Melyik játék megjelenését várod a legjobban?

Szerző: Sicu33, 2013. March 23., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 434
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Sziasztok.

A GTA 6-ot várja szerintem legjobban de...

Találkoztam a youtubeon egy emberrel de nincsenek barátai, senki se ezért sokszor idegeskedik és a kérdés az lenne, hogy lenne-e kedve valakinek esetleg játszani vele rövidtávon, hosszútávon? Elég unalmas, nem valami élvezetes meg nehéz is egyedül és nincs senki akivel tudna játszani. Elég szomorú és megsajnáltam. Főként ezekkel játszana: Dying Light 1 és 2, GTA 4 és 5 (nem RPre), Red Dead Online, State of Decay 2. Az idősebb korú kategóriába tartozik (kb 40) így ha téged ez nem zavar az külön öröm.

Ha esetleg valaki lenne akkor felveheti barátnak a steamen és dumálhattok, megbeszélhetitek, hogy mi legyen. A steamen: Név: Constantin799, link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198201792625

Van youtube csatornája is, szintén ezen a néven keressetek rá ha érdekel.

Köszönöm.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Azért ez nem tűnik rossznak! Kíváncsi leszek hogy magyar szinkron lesz e benne (ha már filmesek is dolgoznak rajta) vagy nem... mindenesetre várós!

0
0
0
0
bukta2 avatar
Hát, ha tényleg megjelenik akkor a Starfield-et azt nagyon várom, és remélem játszható lesz...vagy ha nem is akkor gyorsan rendbe hozzák majd a megjelenés után mert az eddig látottakból brutális képi világot hoz elénk! Több mint 1000 bolygó kicsit aggodalomra ad okot, hogy meg e töltik majd tartalommal...de ha csak 2-3 állomás lesz a bolygókon az kezdésnek nem lesz már rossz, a Star Citizenre kár is várni... csóri soha nem lesz kész, pedig az grandiózus gamma lenne...ez meg csak single lesz... (egyelőre) de az eddig látottakból brutális képi világa lesz a bolygóknak! Csak ne *** el...🙏
0
0
0
0
Belchior10 avatar
Amiket az idei évben várok: Forza Horizon 5 2. DLC, The Last of Us, Test Drive Unlimited Solar Crown, AC Mirage, Star Wars Jedi: Survivor, American Truck Simulator további kiegészítői (elsőként Oklahoma, aztán majd kiderül), az új WRC (amennyiben ez lesz a neve és csakis akkor, ha az EA esetleges nyomására nem raknak bele mikrotranzakciót). Egy jó sportjáték még jöhetne ezek mellé, ha nem pay-to-wines (EA-s, 2K-s vackok így kizárva).
0
0
0
0
bukta2 avatar
Pfff... az év eleje brutál erős lesz... pláne februártól... de most is jön januárba 1 cím ami jó lesz (Forspoken) aztán februárba rengeteg, március 1 meg The Day Before...
0
0
0
0
💬 2
kismadar avatar
@bukta2: Nekem a Forspokenből elég is volt a demó alapján, pedig úgy voltam vele előrendelem.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kismadar: hát, megvenni én már nem tervezem amióta elhalasztották... inkább Spoiler!
virágbolti
párti lettem, már csak azért is... mert vicc amit a játékipar csinál a gamerekkel... a 2022 es év nem szólt másról csak a hazudozásról... mindenkit basztak át és toltak át minden 2023-ra ilyen meg olyan kamu szövegekkel... de én sem látok benne annyit a videók alapján hogy meg vegyem... szal marad a Spoiler!
virágbolt
ha jön megjelenés napján jön, ha nem akkor várok... a The Day Before-t várom a legjobban, de azt sem fogom előrendelni... megvárom a reakciókat/teszteket hogy milyen és majd eldöntöm hogy megveszem e, de az a játék nekem az eddig látott demókból eléggé bejövős... de a grafika az biztos nem ilyen lesz, de aztán ne legyen igazam. :) UE5 lehet már tudni fogja ezt a látványvilágot, de az a gépigény amit villantottak neki... erősen kétlem, ennyire nem lehet jól optimalizálva.... bár mondjuk idejük az volt rá...
0
0
0
0
yorgash avatar
Final Fantasy VII "remake" második részét.
0
0
0
0
bukta2 avatar
még mindig a The Day Before-t várom a legjobban, de ha a közeljövőben akarok maradni valamit akkor jön most Dec 16.-án egy Early Access gamma Steam-en ami ígéretesnek tűnik, azt várom most per pill a legjobban (Cygnus Enterprises) mert az van a legközelebb,utána Forspoken januárban (a hógvarc legászi-t (Hogwarts Legacy) amennyire vártam kb annyira nem érdekel már,de azért meglehet hogy teszek vele egy próbát...) de jöhet minden ami open world!
0
0
0
0
bukta2 avatar
Kena Bridge of Spirits , The Day Before , és a DokeV is érdekesnek tűnik! Szeretem az olyan nyílt világú játékokat ahol a közlekedés számos módon elérhető! :D
de az új BF re is kíváncsi vagyok! Ha tetszeni fog a beta akkor megveszem azt is.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Stalker 2
Forza horizon 5
Exhumed remastered (mert retro fps-ből sosem elég :D)
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
WRC 10 World Rally Championship
0
0
0
0
no avatar
sziasztok én a Dead Space legújabb részét várom
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Jelenleg a Forza 5 és az ART OF RALLY (2 nap múlva jön)
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Elden ring
Stalker 2
Ha lesz akk dead space remake
0
0
0
0
no avatar
Songs of Conquest
Age of Empires IV
Diablo 2 Resurrected & 4
Legend of Zelda: Breath of the Wild 2
Elden Ring
Back 4 Blood
Avatar: Frontiers of Pandora
S.T.A.L.K.E.R. 2
Atomic Heart
A Plague Tale: Requiem
Halo Infinite
Dying Light 2
Scorn
Orcs Must Die! 3
Pioner
Tiny Tina's Wonderlands
Hogwarts Legacy
0
0
0
0
bukta2 avatar
Az új MMO potter legacy ról van valami infó? Nem figyeltem már egy ideje a netet ez ügyben, elhalasztották vagy milett azzal? 😃
0
0
0
0
💬 2
Warlordcommander avatar
@bukta2: Ha a hogwarts legacyra gondolsz, az 2022re lett halasztva, és nem mmo csak action rpg.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Warlordcommander: Igen arra, jah akkor benéztem, hirtelen kevertem valami mással 😃
0
0
0
0
gyuri191 avatar
dying light 2 hamár az elsö részt kivittem 3x
0
0
0
0
Kyrito avatar

Na erre nagyon kíváncsi leszek 😃 a grafika elnyerte a tetszésemet 😃 a Black desert online-t imádom remélem ez még jobb lesz 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
[LINK]

Ez nagyon jónak ígérkezik! Kívancsian várom!
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hogwarts Legacy, Kena Bridge of Spirit, Black Myth Wukong, és a Biomutant ra is kíváncsi leszek!

Tömeggyártott játékok már rég nem hoznak lázba... mint hír, követem némelyiket de játszani nem nagyon játszom őket...
Spoiler!
Cod-ok, BF-ek,AC-k stb...
0
0
0
0
zelcsi avatar
Dying Light 2 de azt már nagyon! 😃
0
0
0
0
bassus16 avatar
Dying Light 2
Battlefield 6
Project Cars 4
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Kena: Bridge of spirits
Halo infinite
Nier: replicant
Scorn
Cyberpunk 2077 dlc-k 😉
0
0
0
0
kmetovics avatar
Hogwarts Legacy
Witchfire
Biomutant
0
0
0
0
no avatar
Back 4 Blood
EVERSPACE 2
Diablo 4
Scorn
Warhammer 40,000: Darktide
Dying Light 2
Atomic Heart
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Scorn / Atomic Heart / Diablo IV. / Monstrum II.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
😆
[url]https://store.steampowered.com/app/1276510/Human_Farm/#:~:text=Welcome%20to%20Human%20Farm%20%E2%80%93%20an,are%20waiting%20to%20be%20fed![/url]
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Cyberpunk 2077 dlc-ket 😉 😉 😉 😃😃😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
kb az összes PS5 Exlusive-ot, és PC-re a Kena-t!
0
0
0
0
Apor avatar
Cyberpunk 2077

Spoiler!
nyugi nyugi magas labda volt, vicc volt nyugi 😃
0
0
0
0
TheRiddlerr avatar
Diablo 4 es Hogwarts legacy jelenleg
0
0
0
0
Andor1997 avatar
Cyberpunk 2077
Sherlock Holmes: Chapter One
Far Cry 6
Hogwarts Legacy
0
0
0
0
kmetovics avatar
Godfall
Horizon : Forbidden West
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
PS: Ratchet & Clank: Rift Apart
PC: DIRT 5
0
0
0
0
visor261 avatar

SZERETNE TÖBBET TUDNI?
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Még mindig a Scorn....... egyszer csak lesz belőle valami.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Scorn Face: Ne is mondd, nagyon várós cím 😢
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
mint egy rossz james bond film
0
0
0
0
Maros avatar
Captain Tsubasa: Rise of New Champions
0
0
0
0
susguy avatar
Paper Mario: The Origami King
Supraland Crash
A következő Cyberpunk 2077 halasztás™
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Még mindig a cyberpunk 2077 😀
0
0
0
0
Superman79 avatar
Most állitilag a Ubi ad ki egy új AAA címet, ami BR lesz, már jövő hónapban.
Emigy meg f1 2020-at várom még.
0
0
0
0
💬 3
gyuri191 avatar
@Superman79: öszintén én aki hatalmas single player rajongó vagyok nekem ez inkább szivszoritó mintsem öröm hogy ubiék is rámenek a multira
0
0
0
0
Superman79 avatar
@gyuri191: Szerintem úgyis fog maradni továbbá még egy jó pár évig az AC széria, meg a WD, meg a többi nagy single player cím.😉
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Superman79: hát ja vagy egy új ip is jólenne de single only-ként 😃
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Ghost of Tsushima
Mafia I Remastered
Kena: Bridge of Spirits
Spider-Man: Miles Morales
Rachet & Clank: Rift Apart

De a legjobban: God of War új részét.
0
0
0
0
TomSlier avatar
A hype ellenére eddig nem igazán érdekelt a Cyberpunk de most, hogy megint elhalasztották a megjelenést és még többet mutattak a játékból eléggé felcsigáztak. 😆
Kérdés mennyire lesz elég neki a vas.
0
0
0
0
no avatar
Serious Sam 4
CP2077
Starbase
0
0
0
0
no avatar
Jön Steamre:

KKND Xtreme:
[LINK]

KKND2:
[LINK]

C&C után kellemes meglepetés.
0
0
0
0
bfefe12 avatar
Néztem egyet, amikor feldobta egy hirdetés
https://imgur.com/a/HP2pY2x
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció