Melyik játék megjelenését várod a legjobban?

Szerző: Sicu33, 2013. March 23., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 434
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
The Elder Scrolls VI, még mindig.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Sekiro
Days Gone
Last of Us 2
Biomutant
0
0
0
0
szilver avatar
[LINK]

Nah erre kíváncsi vagyok nagyon.
0
0
0
0
💬 2
carl18x avatar
@szilver: Felül nézetes lesz. Bár attól még lehet jó, de volt olyan játék ami hatalmas csalódás volt 😃
0
0
0
0
szilver avatar
@carl18x: Engem nem zavar a felülnézet,csak legyen tele lehetőségekkel,ne csak egy unalmas bandaháborús valami legyen 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Crash team Racing-et brutálisan várom már! Ahogy wow classic ot is.
Anthem re is kíváncsi leszek,meg még 1 - 2 címre
0
0
0
0
BarnikaHUN avatar
Resident Evil 2 Remake és a Dying Light 2 😀
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Titanfall3, metro exodus, dirt rally 2.0, cyberpunk2077
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Cyberpunk 2077 és Metro Exodus 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
Metro Exodus, Cyberpunk 2077 utóbbit kicsit jobban. 😃
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Metro Exodus. Most újłtottam gépet és már nagyon várom próbáljam ki.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
@Ayistion: Kaptam egy Division 2 kulcsot a videókártyámhoz. Milyen lesz majd a játék? Az elsővel nem játszodtam, érdemes kipróbálnom majd?
0
0
0
0
19ati93 avatar
@TheMenkuPocok: Jelenleg is van steam/uplay stb sale így olcsón megveheted ha érdekel. Nézz 1-2 videót róla hogy a te műfajod e, vagy szereted az ilyesmi lövöldéket.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
@19ati93: Igen videók alapján jól néz ki minden szempontból, és bírom a lövöldéket.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@TheMenkuPocok: Hogy kaphattál Division 2 kulcsot, mikor még kint sincs a játék? 😃
Én az első részt imádtam. Igazából egy MMORPG játékról van szó, vagyis online szerepjátékról. Annyi hogy itt csak ember "szörnyeket" ölsz meg, nem úgy mint egy WoW-ban pl hogy orkoktól elkezdve a nyusziig mindent. Ja és persze fegyverekkel, nem kardokkal meg botokkal hadonászva. 😃
Ha szereted az MMORPG játékokat akkor hamar megfogod szeretni, többen játszva még jobb élményt ad, legalábbis az első rész hihetetlen jó volt.
Amit tudok hogy Én biztosan megvásárlom és addig tolom ameddig egy elég erős karaktert össze nem tudok rakni. Mivel ugye MMORPG, rengeteg játékórát tartalmaz, valószínűleg lesz story csak úgy mint az első részben, viszont ha jól tudom a második rész már sajnos nem fog magyar nyelvű feliratot kapni mint az egy. Én csak ajánlani tudom, az egyetlen játék amit várok 2019-ben. 😃

Egyébként már lehet jelentkezni a Béta tesztre, én jelentkeztem, hátha kapok kulcsot és kipróbálhatom. Ha érdekel a játék szerintem jelentkezz Te is, pár kattintás alatt meg van, bétából nagy vonalakban le tudod vonni a következtetéseket ha esetleg kapnál kódot. 😀
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
@Ayistion: Most vettem új videókártyát, és ha RX 590-est veszel (legalábbis itt nálunk Romániában) akkor kapsz 3 még meg nem jelent játékot: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 és Division 2.
Jövő héten meg kellene érkezzen úgyhogy beszerzem az első részt mert elég olcsó a winter sale-en. A magyar felirat nem zavar mert minden tartalmat angolul fogyasztok el 😆
Köszi a gyors választ, szerintem megéri beszerezni az elsőt. Videók alapján tetszik, pár órára lefoglal majd, grafika pedig jól néz ki.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
@Ayistion: Csak egy kérdés, az első részét lehet single-ban is tolni? Haverjaim nem akarják megvenni...
0
0
0
0
19ati93 avatar
@TheMenkuPocok: Lehet szólozni is.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@TheMenkuPocok: Igen, lehet singleben tolni, csak ugye úgy nehezebb ha nincs egy társad aki fedez, vagy ha lelőnek csak földre kerülsz és felszed. 😃 Egyedül tolva olyankor egyből halsz ugye, és mehet előröl, de vannak automatikus mentéspontok, szóval annyira nem vészesek a küldetések. Amit javaslok hogy a gyűjtögetést majd csak lvl30-ason kezd el, valamint lv30-ig a DarkZone-t (PvP övezet) mindenképp kerül, na oda már tényleg kell szett. 😆 Alapjáraton sem egy "lekempelünk egy helyben oszt' lelövök mindenkit" játék, de oda tényleg kell a csapatmunka, már csak azért is mert ha egyszerre kerülsz PvP & PvE küzdelembe... Akkor b.szhatod. 😆
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
@Ayistion: Kösz az infókat, most szereztem be. Amint megjön a kártya ki is próbálom 😀
0
0
0
0
Ayistion avatar
@TheMenkuPocok: Jó szórakozást hozzá, ha valamit nem tudsz nyugodtan szólj, ha tudok rá válaszolni akkor szívesen segítek. 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Ayistion: Új vgakhoz szoktak adni keyeket olyan játékhoz is ami még meg se jelent, de a közeljövőben fog.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@19ati93: Ohh, nem tudtam, nem nagyon vásárolok vga-t, mivel ugye konzolon játszom, de köszi a felvilágosítást. 😆
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Ironmask: Lesz valami újdonság benne?
0
0
0
0
Ironmask avatar
@Andor1997: https://www.gamestar.hu/hir/mortal-kombat-11-karakterek-256851.html
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Ironmask: Csak ennyi,háát...köszi azért 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
@Andor1997: Jóval több lesz,mint amennyire elsőnek tűnhet 😃 Nagyon jó lesz az biztos 😃
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Sicu33: Én egyszer azt oldanám már meg,hogy 3 dimenzióban legyen a verekedés úgy értve,hogy nem jobbra ,meg ballra van támadás,hanem szinte bármerre.Spoiler!
Egyébként nem bántásból mondom,de nem szoktam ilyenekkel játszani,csak mindenki mondja,hogy húúú ez az ,ez kell....csak nem értem,hogy mire,hiszen ez mindig ugyan az,csak más köntösben.Jóóó nyilván mindig javul,szebb lesz ,meg ilyesmi,de mindig ugyan az ,egyik jobbról ,másik balról támad,és kb annyi,persze attól,hogy engem nem köt le,az nem jelenti ,hogy mást sem,úgyhogy hajrá azoknak,akik szeretik,remélem jót kapnak.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
@Andor1997: Mint pl. a Mortal Kombat Shaolin Monks,szerintem az volt a legjobb rész 😃
Spoiler!
Részben egyet értek veled,részben viszont nem. Abban igazad van,hogy mindig ugyan az,de kérdem én,melyik játék hozza ugyan azt a feelinget és minőséget 1992 óta mint az MK? Mert szerintem semmi 😃 A Fejlődés meg ugye megkérdőjelezhetetlen,hisz mindig van valami + (persze abban szintén igazad van,hogy az a + mindig kevés), de szerintem pont ettől jó,évek óta 'mindig ugyan az' ,nem véletlenül szeretik annyian 😃 Én is remélem lesz még olyan rész mint a Shaolin Monks,de ha nem az se olyan nagy baj 😆
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Sicu33: Talán.Kicsit nekem viszont olyan,mintha csak a pénztárcából húznák ki a pénzt az emberektől ,akik eszméletlenül szerették,és így automatikus kötődésük van hozzá.Ezt úgy értem,mintha minden évben jönne egy új tetris. Nem egy modern dolog,mindig ugyan az van benne ,de mégis elmondhatod,hogy ha megvan az új ,akkor megvan és ez a lényeg.Lehet hogy én vagyok egy kicsit nagyobban gondolkodó ember.😂 Meg ott van a többi hasonló verekedős játék,amik kb látszólag ugyan azok,kicsit másak a kombók ,meg a szereplők,és csak azért nem feltétlen olyan sikeresek,mert nem Mortal Kombat a nevük.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
@Andor1997: Igaz,ott a Street Fighter,ami még az MK-tól is régebbi,de az mégis másabb,lehet,hogy a Mortal Kombatot pont a brutalitása miatt szeretik annyian (köztük én is-gyerekként sokat játszottam a korábbi részekkel). Ezt a pénzlehúzás dolgot sajnos már nem csak ennél a játéknál lehet felfedezni 😕
0
0
0
0
Ironmask avatar
@Andor1997: egyelőre ennyit tudni...
0
0
0
0
no avatar
The Elder Scrolls VI, Cyberpunk 2077, Dirt Rally 2.0
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Spyro Reignited Trilogy PC megjelenését (ha lesz egyáltalán PC-re).
Egyébként ezeket: Dirt Rally 2.0, Mortal Kombat 11, Team Sonic Racing, Ori and the Will of the Wisps, Doom: Eternal, Halo Infinite, Skull & Bones.
0
0
0
0
FoLey avatar
Metro Exodus,Resident Evil 2 Remake csak ezt a kettőt várom aminek értelme is van játszani is. 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Remélem, h nem olyan lesz, mint a quantum break
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: Quantum Break -ben mi nem tetszett ?
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Az, h olyan lett, az egész "játék", mint egy film. Kb 25% játékból és 75% átvezetőkből áll. Csak ennyi a bajom.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: Ja értem, hát mondjuk az átvezetők nekem is soknak tűntek de összességében tetszett. 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
@Moon_Breaker: Spoiler!
Jól tudom,hogy a Max Payne,Alan Wake,Quantum Break és ez a játék valamilyen szinten összefügg?
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Sicu33: Hát mivel a Remedy Entertainment csinálta az összes általad felsorolt játékot, elég sok köze van hozzájuk. 😃

[url]https://www.google.hu/search?rlz=1C2ASUM_enHU772HU772&q=Remedy+Entertainment&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LVT9c3NEwzs4zPzjIuV-LUz9U3MDEpzDbUUslOttJPLkvXT87PLSgtSS2KL8tMSc1PT8xNtUpJLUvNyS9ILQIAuFlF90IAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwj1xPHH_6HfAhWSZFAKHVizAjEQmxMoATAeegQIBRAH&biw=1536&bih=723[/url]
0
0
0
0
Sicu33 avatar
@Moon_Breaker: Azt tudom,de konkrétan Easter Egg-ekre gondoltam a játékokon belül 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Sicu33: Az nyilván akkor derül ki ha kiadják a játékot, de gondolom lesz benne 1 -2 utalás az előző műveikre is.

Az biztos hogy GamePlay -ek alapján engem meggyőzött, azonnali vétel lesz Steam -en. 😀
0
0
0
0
no avatar
Anno 1800, Civilization VI: Gathering Storm, The Division 2 (és akkor sem fogom megvenni a Paris under attack DLC-t, amit most promóznak hozzá a francia fővárosban 😉 )
0
0
0
0
bukta2 avatar
WoOoW Vanilla-t!
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@bukta2: Arra várhatunk jövő nyárig 😀
0
0
0
0
TheRiddlerr avatar
Cyberpunk 2077
Wow, Vanilla szerverek
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Forza Horizon 4
....Spoiler!
Half-Life 3 😊
0
0
0
0
bukta2 avatar
Call of Duty Black Ops 4 nagyon bejött a pőrgős Battle Royale része!
0
0
0
0
rened avatar
The Division 2
Resident Evil 2 Remake
0
0
0
0
kmetovics avatar
Red Dead Redemption 2
Spyro Trilogy
Darksiders 3
0
0
0
0
no avatar
Csak a Just Cause 4-et,de azt nagyon.
0
0
0
0
Esprimo79 avatar
Battlefield V és a Metro Exodus.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
Assetto Corsa Competizione
Rég volt már normális szimulátor,főleg olyan,ami látványban is király,bár az első része zseniális ,ez még jobban az lesz,és egy új szimulátor korszak alkotója 😃 Íme egy tömör Trailer,ami minden motorsport kedvelő szívét megdobogtatja az biztos.
UI: Természetesen a Forza Horizon 4-re és a Battlefield 5-re is kíváncsi leszek. 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
SuperStreet The Game


Így videó alapján jó játék lesz, de még csak eddig nem is hallottam róla semmit. Ezt a videót is véletlen találtam.
0
0
0
0
CsocseX avatar
Egyértelműen a Resident Evil 2-t. Első napi vásár lesz, és fel sem állok előle.
0
0
0
0
Ayistion avatar
Forza Horizon 4, Battlefield V, Shadow of Tomb Raider, Hitman2, The Elder Scrolls VI.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hali,tud nekem valaki ajánlani egy oldalt ahol keményen foglalkoznak androidos játékokkal,megjelenésekkel stb?! Köszi!
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans
0
0
0
0
Hunork avatar
1. Call of duty: Infinite warfare (talán holnap megjön a kulcs! 😀 )
2. Prey
3. Rage folytatása
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én a Dead Island 2-őt várom,remélem egyszer megjelenik 😀
0
0
0
0
Sztrelok avatar
Call of duty: Infinite warfare-t, Watch dogs 2-őt meg a Dishonored 2-őt 😆
0
0
0
0
xsebix avatar
BF1 - Tetszett a béta meg amúgy is szeretem az ilyen WW1-WW2 témát

Mafia 3 ( Az 1 volt a legjobb egyik örök kedvencem a 2 is jó volt, remélem a 3 se lesz csalódás, bár félek, hogy átmegy nagyon "GTA-s feelingbe" félre értés ne essék szeretem a GTA sorozatot, de a Mafia-nak is megvan a külön hangulata ami jó lenne, ha megmaradna amennyire lehet)

Steep - Érdekes játéknak tűnik ez is vétel lesz csak kell hozzá majd egy xbox 360 kontroller mondjuk.. 😀
0
0
0
0
babo410 avatar
Titanfall 2, Final Fantasy XV, FIFA 17, God of War 4, Maffia 3, Call of Duty, NBA2K17, Siberya 3, Mass Effect Andromeda, Ghost Recon Wildlands és kb. ennyi most.
A nagy kedvencek új részei.
De azt vki nem tudja, hogy a God of War egyáltalán jön-e PC-re? Mert csak PS4-ről láttam infókat. De arról se hallottam még megjelenési dátumot. Valaki tudja, hogy egyáltalán mikor és milyen platformra jön ki?
A válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Dishonored 2, Deus Ex: Mankind Divided
0
0
0
0
Puffin avatar
BF1 Beta... Mjad utána eldöntöm kell-e! 😃
0
0
0
0
FekaRap avatar
Horizon 3
Battlefield 1
0
0
0
0
Ironmask avatar
Mafia III, Sniper Elite 4 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
Horizon Zero Dawn
God of War 4
Dishonored 2
0
0
0
0
realman11111 avatar
Call of Duty: Infinite Warfare, Assasin Creed-et majd es most kb ennyi 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Mafia 3 és Forza Horizon 3
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció