Háború

Szerző: Mort2195, 2012. January 04., téma
Fórum » Társalgó
Szerintem a cím egyértelmű, mindent itt meg lehet beszélni a háborúról! Nem kell tele offolni az játékokat a valósággal...
Hozzászólások: 373
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
PoPet avatar
Aki nem hisz a földönkívüliekben nézze meg az összes Doctor Who epizódot és lehet, hogy kicsit az kinyitja a szemét....
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
igen, valóban van egy elit, akik a templomosok leszármazottjai 😀 Ebben viszont én hiszek, és az itteni földönkívüli górékban személy szerint nem : D
Videó a templomos cuccról:


És, hogy tudat alatt hogy manipulálnak minket:

durva😀
a Koreaiakra meg nagyon kíváncsi leszek : D
0
0
0
0
Bicike avatar
2020-ban tervezi a NASA a Marsra az utazás, a mai technologiával 4 évig tart az út, s le akarják rövidíteni 1 hónapra...ha mindez összejönne, tuti az lenne, hogy a pénzesek elmennek a Marsra ( persze itt 100 éveket kell nézni) a szegények meg maradnak, vagy fordítva.

Miért lenne háború? É-Korea egy semmi ország Amerika számára, meg Amerika fejlettebb.

Olvastam valahol, meg mondták is nekem, hogy az egész világot állítólag! valami zsidó (ezt nem etnikai megkülönböztetésnek szánom) család uralja, s ők itt a górék..ebből hogy mi igaz...
0
0
0
0
MaximumGame avatar
orodreath írta:
A földönkívüli dologról nekem az a véleményem, (és lehet hülyézni) hogy kizárt h. ne lenne, másik értelmes lény rajtunk kívül, marha nagy a világűr, lehetetlen h. csak egyedül legyünk, csak lehet h. nagyon fejletlenek, vagy 1000X fejlettebbek nálunk, vagy ugyanolyan szinten vannak, a lényeg h. én hiszem h. vannak, aki meg nem hisz bennük az meg sz.tem nem is bír belegondolni se h. mekkora is a világűr 😀

Na de már csak 32 évet kell várni és jön a technológiai szingularitás, az okosok szerint, majd akkor megtudjuk 😃


Itt 32 év múlva emberek sem lesznek... ha nem változik valami ....
Neten utána tudsz nézni... bármikor... már leleplezték őket...
Van aki látja is őket... De átlag ember nem... mivel nem utcán rohangálnak...
hanem a fő vezetőket kisérik... életük útján... Szerinted Obamát Afrikából hozták... kiskorába... és akkor tudták hogy elnök lesz...

Elment családjához pár éve... és megtiltották neki hogy segítsen rajtuk...
éheznek.... szerinted ez emberi viselkedés ?
Obama persze ember... de agyilag befolyásolva van !
0
0
0
0
MaximumGame avatar


Ezt nézd meg... ez nem kamu videó...
És a sok pancser hülyének... akik befolyásolhatóak...
azoknak direkt csináltak egy ilyet !
Hogy nem földönkívüli.... 😃 direkt ez a címe... és a végén ez van beírva... a sok buta meg el is hiszi... hogy ez ember....


És igen valóban Obamát és minde gazdag embert... Humanoid lények irányítanak.... És ebben én nem hiszek... hanem tudom... hogy ez igaz...
7000ezer éve irányítják az emberi fajt... és ha belegondolsz...
az ember nem tudna civilizációt építeni magától... piramisok ? Tornyok ?

Ez meg a pancser nyomiknak a verziója :
0
0
0
0
MaximumGame avatar
orodreath írta:
Am. ha megnézed a történelmet abból is láthatod h. már nagyon régen volt háború, (jó most Irak meg Afganisztán az egy dolog) és itt van lassan az ideje, úgyse bírják ki az emberek, ilyen az emberi természet, sajnos.


Ezt nem az emberek döntik el 😃 és nem ilyen az ember... 😃 akit kiküldenek Afganisztánba.... azt agyonlövik... azt leszarják... lőnek 1 et azt csá
Ilyenné tették őket 😃
0
0
0
0
MaximumGame avatar
megaone6 írta:
Koreaiak... beteg állatok :S Most komolyan, kinek hiányzik még 1 háború?


Nagyon is hiányzik , akár hiszed akár nem... ha nem Korea... de más háború lesz... mivel a földön több a rabszolga mint a szabad ember... milliárd + ember ilyen sorsban él ...
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Ha lesz is belőle valami (bár szerintem nem) akkor tuti hogy az USA nyer.... szerintem már most figyelik őket, koreaiak kilövik a rakétát, az amcsik elhárítják utána már le se írom olyan egyértelmű mi lesz...
0
0
0
0
megaone6 avatar
Koreaiak... beteg állatok :S Most komolyan, kinek hiányzik még 1 háború?
0
0
0
0
Bicike avatar
É-Koreának semmi esélye sincsen szerintem, az USA rászáll, neki meg annyi, meg amúgy is, mit akar egy olyan ország, ahol "ezer éve" kommunizmus van?
0
0
0
0
19ati93 avatar
Majd É-Korea rohadtul megüti a bokáját ha bármibe is belekezd szerintem... Az egész világ ellene fordul (főleg a nagy hatalmak),vagy porig rombolják,vagy ülnek szépen a seggükön és csöndben maradnak, csak ők járhatnak rosszul szerintem
0
0
0
0
MaximumGame avatar
djwarp írta:
Hamarosan a víz miatt is előfordulhat😞
(De reméljük nem)😀


Kérem csak az olvassa el! Aki elfogadja, hogy megfog változni jobb esetben a látása a világról.... hibák vannak, mert gyorsan végig pergetem.... akit érdekel... ami le van írva 100% ig valós... és alátámasztható !

Víz miatt meg semmi miatt nem kell aggódni 😀
Mivel ahogy kiléptek az utcára... csak olyat láttok ami nem magyar...
se az utak se semmi... 5% Magyar az országból...

1988 és 1993 között az ország 70% át eladták...
a Meggyesi meg Gyurcsány és Bajnai... meg a maradék 25% ot eladták 😀
A Parlament sincs magyar kézbe... szerinted... akkor mi a Magyar állam ?
Minden lakáson ami az országba van 1% Hitel van.... Minden ház 1% a
az EU illeti... a segélyek miatt !

Szerinted EU ingyen adja azt a sok pénzt ?
Mindent EU pénzből építenek.... De azért napi 5000 milliárd folyik át 2-7 naponta az országba.... de maga a Magyar állami kasza összege nincs annyi... ez persze nem Magyar pénz... hanem EU megforgatott pénz...

És nem az Orbán tehet róla... hanem aki 1988 tól elkezdett üzletelni Babiloni néppel.... remélem így is érti mindenki kiről van szó.....

És igen Elkezdték Építeni Bábel tornyát 2x is....

Mivel 1956 nem fog megismétlődni... mert sajnos az országban azok a hazafiak, akik Nagy magyarnak képzelik magukat... azoknak mindenük a család...
Mindenki félti a családot... itt csak a bankok kitiltása és az EU ból való kilépés lenne jó.... csak mivel nincs se élelmiszer iparunk...
Se mezőgazdaságunk... Se semmi...
Ezért kb szart se lehet lépni... se atya ég se Orbán nem nagyon tudd mi tenni... ide nem váltogatás kell... hanem olyan emberek kellenének.
Akik nem pénzért ülnek a parlamentbe....
ÉS A MAGYAR NÉP LENNE FONTOS NEKIK !!!! NOS ILYEN NINCS KB

Jah és Nincs TB az embereknek... Nincs kötelező Nyugdíj sem...
Szerinted... ha felsőbb parancsra nem adnak Nyugdíjt... mit tesznek az emberek ???

vagy inkább úgy kérdezem.. mit tudnak tenni ?
Megölik egymást ? Lopnak ? se segély se nyugdíj...
Vezetőket nem érdekli még ha lefejezik egymást az emberek...
Vagy Parlamentbe mindenki meghalna....
Mivel akiket itt vezetőnek látunk ... azok senkik
Ilyen Orbán Bohóc, meg Bajnai Bohóc , Gyúrcsány senkivel.... nagy senkik...
Mindegyik báb... a Galaxisban...

Akkor szerinted mi sima emberek kik vagyunk ?
Szerinted Véletlen találták ki a TV ét ?
Hogy a sok ember elfoglalja a fejét... hogy ne azzal foglalkozzon hogy nincs kajára pénze... hanem hogy lássa a TV be miket lehet venni...
Minden réteg megtalálja a maga dolgait... a TV ben...

Sportcsatornák se szórakozásra vannak...
Hanem hogy a Férfiak ... akik gyengék, és semmit nem tehetnek...
Megnézzenek a Foci meccset, vagy F1 et néznek a TV ben... Fradinak és Újpestnek drukkolnak... Boxot néznek...
Anna örülnek hogy más nyer.... azt nézed és örömmel tölt el... és megnyugszol, amikor ennek nem így kéne lenni... magadnak kéne nyerni és sokra vinni....

De nem attól lesz valaki több és okosabb hogy ott rohad az egyetemen...
Elvégzed 8 általánost... ez csak 8év....
Elvégzed a Gimit , vagy Szakképzőt ... ez 4év akár 5-6év kinek milyen szakon mennyi....

És kapsz egy papírt amivel elvileg okosabb vagy...
De mindenki utál tanulni... De mégis tanulsz, mert akkor sokra viheted...
és gazdag lehetsz mindent megvehetsz... !!!!

Ez van belédtáplálva..... pedig ez nem igaz... mert nem Diplomával jár a 130 as IQ.....
Az is vicc hogy a mai fiatalok mennyire a divatra mennek...
Mivel van az embereknek 1 történelme.... ami vagy igaz vagy nem....
Mivel már mindenki meghalt, senki nem fogja azt mondani, gyermekem ez nem igaz....
Azt írnak és találnak ki a történelembe amit csak akarnak... 2 generációval később úgysem emlékszik rá senki....

Az emberek mindig oda fordulnak ahol a divat van, és amiket a sztárok mondanak.... ha a Sztárok mindenkivel dugnak össze vissza... akkor azt látja a fiatalság is...

Ha elválnak akkor azt látja... ha sok az erőszak akkor az lesz az emberekkel is... nem akarod, de befolyásolhat....

Komolyan nehezen barátkoznak az emberek... mivel irigyek egymásra...
És miért ? mert Tv be is ez megy... Magyar alapból ilyen...
De régen nem volt ilyen....

Ez nem ide tartozik... de ez is egyfajta háború ....
Az emberek nehezen ismerkednek....
Alig találnak barátokat... nehéz barátkozni... Akár lányokkal akár fiukkal...
Ez is azért van, mert folyamatosan a TV és a divat buzikká teszik az embereket...
Persze aki olvassa és felmerül menne valami... hogy basszus én is ilyen vagyok asszem.... nah az még megmenthető...

Kevés az egyedi ember... tele lett a világ ugyan olyan emberekkel...
akiknek ugyan olyan az ízlése.... és ha kitűnsz akkor kiközösítenek....
IPhone telefon meg I' Mac meg Rózsaszín poló ...
Meg a Héven Buszon nyomod a mobilod... és nem bírod ki hogy ne csinálj valamit... meg facebookot is nyomod a mobilon, mert azonnal mindent elakarsz olvasni....

Nos erre azt mondaná az ember.... ez normális dolog...
Mindenki ezt csinálja... legtöbb ember ezzel meg is elégszik....
Többi embernek ez jó, és boldog akkor majd én is....
Nos ez az agypusztító dolog ami megy....

Magyarország a 2. helyen van az Öngyilkosok listáján....
Szerintetek a mai fiatalok boldogok ?
Ne várjátok meg, míg elmegy az időtök .... és rájöttök.... milyen hülyék is voltatok....

Igaz nehéz kiszakadni... mert vannak direkt befolyásoló termékek...
Most aki nem hisz a Spirituális dolgokba... ami miatt megy a Háború ...
mivel a hatalom a tömegben rejtőzik....
Ezt a Bankok és a Nagy Cégorjások is tudják...
Akik az országot megvették.... olcsó pénzért meg ingyen....

Itt ha lesz háború akkor az az összes ember a földön és az a 6000 gazdag ember, aki irányít mindent, az ellen lesz ! Hozzáteszem ezek az emberek nah azok akik top 1000 es listán vannak.... gazdagok.. 😀 ezek név nélkül irányítanak olyanokat... akiknek csak, pár száz milliárdjuk van....
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Ki mit szól ehhez a h*lye koreaiakhoz?
0
0
0
0
no avatar
Tudsz valamennyit angolul? Ajánlom scrawny2brawny csatornáját youtubon. Maga Orbán is nyíltan beszélt az RFID Chipről. [LINK] Magyarországot használják kísérleti telepként, hogy az emberek hogyan reagálnak bizonyos dolgokra. Ja, és még a Hihetetlen! nevű újságot is minden hónapban megveszem, azt is ajánlom.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Dominator ezeket hol olvastad érdekelne engem
0
0
0
0
no avatar
Háború lőfegyferekkel? Ugyan már... Már ha a 70-es években is tört volna ki egy világháború atombombát használtak volna... Most meg még rosszabb. Biológiai fegyvereket, amiket repülőkről beengednek a levegőbe, és kínyúlunk tőle, vagy agyatlan zombikká változunk. Példa: Amerikában pár emberrel kísérleteztek most nyáron is, gondoljunk csak arra, hogy volt valami olyan ember, aki megette a másik agyát, meg megölte stb. 5-6 ilyen eset is volt. Szerintetek magánál volt az az ember? Tudta, hogy mit csinál? Ugyan. A másik, meg a mészárlás Denverben a Sötét Lovag: Felemelkedés vetítésén. Az az ember sem volt magánál. Miért nem bombával robbantott? 12 ember halt meg, előző nap Lil Wayne-nek vagy valami rappernek meg előtte 1 napja jött ki egy száma, aminek a klipjében egy moziban táncolnak a táncosokkal, és 12 csontváz ül a székeken. Hát nem érdekes? Valamilyen RFID-Chip féle volt benne vagy ilyesmi, aki elkövette ezt a mészárlást Denverben. (amit kötelezővé akarnak tenni, aki jobban ismeri ezeket a dolgokat, tudja, hogy kinek is a szimbóluma ez az RFID-Chip)
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
kaizinger te sem laktál még cigány mellett 😆 na m1
am a háborút majd szépen a koreaiak fogják kirobbantani elmebeteg egy nép

am sztem a háború nem úgy fog kinézni mint pl a 2. hanem szépen lebombázzák egymást és annyi utána meg majd lesz 3 lábunk
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Bartos Cs. István szerint közeledik a harmadik világháború!😆
0
0
0
0
jumpen97 avatar
A háború a legrosszabb módja annak, hogy ismereteket gyűjtsünk egy idegen kultúráról. - Stanislaw Lem
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Randy ez kurva nagy 😆 (hálistennek így történt)
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Háborúk voltak és lesznek is (sajnos). De hogy egy "újabb" világ méretű harc lesz e, az a jövő kérdése. (részemről azt kívánom ne legyen!)
0
0
0
0
jumpen97 avatar
''A háború a legrosszabb módja annak, hogy megismerjük mások kultúráját.''
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Nem tudom, nem néztem vissza a hozzászólásokat, de ha még nem láttátok ezt érdemes elolvasni:
http://jovonk.info/2011/10/14/kina-figyelmeztette-putyint-az-usa-vilaghaborut-akar
(:
0
0
0
0
randal avatar
Hmm....eddig az elméletem helyes:

http://www.vg.hu/kozelet/politika/izraeli-tamadas-iran-maris-megtorlassal-fenyeget-368113 (zsidó oldal, de a lényeg ott van)
0
0
0
0
randal avatar
futopeter97 írta:
Én nem tudom, úgy érzem ez a háború valamiért első sorban nem az oroszokon fog múlni... bár ki tudja, de szerintem az "fogja kezdeni a háborút" akire Amerika rákeni...


Nem csak Amerika kenheti, akár Kína is, vagy akár Európa valamelyik nagy állama is pl.: Németország, Brittek stb, Na meg a másik nagy hatalommal rendelkező ország Izrael. Nekik jönne jól legjobban egy világháború, mert közel-keleten elég sok ellenséget szerzett. Ha Izrael megy, akkor a talpnyalójuk is megy (USA), és innentől kezdve dominó....
0
0
0
0
no avatar
Én nem tudom, úgy érzem ez a háború valamiért első sorban nem az oroszokon fog múlni... bár ki tudja, de szerintem az "fogja kezdeni a háborút" akire Amerika rákeni...
0
0
0
0
randal avatar
bartos666:
Mert szerintem egy Amerika vs. Európa harc is kialakulhat simán...


Nem hiszem, hogy Amerika vs Európa lenne, mert ugye Európa nagy része NATO tag, meg állandóan az USA-nak nyaljuk a se**ét. Esetleg rákényszerítve van esély rá, mert szerintem a III. világháborúban oroszok újra fennhatóságuk alá fogják vonni min Kelet - Európát.
Én úgy gondolom, hogy először a "bomba" Közel- Keleten fog robbanni és oroszoktól kérnek majd segítséget az arabok, és így kialakul egy orosz - amcsi ellentét. Kína - Japán is tuti benne lesz a "buliban" csak kérdés melyik oldalon. Én Kínát az amcsik oldalára tippelném, mivel az usa nagyon nyal a kínaiknak, Japánt meg az oroszok oldalára raknám.

Szerintetek hogy lesz a "felállás?"
0
0
0
0
kaizinger avatar
Az lehetséges hogy kialakult több országba de az eredetit kell nézni és sosem a másolatok én tudom hogy a nyilasok Szálasi után vannak hisz az a ő saját hadserege volt!
Horty-éval énis egyetértek semmi gond nem volt amig ő volt a fejes!
Hitler fenyegetése hozta a gondokat mikor elraboltata a fiát!
0
0
0
0
apetit1989 avatar
azok maradnak talpon, akik összefognak.

Ezt már leírtam előtted.
0
0
0
0
no avatar
Látom hiába fogalmaztam percekig, el se jutott hozzátok amit írtam...
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Áh, nem ismersz engem. Erről sör mellett kéne beszélni.
A hungaristák nyilasok voltak. Tudod, Szálasi rezsim. Lehet, hogy fura lesz amit mondok, de nem értek egyet Szálasi politikájával. Sokkal inkább Horthyéval.
Nekem magyarázod, mi is az a skinhead. Hidd el, tudom. De mára mindegy egyes országban kialakult a maga skinhead szubkultúrája. Nem az angol kultúra érdekel engem, hanem a magyar, ami már a 80-as évek elején kialakult.
Hogy kinövöm-e? Nem hinném. Lehet, hogy később már nem viselek ilyen ruhát, olyan halyat, az életérzés meg marad.
nem kedvelem a rasszista önértéktelen tudatlan NS-eket

Ebből csak egy igaz: a rasszista. Most jöhetnék azzal, hogy igazából mindenki legbelül egy kicsit az, emberi vagy ha úgy tetszik, állati ösztön. De legkevésbé sincs kedvem ezen vitázni, azért meg nem fogok szomorkodni, hogy beletiportam a lelkedbe azzal, hogy kimondom azt amit gondolok, te meg le agyatlan tuskózol.
0
0
0
0
niteforce avatar
Szerintem mindegy, hogy ki milyen nemzetiségű, vagy miben hisz, ha rendes, dolgozó ember, és nem lop, nem öl embert, nem csinál aljasságokat.
0
0
0
0
kaizinger avatar
én összefognék zsidó magyar cigány kinaival is ha ezzel az országnak előnyt hozhatnék ki!
0
0
0
0
kaizinger avatar
apetit1989: nem vagyok egyiknek se a katonája ! Mert ha kéne bármikor harcba kellnék az országomért nem tartana semmi vissza hogy megvédjem az országomat!
csupán nem kedvelem a rasszista önértéktelen tudatlan NS-eket
Skinhead vagy? vagyis egy angol szubkúltárat akarsz képviselni?Ami eredetileg Sharpok! nem náci-hungarista mert a skinhead vagyis a NS-elnevezésen Sharpok akik közt voltak jamacai fiatalok vagyis (feketék)
plusz a képeden egy Hungarista fiatalt vélek észrevenni Harcos pulcsiba amin rovás írás vélek felfedezni ez hungarizmus inkább mint Skinhead😀
Majd kinövöd ezeket a hülyeségeket énis benne voltam egyébb dolgokba😀Bakancs!
én is szeretnék pár gyeket 1-2 év múlva amire leteszem a szakmámat!
és lehet felveszik a segilyt de erről is csak a politikusok tehetnek hogy egyáltalán ilyet kiosztanak!
0
0
0
0
no avatar
Sajnos pont az előző pár kommentben világítottatok rá tökéletesen a magyarok igazi problémájára. Lehetnek itt cigányok, lehetnek itt hungaristák, azért vagyunk ekkora szarban mert a magyarokban az összetartás egy nagy nulla. Szóval ti ketten is baromira büszkék lehettek magatokra. Egyikőtök sem képes elfogadni a másikat, csak szidjátok és szidjátok egymást. Mi lesz így Magyarországgal ha egyszer tényleg össze kell fognunk??!
0
0
0
0
apetit1989 avatar
kaizinger írta:
már megint előkerültek az etnikumos kérdések😀
elmagyarázom neked apetit1989 te agyatlan hungarista hogy nem az országba kell zürt csinálni mert ezt az adóságot nem a cigányok csinálták hanem a kormány csak nehéz felfogni mert egy agyatlan tuskó vagy aki az anyját szomoritja 89 óta


Egy újabb szűklátókörű, potenciális lmp,mszp katona. Ne félj, nem veszem magamra amit írtál. Tán mi csináljuk a zűrt az országban?
Tudod, amíg olyanokat tartunk el, akik nem dolgoznak, csak ingyen élnek, ráadásul horribilis mennyiségű "segílykét" vesznek fel, addig csak nőni fog az a bizonyos államadósság.
Ja, egyébként nem vagyok hungarista. Segítek: skinhead vagyok. Szeretem a hazámat. Ezért dolgozok, fizetem az adót (bár egyenlőre az ún. szlovákiának) és a későbbiekben néhány gyereket is szeretnék csinálni, hogy maradjon fent ez a nemzet. Bár ahogy elnézem, az olyan gondolkodásúak végett mint te, hamarosan kihalunk...
0
0
0
0
DCMAN avatar
kaizinger írta:
már megint előkerültek az etnikumos kérdések😀
elmagyarázom neked apetit1989 te agyatlan hungarista hogy nem az országba kell zürt csinálni mert ezt az adóságot nem a cigányok csinálták hanem a kormány csak nehéz felfogni mert egy agyatlan tuskó vagy aki az anyját szomoritja 89 óta
😆d mekkkoraa ezzel az "ÉV COMENTJE"cimre is pályázhatsz!!
0
0
0
0
kaizinger avatar
már megint előkerültek az etnikumos kérdések😀
elmagyarázom neked apetit1989 te agyatlan hungarista hogy nem az országba kell zürt csinálni mert ezt az adóságot nem a cigányok csinálták hanem a kormány csak nehéz felfogni mert egy agyatlan tuskó vagy aki az anyját szomoritja 89 óta
0
0
0
0
Bl0ck avatar
apetit1989 írta:
Rendszerváltozás nem volt, max módszerváltozás, de egy kutya. Itt hamarosan ki fog pukkanni egy lufi, de nem csak itt, az egész világon. Totális anarchia lesz, azok maradnak talpon, akik összefognak.
Magyarországon előbb lesz háború egy bizonyos etnikummal, mint más országokkal szemben, szerintem.


Most az "mind1" mi volt '90-ben, azóta úszik az ország....

Épp ma beszélgettünk erről gépészet meg töri tanárral is.....
Töri tanár mondta, hogy ha így haladunk lassan nem csak nyakig fog érni a kaki, hanem följebb, de az elég csúnya lesz. Magyarul amit írtál is.....

Nem tudom olvastátok-e mennyi az ország adóssága......
'90-ben 800 milliárd körül volt.
'11-12-ben 23 000 milliárd megközelítőleg.
Szóval gyönyörű dolgok vannak kilátásban, mert ezt vissza nem fizetjük soha a büdös életben, és kölcsön nélkül nem nagyon meg az ország.

Mondjuk az is szép dolog, hogy aki az Euban képvisel minket 2 személy, homlok egyenest mást mondott 2 óra eltéréssel.
Az egyikük azt mondta(neveket nem mondanék inkább), hogy nincs szüksége az országnak további kölcsönre.
2 óra múlva a másik: minél előbb meg kell egyezni, hogy kapjunk....
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
De ha háború lenne az lenne, a legnagyobb szo** h mindenkit besoroznának... Ha mondjuk Magyarországot támadnák, akkor azt mondom, hogy belépnék, mert hát mégis a hazánkról lenne szó... De ha mondjuk elvinnének pl Amerika ellen akkor már nem lenne annyira nagy kedvem hozzá. Mert szerintem egy Amerika vs. Európa harc is kialakulhat simán...
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Rendszerváltozás nem volt, max módszerváltozás, de egy kutya. Itt hamarosan ki fog pukkanni egy lufi, de nem csak itt, az egész világon. Totális anarchia lesz, azok maradnak talpon, akik összefognak.
Magyarországon előbb lesz háború egy bizonyos etnikummal, mint más országokkal szemben, szerintem.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nagyanyám szerint a Bibliában nem írtak háborúról(Magyarul nem lesz 3. Világ háború)
De azt is mondta,hogy az emberek saját magukat fogják kinyírni.
De a háború nem erről szól?😲

randal írta:
Angela Merkel mondta hogy 50 éven belül háború lesz (nem fogalmazott konkrétan így,de ez volt a lényeg.) Mit gondoltok?
Szerintem több mint valószínű...

djwarp:

Nem csak Orbán miatt. Rendszerváltás óta, szinte nincs katonai haderőnk, ,kb 30 000 honvédünk van, amivel gyakorlatilag labdába se rughatunk .

Sajnos😢
0
0
0
0
randal avatar
Angela Merkel mondta hogy 50 éven belül háború lesz (nem fogalmazott konkrétan így,de ez volt a lényeg.) Mit gondoltok?
Szerintem több mint valószínű...

djwarp:

Nem csak Orbán miatt. Rendszerváltás óta, szinte nincs katonai haderőnk, ,kb 30 000 honvédünk van, amivel gyakorlatilag labdába se rughatunk .
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Gerdzso írta:
hát ha Magyarországnak háborúznia kell majd szerintem az ország esélye egyenlő a nullával...

Ja sajnos Orbán miatt😕
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hát ha Magyarországnak háborúznia kell majd szerintem az ország esélye egyenlő a nullával...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Hamarosan a víz miatt is előfordulhat😞
(De reméljük nem)😀
0
0
0
0
Toma97 avatar
Szerintem Magyarország nem fog háborúzni egy darabig.
De az olajért lesz háború vagy már van is!
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Szerencse h most nem dúl semmi oylan háború amiben Magyarországnak is részt kellene vennie...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció