Router

Szerző: Habor, 2011. July 01., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 285
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
de nálam azt jelzi h ami balra van a képen ott routerrel ment és utána meg nem
amugy ezt ncorrerol szedtem szoval volt seeder
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
akkor csak bugos volt maga a seeder tölti fel neked szóval volt seeder
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Seeder nélkül is lehet tölteni ? mert nekem az volt hogy 0 Seeder volt de ki írta hogy 2 óra mire leszedi és tényleg töltött 😃
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Nálam aszt szokta csinálni hogy amikor elindítom a torrentet akkor gyorsan tölti (2-3 mb/s) utána pl egy 2 perc után már
128-500 kb/s ez mért van ?
UPC-m van
0
0
0
0
no avatar
de nekem nem az a gondom h megszakad vagy ilyesmi hanem az első kommentben a képet nézzétek meg elég jelentős a kül
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nálunk Szadán most UPC van, eddig Fibernet volt, de az elég rippelt volt. Szerintem minden falun más szolgáltató van. 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
amúgy falun melyik a legjobb net szolgáltató?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekünk sávszélesség bővítés volt, így 30 megás netünk lett. 😜
0
0
0
0
Gerdzso avatar
amúgy nekem is TP linkem van... és teljesen jó a net.. csak elég lassú 300-300 elég gyenge 😃 de sose szakad meg 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
am én már nem is tudom mióta a T-Home saját rúterét használom, 1 évbe 2x ha szétkapcsol, szokták cserélni is, ha új típust vezetnek be, eddig nem nagyon volt vele gond
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 most nézem a letöltési sebességet 😃 lol... nekem a max 600kb/s háát igen falu 😃 de legalább itt van mit csinálni 😆 nem is tom mi lenne ha városon élnék... ja tom... gép gép gép gép 😆 de legalább gyors netem lenne 😃
0
0
0
0
no avatar
Nekem is 1 TP link routerem van, és csak az volt vele a problémám, h elég sűrűn megfagyott!
Ez kb olyan, mintha elmenne a net!
Ez akk volt rossz, amikor este úgyhagytam a gépet, h töltsön lefele, de még elég hamar megfagyott, és nem is jött vissza!
Szal akk egész reggelig ment a gép!😕
De amikor charly-nál rákérdeztem, akk ajánlotta, h frissítsek rajta firmware-t!
Azóta teljesen hibátlanul működik!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Itt Magyarországon valóban luxus kategóriába tartozik az állandó, stabil net. 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az úgy egyáltalán gáz, ha bármikor is elmegy a net, nehogy már extra szolgáltatás legyen, hogy folyamatosan megy a net😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Meg ha valakinek netes munkája van gáz, ha elmegy folyton a net! :S
0
0
0
0
no avatar
hallod az gáz ha elmegy a net
most gondolj bele megtörtént esemény mesélek el
ligáztunk és a srác az utolsó körben esett ki az első helyről azért mert elment a nete
és nem tehet rola mert kis faluban élt és csak az a szolgáltató volt ott
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hát jó, de ha valamit megvesz az ember, akkor az működjön rendesen. 😜
0
0
0
0
Sanchez avatar
Hát, én nem tudom, hogy miért akkora baj ha pár naponta 1 max 2 elmegy.Szerintem ez nem halálos mennyiség 😃.De lehetséges, hogy csak a szolgáltató miatt nem is a router miatt.Erre nem nagyon tudok válaszolni.A lényeg annyi, hogy ez a router nekem elég jól bevált.
0
0
0
0
no avatar
lol
az gáz ha elmegy a net
nekem nem azzal van gondom h elmegy vagy sem
amugy azt halottam h ezek a g router ezek gamelésre valok
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az pont elég, ha már párszor elmegy a net. Vagy csak én várok el sokat? 😆
0
0
0
0
Sanchez avatar
Nekem ilyen routerem van: http://www.belkin.com/onlinestore/aafes/product/?p=136493#
Viszonlyag olcsó, és jónak mondható.Nem nagyon szokott elmenni a net.2-3 naponta 1x, max 2x. Utána pár perc és vissza jön.Annyira nem érzem, hogy fogná a sebességét.Ha jól elmékszek, akkor 5-6 ezer forintért vettem.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Olcsó húsnak híg a leve.... 😆
0
0
0
0
no avatar
nekem is tp linkem és nézd meg itt az eredmény:S
0
0
0
0
hory avatar
ez jó kérdés...nagyon is...😃
nekem is van egy szar 3com v mi az isten routerem....hát ha sokat töltök vele még a net is elmegy...😃
de amugy sebességben 2,9 mega/secnél mgé nem hozott többet de az átlag is kevés meg összevissza hullámzik...:S
viszont ha átdugtam direktbe akkor 5mega/seccel stabilan jött le minden....


szóval ha vki tud vmi jó routert olcsón azt megköszönnénk😃

(amúgy én azt hallottam h a tp-link routerek nem rosszak, és egész elfogadható árban vannak 5-10k)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció