Fallon, Richard és Valerie James stb, de az FDA azóta is minden további tanulmányt elutasít.

Az eredeti Protein Technology International (PTI) által benyújtott beadvány riportjában az áll hogy csak a 250 mg/dl fölötti koleszterin szintű egyéneknél észleltek 7 - 20 %-os csökkenést, míg a többieknél a csökkenés mértéke "nem számottevő" volt, azaz egy átlagembernél nincs változás. Ezt az FDA már nem reklámozza. S. Fallon és M. Enig szerint a legmegdöbbentőbb az, hogy teljesen figyelmen kívül hagyták, vagy eltussolták a káros mellékhatásokat, és a nagyobb elhalálozási arányt a szójatermékeket fogyasztó vizsgálati csoportnál. A tanulmányok közül az egyértelműen ellenvéleményt kimutatóakat figyelembe sem vették.

N.L. Petrakis tanulmánya szerint SPI-t a mellrák elkerülése miatt fogyasztó nőknél, nagyobb mértékű volt az epithelial hyperplasia jelentkezése, ami a rosszindulatú daganat elõjele. Majd C. Dees és mások kimutatták, hogy az étkezési genistein serkentőleg hat a mellsejtek ciklusaira és éppen ezért nem tanácsos szóját fogyasztani mellrák megelőzése érdekében.

Dr. Claude Hughes tanulmánya szerint a genistein-nel táplált anya-patkányok újszülöttjei kisebb súlyúak voltak és hamarabb lettek ivarérettek. E tanulmány szerint az embereknél is ugyanez várható, kiszámíthatatlan neuroviselkedési zavarokkal, immunrendszeri elváltozásokkal és felborított szexhormon szintekkel. A kisfiúknál R. K. Ross szerint a szójafogyasztás kisebb heréket eredményezhet, valamint nehezebb tanulási és vizuális összpontosítást is okozhat. Marcia E. Herman-Giddens szerint kislányoknál korai pubertás, megzavart és fájdalmasabb menstruációs ciklusok, sőt terméketlenséget is okozhat. Mind fiúknál, mind lányoknál érzelmi és viselkedési zavarok, immunrendszeri zavarok, ingerlékenyebb belek, agyalapi mirigy zavarok, pajzsmirigy zavarok jelentkezhetnek, pontosan ugyanolyan zavarok, mint amiket J. és V. James észlelt szójával táplált fiatal papagájoknál és arra késztette őket, hogy felkérjék dr. Mike Fitzpatrick-ot, egy híres toxikológust, hogy vizsgálja ki alaposabban a szója mellékhatásait. Dr. Fitzpatrick arra a megállapításra jutott, hogy a szójafogyasztás madaraknál összefüggésbe hozható számos elváltozással, beleértve terméketlenséget, megnövekedett rák esélyt, korai fehérvérűséget, legyengült immunrendszert és viselkedési zavarokat.

PTI vállalat 25 gramm SPI-t javasolt, mint minimális mennyiséget, hogy koleszterin csökkentő hatását kimutathatóvá lehessen tenni. Ez a mennyiség kb 50 - 70 mg isoflavonokat tartalmaz. A. Cassidy kimutatta, hogy már 45 mg is elég volt változás kornál fiatalabb nõknél hogy jelentős biológiai hatásokat váltson ki, beleértve olyan hormonok lecsökkentését is amik az egészséges pajzsmirigy működéshez szükségesek.

A PTI vállalat által javasolt 100 gramm SPI-ben már egyértelműen toxikus mennyiségű isoflavon van. A svájci egészségügy becslése szerint 100 gramm szója protein ösztrogén szempontból egyenértékű egy antibébi tablettával. Dr. Fitzpatrick kimutatása szerint egy kizárólag szójával táplált csecsemő testsúlyára számítva kb 5 antibébi tablettával egyenértékű ösztrogén mennyiséget kap naponta!

BJU International 2000 januárjában beszámolt arról hogy terhes anyák szóját fogyasztva, fiúgyermeket szülve, ötször nagyobb eséllyel jelentkezett hypospadias, egy nemi születési rendellenesség. Lányoknál a problémák késõbb várhatóak, terméketlenség, hormonális zavarok, netalán rák formájában ugyanezen tanulmány szerint.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
GokuTM írta:
Shop Builderen a SoyPro 6,5kg 17.660 Ft (szója)
Legjobb árú termék, hibátlan. Nem olyan minőség, mint egy tojás vagy tejsavó fehérje, de annál aki nem versenyszerűen űzi a testépítést, nincs különbség.
1 éve használom, nagyon szépen teszi a dolgát, építgeti az izmokat, közepes étrend mellett is.


Ha értesz a kondihoz... akkor ne ajánljál neki szóját 😃 de komolyan 😃
vészelyesebb mint a cukor vagy a só !
0
0
0
0
kaizinger avatar
de nem azért de elmondta hogy neki ez drága!
szerintem azért 10 fölöt az nem kevés pénz
ennyi erővel elküldhetitek plasztikára is!
0
0
0
0
Adam996 avatar
Kíváncsi vagyok hogy tényleg 100% tejsavó e 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én myproteinből 14k ért tudok 5kg ot. A prohardveren egy bizonyos laci06 árulja.
0
0
0
0
Adam996 avatar
DarthRoni írta:
Srácok, milyen fehérjét ajánlanátok diétához? tejsavó nekem kicsit drága, tudtok olyat ajánlani ami árban, minőségben, és ízben is megfelelő diétához?


Power Protein de ha kicsit több pénzed van akkor Scitec ProMix 3kg 12ezer forint power-ből 4kg 10ezer bár szerintem a ProMix sokkal jobb 48% tejsavó ha jól tudom. Bár most van ez a MyProtein 4kg 14400ft és 100%tejsavó bár ezt még nem próbáltam csak az a baj vele hogy nincs ízesítve (csak hallottam róla)
0
0
0
0
kaizinger avatar
http://www.fogyas.info/anyagcsere-dieta_feherje-dieta_zsiregetes.php ezt ajánlom figyelmedbe! olcsobb
plusz ha van fölös 3 ezred akkor a biotech fat burn 1 hónapra elég napi 4 a ajánlot szedés egyet reggel éh gyomora egyet edzés ellöt egyet edzés után aztán a utolsót lefekvés ellöt
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Srácok, milyen fehérjét ajánlanátok diétához? tejsavó nekem kicsit drága, tudtok olyat ajánlani ami árban, minőségben, és ízben is megfelelő diétához?
0
0
0
0
kaizinger avatar
én full contack kick boxra járok nem éppen simogatjuk egymást és elég durva edzések vannak
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hát igen a thai box kicsit másabb mint a k1 vagy kick box
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Keksz03 írta:
Gaboo7 írta:
Keksz03 írta:
Gaboo7 írta:
Keksz03 írta:
én láttam öcsém mit csinált meg látom mi megy a teremben...manapság lemennek és az edzéstervük nem úgy néz ki h hétfőn tricepsz, hát stb. hanem h hétfőn a kék tabiból 3, kedden szuri stb...és sajnos a fiatalok körében ez egyre népszerűbb! ez kérlek felháborító!
ezzel arra sarkaljuk őket h van gyorsabb és könnyebb út, megspórolhatsz vele időt/energiát!
a testépítés a megfelelő táplálkozásnál kezdődik, utána jöhet a kemény munka! én a te esetedben azt nem értem h a nyüzüge 65 kilóddal miért kellett szteroidhoz nyúlnod amikor azt végképp relatíve hamar meg tudtad volna valósítani kemény munkával...nem tudom h az idő-t vagy a munkát akartad rövidebbre fogni vele, de sztem ez nem elismerésre alkalmas viselkedés/felfogás...az meg végképp nem h másokat is arra bátorítasz h ugyanígy tegyenek! ne haragudj de ezzel soha nem fogok egyetérteni, sőt biztos vagyok benne h idővel ha kicsit érettebb leszel te sem...
jah igen írtad h kíváncsi voltál! hát tudod engem is baromira érdekelne h milyen amikor az ember felszív egy "utcát" de mégse teszem, pedig aztán nagyon kíváncsi vagyok h mi tudja úgy beszippantani az embereket h tönkreteszik a saját és a környezetükben élők életét...


Maximálisan egyetértek veled! Nekem anno kellett 6-7 év mire felküzdöttem magam 76 kilóról 96 kilóra aztán jött 6 év konditerem nélkül de a "körvonalak" megmaradtak csak 10 kiló lement, most újra elkezdtem és tudom hogy amit elérek azt a saját erőmnek/kitartásomnak köszönhetem majd... 😀


férfi az 100kg-tól kezdődik, alatta csak karácsonyfadísz 😀


Azért még szaloncukor lehetek? 😆


hát részben értem ezt a felfogást, de legtöbbször 100kg feletti emberek mondogatják! 😃
egyébként 185 körüli magassághoz a 85 kiló is sok ha a szív szempontjából vizsgáljuk a dolgot...én 95 vagyok, mondjuk abból van felesleg is rendesen, most azon vagyok h ledolgozzam! 😀


nalátod azért nem mindegy hogy 175 magasan hány kiló vagyok mert én 65 és ha lennék 100.... hát elmehetnék kisbolygónak
0
0
0
0
Keksz03 avatar
Gaboo7 írta:
Keksz03 írta:
Gaboo7 írta:
Keksz03 írta:
én láttam öcsém mit csinált meg látom mi megy a teremben...manapság lemennek és az edzéstervük nem úgy néz ki h hétfőn tricepsz, hát stb. hanem h hétfőn a kék tabiból 3, kedden szuri stb...és sajnos a fiatalok körében ez egyre népszerűbb! ez kérlek felháborító!
ezzel arra sarkaljuk őket h van gyorsabb és könnyebb út, megspórolhatsz vele időt/energiát!
a testépítés a megfelelő táplálkozásnál kezdődik, utána jöhet a kemény munka! én a te esetedben azt nem értem h a nyüzüge 65 kilóddal miért kellett szteroidhoz nyúlnod amikor azt végképp relatíve hamar meg tudtad volna valósítani kemény munkával...nem tudom h az idő-t vagy a munkát akartad rövidebbre fogni vele, de sztem ez nem elismerésre alkalmas viselkedés/felfogás...az meg végképp nem h másokat is arra bátorítasz h ugyanígy tegyenek! ne haragudj de ezzel soha nem fogok egyetérteni, sőt biztos vagyok benne h idővel ha kicsit érettebb leszel te sem...
jah igen írtad h kíváncsi voltál! hát tudod engem is baromira érdekelne h milyen amikor az ember felszív egy "utcát" de mégse teszem, pedig aztán nagyon kíváncsi vagyok h mi tudja úgy beszippantani az embereket h tönkreteszik a saját és a környezetükben élők életét...


Maximálisan egyetértek veled! Nekem anno kellett 6-7 év mire felküzdöttem magam 76 kilóról 96 kilóra aztán jött 6 év konditerem nélkül de a "körvonalak" megmaradtak csak 10 kiló lement, most újra elkezdtem és tudom hogy amit elérek azt a saját erőmnek/kitartásomnak köszönhetem majd... 😀


férfi az 100kg-tól kezdődik, alatta csak karácsonyfadísz 😀


Azért még szaloncukor lehetek? 😆


hát részben értem ezt a felfogást, de legtöbbször 100kg feletti emberek mondogatják! 😃
egyébként 185 körüli magassághoz a 85 kiló is sok ha a szív szempontjából vizsgáljuk a dolgot...én 95 vagyok, mondjuk abból van felesleg is rendesen, most azon vagyok h ledolgozzam! 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Gaboo7 írta:
Keksz03 írta:
Gaboo7 írta:
Keksz03 írta:
én láttam öcsém mit csinált meg látom mi megy a teremben...manapság lemennek és az edzéstervük nem úgy néz ki h hétfőn tricepsz, hát stb. hanem h hétfőn a kék tabiból 3, kedden szuri stb...és sajnos a fiatalok körében ez egyre népszerűbb! ez kérlek felháborító!
ezzel arra sarkaljuk őket h van gyorsabb és könnyebb út, megspórolhatsz vele időt/energiát!
a testépítés a megfelelő táplálkozásnál kezdődik, utána jöhet a kemény munka! én a te esetedben azt nem értem h a nyüzüge 65 kilóddal miért kellett szteroidhoz nyúlnod amikor azt végképp relatíve hamar meg tudtad volna valósítani kemény munkával...nem tudom h az idő-t vagy a munkát akartad rövidebbre fogni vele, de sztem ez nem elismerésre alkalmas viselkedés/felfogás...az meg végképp nem h másokat is arra bátorítasz h ugyanígy tegyenek! ne haragudj de ezzel soha nem fogok egyetérteni, sőt biztos vagyok benne h idővel ha kicsit érettebb leszel te sem...
jah igen írtad h kíváncsi voltál! hát tudod engem is baromira érdekelne h milyen amikor az ember felszív egy "utcát" de mégse teszem, pedig aztán nagyon kíváncsi vagyok h mi tudja úgy beszippantani az embereket h tönkreteszik a saját és a környezetükben élők életét...


Maximálisan egyetértek veled! Nekem anno kellett 6-7 év mire felküzdöttem magam 76 kilóról 96 kilóra aztán jött 6 év konditerem nélkül de a "körvonalak" megmaradtak csak 10 kiló lement, most újra elkezdtem és tudom hogy amit elérek azt a saját erőmnek/kitartásomnak köszönhetem majd... 😀


férfi az 100kg-tól kezdődik, alatta csak karácsonyfadísz 😀


Azért még szaloncukor lehetek? 😆


én meg a csillag a tetején?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
MC MaRcI írta:
attól hogy valaki 100kg-os még lehet gyors a k1-ben pl ott van badr hari az is 100+ mégis rohadt gyors
akk boxolóknál ott voltak a nagyok tyson klicskó-ék meg ali roy jr ők is 90+ legalább


de a thaiboxban az ütésnek annyi a szerepe kb hogy eltereld a figyelmet mert úgyis könyök sípcsont és térdel fogsz nekimenni esetleg ha úgy áll a feje akkor annak
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Keksz03 írta:
Gaboo7 írta:
Keksz03 írta:
én láttam öcsém mit csinált meg látom mi megy a teremben...manapság lemennek és az edzéstervük nem úgy néz ki h hétfőn tricepsz, hát stb. hanem h hétfőn a kék tabiból 3, kedden szuri stb...és sajnos a fiatalok körében ez egyre népszerűbb! ez kérlek felháborító!
ezzel arra sarkaljuk őket h van gyorsabb és könnyebb út, megspórolhatsz vele időt/energiát!
a testépítés a megfelelő táplálkozásnál kezdődik, utána jöhet a kemény munka! én a te esetedben azt nem értem h a nyüzüge 65 kilóddal miért kellett szteroidhoz nyúlnod amikor azt végképp relatíve hamar meg tudtad volna valósítani kemény munkával...nem tudom h az idő-t vagy a munkát akartad rövidebbre fogni vele, de sztem ez nem elismerésre alkalmas viselkedés/felfogás...az meg végképp nem h másokat is arra bátorítasz h ugyanígy tegyenek! ne haragudj de ezzel soha nem fogok egyetérteni, sőt biztos vagyok benne h idővel ha kicsit érettebb leszel te sem...
jah igen írtad h kíváncsi voltál! hát tudod engem is baromira érdekelne h milyen amikor az ember felszív egy "utcát" de mégse teszem, pedig aztán nagyon kíváncsi vagyok h mi tudja úgy beszippantani az embereket h tönkreteszik a saját és a környezetükben élők életét...


Maximálisan egyetértek veled! Nekem anno kellett 6-7 év mire felküzdöttem magam 76 kilóról 96 kilóra aztán jött 6 év konditerem nélkül de a "körvonalak" megmaradtak csak 10 kiló lement, most újra elkezdtem és tudom hogy amit elérek azt a saját erőmnek/kitartásomnak köszönhetem majd... 😀


férfi az 100kg-tól kezdődik, alatta csak karácsonyfadísz 😀


Azért még szaloncukor lehetek? 😆
0
0
0
0
Keksz03 avatar
Gaboo7 írta:
Keksz03 írta:
én láttam öcsém mit csinált meg látom mi megy a teremben...manapság lemennek és az edzéstervük nem úgy néz ki h hétfőn tricepsz, hát stb. hanem h hétfőn a kék tabiból 3, kedden szuri stb...és sajnos a fiatalok körében ez egyre népszerűbb! ez kérlek felháborító!
ezzel arra sarkaljuk őket h van gyorsabb és könnyebb út, megspórolhatsz vele időt/energiát!
a testépítés a megfelelő táplálkozásnál kezdődik, utána jöhet a kemény munka! én a te esetedben azt nem értem h a nyüzüge 65 kilóddal miért kellett szteroidhoz nyúlnod amikor azt végképp relatíve hamar meg tudtad volna valósítani kemény munkával...nem tudom h az idő-t vagy a munkát akartad rövidebbre fogni vele, de sztem ez nem elismerésre alkalmas viselkedés/felfogás...az meg végképp nem h másokat is arra bátorítasz h ugyanígy tegyenek! ne haragudj de ezzel soha nem fogok egyetérteni, sőt biztos vagyok benne h idővel ha kicsit érettebb leszel te sem...
jah igen írtad h kíváncsi voltál! hát tudod engem is baromira érdekelne h milyen amikor az ember felszív egy "utcát" de mégse teszem, pedig aztán nagyon kíváncsi vagyok h mi tudja úgy beszippantani az embereket h tönkreteszik a saját és a környezetükben élők életét...


Maximálisan egyetértek veled! Nekem anno kellett 6-7 év mire felküzdöttem magam 76 kilóról 96 kilóra aztán jött 6 év konditerem nélkül de a "körvonalak" megmaradtak csak 10 kiló lement, most újra elkezdtem és tudom hogy amit elérek azt a saját erőmnek/kitartásomnak köszönhetem majd... 😀


férfi az 100kg-tól kezdődik, alatta csak karácsonyfadísz 😀
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Keksz03 írta:
én láttam öcsém mit csinált meg látom mi megy a teremben...manapság lemennek és az edzéstervük nem úgy néz ki h hétfőn tricepsz, hát stb. hanem h hétfőn a kék tabiból 3, kedden szuri stb...és sajnos a fiatalok körében ez egyre népszerűbb! ez kérlek felháborító!
ezzel arra sarkaljuk őket h van gyorsabb és könnyebb út, megspórolhatsz vele időt/energiát!
a testépítés a megfelelő táplálkozásnál kezdődik, utána jöhet a kemény munka! én a te esetedben azt nem értem h a nyüzüge 65 kilóddal miért kellett szteroidhoz nyúlnod amikor azt végképp relatíve hamar meg tudtad volna valósítani kemény munkával...nem tudom h az idő-t vagy a munkát akartad rövidebbre fogni vele, de sztem ez nem elismerésre alkalmas viselkedés/felfogás...az meg végképp nem h másokat is arra bátorítasz h ugyanígy tegyenek! ne haragudj de ezzel soha nem fogok egyetérteni, sőt biztos vagyok benne h idővel ha kicsit érettebb leszel te sem...
jah igen írtad h kíváncsi voltál! hát tudod engem is baromira érdekelne h milyen amikor az ember felszív egy "utcát" de mégse teszem, pedig aztán nagyon kíváncsi vagyok h mi tudja úgy beszippantani az embereket h tönkreteszik a saját és a környezetükben élők életét...


Szerintem meg mindenki úgy döglik meg ahogy szeretne 😃 tudod hogy röhögök amikor, lebetegedik és baxhatja a szúrikat meg a sok szart 😃

Durván kell tolni... akkor nem esik össze... annyira... ismerek olyat !
0
0
0
0
MaximumGame avatar
GokuTM írta:
kaizinger írta:
nem csoda 😆 2 perc allat volt😃😆


Sosem értettem, hogy egyesek, miért raknak fel magukról felturbózott képet. Strandon, de akár utcán is elég feltűnő, hogy nem stimmel.

Én maximum minőség javítást szoktam eszközölni a képeken, fényerő/kontraszt/élesség/zaj. Ezek jobb képminőséget adnak, de ennyi.


ő javított a képembe 😃 eredeti nem ilyen 😃
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Keksz03 írta:
én láttam öcsém mit csinált meg látom mi megy a teremben...manapság lemennek és az edzéstervük nem úgy néz ki h hétfőn tricepsz, hát stb. hanem h hétfőn a kék tabiból 3, kedden szuri stb...és sajnos a fiatalok körében ez egyre népszerűbb! ez kérlek felháborító!
ezzel arra sarkaljuk őket h van gyorsabb és könnyebb út, megspórolhatsz vele időt/energiát!
a testépítés a megfelelő táplálkozásnál kezdődik, utána jöhet a kemény munka! én a te esetedben azt nem értem h a nyüzüge 65 kilóddal miért kellett szteroidhoz nyúlnod amikor azt végképp relatíve hamar meg tudtad volna valósítani kemény munkával...nem tudom h az idő-t vagy a munkát akartad rövidebbre fogni vele, de sztem ez nem elismerésre alkalmas viselkedés/felfogás...az meg végképp nem h másokat is arra bátorítasz h ugyanígy tegyenek! ne haragudj de ezzel soha nem fogok egyetérteni, sőt biztos vagyok benne h idővel ha kicsit érettebb leszel te sem...
jah igen írtad h kíváncsi voltál! hát tudod engem is baromira érdekelne h milyen amikor az ember felszív egy "utcát" de mégse teszem, pedig aztán nagyon kíváncsi vagyok h mi tudja úgy beszippantani az embereket h tönkreteszik a saját és a környezetükben élők életét...


Maximálisan egyetértek veled! Nekem anno kellett 6-7 év mire felküzdöttem magam 76 kilóról 96 kilóra aztán jött 6 év konditerem nélkül de a "körvonalak" megmaradtak csak 10 kiló lement, most újra elkezdtem és tudom hogy amit elérek azt a saját erőmnek/kitartásomnak köszönhetem majd... 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
A rendes testépítők kiröhögik akik ilyen szarokhoz nyúlnak. Ahova én járok ott is van 1-2 ilyen mindet szidjuk van olyan csávó akit MR ballonnak hívunk mert olyan szép levegősek az izmai.
0
0
0
0
Keksz03 avatar
én láttam öcsém mit csinált meg látom mi megy a teremben...manapság lemennek és az edzéstervük nem úgy néz ki h hétfőn tricepsz, hát stb. hanem h hétfőn a kék tabiból 3, kedden szuri stb...és sajnos a fiatalok körében ez egyre népszerűbb! ez kérlek felháborító!
ezzel arra sarkaljuk őket h van gyorsabb és könnyebb út, megspórolhatsz vele időt/energiát!
a testépítés a megfelelő táplálkozásnál kezdődik, utána jöhet a kemény munka! én a te esetedben azt nem értem h a nyüzüge 65 kilóddal miért kellett szteroidhoz nyúlnod amikor azt végképp relatíve hamar meg tudtad volna valósítani kemény munkával...nem tudom h az idő-t vagy a munkát akartad rövidebbre fogni vele, de sztem ez nem elismerésre alkalmas viselkedés/felfogás...az meg végképp nem h másokat is arra bátorítasz h ugyanígy tegyenek! ne haragudj de ezzel soha nem fogok egyetérteni, sőt biztos vagyok benne h idővel ha kicsit érettebb leszel te sem...
jah igen írtad h kíváncsi voltál! hát tudod engem is baromira érdekelne h milyen amikor az ember felszív egy "utcát" de mégse teszem, pedig aztán nagyon kíváncsi vagyok h mi tudja úgy beszippantani az embereket h tönkreteszik a saját és a környezetükben élők életét...
0
0
0
0
azbizony avatar
na majd csinálok én is olyan képet húhú 😆😆
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
attól hogy valaki 100kg-os még lehet gyors a k1-ben pl ott van badr hari az is 100+ mégis rohadt gyors
akk boxolóknál ott voltak a nagyok tyson klicskó-ék meg ali roy jr ők is 90+ legalább
0
0
0
0
kaizinger avatar
irta hogy kiváncsi lenne milyen lenne megprobáltam gyorsan megmutatni neki nem a profizmusra akartam menni csak egy illuzió képet miellöt meggondolná magát és kiprobálná
0
0
0
0
Adam996 avatar
kaizinger írta:
alap a kép én csak kiélesitetem a izmokat és azokat életleniteni probáltam


Ennek mi értelme volt hogy meg photoshoppoltad maximumgame képét?
0
0
0
0
kaizinger avatar
alap a kép én csak kiélesitetem a izmokat és azokat életleniteni probáltam
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
kaizinger írta:
tess egy minőségi kép 10 perc allat amugy a képen maximum game van én 11 oldalon vagyok


eléggé aranyos kinövései vannak 😆
0
0
0
0
kaizinger avatar
tess egy minőségi kép 10 perc allat amugy a képen maximum game van én 11 oldalon vagyok
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció